Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojona żona.

KLUB NIEZASPOKOJONYCH ŻON

Polecane posty

olaskr - Nie wiem czy byłbym w stanie ją zdradzić bo jeszcze nic takiego się nie stało ale na co ja mogę liczyć ..... na poprawę ,na cud ,chyba nie. Wiem że nic takiego się nie stanie i muszę coś z tym zrobić ale wiem też że kochanka to najłatwiejsze wyjście i po łbie powinienem dostać za takie myślenie . Zamiast ratować .... ale co ratować przecież jest nam ze sobą dobrze prócz tego jednego . Sam też mam obawy jak to będzie ,ogrom myśli przelatuje przez głowę ale coś mnie pcha żeby spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonatek 1
olaskr: prostytutka odpada kompletnie,, jakies "minimalne minimum" uczucia, przynajmniej sympati musi byc, jakas fascynacja itd. A prostytutka to jak linia produkcyjna, to tylko zawod. A gumowa ... nie wiem, nic nie zastapi pachnacego rozgrzanego pieknego ciala kobiety, czekajacej na pieszczoty .... . (pozostaje tylko dobra reka heheheheheheh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
zonatek1 no masz rację.... Ciało kobiece i męskie to jednak całość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Mad Max jeżeli widzisz cień szansy, chociaż minimum to ratuj to wszystko, Kochasz żonę... Może jednak się uda... Kochanka to ostateczność... Wiadomo że masz potrzeby ale właśnie po to masz żonę... Rozmawiaj z nią... może to cos da... Jak raz spróbujesz zdrady ciężko Ci bedzie patrzec w oczy osoby którą kochasz.... Wyrzuty sumienia będziesz miał jak Polska długa i szeroka... Zastanów się czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
JA TEŻ ROZMAWIALA Z MĘŻEM, ALE SKUTKOW NARZZIE NIE MA...... NO ZOBACZYMY, U MNIE O SEXIE BEZ UCZUCIA NIE MA MOWY, NIE MOGLABYM..... KOBIETA MĘŻCZYZNA TO JEDNOŚĆ W SEXIE TO NAWAŻNIEJSZE, TO NIE MOŻE BYĆ CZYSTO FIZYCZNA PRZYJEMNOŚĆ.... OH TO WSZYSTKO SKOMPLIKOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
anusia24 bardzo cholera jasna skomplikowane.... No ale co zrobić w takiej sytuacji co??? Nie ma idealnego wyjścia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
ZAAKCEPTOWAĆ ISTNIEJĄCĄ SYTUACJE ALE MIMO WSZYSTKO PROBOWAC COŚ ZMIENIĆ.... OH JA JUŻ SAMA SIE POCIESZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO...... TY CHYBA NIE NALEŻYCH DO NIEZASPOKOJONYCH CO??? A TY JESTEŚ ZASPOKAJACZEM AHH TYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
anusia24 ja nie umiem zaakceptować i zmienię to u mnie chociaż miałoby mi to zając całe życie.... Muszę coś z tym zrobić...... Kocham Męża i nie wyobrażam sobie bycia z kims innym dlatego za wszelką cenę będę sie starac... Chyba że w końcu usłyszę że mąż nie chce definitywnie ze mną to wtedy kochanek mnie czeka i to bez żadnych skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
wszystkiego naj... Szukaj szukaj może znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
PRZYJACIEL tY WIDZE TO JESTEŚ ZASPOKAJACZ SWOJEJ ŻONY, ALE oNA MA DOBRZE..... OHHH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usprawiedliwionyś zatem i masz ode mnie życzenia stu lat wyuzdanego seksu i niech Cię kontrole UKS-u omijają szerooookim łukiem Przyjacielu :) Coś się tak uparł na drugą mikroskopijną babkę? Wiem, że przyzwyczajenie drugą naturą, ale może dla odmiany madonna z wielkim cycem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Ciężkie to nasze życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
co do prostytutek to nie chciała bym wiedzieć że mój mąż coś z taką... Boże ilu ona miała przed nim....Koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
ja tam jeszcze młoda jestem więc zmarszki mi narazie nie grożą :) A faceci to raczej się nimi nie przejmują jednak :) Ale Damy radę i wszystko pokonamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie minus tak myśleć . A jakie ma doświadczenie i nie brzęczy. Same plusy i w krzyżu lżej ręka nie boli a i zony nie napastujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
wiesz może i tak... Ale to już kochanka lepsza.... Czystsza i wogule jakoś tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
ALBO SYPIAĆ Z NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM.... OCZYWIŚCIE MOIM....NO BO NIE MĘŻA.... CHOCIAŻ UROZMAICIĆ SOIE TO ZYCIE.... GŁUPOTY JUŻ ZACZYNAM OPOWIADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel chyba lepiej z liscia niż z piąchy ;-) A jesli chodzi o zależność wielkosci do ilości soku, to chyba nie ma ;-) Ja przynajmniej nie widzę różnicy u siebie. Poza tym chyba są pewne granice wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
anusia24 czy ty już coś wypiłaś?? Nie no z przyjacielem nie dała bym rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oleńka :Dfajnie mówisz :D,a z czym tak fajnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie na kochanke nie nadaje ....za bardzo kochliwa jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,obawiam się wyrzutów sumienia . Bez uczucia sama fizjologia mnie nie interesuje za bardzo prostytucją pachnie. Najgorsze jest to że jest kobieta która podoba mi się i daje mi do zrozumienia że mnie chce .Jest to bardzo podniecające i zapomniane już uczucie .Jeszcze do niczego nie doszło kilka spotkań poznawczych .Martwi mnie to że jestem pomiędzy ... tym wszystkim i będę się musiał ustosunkować co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Mad Max więc wybierz... Nie trzymaj laski w zawieszeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy, z czym fajnie? No ten dreszcz... inne dłonie... jego westchnienia i zachwyty... U męża to już tak nie działa... Poza tym jego bosssskie ciało... ughhh... Mad: cos mi tu jednak pachnie romansem. Najtrudniej zacząć, późńiej już wyrzutów nie ma. To jest tak, jakbym wychodziła ze swojego ciała i stawała sie kims innym, zapominam o wszystkim... Rozdwojenie jazźni? Pomroczność jasna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ustal zasady od razu albo rozmów się z żoną bo będziesz miał mega problemy. Mało jest kobiet odpowiedzialnych,a odpowiedzialnych kochanek to znam jedną i to na tym forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×