Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chcę sprezentować...

Chcę kupić dziewczynie skórzaną kurtkę...

Polecane posty

Gość Chcę sprezentować...

Witam :) Chcę kupić dziewczynie prezent i chcę, by tym prezentem była skórzana kurtka. Oglądałem ich już trochę - różnych firm m.in. Zara, Topshop i inne. Drogą eliminacji i szukania takiej, w której by mi się również podobała, spodobała mi się jedna z Pumy. Takie kurtki jak są porządne, to wiadomo - muszą drogo kosztować. Nie ma być to jakieś dziadostwo. W końcu wybrałem taką, ale jeszcze się zastanawiam i jestem ciekawy, co Wy - płeć piękna o takiej myśli ;) Cena w sumie nie gra roli, ale nie chciałem przekraczać 1300zl... Natrafiłem na taką na allegro, także mogę też oszczędzić trochę kasy, bo nie muszę kupować jej w sklepie. Kurtka jest stylizowana na lata 50' i nie, absolutnie nie wygląda jak dziadostwo za dwie stówy (mimo że ściągacze są), w którym popylają na ulicach małolaty ;) Proszę o opinie, ale coś więcej niż "fajna", "brzydka", "ladna", bo się jeszcze waham. Z góry dziękuję za opinie pozytywne, jak i negatywne. Tomek Link: http://allegro.pl/item851030806_kurtka_skorzana_firmy_puma_100_oryginalna_rozm_s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam jaa
jak znasz styl swojej dziewczyny to ok. Nie każdej dobrze w czarnym. W takim kroju itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee 1300zl za kurtke wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem...............
że mi się ta kurtka nie podoba. Zależy jeszcze w jakim wieku jest Twoja dziewczyna i jak się ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litldoly
Wiesz ta kurtka bardzo przypomina te skajuchy w ktorych chodza malolaty mimo, ze od razu widac ze to skora a nie skaja ale kroj jest niemal identyczny a metka... duzo nie zmienia... zastanow sie czy jesli decydujesz sie na skore czy ma ona byc podobna do tych oklepanych skai? Chociaz ja sama szukam fajnej skory cos podobnego na moto tylko w bardziej kobiecym wydaniu:) moze cos rzucilo Ci sie w oczy podczas poszukiwan? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym forum chyba ktoś ma małe zboczenie na temat skórzanych spodni , na każdym wątku skórzane spodnie :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdf
Ja bym nie chciała nosić napisu PUMA na sobie. Kurtka w stylu tych ostatnio modnych, w kórych chodzi co druga młoda dziewczyna. Jeśli twoja luba preferuje podobny styl: rurki, sportowe buty, to kurtka bedzie jak najbardziej ok. W bardziej eleganckim wydaniu jakoś słabo ją widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym sprezentować...
Dzięki za wszystkie opinie :) Nie, właśnie niektóre Panie się mylicie - ona jest matowa i nie świeci się jak dziadostwo z bazaru ;) Tak jeszcze inne ujęcie tej kurki wygląda (katalogowo): http://img200.imageshack.us/img200/7017/pumaskora.jpg Pasuje myślę wszedzię, bo jest uniwersalna. Ja mam już kupę czasu identyczną jak ta i jestem bardzo zadowolony - na okazje oficjalne, bardziej nieformalne: http://www.shop-eu.puma.com/Leather-Jacket/4049294293176,en,pd.html?cgid=22111 Ale do rzeczy ;) Moja dziewucha ma 23 lata, ok. 51kg i 160cm wzrostu. litldoly: łaziłem w wiele miejsc, ale naprawdę szkoda mi wydawać na niektóre rzeczy kasę, bo naprawdę m. zdaniem nie warto, ale ta akurat naprawdę mi się podoba i wpadła mi w oko :) Tylko tak chciałem się jeszcze Was popytać, bo jak napisałem, ciągle się waham, wszakże jakby nie było, jest to dość duży wydatek. Podobają mi się też kurtki takie bardziej "moto style" z asymetrycznym zamkiem. Przykładowo: http://oddauctionblog.com/auctions/wp-content/uploads/2008/06/abda_1-255x300.jpg http://oddauctionblog.com/auctions/wp-content/uploads/2008/06/ba7f_1-251x300.jpg Jak skomentujesz, to powiem Ci, co to za kurtka, tzn. kto m.in. taką nosi ;) Taka ciekawostka. No ale trochę rozmyłem temat, jeszcze jakby jakieś Panie się wypowiedziały, co do tej Pumy, która zamierzam kupić, będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz,że to kurtka to każdą okazje to współczuję gustu :P Jeśli uważasz,że trafisz w gust swojej dziewczyny to OK,po co pytać nas.Subiektywnie- krój niezbyt atrakcyjny,większość tanich panien w takich chodzi, a to,że skóra i że Puma nie zmienia stanu faktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie te kurtki
kup jej coś innego, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi sie
krój, ściągacze, a logo [umy to totalna poracha. ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
nie wiem wprawdzie jaki gust ma Twoja dziewczyna ale ja osobiście wolałabym kurtkę ze skóry którą wykorzystam na każdą okazję a nie tylko do spodni więc jak już to bez tych ściągaczy z materiału a prostą u dołu wtedy założy taką i do spodni i do spódnicy ....ten krój mnie osobiście się nie podoba a jest to kurtka jak już typowo dla nastolatków a nie kobiety 23 letniej ....ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowa
kurtka zwyczajna,krój bardziej sportowy,wiele takich na bazarze kosztują 100 zł bez znaczka puma. Jeśli dziewczyna nosi sie sportowo,albo stawia na sportową elegancje to będzie jej pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafdqf
no jak za te pieniadze to spodziewałam sie cudów, ale kurtka ładna, ale to puma to sportowa, ja bym za ta kase kupiła jakąs kobiecą, wcięcia, wycięcia, asymetria, juz ta na zdjęciu z zamkiem na ukos ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkakakaka
zauważ, że co druga dziewczyna ma taką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się ta kurtka podoba
i myślę, że dla młodej dziewczyny jest odpowiednia, sama chętnie bym taką dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany wez dziewczyne na zakupy i po prostu zaplac za kurtke, która wybierze. Kupisz sam, a potem sie okaze, ze za maøa, za duza, nie taki krój itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, ale czasowo nie mam dostepu do polskiej klawiatury. z z kropka to æ, ø to l w luzwach itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podoba mi się
i jeszcze ta cena:O Za to nie pogardziłabym skórzana ramoneską:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta z Pumy jest po prostu straszna, za takie pieniadzewybral;abym cos z Zary czy innegi sklepu o ktorym wspomniales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentować...
Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) anxipanxi, nie biadol bez sensu, proszę Cię. Ta kurtka z asymetrycznym zamkiem to kurtka Angeliny Jolie z filmu "Wanted" :) Kiedyś nawet oddała ją na licytację dla potrzebujących. Podoba mi się taka, Belstaff też takie produkuje. No nic, jeszcze się przejadę tu i ówdzie i podejmę ostateczną decyzję, choć jestem prawie zdecydowany.Ktoś pisał o Zarze... Zajrzałem również i tam, szmaty, chyba poprzez te wyprzedaże chcą się pozbyć dziadostwa. Branie dziewczyny na zakupy nie wchodzi w grę, to ma być niespodzianka. Nie spodoba się, najwyżej odda ;) Sczęśliwego Nowego Roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentować...
Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) anxipanxi, nie biadol bez sensu, proszę Cię. Ta kurtka z asymetrycznym zamkiem to kurtka Angeliny Jolie z filmu "Wanted" :) Kiedyś nawet oddała ją na licytację dla potrzebujących. Podoba mi się taka, Belstaff też takie produkuje. No nic, jeszcze się przejadę tu i ówdzie i podejmę ostateczną decyzję, choć jestem prawie zdecydowany.Ktoś pisał o Zarze... Zajrzałem również i tam, szmaty, chyba poprzez te wyprzedaże chcą się pozbyć dziadostwa. Branie dziewczyny na zakupy nie wchodzi w grę, to ma być niespodzianka. Nie spodoba się, najwyżej odda ;) Sczęśliwego Nowego Roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentować...
Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) anxipanxi, nie biadol bez sensu, proszę Cię. Ta kurtka z asymetrycznym zamkiem to kurtka Angeliny Jolie z filmu "Wanted" :) Kiedyś nawet oddała ją na licytację dla potrzebujących. Podoba mi się taka, Belstaff też takie produkuje. No nic, jeszcze się przejadę tu i ówdzie i podejmę ostateczną decyzję, choć jestem prawie zdecydowany.Ktoś pisał o Zarze... Zajrzałem również i tam, szmaty, chyba poprzez te wyprzedaże chcą się pozbyć dziadostwa. Branie dziewczyny na zakupy nie wchodzi w grę, to ma być niespodzianka. Nie spodoba się, najwyżej odda ;) Sczęśliwego Nowego Roku ! T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę kupić kurtkę...
Dzięki za wszystkie wypowiedzi :) anxipanxi, dzięki za opinię, ale nie biadol bez sensu, proszę Cię. Ta kurtka z asymetrycznym zamkiem to kurtka Angeliny Jolie z filmu "Wanted" :) Kiedyś nawet oddała ją na licytację dla potrzebujących. Podoba mi się taka, Belstaff też takie produkuje. No nic, jeszcze się przejadę tu i ówdzie i podejmę ostateczną decyzję, choć jestem prawie zdecydowany.Ktoś pisał o Zarze... Zajrzałem również i tam, szmaty, chyba poprzez te wyprzedaże chcą się pozbyć dziadostwa. Branie dziewczyny na zakupy nie wchodzi w grę, to ma być niespodzianka. Nie spodoba się, najwyżej odda ;) Sczęśliwego Nowego Roku ! T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentować...
Padło na chwilę forum i namnożyło mi postów :/ Mam jeszcze prośbę - może któraś z Was widziała w jakimś internetowym sklepie (a nawet na allegro) skórzaną kurtkę, ale chodzi mi o fason taki maksymalnie dopasowany i trochę obcisły ala punk. Mógłby Ktoś tu wkleić link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę sprezentowac...
Padło forum i namnożyło postów :/ ... a może Któraś z Was widziała w sklepie, nawet internetowym, czy na allegro jakąś kurtkę skórzaną, ale taką bardziej obcisłą i dopasowaną, coś ala punk? Może jakiś link? Ps. Tylko nie ramoneska, bo nie lubię takich kurtke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×