Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szaa

Czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Gość szaa

Hej dziewuszki kochane, prosze pomozcie mi! Chcialabym znac poglad innych ktorzy na te sprawe spojrza trzezwiej niz ja... Otoz znam pewnego chlopaka okolo pol roku... poznalismy sie przez wspolnych znajomych. Niedawno bylismy na tej samej imprezie [przyszlismy osobno, ale spotkalismy sie dzieki znajomym]. Gdy on mnie zobaczyl, podszedl do mnie i zaczelismy tanczyc... i tak juz tanczylismy cala noc, az do konca imprezy:) doszlo nawet do tego, ze zaczal mnie calowac z jezyczkiem (a dodam, ze nie jestesmy jakimis bardzo dobrymi znajomymi...) bylo bosko:) z jednej strony chcialam jak najdluzej a z drugiej hamowalam sie ze wzgledu na ludzi ktorzy byli na tej imprezie... mowilam mu zeby przestal.. nie chcialam, zeby inni pozniej mowili: "oo, patrzcie co robi, pijana czy co.." [bylam w 100% trzezwa]. Pare dni pozniej on przeprosil mnie za to zachowanie.. Powiedzialam ze nic sie nie stalo, chcialam jeszcze dodac ze tego nie zaluje itp [taka prawda ;p] ale.. nie bylam w stanie powiedziec ani slowa.. efekt jest taki ze ja sie w nim zakochalam ale nie wiem czy warto sie jakos ujawnic, skoro w zaden sposob nie moge zgadnąć jaki on ma do mnie stosunek.. jak myslicie warto zrobic pierwszy krok? Nie chciałabym już na wstępie spalić tej znajomości, bo może on do mnie jednak nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×