Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tycjan Piekny

Kobietony pokaźnych rozmiarów! Zastanawiałyście się kiedy, czy budynki

Polecane posty

w których mościcie swe wielkie ciała mają wystarczająco mocną konstrukcję? Czy w którymś momencie (czego wam nie życzę), gdy na przykład będziecie w nocy beztrosko na wyrku przelewać swoje kilogramy z jednego boku na drugi nie nastąpi nagle głośne pierdut i cała kondygnacja runie bogu ducha winnym sąsiadom z niższych pięter na głowy? Myślicie czasem o tym, że narażacie życie innych? A tam mogą przecież mieszkać rodziny z małymi dziećmi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgvhbredfgv
ja mieszkam na parterze i tynk mi się ze ściany sypie bo anorektyczka na górze gruchocze o podłogę jak upada z wycieńczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjankocham cie
jestem jak ewa drzyzga,z ejdnego problemu potrafisz zrobic milion... :D:D:D:D:D kocham cie tycjan,i jestem szczupła :D:D:D!!:*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony zakręcony loczek
podnieca cie robienie z siebie błazna?... zaraz, a może ty zmieniłeś nick,a twój stary to jarek 84?.. to bardzo prawdopodobne, był tak głupi, jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja mieszkam na parterze i tynk mi się ze ściany sypie bo anorektyczka na górze gruchocze o podłogę jak upada z wycieńczenia" Hahaha, to miała byc "cięta riposta" :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie myślcie naiwnie kobietony, że wciskając pokaźne zady w obciskające gumowe gaciochy, które czynią wasze pupska o dwa rozmiary mniejszymi poprawiacie w czymś sytuację tych nieszczęsnych ludzi mieszkających pod wami. To zwykła hipokryzja, bo ci bogu ducha winni ludzie widząc was z tymi wciśniętymi pod gardło zadami nie domyślają się prawdziwej wagi(sic!) problemu i nie wiedzą jakim śmiertelnym zagrożeniem jest ich własne mieszkanie. Jesteście zakłamane i nie macie za grosz empatii! Zlitujcie się choćby nad tymi biednimi dziatkami! Cóż one wam zawiniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P t a sz n i k
No to obciągnij mi z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p t a sz n i k
Nie obchodzi mnie to. Ważne żebyś się sprawił dobrze ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mój kochany...
uprzedziłam sąsiadów,majac na uwadze dobro ich dzieci... I co? :) Uciekli porzucając dobytek na moment przed tym jak podskoczyłam do szafki i...wpadłam do ich mieszkania. Szybko, tanio. zainwestowałam tylko w schody i mam teraz piekne 2 poziomowe mieszkanko..jeszcze sobie tylko zejśie do piwnicy musze wyskakać, ale coraz trudniej...bo od biegania po tych moich schodach znacznie schudłam :( o ja nieszczęsna.... P.S.Jestem gruuuuuuuuba Kotku,120 kg zywej wagi, ale przynajmniej mam mózg :D :*buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mój kochany...
okazałam im serce :) zabrakło argumentów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanie lubisz kobiety
pokaznych rozmiarow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes bardzo zdeterminowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno dowcip mnie nie ubawił
ryże jest piękne? Hahahahahahahahahhahahaha Od kiedy to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×