Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojona żona.

KLUB NIEZASPOKOJONYCH ŻON

Polecane posty

Gość facet nikt
do ,,echechhhh" ... wiesz , to dobrze, że przy kimś czujesz się piękna i kobieca, że masz tzw.,,dobry sex"- gratuluję... ale niestety jak wiesz, to tak naprawdę jest ułuda... wyłącznie namiastka szczęścia... życzę ci powodzenia, i aby mąż mający piękną kobietę( i sądząc po sposobie wypowiedzi baardzo inteligętną - ja uwielbiam ,,bystre dziewczyny" ) u boku przejrzał na oczy i przestał być tzw. ,,dupkiem' - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
ech wierze ze łatwo nie jest :O mój poprostu sie zapuscił był fajnym facetem z pasją i ładną figurą zamienił kolegów grających w piłkę na takich co wolne dni spedzają w barze na meczach z TV :O Nie mam ochoty spedzic reszty życia z kimś takim:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechhhh
facet... dziekuje:) ja mam wciaz taka nadzieje, ze on sie zmieni , ale trace nadzieje, to przykre ((( wiem ze zawsze tak nie bedzie, ale jeszcze poczekam , jesli sie nei zmieni - poprostu odejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechhhh
kasek rozmawilas z nim? powiedz co ci nieodpowiada, to troszke dziwne kochasz sie z nim udajesz ze jest ci dobrze a tak naprawde to tylko mechaniczny dla ciebie sex z facetem ktory nawet cie nei pociaga, a on mysli ze wszystko jest ok(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thc
Facet nikt, chyba złą droga poszedłeś, tez miałam taka sytuację w domu i podpbna propozycje od mojej połówki. Zawsze mówię,że seks u kobiety rodzi się w głowie - jesli ma się problemy, niezałatwione sprawy, dolegliwości chorobowe - niełatwo jest się otworzyć. Inna kwestia to wygląd partnera, który czasem tak odbiega od pierwowzoru, że ochota na seks mija. No ale to dotyczy małżeństw ze znacznym stażem, a nie dwudziestoparoletnich kilka lat po ślubie... Ja w takim wieku potrafilam kochać się 7 razy w ciagu dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechhhh
facet... Tobie takze zycze spelnienia wszystkich marzen, chyba jestes fajnym facetem:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
pewnie że rozmawiałam :O mówiłam mu ze powinien coś z sobą zrobic ale to zwykłe bicie piany :O tez mówiłam że mam zamiar sie rozwiesc bo nie mam ochoty spedzac starosci przy boku zaniedbanego nudziarza to sie obraził :O i miałam focha w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nikt
do,,echechhhh" moja zmieniła się po 14 latach małżeństwa... nie wiem ile ty zamierzasz czekać... dziękuję za pozdrowienia...:) do ,,smaczny*kąsek" - współczuję - TOTALNA porażka, jeżeli mąż woli kolegów i piwo od ukochanej kobiety - porażka... współczuję...to jest jedno z tych zachowań, o których pisałem powyżej, że wstydzę się za kolegów... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
najgorsze jest to że on przychodzi po tym piwie smierdzący papierochami i sie wtedy przytulać chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nikt
do ,,smaczny*kąsek" - brak mi słów.... nie wiem co powiedzieć, bo czy coś można w tej sytuacji poradzić...? współczuję - ale co to zmieni?....żeby porozmawiać?... są ludzie - niezależnie od płci do których nic nie trafia i w dodatku udają pokrzywdzonych... przykro mi, że spotkało cię takie życie... jak sądzę dalekie od tego co sobie wymażyłaś i czego oczekiwałaś... jak to się dzieje, że zamiast dać poczucie bezpieczeństwa drugiej osobie, pokazać, jak bardzo ją kochamy to tak naprawdę ranimy tych na których powinno Nam zależeć...? Powodzenia - życzę tobie i innym paniom, aby wasi partnerzy zrozumieli co naprawdę jest ważne w życiu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechhhh
facet,, nie wiem jak dlugo,bardzo bym chcila by sie zmienil kasek wiem o czym piszesz, moj czasem tez tak robil , wtedy jak sie nachlal piwska i opalil papierochow przytulal sie do mnie, a mnie odrzucalo,i mowilam NIE , pozniej mi wypominal "ja chcilem ale ty nei milas ochoty to czego teraz chcesz"nie mogl zrozumiec z eja nie moglam bo jego zapach mnie odrzucal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam czytam i chyba
opisujecie moje zycie... Nuda nuda i jeszcze raz nuda... jak ja potrzebuje prawdziwego faceta. Rzucialabym sie na niego jak glupia, zdarla ubranie i wreszcie wyzylabym sie seksualnie... takiej namietnosci mi brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tylko się trzeba...
pogodzić z tym że mamy to co mamy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimjim
Witam, jestem w takiej samej sytuacji, 1,5 roku po ślubie ,sporadyczne zbliżenia gdy małżonek widzi moją złość, moje monologi w tej sprawie nic nie dają, ale za to gołe baby w internecie i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet nikt
do ,,bimjim" - tylko współczuć...1,5 roku po ślubie.... przecież to jeszcze szczyt euforii...mieć u boku młodą kobietę, i to w dodatku pragnącą mężczyzny...!!! i... filmiki, sztuczne lale... no po prostu pooorażka - nie rozumiem przedstawicieli mojego gatunku... współczuję - powodzenia...wiele bym dał, aby mieć u boku taką kobietą... eh:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zaluje ze nie spotkalem, z moja znamy sie 3 lata i na pewno nie moge powiedziec ze pragnie faceta chociaz ma 21 lat i twierdzi ze 2 razy w tyg to nie dramat a jesl mi sie nie podoba to trzeba pojsc na kompromis co jest rownoznaczne z przyznaniem racji. Mowi ze nie ma takiego temperamentu a ja coraz czesciej mysle o innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój facet to...
totalne zero w życiu, w łóżku, we wszystkim... Niestety jakimś cudem udało mu się zrobić mi dwoje dzieci, także jestem skazana na niego na długo. Skazana w życiu, bo w łóżku od 6 lat się nie spotykamy i chociaż tej sfery życia brakuje mi bardzo nie mogę się przemuc aby z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopieszczona wreszcie żona
a co za problem se kochanka znalezc? :) i finoto z niezaspokojeniem ;) przynajmniej seksualnym a moze i emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimjim
Najgorsze jest to, że nie radzę sobie z tym problemem emocjonalnie,dwa dni jakoś funkcjonuję potem dopada nie straszna chandra i mogłabym wyć.Jak sobie dziewczyny z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokoje cudzą zonę
bardzo chętnie - seks bez zobowiazań, + ciekawa konwersacja piszcie: facetfajnynieslychanie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja prosi
żebym przystopował bo ją zajeżdżę :) uwielbiam ją rżnąć i dupczę ją prawie co dzień - i nigdy nie spojrzałem na inną zdzirę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również niezaspokojona
helo wszystkim klubowiczom.... ja mam też w domu ozięblego męża, który w ogóle nie potrzebuje sexu, no chyba że ze swoją kochaną roczką..... ohhh, szkoda że człowiek nie odkrywa swojego prawdziwego " ja" już na początku i nie ma już później na to lekarstwa........ trzeba się męczyc i plakac itd.. itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
można też schudnąć i przestać przypominać wieprzka tuż przed zarżnięciem nie ma czegoś takiego jak oziębły facet, to oksymorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody well known
moron ten oksy oczywizda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trentino
Ból niezaspokojenia i mnie dręczy:( Widzę że co raz więcej tu mnie podobnych-pozdrawiam w niedoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczny*kąsek
somebody well known można też schudnąć i przestać przypominać wieprzka tuż przed zarżnięciem nie ma czegoś takiego jak oziębły facet, to oksymorin faceciku o złotej radzie mnie jakoś w wyglądzie niczego nie brakuje. Mam 168 wzrostu i waze całe 57 kilo :O chodze na fitness biegam i jezdze na rolkach. jestem długowłosą fajną dziewczyną z wieprzem u boku i najgorsze jest to że wielu takich facetów dookoła widuję😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roland_W
To nie bardzo rozumiem , skoro jesteś fajna to jaki problem. Chyba, że czekasz na rycerza na białym koniu i nie dajesz sygnałów na zewnątrz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×