Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

To chyba nie feer ... nie jaram... ...nie pale trawki (nigdy nie palilam:O ) ...nie tyje... ...nie chodze...-bo latam albo mnie nosza :P ...same nie... a mimo wszystko zyje :P I to jak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze statystyki daja wam w kilka minut dane o waszych gościach: ile ich jest,skad, które są najwięcej (najbardziej) popularne, i które wysyłają najczesciej posty do waszego *bloga*Możecie zmieniać wyglad waszego *bloga* z ponad 60 atrakcyjnych tematow od fachowych do szalonych, i możecie przełączać miedzy tematami.To jest proste dzielić sie postami, wysyłac pocztą dodawac fotografie,bez zadnych kodow. Po prostu zalaczaja, i natychmiast możecie mieć material do zabawy w waszej stronie(zakladce ). blablabla login, haslo i dodatkowe apolikacje na twitterze i innych :P to glupie jak but z lewej nogi z dziura na palcu :O :P ale jest dostepne w jezyku polskim wiec nie rozumiem po co to zajecie dla mnie :P chyba zeby mnie uziemic na pol godziny :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu-skladam hold :P Czarowny-jak to wiedzma :P Kradzieju-ja tu jestem od rozrabiania i huliganstwa-Ty trzymasz smycz i regulujesz ilosc :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu! Co Ty znow za szyfry tylko do Yupiego godosz 😠 :P:P:P Ja tez chce wiedziec😭 Daj mi szanse byc wiedzma 😭 chce wiedziec 😭 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kradzieju-wiedza ale tez ida na łatwiznę i czasem chca tłumacza :P ...a nazywają sie "Leniwe wiedzmy" Duchu-dobrej nocy 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×