Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość kierpce..
Ike,gratulacje,choć to żadna nowina.A z drugiej strony nie widzę dokumentu potwierdzającego.A i serce dobre masz,więc wpadam w wątpliwość o zapędach hitlerowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Zawsze szczery chwasty również posiadają kwiecie. :)Ale chcesz coś powiedzieć więcej ?O bylinach czy do czego pijesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Mało_stanowczy Zgaduję"Masz to w duupie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie też w żadnym albumie botanicznym nie znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Okej Samiczko.Nie rozmawiajmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo pomarańczo cip cip gdzie poszłaś ??? masz dość ??:) przecież dobijałaś się o uwagę od paru dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Mało_stanowczy A na ile się znamy?:)I jak uważasz czym mogłabym się zainteresować(oczywiście czymś Twoim) ,skoro"nie znamy się na tyle",że mogłabym się twoim przyrodzeniem interesować.Sądzisz,że mogłabym marzyć o Twoich hym..dajmy na to dłoniach lub np.stopach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Ike,zaraz,zaraz.Jestem i spoglądam co i rusz.Z tym,że chwilowo zajęta jestem.Tęsknisz już?Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało_stanowczy A na ile się znamy?" - na chwilę. Ikuś, wiesz, czasem zawijam między nogi to koniec wtedy jest nawet na plecach :O Jaja wypadają gdzieś na dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, wiesz, czasem zawijam między nogi to koniec wtedy jest nawet na plecach Jaja wypadają gdzieś na dupie a masz jakieś zdjęcie poglądowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierpce..
Do zobaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na pewno zreszta na razie naprawde" - przypomniał mi się dowcip Jasio krzyczy - Mamo!!! Toperz, toperz leci!! - Nietoperz synku... - A co????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcshj
zs nie wysilaj się dla sami za trudna jest polska pisownia to jak walenie grochem o ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasio krzyczy - Mamo!!! Toperz, toperz leci!! - Nietoperz synku... - A co????? stary ale dobry i trafiony, mi sie podoba inny : Mamooo, mamooo czy jestem glodny? nie synku, zmeczony, chodz do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tAM kawał każdy widzi czyjeś błędy a swoich nie....i ten wewnętrzny przymus poprawiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×