Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybionkaaaa

nienawidzę bogatych !

Polecane posty

Gość rybionkaaaa

ponieważ myślą tylko o swojej d u p i e a drugiemu dadzą z wielką łaską to co im z ryja spadnie taka jest prawda a ludzi o dobrym sercu można szukać tylko wśród biednych, bo ci dadzą i pomogą ze szczerego serca kto myśli tak jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bihhidksdfd
Nieznoszę tych pycholców co myślą że jeżeli mają więcej papirków to są lepsi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że biedni też bywają
skąpi tylko mają na to pretekst- są przecież biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię tylko tych obrzydliwie bogatych degeneratów, którzy nie mają pojęcia co z forsą zrobić. I tak np. wpierniczają zupę z ludzkich płodów za gigantyczne pieniądze albo wyżerają (na żywca!!!!) mózg małpie :o Patologiczne, dziane gówno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikzet
znam takich co mają 50 tyś. na miesiąc i już im całkiem od tego dobrobytu odwaliło, ale drugiego nawet kawą by nie poczęstowali jak się idzie w gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpię biednych
bo to obijboki i tłumany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak powiem
znam osobę, która od nadmiaru kasy wpadła w depresją, bo już nie wiedziała co z tą kasą robić ale drugiemu nie pomoże nawet głodnemu ibułki by nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nienawidzę takiego
podejscia jakie ma autorka...wolałabym utrzymywac kontakt z jakimś zblazowanym bogatym niż z kipiącym jadem i zazdroscią biedakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000000
typowe wypowiedzi glupicj polskich parobkow ktorzy zdecyudowali miec swoje zjebane genetycznie rodziny z mezem pedalem ... bedziecie zerami i to was wkurza .... nie powiem chuj wam w twarz tylko 100 zł wam w odbyt buahahaha biedaki z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikzet
ludzie bardzo bogaci to ludzie chorzy mający obsesję na różnym punkcie moja szefowa jest zakupoholiczką co tydzień wydaje kilka tyś zł na byle gówno a gustu nie ma za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000000
oj biedaczki piszcie lubie poczytac wasze żale i co was boli ... a dużo tego .... pomijajac schorzenie mogzu dziedziczne po rodzicach rowniez parobkach nic nie znaczacych tylko dla was polaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikzet
widać powyższe teksty właśnie wpisali bogacze, którym kasa odwaliła do łba bo taki nie będzie pracował za 1- 2 tyś bo ludzie na niego tyrają za marne grosze by mógł wylegiwać d u p ę w jakimś egzotycznym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja myślę tak
Bieda i bogactwo niewiele ma wspólnego z charakterem. Faktem jest jednak, ze dorobkiewicze (1 pokolenie bogatych), które wszystko zawdzięcza sobie, swojej pracy jest skąpe. W następnych pokoleniach jest już inaczej - poświęcają się często pracy charytatywnej..itd i nie obnoszą się ze swoim bogactwem. My jeszcze niewiele o tym wiemy, bo przez ponad pół wieku ubożeliśmy jako społeczeństwo z każdym rokiem, a nawet jak trochę żylismy lepiej (np. za Gierka) to i tak na kredyt. Musimy poczekać jeszcze jakieś 20 -30 lat by wszystko się w miarę unormowało. A najgorsze co może nas spotkac to rządy populistów jak PiS lub socjalistów jak SLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000000
a od czego jest tylu ludzi ... namnozylo sie bydła wiec korzystam ... lobbing jak nie wypierdalaj ... droga wolna kapitalizm .. nikt nie zmusza na sile ... hahahahhaahahahaha kocham ten kraj ..... wiekszosc studenciny a pracuja jak maszyny za 1000 zł + dodatek na swieta ... hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybionkaaaa
i tu was boli bogacze kasę macie dzięki przekrętom, układom i rodzinie bo uczciwa pracą można się tylko garba dorobić a za was robią inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w dupie biednych
I nie dlatego,, że jestem bez serca - ale z doświadczenia. Kilkukrotnie na parkingu po hiperkiem dałam proszącemu więcej niż by zjadł przez jeden dzień a potem widziałam jak wrzucał do kosza jedzenie. Więc nie mam już litości, jakby naprawdę byli głodni to by wzieli jedzenie. To są ludzie, którzy taki sposób zarabiania na zycie wybrali. Widać żebranina jest opłacalna, ale mnie już nie naciągną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000000
a wie zycze powodzenia i milej emerytury bauahahahahhahahaha żal mi Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu piszesz pod wieloma
nickami? z tego produkowania na forum kasy w portfelu ci nie przybedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybionkaaaa
i z czego się tu cieszysz, że wyzyskujecie innych by wam żyło się lepiej sam tyraj za marną jałmużnę chcesz to się zamieńmy to ci mina zrzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż strach pomyslec
co by było gdyby autorka była bogata...z takim mściwym, wrednym charakterem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedni w WIĘkSZOSCI sa biedni
na własne życznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybinka to zakladaj wlasny
biznes ale jak widac tylko w gębie i to anonimowo jestes mocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000000
hahaha chyba snisz wiesniaczko ze dam chodzby powachac moj stolek .... ludzi jest za duzo w tym jest problem ... jakby bylo 2- 3 na miejsce pracodawca by szanowal pracownika bo malo jest i trudno dostac a jak jest 40 - 80 to w dupie to ma....i ja tez to mam w dupie .. mnozcie sie jak bydlo .. lepiej dla mnie ..... lubie seks za zalatwienie pracy cos pieknego .... kobiety sa nizej w lancuchu bo sie szmaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widzimy po powyzszych
wpisach charakter nie zalezy od stanu majatkowego, dopiero wsrod tych biedniejszych jest zazdrosć i zawisć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybionkaaaa
ludzie biedni a żebracy to wielka różnica człowiek honorowy zapracuje uczciwie na chleb a żebrak żebrze żeby dostać coś bez wysiłku a często potem przepije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie bardzo. Biedni tez
sa wredni, czasem nawet bardziej bo z zazdrosci swinstwa robia. A znasz takie powiedzenie "z chama na pana"? i nie mowie teog bo jestem bogata, nie..jestem biedna i dlatego wiem ile biedakow to chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa najlepeij zeby bogaci
zrzucali sie na odpowiednio wysokie zasiłki dla takich osób jak autorka :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie liczy się człowiek jaki jest i mam gdzieś czy jest biedny czy bogaty ważne aby był dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybionkaaaa
ja nie jestem biedna ani super bogata mam dobrze płatna pracę dla formalności i pomagam innym ile mogę a wy ociekający jadem co zrobiliście ostatnio dla drugiego człowieka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×