Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

gdzie się poniewierasz aniołku i na domiar złego okrakiem siedzisz na mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele-nie sa to miejsca o jakich chcialbys sluchac :P A poza tym aniolki maja dlugie wloski-nawet te od Charliego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie się nie poniewierałem........ po prostu siedze i patrze..... a także czytam......... i zastanawiam się............ o jakich miejscach myśle.... o narządach rozrodczych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś w szatkach jakiegos porabańca nie z tej ziemi???Aniołku co ty tam u fryzjera depilacje przeprowadzasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie aniołek to wiedzma zasik siedzi na mnie:P:DSiedz tylko za bardzo sie nie wierć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko źle zrozumiałem:P...... ale o takich miejscach pomyślałem......... gatulaki.... depilacje.... robie sobie sam....:P....... wiesz usiąde jednak na krześle.... bo na Tobie jest nie wygodnie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valkiriuś----takie same jak ludzie..... tylko bez podziału na męskie i żeńskie..... bo one mają wszystkie potrzebne "narzędzia":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee to takie malo ciekawe byc samowystarczalnym... Chociaz niektorzy ludzie tez sobie sami w tym wzgledzie wystarczaja...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego jak w dalszym ciągu siedzisz na mnie,to juz jakaś perwersja gołą dupą po autostradzie jeżdzić:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinokio??????...... wiesz desznik....... o co ci chodzi z moim pisaniem???:D:D:D........ jak na osobe która tu siedzi....... pisze i tak wzorcowo........ gatulaki...... jesteś innej odmiennej orientacji??:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D gatulaki..... i to ty jesteś tą autostradą?????? :D :D :D 🌼:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak pinokiunia się znalazła a tak strzeliłem z głupia frant.Na redakcji jesteś słynny aniołku i masz odpowiednie reprymendy od bywalców cafe.Bez mydła włazisz moderii.Nie wiem o kim mówisz ale ciebie poznałem własnie z redakcji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gatulaki.... nosz rece opadaja :O Doooobra... nic juz nie mowie :P Ale uciekam spac ... Dobranoc Panom ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi kabel ,pinokio referencje juz ci zapodał odpowiednie.Przejdz się do tego tematu szeroko jesteś skomentowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i valkiria dwóch durnych palmusów dopadła i nawet sie nie zabawiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valkiri-----no a po czym ci się dostaje.....mam nadzieje że nie po grzbiecie............. gatulaki..... z redakcji powiadasz.... no wiesz jak właściwie tylko na ogólnym:D pewe jeszcze nikt mi tego nicka nie zgłosił.... pokaż mi temat kablolotka...on mnie może w dupe pocałowac:P ze wszystkimi kafeteriuszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×