Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupapomidorowa

Zdradzona a jednak z nim?

Polecane posty

Odczuwam pożądanie tylko w stosunku do jednej osoby, a niemożliwe jest, żebym je zaspokoiła ;) To jest wstrętne uczucie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dokładniej to jest tak: - odczuwam pożądanie i chciałabym je zaspokoić - niestety z nikim nie mogę bo nikt mnie nie pociąga - z wyjątkiem jednej, absolutnie niedostępnej osoby - i się męczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co narysowany jest 3d,czy meczy Cie po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łazi mi po mózgu, we wspomnieniach. Napędzany tym, że odczuwam brak seksu. To znaczy - odczuwam brak seksu, a przez to włączają się wspomnienia, no i on łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żeby to było już "e tam" :) Wbrew pozorom nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia seksualnego, więc kojarzy mi się to moje skromne. Pierwszym dobrym znakiem będzie, jeśli zacznie mnie pociągać ktoś inny. Już bym chciała, żeby to nastąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromne znaczy ilosc czy jakosc ,wczora z lezba chcialas , stara sexsiara jestes zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie , Zdradzona a jednak z nim? dobranoc zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvcvvcvcvvb
nie mam sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Walentynek, żeby na naszej drodze stanął ON, jeden, kochany i szanujący :-) http://www.youtube.com/watch?v=6Iapqgekl3I nnnooo - fajne podejście, nie jestem fanką, ale ok :-) ZUPKA, trzymaj się :-). Sexy jest wstrzemięźliwość, dasz radę. Poczekaj aż któryś zgłodnieje tak bardzo, żeby odkryć już nie ciało, a Ciebie. Sex wtedy smakuje jak miłość :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideaio :) dzięki, super kawałek, chociaż całkiem nie mój klimat :) A mnie przeszło całkiem, na razie niczego mi się nie chce, najwyżej znaleźć jakieś małe mieszkanie i wrócić do niezależności ;) więc mogło być gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
LO MATKO zupka wszystkiego dobrego🌼 co sie stalo opowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
zupka dzien kobiet ,aTy skwaszona 🌻dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo - nic, ogólnie :D Czasami jak wiadomo, wracają dobre wspomnienia. Poza tym odzywał się ostatnio. Widzę aż zbyt dobrze, że ma mnie gdzieś, a jednak nie umie odpuścić :O A do mnie, mimo, że się izoluję, jednak to wszystko dociera - i męczy wspomnieniami dobrego :O Dzięki za kwiatuszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
zupka chyba musisz dostac kopa w doope widze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
kobieto zadreczasz sie ,znajdz sobie kogos glowa do gory:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×