Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

Juz nie pamiętam kiedy jadłam bób,w poprzednim roku bylam na proteinowej ,wiec niedozwolony.Teraz juz jakos nie mam ochoty;) Dzisiaj od rana standartowo 2 drożdzówki i serki wiejskie:D,na razie nie mam pomysłu na obiad.Stanelam na wadze i jest lekko w dół,byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka 45 juz będac na proteinowej zauwazylam,ze gdy jadlam cos węglowodanowego jedynie przed poludniem waga i tak spadala,jezeli po poludniu ,lub wieczorem stala lub rosła,nie wiem dlaczego,ale sprawdzilam to kilka razy.Dlatego teraz codziennie pozwalam sobie na klasyczne dwie drozdzowki z kruszonką,lub jakąś bułkę z okladem;),ale jedynie na sniadanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdziwiona tymi drożdżówkami i to 2 oraz serki wiejskie ? U mnie jedna buleczka razowa ze salatą pomidorem i pasztetem wlasnej roboty, jabłko oraz parę śliwek suszonych. Teraz gotuje mi się gulasz z dziczyzny ( chudziutki ) oraz kasza . Na kolację 2 kromeczki pieczywa chrupkiego z bialym serem. Bobu już dawno nie jadlam, jest dobry. Waga pokazuje maly spadek , oby tak do piątku. Milego dnia i samozaparcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niteczka-dlaczego zdziwiona???Podobno na I i II śniadanie mozna zjesc duzo i nie ma problemu:D.Mam koleżankę,ktora w ten sposob sie odchudza od chyba 2 lat,tzn je bardzo duzo przed poludniem,obiad o 16 i pozniej jedynie jakis drobiazg,jest bardzo szczupla,zrzucila ok 20 kg.Idę za jej przykladem teraz,zobaczę co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdziwiona dlatego ponieważ taka drożdżówka ma bardo wiele kalorii jeżeli ma jakąś wkladkę i jeszcze kruszonkę (kruszonka to bardzo dużo tłuszczu i cukier). Zdrowsza jest bulka razowa na śniadanie , a drożdżówkę traktowałabym jako nagrodę za spadek wagi. Ale to tylko moja teoria i każdy ma prawo do wlasnej sprawdzonej diety. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.tez slyszalam,ze dopoludnia mozna sporo zjadac.musze sprobowac. u mnie dzis rano byl goracy kubek rosol,bp zimno brrrr. aha jeszcze paczka zjadlam ,ale takiego pieczonego przez kolezanke,pycha. na obiad pizza,maz jeszcze w delegacji,syn chcial,wiec sie skusila, tez. teraz pije kawke,a potem jeszcze nie wiem co ,-pewnie owoce ,bo dzis ich duzo nakupowalam. bobu dawno nie jadlam,ale napewno ma mnostwo bialka-zdrowy jest. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i ile kto je jest także uzależnione od pracy jaką wykonuje, moja jest siedząca więc muszę ograniczać kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam ,ze można tak si ę odchudzać jedząc do południa wysokokaloryczne rzeczy , ale u mnie to odpada z prostego powodu , jak sobie rano pofolguję , to już tak leci do wieczora :P , więc wolę nie zaczynać :) A poza tym jestem kanapowcem :D i też musze się ograniczać . O , co innego wiosna i latem , wtedy mam duzo ruchu , choćb y w ogrodzie - mam bardzo duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcięło mi kawałek posta , więc dokańczam . W ogrodzie głównie kosze trawę i gram z rodzina w badmintona . Wszyscy to bardzo lubimy i dlatego duzo sie ruszamy :) A mój mąż z takiego ruchu ogrodowego lubi grillowanie i donoszenie zimnego piwka :D , no ale on jest szczupły , tylko wielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niteczka drożdzowki sprawdzone,bez dodatkowej wkladki ,ciasto jedynie drozdzowe,wiec nie jest tak źle.Niedawno kupilam w innym miejscu i rzeczywiscie byly bardzo tluste,no ale okazalo sie,ze je robią mieszanego ciasta czesciwo francuskiego. agnieszka45 sprobuj,jak sie najesz rano ,organizm pozniej juz tak się nie domaga Tez mam siedzącą pracę,dojezdzam samochodem,wiec ruch zerowy-niestety,ale zmobilizowalam sie i popoludniami trochę cwiczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do intymnosc a cyckami to chętnie podzielę sie z potrzebującymi,szkoda,ze nie ma takiej możliwosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa ja gdybym miala taką wagę i wzrost jak Ty to nic by mnie nie powstrzymało przed drożdzówkami. Jednak moje kształty są dużo obfitrze to muszę zachować dietę beztłuszczową. Staram się jeść rano więcej kolacja mikroskopijna. Dzisiaj strajk aerobikowy, tak zimno nie chce mi się wychodzić z domu. Pa.Pa. Cycki moje też do podziału z potrzebującymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pięknie,same sexi laski tutaj siedzą:D Przyznaję,ze to jednak uciązliwe,do pracy nawet latem chodze zapięta pod szyję,te co mają mniej w biuscie ,oporów przed dekoldem też nie mają i trzeba obiektywnie przyznać,ze nie wygladają prowokujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, nie ma problemu. jakieś 80 C-D. jak schudnę, właśnie tego będzie mi żal, ale coś za coś, postanowiłam. I na nowy sezon mam dość obfity opalacz, byłoby mi żal, gdyby miał się nie przydać z powodu za dużej miski. Ale aż taką optymistką być nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 85 c-d jednak mam nadzieje, że kiedy schudnę biust będzie mniejszy ( podobno najszybciej chudnie , trzeba o niego szczególnie zadbać aby skóra nie obwisla)). Przeszkadza w bieganiu , skakaniu itp. Dzisiaj i jutro ścisla kontrola żywieniowa przed ważeniem. Pozdrawiam, w Beskidach -20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosilam 80d teraz chyba jest c:) U mnie 1 cm mniej pod biustem ,w b...i w talii-niedużo,ale coś:D.W biodrach cm na plus ,wreszcie zamiast placka widac w tym miejscu jakies mieśnie;),wiec jestem zadowolona ,teraz 94.Wagowo stoję. Niestety wczoraj wieczorem zjadlam całą czekoladę:(,dzisiaj poza drozdzowkami chcialabym wytrzymać bez slodyczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za doborowy babiniec piersiasty. Jak na dzisiaj dziewczyny? Od jutra podobno znowu sypnie śniegiem, a i luty ma być mrożny i śnieżny.Zima pokazuje swoje rogi. Dzisiaj obiadek szpinaczek z jajeczkiem za to kolacyjka musi być skromna, jabłuszko może jeszcze kubek maślanki. Czytalam dzisiaj topik przyszłych mam po 40. Ja osobiście nie wyobrażąm sobie swojej reakcji, ale wiecie jakie te kobiety są szczęśliwe, pomijając pierwszy szok. zdrowa ja i co wytrzymalaś bez słodyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie , zbiłam dzis niechcący :P wagę . Po nową moge jechać dopiero w przyszłym tygodniu więc z ważenia nici , ale może to i dobrze :P Ciąża w moim wieku ?? O nie , ja dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niteczka jeszcze wytrzymuję:D,jednak do wieczora troche czasu zostało;),jutro się pochwalę czy zjadlam czekoladę czy udało mi sie powstrzymać hehe O dzieciach juz nie myśle,za stara jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.dzisiaj ciezko bylo,caly czas chcialo mi sie jesc,wiec byly i kanapki i cukierkow kilka.jakos nie idzie mi to odchudzanie ostatnio.moze wasze ,lepsze od moich wyniki mnie zdopinguja,bo w piatek bedzie duzo na wadze,oj duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś strajk dzisiaj na topiku? Głucho bez linijeczki tekstu. Chyba biegacie, gimnastykujecie przed jutrzejszym ważeniem. U mnie dzisiaj dietka , obiadek z parowara. Proszę się meldować i mobilizować na jutro. Nie możemy odpuścić sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja jestem :) Wróciłam dopiero z pracy , jem jabłuszko i czekam aż mi sie zupa ugotuje . Od dzis postanowiłam zadnych odstępstw od diety , zadnych batoników , ptasiego mleczka , nic . Kupiłam sobie slim koffie :) bo pomyslałam ,zw skoro i tak pije kawę , to spróbuje , moze zadziała efekt placebo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnieszko! Cieszą mnie takie postanowienia, bo tutaj za dużo czekolady i cukierków itp. zawitało w diecie na tym topiku. Musimy miec silne postanowienia. Kawy nie piję bo nie lubię , wolę dobra herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×