Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieska sukienka

Śluby w ciąży i po narodzinach

Polecane posty

Rodzę na początku lipca. A tu zaproszenia na śluby i to bliskich osób. Jeden ślub połowie czerwca a drugi w sierpniu. Jak myślicie, czy będę w stanie pójśc na ten ślub w czerwcu w BARDZO zaawansowanej ciąży i na ten drugi w sierpniu z miesięczniakiem? Mnie się wydaje, że nie. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak predzej
ci sie uda isc na pierwszy slub niz ten drugi. jesli dobrze bedziesz znosic ciążę to nawet dzien przed porodem mozesz byc na slubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bedziesz mogła miesięcznego dzidziusia zostawić np z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachi
z mojego doswadczenia-lepiej ba ten pierwszy, bo ja nie bylabym w stanie zostawic miesieczniaka i sie dobrze bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atija
Ja byłam świadkiem na ślubie swojej siostry i byłam w 4 miesiącu ciąży. A był to czas kiedy czułam się okropnie - wymioty 24 h na dobę, cały czas senna i obolała, bawiłam się "świetnie"... Myślę, że lepiej wybawisz się będąc już w zaawansowanej ciąży niż początkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma zostawiła z zaufaną ciocia 3-tyg. córeczkę, bo miała ślub własny i wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że na ten pierwszy jesli bedziesz sie dobrze czuc to idz a jesli chodzi o nastepne wesele to watpie bys z malym dzieckiem byla na weselu wsrod glosnej muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jak miała miesiąc to spała już całą noc ,od godz 21 do 6 rano. i też byłam na ślubie koleżanki,zostawilam dziecko pod opieką siostry i babci. Jak dziecko bedziesz miala spokojne,nie bedzie miało kolki itd to zostaw je z kimś zaufanym i możesz iść na to 2gie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na ślubie w 37 tygodniu ciąży, było całkiem całkiem nieźle. nogi mi nie puchły, potańczyłam troszkę, co prawda o zabawie do białego rana mogłam pomarzyć, ale co tam :) a w 6 tygodni po porodzie miałam własny ślub, cywilny co prawda bez wesela ale z przyjęciem :) mały był z nami :D w restauracji troszkę pobył z nami na sali a później był w pokoiku, troszkę z moją mamą, troszke z siostrą, troszkę ze mną. ogólnie fajnie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na ślubie 2 dni po terminie i żałowałam, że odmówiłam wcześniej pójścia na wesele :P Za to teraz mam 2-miesięcznego synka i nie wyobrażam sobie zostawić go na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×