Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojona żona.

KLUB NIEZASPOKOJONYCH ŻON

Polecane posty

ja uwazam że kobieta moze byc seksowna i pociągająca nawet przy gnieceniu ciasta na pierogi :classic_cool: musi tylko przestac marudzic i zacząc sie zmieniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
a co jak nie marudzi, jest słodka, czasem niegrzeczna i nic??? Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wygląda jakby
V34 jestes super laska i nie obchodzi mnie ile lat ma zona tylko właśnie te coś trzeba umieć "sprzedać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
chyba go onieśmielam...... ale już po malu dochodze do tego ( jak stać się tą kobietą, której pragnie mój mąż...... hmmmm) vee buziakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
V34 racja świeta racja :classic_cool:musucie przestac zrzędzic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie ma sensu zaczynac seksu kiedy wraca padniety z pracy albo kiedy własnie ogląda mecz :) i napewno mu nie zrędzić bo nie ma nic bardziej aseksualbnego niz skrzywiona baba :O Jesli chcesz seksu to wejdz do wanny jak sie kąpie ;) i zaskakuj go wtedy kiedy sie relaksuje :) pokazuj mu swojej atuty w domu nawet w bluzie i bez staniczka mozesz okazac sie niezwykle seksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
no to to my wiemy... a co jak próbujemy różnych różniastych sposobów i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faceci musza sobie zdawac sprawe ze kobieta ma w mózgu taką blokadę gdy dopada ją rutyna i nawet jak mówi ze nie chce seksu to okazuje sie że nie dokonca to pokrywa sie z jej potrzebą :) Warto przeczytac :) http://www.sfora.pl/Tego-kobieta-nie-lubi-przed-seksem-a15731 faceci którzy znają tajniki kobiecej duszy potrafią nas dotykiem doprowadzic do ekstazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr jakos trudno mi w to uwierzyc :) Znam facetow co nie chcieli seksu ze swoają zoną co wcale nie oznaczało że sa aseksualni. Raczej blokowało ich zachowanie żony :) czasem odtrącanie po ciązy czy zbyt wielka ingerencja w ich prywatnośc albo osaczenie czy zrzedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
ja ze swoim męzem to jak byłam w ciąży to kochaliśmy się jak króliki, po ciąży też... Coś tak jakoś ostatnio się popsuło... nie wiem dlaczego... W każdym razie powoli wróci do normy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
to może On sobie znalazł kochankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Dzięki Bogu nie... Potwierdziłam przez kilku kolegó, teściową i koleżankę u niego w pracy.... Powoli wraca do normy.. JAkoś może tak się zapomnieliśmy... Nie wiem...Idzie ku dobremu w każdym razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
wiesz co vee, chyba masz rację..... z tym zrzędzeniem i osaczeniem, kurcze ...... czasem trzeba się ugryść w ten język...a przecież nadzwyczajniej w świecie może go również boleć głowa...... czas na porządne zmiany..... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
Dzięki Bogu nie... Potwierdziłam przez kilku kolegó, teściową i koleżankę u niego w pracy.... to jest właśnie osaczenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Ja się czasem gryzę i wychodzę... Wracam po 5 minutach i jest dobrze... Nie zrzędze staram się... Ale patrząc na to wszystko to sporo czasu zajmuję nam syn... Ma 11 miesięcy... I tak chyba wszystko toczy się wokół niego... Więc trzebato zmienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
on o tym nie wiedział.... Gdyby wiedział to inna gadka by była z nim... Awantura jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
to papa wszyscy miezaspokojeni i zaspokojeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dzisiaj wszyscy klubowicze pouciekali???? nono chyba każdy z nas zrobil jakieś postępy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Ja zrobiłam napewno :) a ty jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
mąż w końcu się ruszył??? Ja tylko rano się wkurzyłam... Chciałam mojego męża obudzić robiąc mu laskę a on już jak sie obudził to stwierdził że mogłam go jednak wcześniej obudzić od samego początku... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :classic_cool:🖐️ ciesze sie że coś pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
no to gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby tak dalej, no i więcej niczego nie powiem/napisze, bo zobaczymy co to dzisiaj się będzie dzialo....a zapeszać tak szybko nie moge heh, dziewczynki owocnego weekendu :) buziakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Wzajemnie :) I wszystkim życzę weekendu ociekającego seksem:) ja mam studia do 20.... Ech... No ale cała noc przede mną w tym nauka na egzamin:) Ale może mąż jakoś mi to uprzyjemni:) Trzymajcie się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
socjologię 3 rok... specjalizacja: Doradztwo i komunikacja społeczna... Fane studia i wogule ale mi się tak nie chce że nie pytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż-opole-4+
Witam zainteresowane mężatki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×