Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwestrowa samotniczka

KAFETERIANIE o której startujemy z naszym Sylwestrem

Polecane posty

Gość na polsacie ten caly hakiel
ty a czemu hakiel to kawal ch**a? z ciekawosci pytam. a cichopek w necie na fotach wyglada o niebo lepiej niz w polsacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otfieram drugiegi karola
przefgrałam, 🖐️ deszu🖐️ brzydulka🖐️ lusi🖐️ lucjk🖐️ olów🖐️ i kto to tam jeszcze został...🖐️ szczesliwego nowego, baranki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam z psem
ta co przegrala zycie juz wy do mie mowi pijana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny jeździec ......
ja tam nie pale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to nawet nie o wygląd Ciciopka chodzi ,ale o tą przesłodką słodycz w nadmiarze ,że fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam z psem
ja juz nie pije niedobrze mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jóska
.......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´´2009´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...........................| . |.....SZCZĘŚLIWEGO...| . |..........NOWEGO.....| . |...........ROKU.........| . |..........2010.......... | . |.......................... | . |.......................... | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na polsacie ten caly hakiel
a dla mnie bylaby cichopka do zniesienia ale pierdoli co i rusz o tym konkursie smsowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonujaca historia
Sylwestrowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocilam z psem
═══★═════★═══★═════ ♥══★══●WITAM ●═★══♥ W OSTATNICH ♥══★══● DNIACH ●═★══♥ 2009 ROKU ═══★════★════★═════ .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. ═══★════★════★═════ ★*Kiedy Nowy Rok nadchodzi ★*kieliszeczek nie zaszkodzi, ★*kufel piwa to za mało, ★* litr szampana by się zdało. ★*Trzeba opić wszystkie troski ★*by następny....... ★*.....ROK był BOSKI! ═══★════★════★═════ ......( `v´ ) SZCZĘŚLIWEGO ......`•.¸.•´ NOWEGO ( `v´ ) ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszu nikaki dawno
otfieram drugiegi karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny jeździec ......
nie z Poznania -jestem ze śląska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszu nikaki dawno
pierwszy i ostatni,na razie do d u p y:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soony
ołówka co się tak burzysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×