Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

o masz i emotki pomyliłam oczywiście miały być te: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwiej było latać za nimi jak ich w ogóle nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(swoją drogą te ich przerażone "miny" są bezcenne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy owak ja na szczęście niestety chwilowo znikam ale oczywiście w zamian włączę intensywne myślenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys dla odmiany wlacz jak bedziesz na topiku bądź tak miły ZS i pierwszy daj przykład:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerusiu czy Twoje chmurne lico rozpromieni fakt, iż sama retro wczorajszego popołudnia wyraziła chęć walczenia o Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtotek w środę a w piątek co
mówienie prawdy to terroryzm wszyscy wolą kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlatego lepszym rozwiazaniem bedzie jak wrocisz do swoich zwyczajowych okreslen typu cham, prostak czy inne podobne, a ja bede dalej okreslal cie per hydra - to a propos tekstu o "samej retro" - cokolwiek to "sama retro" nie znaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeruś (pozwolisz, że tak zostanie) już wiem czemu Sami Cię tak chętnie oddała :D :P Dryrekcjo, w kwestii wczorajszej rozmowy. Nawet na kafe widać, iż współcześni panowie przyzwyczaili się do pewnego stanu rzeczy i ani rusz nie da się tego zmienić. Kobieta musi być wojownikiem. Inna sytuacja zniesmacza i budzi lekką zgrozę. Ach, gdzież podziały się czasy chusteczek haftowanych...(ze spuszczoną głową, powoli...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Regres, z tym zależy, to było takie żartobliwe uzupełnienie Twojego posta ściemniającego, dla dodania jeszcze większego braku wiarygodności, nie musiałeś tak brutalnie tłumaczyć. :D Sami, on mnie już nie interesuje, możesz być spokojna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
"swoją drogą powoli mam ochotę zakatrupić tą, która na to wpadła i mam nadzieję, że to nie byłam ja )" To byłam ja, wiec jeżeli mogę coś poradzić, można brać ze mnie przykład, czyli nie mieć czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nagle nikt nie ma czasu ale w sumie zs ma dobry pomysł z tym zwolnieniem z zalotów czekam jak regres ze mnie zrezugnuje. Lusia szczypta zazdrości nikomu nie zaszkodziła,więc jak Ci sie zachce czasem podrywać Regresa(do póki jest mój)to ja nie mam nic przeciw Iftar z tym chusteczkami to różnie bywa,są takie kobiety,nad którymi faceci się użal;ają i stają sie rycerzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami pamietaj, iz wolmo Ci sie poruszać tylko i wyłacznie w granicach ściśle wytyczonych, zatwierdzonych i przede wszystkim wymyslonych przez Szczerusia. Następnym razem może nie przymknąć oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jesteś zadufany w sobie! Iftar prosze tylko nie sugeruj że mam słuchać ZS--przecież się zrzekłam miłości do niego(w każdym wyznaniu sprawdzał by błedy ort.1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże broń Sami!!! To nie ja sugeruje tylko on wymaga ;) Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
ZS dobrze mówi, znaczy widzi, że ja jeszcze nie przystąpiłam, wiec założył, ze tak jest najlepiej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga a propos naszego latania i reakcji mezczyzn odbieram małego ze szkoły a on mi mówi tak" mamo usiadła dziś ze mną A... ( koleżanka) i wiesz była BARDZO miła a ja nie wiem co mam robić" :P:P:P wszyscy jesteście tacy sami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie zs ma dobry pomysł z tym zwolnieniem z zalotów czekam jak regres ze mnie zrezugnuje. a ja wierzę, że MSkowi się podoba moje latanie i będzie chciał jeszcze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffff a co? ZSek ci po cichcu podpowiada??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×