Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

brum ja jestem dobrą kobietą wiec zapytam co dziś jadłaś na śniadanie,bo wczoraj ciasteczko a dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo obawiałąm sie o wasze zdrowie ale widze ze dalej jesteście czujne zwarte i gotowe by głosić -prawdę spocznij --odmaszerować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
E nie, Samiczko, myśmy z Brumem ustalili, że Ty jesteś mężczyzną a ja jestem kobietą. To znaczy Brum stwierdziła, że wolałaby, żebym był kobietą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuporób
wczoraj ciasteczko, a dziś pewnie ciasteczko nr 2 siedząc tu wyjaławiacie się, widać to w waszych oczach, na waszych zdjęciach, wyjałowieni ludzie, wyblaknięci, pusty wzrok, zero pasji, jedyne zajęcie - po odbębnieniu obowiązków domowych - siedzenie przed monitorem i pierdolenie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie jadłam jeszcze nic. Piłam kawę. A dalaczego pytanie wynika z dobroci kobiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie wynikło z troski o Ciebie brum,zal mi kobiet które czują sie odrzucane wiec --zadałąm pytanie byś mogła mi odpowiedzieć już Ci lepiej? psełdo może być ,ja jestem facetem ty kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
Raczej z babskiej ciekawości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
No widzisz, Samiczko, do czego to doszło... I jak Ci w nowej skórze, bo ja, prawdę powiedziawszy, czuję się nieco nieswojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami i troska o kogoś dobre sobie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu to robisz Ike:P znowu robisz ze mnie złą babę psełdo na razie sie oswajam ze swoim penisem.wiec nie wiem czy mi dobrze czy tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuporób
ike jak ci sie zyje ze swiadomoscia, ze kazdy kolejny dzien twojego zycia bedzie identyczny jak poprzedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję sieodrzycana ale raczej niedopasowana. Wyczuwam dysonans i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A psik...
:-) He, he, Brum. A jest bardzo prosty problem wybrnięcia z trapiącej Cię niedomogi. Po prostu pójść sobie stąd i więcej nie zaglądać, a przynajmniej nie zwracać uwagi na pewne wpisy. Zapewniam Cię, nic tak bardziej nie boli, jak okazywana obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - koncepcja nie jest mi obca. A psik - trwa w uporze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu brum musi sama się wpasować a jej wieczne " nie pasuję tu" wcale jej w tym nie pomaga brum uwierz, że żadne z nas nie ma złych intencji choćby dlatego, że jesteś znajomą jednego z nas ale poradzić musisz sobie sama i nie to nie dystans my lubimy być dla siebie złośliwi ( zs zaprzeczy ale też tak ma) ty być może odbierasz to zbyt osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się co się stanie, kiedy napisze, że czuję się wyalienowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, co napisaliście przerosło moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×