Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutaaguś*

JAk mam Reagować na mojego Ex męza Co robić ?

Polecane posty

Gość Smutaaguś*

Problem polega na tym że każda rozmowa kończy sie kłótnią a ja naprawdę tego nie chce .Roztaliśmy sie około pół roku temu, to ja podjełam ostateczna decyzje o rozwodzie. Mamy Małe dziecko mieszkamy osobno ,ale podczas gdy ja idę do Pracy on zajmuje sie Małą i na Odwrót.Ryczeć mi się chce Cały czas tylko Przyjeżdza to mi coś oświadcza i tyle ja nie mam nic do gadania a on on wogóle mnie nie słucha jak do niego muwię oczy w podłogę i tyle .A jeśli jest coś do omuwienia I nie zgodze się z jego zdaniem. Bo już nie daje rady to wtedy Grozi mi że nie zajmie się małą,albo że po nią nie przyjedzie .A jestem Niestety od niego Uzalezniona bo nie stać mnie na nianie w mojej obecnej sytuacji a mieszkam sama z Niunią.Zrobił się taki wulgarny Nigdy w życiu nie powiedział do mnie że Mam Sperdalać lub coś w tym stylu.Już nie mam sił Jeszcze Dziecko tego słucha.To jest takie ciężkie Znalazł sobie kobiete znam ją a z jej mężem pracuje .Biedny nawet nic nie wie a ja się boje nawet mu o tym powiedzeć bo wiem ze Tak mi mój były życie umili że nawet nie chcę tego robić.Ale jeśli to ja bym Zdradziła Zrobił by mi takie Bagno z życia że masakra choć i tak jego zdaniem to ja zawsze kogoś miałam:(:( Żyć mi sie Odechciewa Co Mam Zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaaguś*
Przeraszam za to że wsawiłam ten sam Temat po raz drugi ale coś jakiś mi błąd wyskoczył:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvvvvvvvvvvvvdd
przezciez po rozwodzie jestescie, wiec czemu ma ci zycie "umilic: jak sobie kogos znajdziesz? a gdzie mieszkasz, w innym miescie niz rodzice? oni sie dzieckiem zaopiekowac nie moga na czas twojej pracy? ile dostajesz almentow od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvvvvvvvvvvvvdd
sorki nie doczytalam, w temacie jest z PRAWIE eks mezem, a ja myslalam ze juz porozwodzie. a wiec rozwod w toku? teraz masz paleczke bo mozesz z jego widny orzekac. nagrywaj rozmowy na dykrafon jak mowi o swojej kochance, powolaj ja na swiadka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaaguś*
Naprawdę chyba jeszcz więcej Problemów mi juz nie trzeba.W najbliższym Czasie musze złożyć Pozew ale chcę by był szybki i bez problemów juz nic wspólnego z tym Człowiekiem nie chcę mieć :(:( bo Psychicznie nie wyrobię.Ile bym dała by Powiedzec mu Rób sobie co chcesz i Wcale to Wcale nie musisz Dzieckiem sie zająć BO JA SOBIE PORADZĘ!!!! ale może kiedys.Własnie w tym Problem Rodzice mieszkają w innym mieście i za dalego by dowozić Małą o 5 rano Serce by mi pękło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vfvvvvvvvvvvvvvdd dal Ci pewne rady, odrzucasz je. Musisz na spokojnie pomyslec czego chcesz jak to osiągnąć i dążyc do tego. Jesli będziesz stala w miejscu mowiąc : co mam zrobic, ale nic zrobic nie moge. Plan i konsekwencja. Wiecej nic. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie chce rad
robi z siebie ofiarę, bo jest ofiarą, facet nią pomiata, a ta chce poklepania po pleckach i tego byśmy jej powiedzieli nadstaw gnojkowi jeszcze oba policzki w wyliż dvpę jeżeli nadstawiasz się do kopania, nie pieprz, że chcesz sobie załatqwić coś spokojnie, bo lubisz obrywać i facet będzie się na tobie wyżywał ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie reaguj. olej go. to trudne, ale działa :) wtedy albo zacznie cię szanować, albo zniknie z twojego życia w poszukiwaniu innej ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl sobie
że jak się tak zachowujesz to on ma radochę i może choćby po to, żeby nie dać mu satysfakcji olewaj go, potem może wejdzie Ci to w krew lub emocje opadną i nie będzie Cię to obchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaaguś*
A teraz Chce bym do niego wróciła, od dwóch dni jest taki miły że sama nie moge w to uwierzyć i co ja ma robić kłębek myśli i nerwów jest już ze mnie.Teraz jw obecnej sytuacji cieszę się, i jestem z tego powodu szczęśliwa że z nim nie jestem ,choć on twierdzi ze mnie tak mocno KOCHA ale z drugiej strony inne problemy Z tymi co zostaje na Co dzień Mieszkam sama z niunią Naprawdę czasem jest mi tak ciężko dosyć że i finansowo to wszystko na mojej głowie nawet obowiązki faceta o których czasem nawet pojęcia nie miałam .Co ja ma zrobić?? .Wiem że Męża nie kocham i on też o tym wie .Chyba bym nie potrafiła do niego wrócić ale boję się,że jak odmuwię i Powiem że NIE znów będzie mi robił Coraz to większe PROBLEMY:( PRZEPRASZAM iż piszę to własnie tu ale naprawdę Ciężko mi z tym wszystkim i musiałam gdzieś się wygadać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten świat Dziwny jest
Sama jestem w podobnej sytuacji .Cóż ci moge poradzić wiem że to ciężka sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×