Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z dziura w zebie

Boję się dentysty!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Ja też chodzę do kliniki Froe tylko do Pani Magdy. To najlepszy specjalista u jakiego byłem, a już wielu sprawdziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może obejrzyj sobie zdjecie zepsutych zebów albo kogoś bezzbnego? Od razu pobiegniesz do stomatologa i sie przelamiesz. wybierz takiego ktory ma dobre opinie wsrod bliskich badz znajomych. ALbo idz do mojego www.kuroczko.pl/ - ja sie nie boje i zeby mam zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze zrobiłas, ponieważ dr Żarow to naprawde rewelacyjny specjalista i jak sama już wiesz mozna byc naprawde w 100% zadowolonym z efektów jesli chodzi o leczenie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się bać, grunt to znelaźc przyjaznego dentyste, ja mam takiego w http://www.kalmedica.com.pl/ :) teraz prkatycznie do każdego zabiegu zrobią ci znieczulenie, wiec nie trzeba obawiąc sie bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie ni ema na co czekać! KOniecznie udaj sie do dnetysty. MOge polecic Ci tego do ktorego chodzimy cala rodzina! To www.msdent.katowice.pl - dentysta naprawde bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego sie tutaj bac? chodzenie do dentysty to wazna sprawa, tutaj chodzi o zdrowie. Zebami sie trzeba zajmowac... Znajdziecie informacje na www.s-medi.pl - tam jest bardzo dobry stomatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego Ty sie boisz? Wizyta u dentysty to raczej nie powod do strachu zwlaszcza jesli jestes osoba dorosla... Koniecznie idz do dentysty jak najszybciej, zeby sie pozniej nie okazalo ze ze jest za pozno i trzeba sztuczna szczeke zakladac... Idz do www.warszawskidentysta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się nie boję, chodzę do tego gabinetu www.bezbolesnie.pl i jest naprawdę bezboleśnie, również dla kieszeni bo ceny naprawdę przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde boisz sie dentysty? Musisz miec jakies kiepskie przezycia zwiazane z poprzednimi stomatologami! Niekoniecznie powinniscie sie tak meczyc i stresowac. Idzcie do kogos, kto potrafi sie zajac kims wystraszonym pacjentem. Namiary na dobrego stomatologa znajdziecie w www.kuroczko.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyty u dentysty nie ma co odkładać, bo jeśli coś się zaniedba, to z czasem będzie jeszcze gorzej. Ja mam sprawdzonego dentystę http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl/. Byłam w tym gabinecie już na leczeniu kanałowym i wybielaniu zębów. Wszystko sprawnie i bez zbędnego stresu. Jeśli lekarz ma doświadczenie i jest delikatny to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używaj ajony, dbajcie o systematyczność i wtedy docelowo uda się odmienić zęby zdecydowanie na plus. U mnie spora zmiana przyszła naprawdę szybko, ale docelowo wygląda to jak należy. Nie ma się czego bać - dentysta nie boli, nie te czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoza15
co to jest ta ajona ? pierwszy raz słysze o czymś takim ? ja tez się trochę boje , a moze inaczej , ja bez znieczulenia na fotel nie siądę , nawet dentysta nie ma mi co robić , bo bym go chyba pogryzła . wystrczyło jak się nacierpiałam przy plombowaniu podczas ciąży , gdzie miałam znieczulenie bez adrenaliny , no ale inacej nie mogło być , znieczulenie z adrenalina niestety może spowodać obkurczanie macicy ( moze a nie musi ) . co do denstystów , a konkretnie gabinetów , to ja polecam szczerze stomatologie cichoń.zwsze dobrze lecza zeby , bardzo dobre podejście do pacjenta , a takze profesjonalny sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić www.klinikabochinska.pl. Mają nowoczesny sprzęt a dzięki leczeniu pod mikroskopem udało im się uratować mi ząb, który według innego dentysty był do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony polecam Ci zgłosic się do przychodni Dens w Bydgoszczy. Gwarantuje ze otrzymasz tam profesjonalna i przyjazna pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś bałam się dentysty. Zupełnie niepotrzebnie. Trafiłam do cudownej pani doktor, która potrafi przegonic stres jak nikt. Polecam http://artdenta.pl/. Bezboleśnie, bezstresowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniek
nie ma co sie bać...taka prawda ze najlepiej to trafić na sprawdzonego, swojego dentystę który sprawi że będzies czuć się bezpiecznie u niego na fotelu. na mnie tak działa dr Cichoń i nie zamienię go na innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komma
podpisuję się pod powyższym - warto znaleźć swojego dentystę. ja wlasnie po wielu poszukiwaniach trafiłam na Cichonia i nie zamienię go. Delikatny, rzeczowy i uśmiechniety. na prawde dobrze leczy zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do dentysty www.drpernak.pl w Gdańsku i się nie boję bo jest miły i delikatny, ma dobre podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach przed dentystą potrafi naprawdę paraliżować :-/. I nie mówię o takim jaki ma większość osób ale już o takim chorobowym czyli dentofobii. Mój brat się z tym męczy a raczej męczył bo teraz jest to jakoś unormowane. Najgorzej było kiedy zaczynał boleć go ząb a nie chciał iść leczyć. Nie dość że psuł sobie jeszcze bardziej to przez ból był bardziej nerwowy i na wszystkich się wyładowywał. W końcu mama dowiedziała się że u nas w mieście w jednej z przychodni (jak ktoś jest z Chełma to w Eko Med może się przyda) załatwili laser Fotona. Tego używa się właśnie dla takich osób które boją się dentysty bo leczenie nim nie boli. Poczytał o nim i dał się jakoś przekonać ale już myśleliśmy że dosłownie skończy się psychologiem. Ludzie którzy się z tego śmieją są okropni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać. Ja mam delikatnego dentystę ze świetnym podejściem do pacjenta w centrum stomatologii www.ortodentis.pl w Łomiankach i dzięki niemu wizyty nie są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InkJoy
dentysty nie ma się c bać ;) tylko pomoże , a nie zaszkodzi . Ja tez jestem takim troszke dentofobem , nie cierpiałam siadac na fotel denstystyczny ale jakoś stomatolodzy z gabinetu stomatologia cichoń w krakowie mnie przekonali ,ze na serio nie ma się czego bać . I przede wszytskim podstawa . Do denstysty nie idzie się jak już ząb boli i jest w nim dziura jak nie powiem co , tylko jak juz jest tylko mały ubytek , kontrola co pół roku . obowiązkowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry dentysta to połowa sukcesu. wtedy strach się zmniejsza bo dana osoba, dany lekarz ma odpowiednie podejście do pacjenta. ja jak się przeprowadziłam do dużego miasta to nie miałam tu swojego dentysty i szukałam przez www.pkt.pl lekarzy w swojej okolicy. za drugim razem trafilam na swietnego stomatologa i teraz tylko do niego chodze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wdzieczna stomatologom z kliniki http://dens.com.pl/ za to ze dzieki nim pozbyłam się leku przed dentysta. Wiem ze zawsze mogę tu liczyc na przyjazne i wyrozumiałe podejście do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy trafiłam na panią stomatolog www.stomatologiaraszewska.pl z Pabianic nie boję się chodzić do dentysty. Ma świetne podejście do pacjenta, jest delikatna, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zebami nie ma zartow trzeba leczyc. jesli sie boisz to idz do takiego dentysty ktory ma do tego dobre podejscie. Moge Ci polecic http://www.kuroczko.pl/ - powiedz na wstepie ze sie boisz da CI znieczulenie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli sie boisz to nie odpuszczaj wizyty. Szkoda zebow. W http://www.esdentica.pl/ sa swietni specjalisci. Powiedz na wstepie ze sie bardzo boisz i popros o znieczulenie. Bedzie w porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli az tak panicznie boisz się dentysty to musisz jakoś się zawziąć w sobie i umówic na wizytę, a tam poprosić dentystę o delikatność i znieczulenie. Na pewno dasz radę u http://mikrostoma.pl/ - swietni specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pollka8
nie ma co się bać! jak trafi się na takiego jak dr Cichoń to na prawdę sama przyjemność to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci pójść do gabinetu stomatologicznego www.ortodentis.pl w Łomiankach, świetne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług. Mnie strach już dawno minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×