Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Ale to nie będzie porywający tekst... :P Od razu uprzedzam, że może to zależeć od eee... długości kciuka:) Klęczysz, lężysz czy co tam sobie wymyślisz między udami kobiety. Kładziesz dłoń na wzgórku łonowym. Wsuwasz kciuk w pochwę. Do końca. Ale tylko kciuk! :) Szukaj na górnej ściance pochwy. Można wyczuć coś w stylu zgrubienia, aczkolwiek trudno to opisać... Nie wiem czy wystarczająco obrazowo to ująłem :O Nie muszę dodawać, ze znacznie lepiej robić to po grze wstępnej, nie zamiast?;) Jak już będziesz wiedział gdzie to i fiutem namierzysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheehe fajnie opisałeś ale nie zawsze to(guziczek,wzgórek) wyczuwasz panie profesorze MS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę dodawać, ze znacznie lepiej robić to po grze wstępnej, nie zamiast? a tego to juz nie rozumiem to po co to robić ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie pomyślałem, że śmiesznie by było jakby każda kobieta miała w trochę innym miejscu... To oznacza, że podałem instrukcję jak doprowadzic moją do szaleństwa... :) Tak przy okazji to część odpowiedzi na pytanie, skąd wiem, że znalazłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike bo to coś pojawia sie w fazie podniecenia u kobiety dlatego najlepszymi kochankami są faceci z przekrzywionymi penisami w bok,bardziej stymulują ten punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami* w ruji
postaram się dzisiaj sobie namierzyć ten punkcik za pomocą pęta podwawelskiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się żadne z nas nie ma twojego kciuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami litości przecież i tak kąt nachylenia skrzywionego fiutka w pochwie zależy od pozycji więc dlaczego w bok a nie w przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale nie zawsze to(guziczek,wzgórek) wyczuwasz panie profesorze MS?" - zdecydowanie nie zawsze. Wydaje mi się, że zależy to trochę od stopnia podniecenia. Powiem tak - nie mam najmniejszych problemów z odnalezieniem, gdy jest cholernie mokro :classic_cool: Coś mi się net pierniczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ms wierzę ze jesteś dobrym kochankiem---masz świadomość tego co piszesz:) nie jestes fantastą ! brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziękuje ci sami bardzo a zaprezentujesz w praktyce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam u ciebie szukać ??? spoko jak MS pożyczy mi kciuk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sami cholera podążmy inną drogą w dyskusji jednak jestem bardzo hetero i zrobiło mi się nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wspominałem o doprowadzaniu do orgazmu pieszczeniem piersi? :classic_cool: No to m u s z e p o w i e d z i e ć że.... Nie udało mi się :P JESZCZE. Ale było blisko :classic_cool: Dobra, dosyć chwalenia się :P Bo mi żyć nie dacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my?? obawiasz się, że zechcemy przekonać jak dobry jesteś w praktyce???? pffff :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko Ikuś zmieniamy temat jak facet nie chce powiedzieć czy jest zonaty,to znaczy ze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sami tematu aż tak bardzo zmieniać nie musimy:P:P:P nie wiem, sami albo się droczy albo jest wybierz, która opcja ci pasuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nieistotne kto, wolę dmuchać na zimne:) Poza tym jestem pewien, że nie miałabyś nic przeciwko sprawdzeniu, Ty niedowiarku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikuś, nieistotne kto, wolę dmuchać na zimne dmuchać zrozumiałam ale reszta..... to nowa pozycja?? Poza tym jestem pewien, że nie miałabyś nic przeciwko sprawdzeniu, phi no takich oszczerstw dawno nie czytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak facet nie chce powiedzieć czy jest zonaty,to znaczy ze jest?" - Jeśli nie chce odpowiedzieć na jasno postawione pytanie to raczej jest ale ma ochotę Cię przelecieć. Pardon my French :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dmuchać zrozumiałam ale reszta..... to nowa pozycja??" - tak, w zaspie śnieżnej:) Staram się byc na bieżącą z modą :classic_cool: "phi no takich oszczerstw dawno nie czytałam" - Przepraszam. Powinienem napisac "marzysz o tym" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike po co pytasz ? czy facet, ktory TAK ( bez dodatkowego tlumaczenia) rozumie kobiety , moze byc wolny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"phi no takich oszczerstw dawno nie czytałam" - Przepraszam. Powinienem napisac "marzysz o tym" oj jak na śniegu to nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez cicho!!! juz ja wiem po co pytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to teraz test ms jesteś żonaty??" - Hahahahah, świetne:D Problem polega na tym, że powszechnie wiadomo, iż mam partnerkę. Teraz zgaduj, czy jest moją żoną, kochanką, wspólniczką czy kimkolwiek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zgaduj, czy jest moją żoną, kochanką, wspólniczką czy kimkolwiek phi a po co :P nie chcesz odpowiedzieć- chcesz mnie przelecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zgaduje jest wszystkim co wymieniles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×