Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupapomidorowa

Zdradzona a jednak z nim?

Polecane posty

Gość ideaia
co to jest zdrada " zupapomidorowa ja nie pisze tu o umawianiu sie przed slubem i o zezwoleniu na skok w bok.Tylko o tym ze kazdemu moze sie to zdarzyc a mezczyzni sa w tym mistrami.Wiekszosc z nich wszystkie neurony ma w jajkach ale nie rubmy tragedji z czegos co jest nie wazne ." lo matko! :-) wybacz, ale nie podolam temu co piszesz co to jest zdrada cisna mi sie na usta same ochy i achy i nie z zachwytu, w takim razie po co stworzono kodeksy, praw i doktryny? czy nie na tym polegaloby przypadkiem uczenie sie od podstaw co jest wykroczeniem a co nim juz nie jest - zadziwiajaca jest Twoja teoria, bo przeczy wszelkim dotad wymyslonym przez luzi definicjom to o czym piszesz mowi koran, ale laczy to takze z dosc istotnym apektem: "jesli cie stac na wiecej niz jedna zone..." poza tym ... poza tym nie chce mi sie tego komentowac :-) mam czekoladowa sciane :-D ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
tak, zecydowanie :milosc wolnosc tolerancja" 'zupapomidorowa wlasnie to co napisala poprzedniczka jest zdrada w pewnym tego slowa znaczeniu.Calkowicie sie z tym zgadzam.Niewybaczalne.Ale nie umoczenie fiuta.Boze to jet tylko urazone wasze nadmuchane ego ze mogla byc inna co mu sie spodobala' nadmuchane ego :-) moje np. kaze mi dbac o siebie zarowno psychicznie jak i fizycznie i prowadzic w zwiazku z tym higieniczny tryb zycia maczenek nie stosuje, nie lubie i obawiam sie ze nie polubie :-) bo z dugiej strony, coz to za przyjemniosc byc jednym z pojemnikow na maczanki ??? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, jak taka ściana wyglądałaby u mnie, mam raczej ciemne mieszkanie... Ale gratuluję sukcesu :D (znaczy tego pomalowania) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Ciebie..............
zupapomidorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilam
Ja wybaczyłam kiedyś facetowi zdrade i wróciłam do niego. Obiecywał poprawe. Po jakimś czasie znowu zdradził. Jeśli facet cie zdradzał to znaczy, że cie nie kocha. Jest mu po prostu z tobą wygodnie. Pewnie gotujesz, sprzątasz, pierzesz itp. Gdyby cie kochal to by tego nie zrobił. Nie warto marnowac młodości na tego typu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Ciebie..............
zostaniesz moja zona :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Ciebie..............
gotowaniem obiadów? :P:classic_cool: i myciem podłóg? :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
ciemne kolory dzialaja czesto wbrew pozorom powiekszajaco :-) zalozmy ze masz maly pokoik i wjest w calosci wymalowany na jasno - masz po porstu jasno ale jesli jedna ze scian pomalujesz na bardzo kontrastowy kolor i udekorujesz kilkoma obrazkami, lub fortografiami w duzego formatu ramach, przy zachowaniu malego formatu zdjecia, oraz zawiesisz bodaj jedno pieknie oprawione lustro - efekt jest zadziwiajacy :-) widze ze zyskujesz adoratorow :-) a nie mowilam ;-) :-D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feng szui czy jakoś tak? ;) Ja mam w pokoju planetarium...to dopiero robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ech miało byc wyrazem dezaprobaty? Ja sie narazie nie przystawiam...gdzie mnie prostakowi do takich światłych kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
Rambo :-D ZarAmbisty jestes :-). ok, obraz piekny i powiem Ci ze juz mam w oczach kompozycje na scianie :-) ja uwielbiam moja gorzka czekolade na scianie, to nie jest taki tam sobie czekoladowy ptys - kawal gorzekiej ciemnej czekolady, z jakies 80% ;-) :-) a Ty mozesz miec w pokoju zaglowce i motyw do udekorowania calej reszty mieszkania gotowy :-), piekne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem kiedyś na scianach rozsmarowane truchełka much i inszych insektów...taka martwa natura rzec by można. Eeee tam zarambisty:)...po prostu jestem stuknięty...nie bójmy sie nazywac rzeczy po imieniu...to tak jak z tą zdradą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzka czekolada to w ogóle fajna rzecz jest ;) To jedyny obraz marynistyczny jaki mi się w życiu podobał i dlatego nie mam go gdzie powiesić (oczywiście mam kopię :D ) Ale już ja mu kiedyś znajdę miejsce... Jak będę miała więcej miejsca. Rambo - no jesteś, jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaia
nadinterpretacja Rambo :-) ok, ja zmykam, bawcie sie dobrze milusiego wieczoru :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mógłbym miec na scianie żadnego obrazu z głębszą wodą. W dzieciństwie topiłem sie dwa razy...prawie, że ze skutiem smiertelnym. Nie zasnąłbym z takim widokiem przed oczyma mymi pięknymi choc spuchnietymi.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie wiem, kopia to raczej średnio drogo mi wyszła :D Za świetny szkic pewnej polskiej rysowniczki też zapłaciłam niewiele, ale to już miałam więcej szczęścia jak rozumu. Tak :) Udaje mi się ostatnio zasypiać. Z trudem i późno, ale jednak jakoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy sie...poprawa nastąpiła. Sen to podstawa. Niewyspany człowiek nawet mając wszystko czego pragnie i tak będzie nieszczęśliwy. Niestety w drugą strone to nie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez moją bezsennośc uzależniłem sie od alkocholu...chociaż pewnie nie tylko przez to. Teraz jakoś sobie radze, chociaż często chodze nieprzytomny po dwóch czy trzech nieprzespanych dobach. Lepiej mi wtedy w droge nie wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie uzależniłam od niczego, ale też nic nie pomagało. Może prędzej od kogoś, ale też nie pomagało zawsze. Hih, wściekły Rambo! :D Ja zwyczajnie chodzę nieprzytomna i obijam się o meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×