Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madaaaaaaaaaaaa

Jak odzwyczaić dziecko od picia piersi ????

Polecane posty

Gość madaaaaaaaaaaaa

Cześć Poradźcie mi proszę jak odzwyczaić dziecko od picia piersi, ma 1,5 roku i najchętniej pił by tylko pierś a zaczyna mi na tym bardzo zależeć żeby przestał pić bo chcę schudnąć ważę 70 kg przy wzroście 168 i bardzo bym chciała zacząć jakąś dietę. Pomóżcie, może jakieś rady czy coś, może wy miałyście podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaaaaaaaaaaaa
I co, nikt mi nic nie poradzi ????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli moge wtracic
dzisiaj wlasnie rozmawialam o tym z kolezanka w pracy :) tylko, ze ona dokarmiala az do 3 roku zycia :/ mowila, ze bandazowala sobie piersi, albo naklejala plasterek i mowila, ze ma chore i nie moze dac, moze poskutkuje, dasz mu wtedy butelke i po kilku razach, pewnie bardzo ciezkich dla Was, uda Wam sie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każde dziecko chce butelkę, moja w ogóle nie akceptuje smoczka, żadnego i nawet do ust nie chce butelki wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa tam
karmie tez 20 miesiecy,na lato moze bedzie latwiej,szkoda mi malej jeszcze odstawiac. Synka tez 2,5 karmilam ,tez plastry nakleilam i mowilam,ze cysio chory.:(plakal kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa tam
Butelki nigdy nie chcialy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaaaaaaaaaaaa
ale się czepiasz (do ciebie wyżej) A tak po za tym to zaczynam od jutra mam nadzieję że się uda, będzie na pewno ciężko, spróbuje z butelką spróbować ale pewnie będzie wrzeszczał w niebo głosy żeby mu dać cyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×