Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

Witam wszyskie odchudzaczki! Po wekendzie masakra wagowa 1 kg do przodu. Trzeba chyba ustalić międzyważenie po niedzieli, bo przynajmniej u mnie od piatku zaczyna się dogadzanie. Nie wiem jak Was ale mnie piatkowe ważenie mobilizuje bardzo. Dzisiaj mało kalorycznie, trzeba odbudować silną wolę. Wczoraj zagłądałam na topik, ale głównie siedziałam w ofertach wczasowych nad morzem. Byłyście może kiedyś w Chłopach? Woda na głoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko Chłopy znajdują się pomiędzy Sarbinowem a Mielnem. Mała osada rybacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę , że jesli szukasz ciszy i spokoju , to może to być dobre miejsce , bo może być więcej takich jak ja , którzy nawet nie wiedza gdzie to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nam topik zamiera , gdzie dziewczyny. Agnieszko tylko my dzisiaj konwersujemy. Gdzie wybierasz się na ferie zimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę do Szczyrku , przy okazji oblukam wczasy odchudzajace na lato , bo nie wiem na co mam sie zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziś ciężki dzień - jeden syn zajęcia z Aikido, druyn sen dentysta a przy okazji 1000 innych spraw. Za to jutro robię sobie pół dnia urlopu i będę polować na fajne buty na bal :-) a nad morzem polecam Grzybowo - ma fajną dziką plażę bez tłumów i co najważniejsze bez tego całego kramu z wiatraczkami i sztucznymi muszelkami u mnie już po feriach ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdzę Grzybowo. U mnie ferie od przyszłego tygodnia, ale nigdzie nie wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie na topiku niewiele nas:) dzis dietetycznie.zadnych slodyczy.chociaz kolezanka w pracy poczestowala mnie paczkiem(miala urodziny).z grzecznosci wzielam,ale zanioslam do domu.nie skusilam sie.z tego sie ciesze. w domu nastepna pokusa -eklerki,ale tez sie oparlam.kazlam tylko mezowi pochowac wszystkie slodycze.wole,zeby nie lezaly na widoku. u mnie ferie tez w przyszlym tygodniu sie zaczynaja,ale nigdzie nie wyjezdzam. w drugim tygodniu planuje urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola dzielna jesteś z tymi ciachami to pewnie duża pokusa była :-) gratuluję trwam przy diecie mż co oznacza u mnie śniadanie potem w pracy owoce i potem normalny obiad, bez kolacji - na razie jak widać raz działa raz nie :-) Niteczko mnie Grzybowo bardzo odpowiadało, bo nie tęsknię za tłumami na plaży ale lubię czasem wypady do tzw miastowego zgiełku a z Grzybowa to chwila moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniareczka
ja nad morzem uwielbiam Pustkowo.Bywam tam co roku chociaż na tydzień. Widzę dziewczyny że dzoisiaj u was z dietą całkiem nieżle, ale muszę przyznać że u mnie tez ok . Rano zjadłam jogurt i dwa sucharki, w południe dwa wafelki i teraz wieczorkiem jak wróciłam do domu -malutki placek ziemniczany- ale naprawdę maleńki. Jestem padnięta i idę spać . Caluteńki dzien byłam w firmie i padam z nóg. U mnie ferie za tydzień a wyjazd za dwa tygodnie.Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero z pracy wróciłam🖐️, kot znudzony po całym dniu robi mi właśnie dżinsy boucle. Przyglądam się dyskretnie poszukiwaniom Niteczki:) Jak coś znajdziesz podaj, ja też wolę uciec od ludzi, w pracy mam ich nieraz aż za dużo. 🖐️ Jeśli niez najdziesz, pojadę do Dźwirzyna jak rok temu. Ale teraz wymarzyłam sobie wyjazd w maju- kilka dni, a latem powtórka jeśli praca pozwoli. Nad ciachami Jola panujesz perfekcyjnie. Ja w sobotę zrezygnowałam z pączka, nie bolało. Ale w czwartek- tłusty - nie mam zamiaru:classic_cool: Wolę się o tydzień dłużej odchudzać, niż tłustego czwartku u mamy nie obchodzić:D 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj już po śniadanku, herbatka gorzka oraz kromeczka domowego chlebka żytnio/razowego z serkiem bieluchem. Mam zamiar dzisiaj iść na aerobik. Jola pełen szacunek dla oporu ciastowego. Szczupła też mam kotkę , mogę Ci polecić morze w Wiciach byłam już tam 3 razy Ewa Hinc dość tanio i estetycznie 7 min do morza. Teraz zarezerwowałam Chłopy " pod szklaną wydmą" śliczny nowy drewniany domek 30 m do plaży.Można kupić rybkę świeżą prosto z kutra. Wieśniareczko z jakiego regionu Polski jesteś? Grzybowo i Pustkowo też brałam pod uwagę ale plaża 30 m i ryba z kutra przeważyły.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , przygotowuje się na przyjęcie księdza na kolędzie i mam chwilke ,żeby napisać . Niteczko , nie umiem jeździć na nartach , pływam , dlatego wybrałam ośrodek z basenem :) Jola , gratuluje rezimu ciastkowego , ja zjem na pewno pączka w tłusty czwartek , choć za pączkami nie przepadam , ale tradycja , to tradycja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.dzieki za dobre slowa:) wczoraj wytrzymalalm i dzis tez,ale w tlusty czwartek tez pojem sobie,nie ma co przesadzac. widze,ze morze planujecie na lato.my chcielismy w gory, ale moze sie uda i morze i gory. u mnie dzis tez dietetycznie.rano byla zupka z kubka ,a potem jablko. na obiad chyba pierogi,mama robila.po pracy zajade i wezme. zjem,z miesem bardzo lubie. a slodyczy postaram sie nie ruszac. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam wlasnie z aerobiku ,wycisk ale i przyjemność. Moja kolacja to 2 szklanki wody, trzeba uzupełnic wodę w organiźmie. Dzisiaj na konto tłustego czwartku trenerka dała nam wycisk. Będę smażyć pączki w czwartek ale zjem dopiero po ważeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieśniareczka, szykuj na jutro stopkę!:) Jutro ważenie:):(:) Witam piękne i szczupłe🖐️ O odchudzaniu nie mam wiele do powiedzenia, fizjologia pompuje we mnie wodę, tradycja każe obchodzić tłusty czwartek, a mąż polewa mi wszystko śmietaną i majonezem, w trosce o rozmiar biustu chyba:D Najchętniej myślę teraz o wakacjach. Założyłam sobie folder i będę w nim zbierać ciekawe oferty. Twoją Niteczka mam na pierwszym miejscu. Chodzi o Szklaną wydmę, bo 7 minut do morza dla mnie, to już nie jest nad morzem:D, za daleko. Dzisiaj nikogo jeszcze tutaj nie było; sobie śpiewam a muzom:( Ja nie smażę żadnych pączków, zaraz jadę na zakupy. Późno wrócę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wróciłam z pracy , mieliśmy jeszcze zebranie z rodzicami . Z dietą ok. Robię sobie miejsce na jutro na jednego pączka :D . W niedziele wyjeżdżam i z jednej strony się cieszę , a zdrugiej obawiam się czy dam rade utrzymać dietę . Będzie tyyyyle pokus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki. Wróciłam dzisiaj późno z zebrania i kolacja przepadla. Musialam zrobić mężowi pastę rybną i prawie pękłam, jestem dumna ,że w ostatnim momencie oparłam się pokusie. Tylko pozstała mi woda - na głoda. Mam zamiar zrobić pączki i zjeśc tylko 1 ( muszę przecież sprawdzić jak smakują) Dzisiaj jakoś pustawo , pilnujcie się jutro. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.dzisiaj dzien taki zaganiany.w sumie duzo nie jadlam,ale na cos slodkiego sie skusilam.moj syn dzis ma urodziny,ale impreze robimy w sobote,bo w tygodniu trudno sie zebrac. nie moge doczekac sie ferii,wezme troche urlopu i odpoczne. jutro paczka jednego,mysle zjem.nie bede szalala.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam torebki ani butów:o Chciałam też torbę na laptopa. Ta która mi się podobała była za mała, ta, która była dobra rozmiarem, była paskudna. I tak mieliśmy szczęście, że z tą fajna poszliśmy na stoisko z komputerami, żeby zrobić przymiarkę, nawet mój komp by się nie zmieścił(15,6), mąż ma troszkę większy. hehhh. To wiecie czego nie kupilam. Chcieliśmy kupić DVD dla rodziców, coby mogli tych swoich staroci słuchać, ale tylko porobiliśmy foty i poszukamy w necie czegoś więcej. Problem w tym, że oni tylko Sony cenią, chcę to uszanować, skoro jestem taka fajna. W drodze powrotnej zamiast wypić piwo zjadąłm trójkątny topiony serek. http://www.superkoszyk.pl/product-pol-7360-DUCK-Fresh-Discs-Krazek-Zelowy-6-szt-Marine.html To jest jedyna fajna rzecz, jaką kupiłam. Robisz sobie po sprzątnięciu toalety taki żelowy kwiatek na jej ściance i nie obchodzi cię mycie koszyczka, wymiana wkładu, wrzucanie czegoś do spłuczki. Nawet trzyma zapach i super wygląda. Ja mam trzy takie kwiatki: zielony i dwa niebieskie. Czerwony kupiłam dla mamy, bo ona już pewnie nie ma skojarzeń:D, mnie czerwony kwiatek w tym miejscu nie jest potrzebny. Rozgadałam się. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam Zaglądam chwilę przed pracą. Ja tez mam zamiar zjeść dziś jednego pączka . Na szczęście nie bardzo je lubię więc nie powinno być problemów . Sczupła , ten odświeżacz jest fajny , tylko ,że bardzo szybko się zużywa , a jak się troche rozpusci , to nieszczególnie wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniareczka
cześć dziewczyny. już jestem. dzisiaj moze byc trudno z tymi paczkami, ale trzymajmy się . Powiem Wam moje miłe ,że mimo ograniczenia jedzeniowego chyba mało mi ubywa. co prawda po brzuchu troszkę widze ale.... Szczupła , pewnie ze chciałabym zrobić stopkę ale ja nie lubię komputerów i nie wiem jak. Koniecznie napiszcie jak się za nią zabrać. jedząc dzisiejsze pączki pamiętajcie że jutro WAZENIE. Jestem z centralnej Polski- łódzkie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ,że od rana ruch na topiku. Zarobilam ciasto na pączki i teraz czekam aż wyrosnie. Będę dzielna tylko 1. Dzisiaj urodziny mojego taty idę na imprezę w sobotę ale do następnego piątku daleko mam nadzieję,że spalę kalorie. Wiesniareczko na stronie głównej forum jest na górze pozycja zarezerwuj swój nick i postępować zgodnie z instukcją, wymyśleć swo nick i hasło potem przejść dalej a tam już będzie stopka do uzupełnienia. Kobietki z umiarem, z umiarem dzisiaj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×