Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

na wywiązaną miłosną rozmowę VIPów? mówisz o retro i zs?? dopiero zaczęli a ja chętnie w razie co pomilczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest rewelacyjnie:) najbardziej bawi mnie twoje gruchanie, zs ma taki cudowny, rewelacyjny wręcz, pusto-przenikliwy dźwięk....:) prawdziwy rasowy gołąd na dachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma taki cudowny, rewelacyjny wręcz, pusto-przenikliwy dźwięk... wiesz retro, jesli ty tu slyszysz dzwieki, to mysle, ze czas cos z tym zrobic :-) a moze tylko slyszysz je miedzy wierszami? wtedy nie ma powodow do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz retro, jesli ty tu slyszysz dzwieki, to mysle, ze czas cos z tym zrobic mam bogatą wyobraźnię po prostu widze po postach że mógłbyś być gołębiem, takim wiesz, jak z tego przysłowia, że lepszy każdy inny wróbel w garści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chętnie w razie co pomilczę przez tydzien? czego się nawąchałeś ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa?? miedzy mną a tobą ?? chodzi ci o tą, co to jej nigdy nie było??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje perwersje retro mnie naprawde nie interesuja bardzo słusznie w pierwszej kolejności zajmij się swoimi. o jesus... kto go wylosował? samica? rozumiem dlaczego tupała w rozpaczy nogami biedna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie o ta, ktorej sie wypierasz czyli o tą, którą sobie zmyśliłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowiek złoń
ike ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu a jak w kwestii psełdo? sądzisz że to był on czy nie on..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesus... kto go wylosował? samica? rozumiem dlaczego tupała w rozpaczy nogami juz to pisalas pod nickiem iftar hydro ;-) a wracajac do tej bogatej wyobrazni "samej retro" to idac tym tropem mozna stwierdzic, ze schizofrenia to niz innego jak super bogata wyobraznia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o jesus... kto go wylosował? samica? rozumiem dlaczego tupała w rozpaczy nogami biedna" Retro, slabo znasz się na psychice kobiecej. ;-) Co do psełdo, tak, to był on. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dac tym tropem mozna stwierdzic, ze schizofrenia to niz innego jak super bogata wyobraznia cóż za błyskotliwość:) i jakie poczucie humoru!:) sam smak! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ktora ty przystalas, tak to wlasnie o tej pisze a co pisałeś o super bogatej wyobraźni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, slabo znasz się na psychice kobiecej to znaczy co? ża tupala bo się cieszyła...? nie mogła się cieszyć po prostu nie mogła to niemożliwe. nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to pisalas pod nickiem iftar hydro tak , już to pisałam, hydrancie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pisałeś o super bogatej wyobraźni? to, ze niektorzy taka wyobraznia dysponuja, inni nie, ja wciaz probuje wyobrazic sobie, ze retro to kobieta i, ze to inna osoba niz iftar, niestety nie udaje sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytałam a propos tej umowy, co to jej nie było:) ale skoro juz dobrze, ze rozwija sie u ciebie na innym polu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick w formie innej niż żeńska, i zs się gubi..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszę, bo ZNOWU źle zinterpretujesz moja wypowiedź dotyczyła twojej odpowiedzi nie mojego pytania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:54 [zgłoś do usunięcia] Luśka z Windsorów "o jesus... kto go wylosował? samica? rozumiem dlaczego tupała w rozpaczy nogami biedna" Retro, slabo znasz się na psychice kobiecej. O Pani psycholożka(następna)to mi wytłumacz moje zachowanie,tylko uważaj co napiszesz.....bo Ty też nie ukrywałaś niezadowolenia z wylosowania kucharza:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica, ja ci wierze że się za..łamałaś.. szcz...erze....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×