Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezaspokojona żona.

KLUB NIEZASPOKOJONYCH ŻON

Polecane posty

Gość anusia24
a myślisz, że mój mąż moze być gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest może kobieta która szuka kontaktu z kimś młodszym lub równym wiekowo.Niedopieszczona mężatka lub kobieta pragnąca realizować marzenia erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
no pewnie, jak człowiek jest w sytuacji na którą nie ma rozwiązania to wszytko jest dobre.... nie kocha mnie głupek jeden i tyle...zniszczył mi życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
zonatek 1 ja z warszawy... No to chyba jesteś wyjątek że byś chciał coś z żoną jak by nie grzmiała... Anusia24 nie zniszczył Ci życia... Trzeba tylko jakoś go przekonać do wszystkiego... Ja planuje zaraz taka rozmowę że chyba memu ślubnemu w pięty pójdzie wszystko.. Chętnie bym coś ten tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
A i mam jescze pytanie do was bo może ja jestem inna.. czy jak chce z mężem tak 3 razy w ciągu nocy (chociaż mogła bym i 20) to jest to dla niego za dużo?? Mówie o nocy trwającej 8 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonatek 1
olaskr : Bosze, bosze, bosze olaskr jestes naprawde skarbem i dla mnie boginia ! Umów się ze mną, zostań moja kochanką ! Wprawdzie mieszkam daleko od W-Wy ale oplace Tobie przelot i hotel i co zechcesz, koszty nie graja roli. A czy moge 20 razy ? nie wiem nie probowalem tak czesto, ale tak ze 8 razy to spoko, zalezaloby od Ciebie.... moze i bys "go" zmusilo do non-stop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż30
hejka zonki, a moja zonka to na nic nie ma ochoty, ot sex ją nie interesuje. probowałem wszystkiego: rozmowy kwiaty prezenty niespodzianki swiece fajne kapiele winko szampan drinki sex filmy i co klapa !!!!! moja poprzednia dziwczyna była chyba nimfomanka i nie miałem pojęcia że można mieć odchyłkę w strone anoreksji sexualnej wiem ze nie ma kochanka itp, a ja zwariuje moze jest fajna zonka z opolskiego bo nie widze innego wyjścia niz romans. czy macie jakąś radę ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN mmmmm
przeczytałem wasze wypowiedzi,współczuje wam i sobie tez. Dlaczego nie spotkalem zadnej z was.Tak bardza lubie doprowadzac kobietę na szczyt,te jeki sztywniejace cialo........mmmmmmm Mogę to robic bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
helo wszystkim niezaspokojonym erotomanom ja już nie wiem co wymyślać, żeby mój luby mnie pragnał..... i spróbuje teraz nic nie robić. Być normalna potulną, nienarzucająca się żoneczką. będę po prostu sobą. a co do 20*sex w ciągu nocy..... najpierw niech się przekonają do 2-3 razy w tygodniu, a potem można negocjować hehe. Ja to sobie myślalam, że jak jest młode malżeństwo to najchętniej by z łózka nie wychodzili.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
anusia24 oj wcale tak nie jest że by z łóżka nie wychodzili... ja jestem w związku małżeńskim od ponad roku i co?? A no nic.... Chociaż nie powiem wczoraj już będąc na skraju rozpaczy wzięłam to co chciałam i się nie opierniczałam... A póżniej drugi raz i mój mąż był wniebowzięty bo nie myślał że ja potrafię być taka dominująca... I jak tu faceta zrozumieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
zonatek 1 wiesz ja narazie podziękuję.... Ale jakby się coś zmieniło to się odezwę :) a poza tym widzę że ty lubisz seks i to bardzo... więc nie masz bogini czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia24
Twoj mąż to chociaż " da się wziąć" jeśli mogę to tak określić, a mój to się odwraca i dzie spać,,,,,, bo jeśli chodziłoby o to, że On po prostu nie potrafi się za mnie zabrać to dla mnie nie bylby to żaden problem bo ja już by mu pokazala jak to się robi. Ale on po prostu nie ma ochoty na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
mąż30 a może weź ją siłą co?? Czy dostaniesz po twarzyczce?? Ewentualnie zmień obiekt westchnień skoro wszystko zawodzi... Spróbuj jeszcze odrazu jak wejdzie do domu odrazu zabrać się do rzeczy bez zwaracania uwagi na jej protesty.... Na mnie by to napewno podziałało....Aż się rozmarzyłam.... Hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też... strasznie lubie takie szybkie, niespodziewane numerki... mrau.... A, że na codzień chodzę w pończochach to pewnie i mężowi by sie spodobało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
anusia24 to może kolacja, szampan jakieś takie rzeczy... Próbowałaś już wszystkiego??? Czy jesteś na początku drogi?? JA tam wzięłam i od tej pory tak będzie że będę sama sobie brać.... Bo chyba na męża bym się nie doczekała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
oleńka35 no to mamy coś wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfi10
olskr gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
alfi10 w Warszawie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witalsky , ale się wczoraj wpakowałem w szambo ! Nie dość że zero sexu od dawna to jeszcze ślubna przyłapała mnie na robieniu sobie dobrze pod prysznicem . Ale wtopa , ajaj 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzysześć... jak to wtopa? Nie daje sama to musisz jakoś sobie pmóc, no nie? Jesteś przecież normalnym, zdrowym facetem. A mysmy mieli wczoraj fajny miły seksik... mniam... Lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Trzysześć to nie wtopa... masz swoje potrzeby i je zaspokajasz a ona moze pomyśli że skoro sam to robisz to chcesz tego z nią.... Albo odwrotnie że się onanizujesz bo ona jest nieatrakcyjna i że z nią nie chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki , pocieszyłaś mnie z tym Sexem ! Pierwszy raz od b.dawna chciałem sobie ulżyć i koorva drzwi od łazienki nie zamknąłem na klucz ! Przeyebane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Trzysześć oj wyszło no... To jej powiedz że skoro ona nie chce to sam sobie radzisz i niech się cieszy że nie masz kochanki... HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak , że Ją olewam tak jak Was mężowie . Chodzi o problem z podchodami .Tzn. dość pełzania z mojej strony ,takie tam postanowienie Nowo Roczne . No i wtopa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
Trzysześć no to tutaj masz rację nie pełzaj.... A weź ją na siłę i już... Może ona tego chce??? A mam pytanie z czego wynika wasz brak seksu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż mnie nie olewa! Ja tu piszę nie jako niezaspokojona żona, ale ekspert od uwodzenia... ;-) mężów... żon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep marokanski
zapraszamy na noworoczne promocje do sklepu rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mi gębe podrapała ? O nie ! Mówi że zmęczona jest i takie tam... Nie chce marudzić ale przerabiałem już wszystko : nastrój,inne techniki, kochankę też i nici. Ona chyba naprawdę nie chce żebyśmy byli razem , a odejść mi nie daje bo przecież rodzina i dzieci. Przeyebane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaskr
oleńka35 ale nikt tu nie mówi że mąż cię olewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×