Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

hej, Piękne:D dzisiaj było: znowu 4 kanapki z cienką warstwą mozarelli i pomidorem, z samego rana, śniadanie musi być pożywne, a co!;) drugie śniadanie: jabłko, banan, 100 g jogurtu naturalnego obiad: pierś kurczaka (tak, tak, wiem, że trochę mało zróżnicowana ta dieta, ale jako biedna studentka najpierw muszę zagospodarować zapasy z domu:P ) podwieczorek: dwie mandarynki planowana kolacja: kubeczek kisielu, leciutko posłodzonego miodem coś mi się wydaję, że ta moja dieta idzie w kierunku diety 1000 kcal :P ale dzisiaj bez wpadek, weidera wczoraj zaliczyłam, dzisiaj też jestem dobrej myśli.:) w brzuchu śmiesznie burczy, ale mam motywację i nie dam się!:D i jeszcze jedno pytanie, już było troszkę na ten temat, ale chciałabym rozwinąć: jak radzicie sobie z jedzeniem w związkach? bo np. Mój jest strasznym obżartuchem (co mu nie szkodzi, szczęściarz:O ) i często przynosi do mnie ciastka itp., a i ja jako troskliwa gospodyni też wyciągam zaraz jakieś słodycze... i nie potrafię się sama powstrzymać. :( co z tym zrobić? nie chcę mu mówić, że się odchudzam, bo on twierdzi, że nie mam po co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wow kurde za wami to nadazyc..:) Ale piszcie, piszcie. stokrotka333- ej nikt cie nie wygania. Wprost przeciwnie jestes nam potrzebna. Ja cie naprawde rozumiem. Wiem co to znaczy miec stresa ze jest sie w ciazy. I powiem ci szczerze, ze taz mialam juz taka sytuacje, ze nam gumka pekla, ale sie w pore skapnelismy. Duzo bylo strachu, ale nic sie nie stalo. Teraz tylko wiem, ze sie musze lepiej zabezpieczac. Naprawde tak jak wiekszosc dziewczyn mowi, nie tak latwo wcale jest zajsc w ciaze. I nie denerwuj sie przede wszystkim!! A jak chcesz byc pewna, to zrob test. Głowa do góry! A co do dietki, dzisiaj bylam na obiedzie na stolowce na uniwersytecie. Zjadlam jakies dziwne kotleciki warzywne (jakis wymysl szefow kuchni stolowkowej hehe) z ziemniakami i zielona fasolka. Teraz znowu gotuje zupe jarzynowa. Pewnie jeszcze zjem talerz i juz na dzisiaj koniec. Jakos podleczylam te moje przeziebienie. Jutro mam zamiar nie ruszac sie z domu, wiec chyba skusze sie na 8min ABS na brzuch i tyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, ja sobie wogule nie mogę dać razdy z jedzeniem mojego męża i przy okazji moim! dzisiaj np chciał frytki i upiekłam mu również nóżki w piekarniku. A ja??? mam słabą wolę, owszem zrobiłam sałatkę ale skusilam sie na kilka frytek i na nóżkę!!! a jak u Was?????? za to ugotowałam sobie na parę dni zupę pieczarkową, zakupilam mnóstwo owoców. Gorzej z ruchem ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
jagienka64 ma racje stokrotka 333 wcale nie jest tak latwo zajsc w ciaze, wiele dziewczyn nawet nie wie kiedy ronia. zachodza a zaraz potem 2 dni pozniej nie ma juz na co czekac...bedzie dobrze u mnie pierwszy dzien...............walcze z soba...mam nadzieje ze skutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Mną zawładnęły tzw Nim2 żujki hehe :D Cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze bedzie tak jak mówicie poczekam jeszcze troche a jak nie przyjdzie to zrobie test.. apropo diety u mnie dobrze śniadanie-kanapka i pol jogurtu pitnego 2 sniadanie- kanapka z wedlina sałata ogorkiem pomidorem obiad-zupa pomidorowa mały nalesnik z jablkami podwieczorek-jogurt kolacja-ser biały pomidorek itp mam pytanie : znacie może jakies dobre cwiczenia na pozbycie sie boczków ?? to najwieksza moja zmora razem z wałeczkami na bvrzuchu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
ediszon- powdzenia z brzuszkami,aj robilam po 300 dziennie (i to a raz) i nic mi to nie dalo, teraz nawet po dluuuuugieprzerwie moge zrobic 100 bez problemu -to jedyny efekt, wiec na mni to nie dzialalo, poza tym robienie pelnych brzuszkow sie nie oplaca tyko takch ''pol brzuszkow''- Cukrowa wrozka- mi w brzuchu tez smiesznie burczy. wczoraj wieczorem az moj chlopak sie przestraszyl ;-) poiedzialam m ,ze dziecko go wola ;-) bo akurat o tym rozmawialismy... a co do cisek,no to lepiej ich po prostu nie miec w domu,bo nie da sie zjesc jednego ciastka,npo prostu sie nie da, trzeba przynajmniej pol aczki zjesc..a nie ma mozego czegos takiegoco on lubi a ty nie, on moze sobie to jesc ty jakas salatke czy cos,albo moze oboje jecie sobie slaltke zamaist czegos slaodkigo...ja na szczescie nie mam tgo problemu, bo moj w ogole ,kompletnie i calkowicie nie je slodyczy bo nie lubi....twierdzi ,ze sam w sobie jest ''za slodki'' ;-) madzianietka- kilka frytek cie nie zgubi ;-) a tak poza tym to jadlas kiedys frytki z ketchupem i majonezem? pycha sa ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jagienka24 ja ten trening znalazłam w gazecie Vita już jakiś czas temu, ale dopiero przy diecie zaczęłam go stosować, to wygląda następująco (cytuję za gazetą :D): Minuty Co robić 0.00-3.00 Maszeruj w miejscu w średnim tempie 3.00-3.20 W bardzo szybkim tempie rób przysiady, dotykając dłońmi podłogi. Wstając, prostuj ręce nad głową. 3.20-4.00 Maszeruj w miejscu. 4.00-4.20 W bardzo szybkim tempie rób pajacyki lub skacz na skakance ze złączonymi nogami. 4.20-5.00 Maszeruj w miejscu. 5.00-5.20 Stań na prawej nodze, ugnij lewą i unieś kolano na wysokość pasa. Bardzo szybko prostuj nogę w tył i uginaj. 5.20-6.00 Maszeruj w miejscu. 6.00-6.20 W bardzo szybkim tempie biegnij w miejscu, unosząc wysoko kolana i klaszcząc pod nimi. 6.20-7.00 Maszeruj w miejscu. 7.00-7.20 Powtórz 3. Ćwiczenie prawą nogą. 7.20-8.00 Maszeruj w miejscu. 8.00-8.20 Biegnij w miejscu, unosząc wysoko kolana. 8.20-9.00 Maszeruj w miejscu. 9.00-27.00 Powtórz całość jeszcze 3 razy W połączeniu z tymi ćwiczeniami od Obywatelki M 8min Abs myślę, ze da niezłe rezultaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju..już od 15min śleczę na forum żeby wasze wszystkie posty przeczytać. Aleście naprodukowały;P szeherezada, Katarina, obywatelka- hehehe ach te mamy. Moja zawsze tez jak przyjade to ma akcje dokarmiania mizernego dzieciątka. A jak jej ostatnio powiedzialam ze waze 72kg to ona do mnie "no tak w sumie to moglabys troche schudnac" hehe. Ale i tak zawsze na moj przyjazd nagotuje, lodowka az sie nie domyka i jeszcze mi wałówe da:) Najgorsze jest chyba to, że jej dania sa taaaaaaaaaakiiiiiiieeeeeee pyszne....:( szeherezada- podziwiam cie ze ty w taka pogode na zewnatrz pracujesz:) Fajny ten tekst o wołającym dziecku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Stokrotka3333 polecam ten Trening Interwałowy, który pozwala spalić tłuszcz z brzucha ( przynajmniej tak napisali w tej gazecie :P) no i oczywiście 8min Absa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto- noooo...niezle niezle. Mozna sie zmachac. Juz od samego czytania mi tetno przyspieszylo hehe;) Wytrwalosci zycze. Ja moze sprobuje za pare dni, jak sie pozadnie wylecze z tego przeziebienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jagienko wracaj do zdrowia! Trening polecam, ja za pierwszym razem zrobiłam tylko jedną serię, nie dałam rady :( ale teraz już śmiagam do końca i mogę nawet ustać o własnych siłach :D, a na początku było ciężko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Łoo 300 brzuszków to by było coś ;) Ach... Na kolację zjadłam sobie trzy niewielkie pomarańcze. I koniec tego dobrego na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Mikoto długo juz jedziesz na tych ćwiczeniach? Widać rezultaty? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jestem z siebie zadowolona, kolejny dzień oparłam się pokusom :D Dzisiejsze menu: 1.3 kromki ciemnego pieczywka, herbatka owocowa 2.serek wiejski, szczypiorek, papryczka czerwona 3.mandarynki 4.w sumie 3 wafle ryżowe Jutro będziej bawrwniej, bo dzisiaj na zakupach byłam:D Przede mną jeszcze 8min Abs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Ediszon - dopiero kilka dni, ale powiem Ci, ze chyba coś z tego będzie :D już lżej mi się je wykonuje, a i moje brzuszysko twardnieje powolutku i przestaje być takie sterczące :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
No to jedziemy z tym koksem ;D hehehe. Kurde najgorzej jak nie widać efektów, bo motywacji nie ma. Hm ale czekaj Ty robisz te ćwiczenia ABS czy ten zestaw z gazety przytoczony na forum? :) Żebyśmy się zrozumiały hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
mikoto- wlsnie sobi przczytalam te cwiczenia- wlasnie takie identyczne i kilka innych robilam wczoraj na aerobicu!!!!!!!!! i powiem wam -dupa i nogi mnie BOLAAAAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Ediszon trening robię co drugi dzień, tak przed południem. A ćwiczenia 8min Abs codziennie wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Szecherezada i o to chodzi, i o to chodzi. Jak boli -znaczy, ze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
yhym... No to też się muszę wziąć za ćwiczenia ;) W wakacje wybieram się na taki sam obóz wędrowny tyle że w Tatry. Musze zaszpanować kondychą hehe. ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
O Matko Kochana!Mój brzuch! Załamałam się. Wymiękłam już przy drugim ćwiczeniu. O nie panie Ediszon! Bierzemy się za siebie!! :DD Dopóki tego nie zrobie to nie zasnę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
jeu faktycznie pedzicie:) co zajzrze to juz nowe twarze albo nicki :)))...........hehhehehehe. no ja sie trzymam wlasnie sporzywam ostatni posilek wgl diety turbo mandarynki + ser zolty pare plasterkow:)i duzo wody jeju gonie do wc jak szalona :) co wypije to juz tego nie ma:) a jak wam idzie? jest ktoras na tej dietce lub byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Ja tam diety nie stosuje żadnej. Po prostu zero napojów innych niż sok pomarańczowy i woda, pieczywo ciemne, zero słodyczy. ;) Jestem po ćwiczeniach ABS. Zdycham dziewuchy! Zdycham... Ale dam radę, muszę! Bo inaczej w wakacje będę świecić wielkim brzuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Ediszon dasz radę!!! :D ja też nie mogłam wytrwać do końca z apierwszym razem :D Nie rezygnuj! Zaprzyj się i do roboty Dziewczyno :D Jutro to dopiero poczujesz ból :D:D:D po tych ćwiczeniach miałam za pierwszym razem ogroooomniaste zakwasy, rano z łożka schodziłam na czworaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki, w srodkowej norwegii bylo wczoraj -41!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest zimno a u mnie za jakies 3 dni ma byc -35!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja na diecie...............nic tylko sie nazrec i zapasc w sen zimowy :P wiecie z mila checia to bym tego swojego milego na czas diety wyprowadzila z domu, jest chory i jak mu dzisiaj rosol gotowalam to myslalam ze sie poddam ale na szczescie nie che wciaz zaczynac od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Dzięki Mikoto ;) Aż się boję jutrzejszego dnia... Ale tak łatwo się nie poddam, nie tym razem. Jesli nie dla siebie to dla mojego faceta hehe. Może to jakoś ułatwi motywację. :)) To mówisz kochana że codziennie ABS a dwa razy na tydzień ten trening? A poza tym? Jakiś basen czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i klops...po zupie skusilam sie jeszcze na jogurt aktivie i pare truskawek. No ale to juz na pewno ostatni posiłek dzisiaj!! Jeju mikoto- podziwiam, ze codziennie robisz abs a co dwa dni ten trening. Naprawde jestem pod wrazeniem;) malpeczka- wlasnie ogladalam niemieckie wiadomosci i mowili ze nadchodzi front zimnego powietrza. Pokazywali ze juz teraz sa w europie problemy z mrozem. Jako przyklad polazali wielka brytanie iiii...polske. Hehehe jakis chorazy sie wypowiadal jak to lazikiem dzieci z wiosek na lubelszczyznie do szkoly zawozic musza hehehehe dobra lece kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Małpeczka64! Już mi zimno na samą myśl jakie tam u Ciebie mrozy.Brrr... Ale trzymaj się ! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×