Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupapomidorowa

Zdradzona a jednak z nim?

Polecane posty

Gość ideaia
nnnoo nnnoo no no ;-) szalik zaloz jesli ci zimno w szyje :-) ale skoro frpterujesz podloge, to chyba jest Ci cieplo od ruchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w szyje ,przepraszam za bledy, pisze calym jednym palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
Husky jak trzeba bedzie to przez upicie to uspicia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jak ide do lazienki ,lub kuchni nie odpowiadasz na wszystkie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
nie wiedzialam ze mam taki obowiazek :-) nnnoo wracam do mojego artykulu, bo mnie przechrzcza jutro, zagladne pozniej jak zupka przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden obowiazek ,nawet nie dasz wyobrazni popracowac ,oziebla kobieto=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ideaia - ładne, nie sądziłam, że mogłabym słuchać czegoś takiego... Ale strasznie smutne. Albo to mnie po prostu smutno. Pora na kąpiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ideaia - ładne, nie sądziłam, że mogłabym słuchać czegoś takiego... Ale strasznie smutne. Albo to mnie po prostu smutno. Pora na kąpiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ideaia - ładne, nie sądziłam, że mogłabym słuchać czegoś takiego... Ale strasznie smutne. Albo to mnie po prostu smutno. Pora na kąpiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne problemy: - dlaczego???? Dlaczego mi to zrobił???? - czego mu do cholery brakowało?! :( - jak zapomnieć, o tym, co było dobre? Wizualizacje zdrad nie pomagają :O - jak zasypiać?? Tylko przy nim mi się udawało :( - czy już nigdy nikomu nie będę umiała zaufać? - czy już zawsze będę sama i zero seksu ever? - skąd będę wiedziała, że (jeśli ktoś mnie zechce) mnie nie oszukuje? I że to w ogóle ten?? - jak mogłam myśleć, że jestem mądra i ładna?? 😭 - czy zdążę zakochać się, stworzyć związek i urodzić dziecko nim mięśniaki mnie zjedzą? 😭 - czemu nie mam ochoty na czekoladę? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa ja Cie przytule,tyle tych pytan ? na rok wystarszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-bo to zła mężczyzna była -hmm qpy?:P -tylko czas -szklanka mlecka? -będziesz -nie -po tym doswiadczeniu juz bedziesz wiedziala -normalnie, bo jestes -tak -zamien sie ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam piata, wiesz jak Cie przytulilem mocno a Ty dzieki sama niewiesz czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky - :D Niezłe :) A jeśli chodzi o czekoladę, to chętnie się zamienię. Umysłowo mam ochotę na górę czekolady. Tylko fizycznie nie mogę jej przełknąć, grzęźnie mi tuż za wargami, nawet do gardła nie dotrze :( Co gorsza, on mi obrzydził mojego psa! Mój pies go lubił (jest mały i ma mały móżdżek) i często się z nim bawił. A teraz psina przychodzi się do mnie przytulić, a ja nie mogę 😭. Objawy jak u Jane Austen :( nnnoo - a jak powinnam była zareagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki. tak. tez zyje z kims ktory zdradzil. tele ze umnie zdradzile kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
czesc zupko - dlaczego???? Dlaczego mi to zrobił???? na logike, chcesz naprawde to zrozumiec? jesli tak, bedziesz musiala sie w to wciagnac, masz na to ochote? - czego mu do cholery brakowało?! na logike - juz nasz odpowiedz - jak zapomnieć, o tym, co było dobre? Wizualizacje zdrad nie pomagają a po co zapominac? - jak zasypiać?? Tylko przy nim mi się udawało zdrowo, zeby sie wysypiac - czy już nigdy nikomu nie będę umiała zaufać? jesli zaufasz sobie, zaufasz i innemu - czy już zawsze będę sama i zero seksu ever? to pytanie z gatuku tragicznych - na takie nie odpowiadam - skąd będę wiedziała, że (jeśli ktoś mnie zechce) mnie nie oszukuje? I że to w ogóle ten?? a po co Ci to wiedziec, wystarczy zaufac sobie i jak Ci sie cos nie spodoba, wziac nogi za pas i zwiac - jak mogłam myśleć, że jestem mądra i ładna?? z rozpedu? - czy zdążę zakochać się, stworzyć związek i urodzić dziecko nim mięśniaki mnie zjedzą? moze tak, a moze nie, poki co zjada Cie niepewnosc siebie - czemu nie mam ochoty na czekoladę? bo moze masz ochote na piwo? piosenka nie jest wcale smutna - posluchaj raz jeszcze - jest prawdziwa, a prawda ani nie jest smutna, ani szczesliwa, jest prawdziwa constans posluchaj nnnoo, napisal w zartobliwym tonie ze sama nie wiesz czego chcesz a ja Ci to rozwine jesli sama nie wiesz czego chcesz, znaczy ze nie akceptujesz siebie, czyli bedziesz szukac dopelniaczy w postaci meskiej ;-) za kazdym razem jak znajdziesz bedzie wuforia, jak stracisz, bedzie dramat posluchaj, nie zamierzam nai slowem pisnac o tym co mnie spotkalo, ale powiem Ci tylko tyle - to nie jest hop siup, ale ludzkie jest i da sie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ideaia w padnie z nie nacka i nie powie ze w kominku sie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
lol lol lol zostaw tego psa w spokoju! byl przed, byl w trakcie i jest po - no i? ja tez nie tak dawno cytowalam komus romase Jane Austin. odpowiedz juz tutaj gdzies cytowalam i dlatego darowalam juz sobie odkrywanie siebie przed kimkolwiek jak ktos bedzie chcial znajdzie droge zupko - male kroczki i do przodu! mowisz kapiel superrrr! tez bym wziela, ale ograniczam sie do prysznicow, bo po generalnym remoncie u mnie zimno jak w psiarni w lazience i nie jest przytulnie ... ale to dluuugasna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
no ale to oczywiste nnnoo ze sie pali :-) toc westalki dyzuruja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za remont ze zimno ,ciekawe co za fachowiec byl rano ze na boso chodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
przeklinam dziadow, schrzanili co tylko sie dalo a poza lazienka mam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
powaznie ;-) nie, nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×