Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość *szeherezada*
ja jem suche brzoskwinie bo maja niski IG co jest dla mnie szkoujace bo maja 35g cukruna 100g, no ale jest napisaen ze niskie IG no to jem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny?? Ja tez juz sie nie moge doczekac poniedzialku,bo tez wtedy chce sie zwazyc....Szczerze mowiac mam nadzieje,ze moze biorac pod uwage,ze to pierwszy tydzien to tak ze 2 moooooze 3 kilo bedzie mniej :-) Natomiast co do stresow to mam tak samo.....kiedy mam duzo stresow to wlasnie zamiast miec zoładek sciesniety z nerwów to ja sie obrzeram wszystkim co pod łapki podejdzie.....A kurcze....tak jeszcze wroce myslami.....jak szlam na studia,tak sie cieszylam,ze bede miala duzo stresow w czasie sesji to chociaz ogolnie bylo mi ze soba znaczy ze swoja waga dobrze to wiadomo,ze wiekszosc kobiet nawet jak jest ok to chcialoby jeszcze gdzies tam cos poplepszyc....tak wiec liczylam,ze wtedy podczas sesji schudne....i zgadnijcie....lipa!!!!Co sesja to ja sie obrzeralam...co prawda mialam wtedy duzo system,atycznego ruchu,bo sobie trenowalam to i owo,wiec jakos wybitnie nie tylam,ale te 2 kilo zazwyczaj przybywalo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
ja ostatnio tak sie wkopalam ,bo zostawilam projekty do zrobienia, oczywsice na ostatnia,ale to naprawde ostatnia chwile no i jak ta chwila wkoncu nadeszla to nawet nie mialam czasu jesc!!! powaznie, nie mialam czasu kompletnie na nic.stresa mialam takiego przez 3 dni , do kibla 2 razy dziennie chocidzilam, co mnie z lekka irytowala,bo nie mialam czasu na ''te '' sprawy,ale schudlam ....nie wie m ile bo nie mialam xczsu sie wazyc,oczywiscie moze jakies 2 kilo,no i wszystko szybko wrocilo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do suszonych owoców to racja....trzeba uwazac,bo te wszystkie ananasy,daktyle czy figi to kazde ma na poziomie 300 i wiecej na 100 gr. obywatelka M -masz racje z tym kokosem...wrazenie sprawia bardzo mysle...wydawaloby sie,ze lekkie,suche...a prawie 700 kcal jest....a ja tez lubie kokos....ale niestety szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Widzę, że sporo z nas wyczekuje z utęsknieniem na poniedziałek :D dzisiaj zaszalałam z ćwiczeniami: -Abs -ćwiczenia na nogi -ćwiczenia na pośladki - stretch Najcieższe, wg mnie, są te ćwiczenia na pośladki, ufff myślałam, ze nie dotrwam do końca. Udało się :D Jestem zadowolona z siebie, ponieważ włączam w swoją dietę coraz więcej ruchu, a co najważniejsze, coraz mniej się męczę wykonując je :D Po 6 dniach ćwiczeń wnioskuję, że moja kondycja uległa poprawie, duży plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam załamke.. :( okazało się że facet który mi się tak strasznie podoba.. nie mam u niego żadnych szans, on w ogóle nie chce pakować się w związki ehh ale mam doła.. wiem że odchudzam się dla siebie, ale teraz straciłam kompletnie motywacje, mam ochotę rzucić to wszystko i nażreć się czekolady, skoro i tak nikt nie doceni tego że schudłam, skoro ON i tak tego nie doceni.. :( ehhh i po co to wszystko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj miałam gorszy dzień. A wszystko przez lekcje gry na gitarze! Wróciłam taka wściekła, że zjadłam batonika i kawałek pizzy. Lipaa ;(:( Beznadziejny ten dzień... Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Obywatelko M nie rezygnuj! Nie łam się! Tyle już za Tobą wyrzeczeń i wysiłków! Nie daj się złamać! Ten facet jak Cię zobaczy, taką szczupłą, zadbaną, wystrojoną, to zmieni zdanie z miejsca! Odrazu zachce mu się związku i bliższych znajomości z Tobą! Nie rezygnuj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki mikoto.. od razu mi lepiej heh.. nie poddam sie, nie po tym wszystkim! tylko tak strasznie mi żal że on nigdy nie będzie mój.. ehh pieprzyć facetów :o ediszon nie martw się, nie Ty jedna masz dziś zły dzień, a tymi smakołykami się nie przejmuj, od tego jeszcze nie przytyjesz, tylko postaraj się żeby Cie już dzisiaj nic nie skusiło.. noi poćwicz troche to od razu Ci się nastrój poprawi :) jak to mówią.. zwiększony wysiłek tak samo jak słodycze wywołuje w nas hormony szczęścia, więc do roboty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zrobilam 10 minut na orbitreku, ale trzeba go naoleic, bo masakrycznie skrzypi. Dlugo byl nieuzywany... ;) Obywatelko, zobaczysz, ze za kilka kg to ten chlopak zmieni zdanie a jesli on nie zmieni to na pewno bedziesz miala tylu adoratorow,ze o tamtym zapomnisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelka- bo samce to slepcy, daltonisci i w ogole hehe;) (wylaczajac oczywiscie szanownych mezow i chlopakow zgromadzonych na tym forum kobitek - ale to sa nieliczne wyjatki hehe;)) Nie lam sie tez jestem singlem i tez nie mam szans u tych ktorzy mi sie podobaja:) Ale uznalam, ze sie odchudze przede wszystkim, zeby kopara wszystkim moim kolezankom opadla hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatelka M - NIGDY NIE MÓW NIGDY :) Jak wyszczuplejesz, kupisz sobie super ciuszki, może fryzjer? Zmienisz sie nie do poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak to mowi moj wujek: "Tego kwiatu jest pół światu" więc sie nie przejmuj. Słuchajcie kto to mowił, że na kolacje najlepiej spozywac bialko a nie weglowodany. Tzn. miesko i przetwory mleczne lepiej jesc a z chleba lepiej zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dzięki dziewczyny za to co mówicie, na prawde podtrzymuje na duchu:) tylko że nawet moja 'cudowna metamorfoza' nic nie zmieni, bo ten facet po prostu nie chce z NIKIM być :o mogę co najwyżej pokazac mu jak wiele traci heh :P no cóż mam nadzieję, że jak nie ten, to faktycznie znajdzie się jakiś inny i to jeszcze lepszy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagienka24 no z tą kolacja to faktycznie prawda, nie pamiętam o co to dokładnie chodziło, ale widziałam kiedyś właśnie taką tabelę i tam było podane co w jakich godzinach nalezy spożywać i pamiętam że białko na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę ale mam spieprzony humor... ;( Ech... Nic mi się nie chce. Kupiłam sobie 10 paczek gum do żucia. Teraz będę żuć to paskudztwo i nic do gęby nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
obywatelka facet ma problem, jesli nawett uwaza ze nie jestes dla niego atrakcyjna to szkoda nawet zwracac na niego uwage, ja tak 2 lata temu sie odchudzalam zeby komus wlasnie zainponowac i faktycznie ze stersu, zalu placzu schudlam z chyba 62 do 50 w miesiac...naprawde szkoda swojejgo cennego czasu na takie MENDY SPOLECZNE :) ja dzis drugi dzien i bardzo sie ciesze ze nie skonczylo sie aaa jutro zaczne od nowa nic sie nie stanie...heheh tylko ze ja tek oststnio miesiac sobie wmawialam, mam nadzieje ze w koncu przebrne......:) dzis zjadla 2 jajka na twardo +suszone sliwki 10 szt( boziu nareszcie cos slodkiego) :P tunczyk w wodzie + kawaleczek ogorka dwa kwiatki kalafoiora+1/4 pomidora i ogorka 2mandarynki i 1/2 jablka fasola biala i 2 jajka sadzone na wodzie a na koniec o 19.30 zjem got kalafiora, fasole zielona z cebulka (gotowane) jak myslicie duzo tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
mąłpeczko, nie jest tego dużo. A włączyłaś do diety ćwiczenia? Jak myślicie czy można doprawiać pasty musztardą albo chrzanem (ok.1 łyżeczki)? We wpcześniejszych wpisach jako propozycję deseru dziewczyny probonowały galaretkę bez cukru. A budyń albo kisiel - nadaje się ?? Oczywiście bez cukru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku zazdroszczę WAM tego, że ćwiczycie!!!!! ja nie moge się zmusić, strasznie mi się nie chce!!! ja chwilowo stosuję diete, zobaczę jak kto wyjdzie w praniu. Możliwe że wreszcie jakoś uda mi się troche poćwiczyć:P kiedyś były plany żeby sie zapisać na siłkę ale ..... hmmm jakoś nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY, PYTANKO.... FASZERUJECIE SIĘ JAKIMIŚ TABLETKAMI NA ODCHUDZANIE???? WCINA KTÓRAS Z WAS NP CHROM, CZY JAKIEŚ INNE DZIADOSTWO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
madzienetka bierz się za ćwiczenia!!! Dziewczyny poprzesyłały linki z super ćwiczeniami :D mnie tak one wciągnęły, że jeszcze teraz jednego Absika sobie zafundowałam, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
madzianietka ja nic nie biorę, żadnych tabletek. Jedynie co, to piję (od 2 dni) wieczorkiem, po ćwiczeniach Herbatę Vitax Wellness Tea Smukła Talia. We wcześnijeszych postach podawałam jej skład. Dobra w smaku :D Jeżeli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi (patrz skład herbatki) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Madzienietka Karinaaaaaa83 jest smakoszem czerwonej herbaty. Czytałam trochę o tym na necie i chyba też sobie zakupią, bo ponoć ma zbawienne działanie przy diecie i ćwiczeniach I na pewno też nie zaszkodzi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto to ja jutro lece i kupuje te herbatkę:) serio:) co do ćwiczeń, to mam takie jedno na dupke i bioderka, trzeba klęknąć na kolana i odchylać się do tyłu. moja koleżanka miała big dupke i biodra i ćwiczyła tak chyba pare razy dziennie przez chwilę, przez parę miesięcy i dziewczyny byście nie uwierzyły!!!!!!! szczerze Wam mowię że podziałalo, na pewno też nie objadała się jak wcześniej. Zacznę wiec od tych ćwiczeń. Później biorę się za WASZE propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto ciekawe czy czerwona LIPTON ma takie predyspozycje:) bo ja ją uwielbiam:) a tak poważnie, to ja też lubię czerwoną i własnie słyszałam, że wspomaga odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Madzianietka myślę, ze lipton tez podchodzi pod tę kategorię :D Możesz podać dokładniejszy opis tego ćwiczenia - od którego maleje pupiora i biodrzyska??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
malpecZka- ty to praktycznie nic nie zjadalas!!!!!!!!!!! w kompleksy mnie wprowadzasz,jak przy takim czyms jeszcze sie zastanwiasz czy to nie za duzo.... ;-) ja kiedys jadlam chrom-nic nie pomogl,,, pilam regularnie czerwona herbate ph-erh -nic nie pomogla,no moze oporcz tego ze sie czesciej wyrpoznialam,ale nic nie schudlam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klękasz na kocyku lub dywanie, i odchylasz sie lekko do tyłu. Długo tego nie da się robić, więc trzeba z przerwami, pamiętam że jak nasza koleżanka z klasy tak po wakacjach wróciła to jej nie poznałyśmy i potem wszystkie w klasie tak robiłyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×