Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Figlarka, ja w ogole jeszcze nie widzialam Twojego zdjecia :) Sprawdzalam u stokrotki na profilu w ostatnio dodanych osobach, ale nie jestem pewna czy to Ty :) Czy Twoje imie zaczyna sie na D i jestes z miasta na G ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam wlasnie z pracy i zjadlam cos bułeczke i serek wiejski a jestem taka pelna juz no i herbatka pu reh ...i troche ruchu i spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna wiec to Tobie wyslalam zaproszenie :) Figlarka jest za trudna do znalezienia dla mnie- poddaje sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam 20 minut na orbitreku. Okropnie sie zmeczylam, nie wiem czy jest to spowodowane pozna pora czy tym,ze bardzo goraco jest u mnie w mieszkaniu. Ale w koncu dobije do 45 minut, troszke cierpliwosci. Postawilam sobie za cel wbicie sie w moje skinny jeans do moich 25tych urodzin, ktore wypadaja 21 go marca. Troche samozaparcia i mysle,ze osiagne to co sobie zalozylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
dziewczyny chce sie poradzic. co myslicie o tym zebym kupila sobie super jeansy w moim wymarzonym rozmiarze 28? i powiesic je na lodowce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka, ja chyba nie posuwalabym sie do wieszania jeansow na lodowce, ale jesli sobie kupisz te jeansy to nawet jesli beda w szafie na pewno Cie zmotywuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
heheheheh no mysle bo marza mi sie nie takie rurki ale fajne wranglery:) dziewczyny trzymajcie kciuki:)dobranoc moje piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dobry pomysł z tym zakupem fajoskich jeansów:P już to kiedyś przerobiłam, kupiłam sobie zajebiste jeansy wrangler oczywiście nie dopiełam się;/ lecz skutecznie się odchudzałam i wbiłam po jakimś czasie:P cóż to była za radość!! jednak na udach były troche opięte i szybko je starłam... nie myślcie że to przez to, że ciągle w nich chodziłam:P:P nieee... poprostu mam za grube uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam sobotniego ranka. Juz wskoczylam na wage. Jest mnie 1,5kg mniej (troche malo ale pocieszam sie ze jestem zaraz przed @ wiec pewnie jest mnie tak w ogole jeszcze troche mniej;) Takze aktualizacja tabelki: Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00< br /> jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65.......... poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64.......... Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........75,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57........... Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50.......... madzianietka..........73,5............63 max 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek :-) Ja na razie popijam sobie kawke :-) madzianietka to ile masz w udach ,ze niby takie za grube??? Ewelina....gratulacje i tego 1,5 kg.Ja sie poki co nie waze,bo kolo wtorku wypada mi okres,wiec nie mam zamiaru sie stresowac.Zwaze sie dopiero 6 dnia nowego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeczytalam wszystkie wasze wypocinki. mialam odezwac sie juz wczoraj (jade do polski tylko dwie godziny;) ale jakos nie wyszlo. Byla u nas moja bratanica i nie mialam chwili spokoju. A poza tym czekalysmy na ksiedza. Mial przyjsc o 16 a byl dopiero o 20. A najlepszy tekst puscil na samym poczatku. Stoimi rzadkiem ja, mama i mala, a ksiadz: Modlmy sie, daj Panie Boze zdrowie temu dziecku, jego babci i...jego matce" hehehe beka. Od razu sprostowalam, ze cioci ale i tak mnie to rozbawilo. Ech co do diety, to wczoraj troche zgrzeszylam ale to wszystko przez moja mame;) Poniewaz tak sie spieszyla z pracy na tego ksiedza, nie zrobila zakupow potem z braku laku zrobila dla malej nalesniki. No...i podstawila mi oczywiscie pod nos talerz z 2 nalesnikami z dzemem. I slowa protestu nie chciala slyszec. No i do tego na kolacje byly dwie kanapeczki z jasnym chlebem, bo tez innego nie miala. Takze wczoraj mi nie poszlo, ale dzisiaj tez jest dzien;) dobra zmykam na sniadanko;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fairy- chyba mialas mnie na mysli:) hehe. No mi powinien wypasc @ w poniedzialek lub wtorek. Takze mam juz strasznego PMS-a i mam nadzieje, ze te "tylko" 1,5kg to dlatego. Zmienilam sobie tak czy siak stopke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo...dokladnie,jagienka Ciebie :-) Przepraszam najmocniej za ta pomyłke...najwyrazniej jeszcze sie nie dobudzilam dostatecznie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. u nie to razej porazka na calej linii od wcozraj, a dzisiaj na snidanie zjadlam czekoladowego muffinka!!!!! ale skoro wy zwalacie wszystko na @ to ja tez!!bo mam dostac w pon. ;-) a wiec to nie moja wina......... Ewelina1985- nie chodzilo mi o WW chleb,tylko np. Hovis.... wiemze tez jadlm taki watowaty ktory mial 49kcal...... Dodatkowo chcialabym delikatnie zauwazyc i tak tylko skromnie wspomniec ze NIKT MI NIE WYSLAL MAILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-( :-( szeherezada.86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Uwielbiam soboty, dopiero przed chwila wstalam :) A spalam jak niemowle ;) Szeherezada, wyslalam Ci maila z linkiem do nk :) Masz konto? Jesli nie to zaraz odblokuje galerie to sobie obejrzysz zdjecia. Jagienka, 1,5kg nie jest zlym osiagnieciem :) Na pewno jak sie zwazysz po okresie to bedzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fairy girl- dostałamk twoje zdj na maila:) dzieki swoją drogą swietnie wygladasz i przecudowny kotek tez kocham zwierzaki:);* u mnie dzis zły humor ;/ kolezanka mi juz działa na nerwy ciagle mnie wykorzystuje i ciaglke wali fochami ;/ dzis jak narazie sniadanko;kanapka z serkiem topionym zamierzam dzis poskakac duzo na skakance;) Miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz po owsiance z jablkiem i cynamonem. W dodatku zostala dla mnie zrobiona wiec smakowala jeszcze lepiej ;) Chyba pojde sobie na jakis dlugi spacer z S, w ramach cwiczen a pozniej pojezdze na orbitreku. 21 marca zbliza sie wielkimi krokami... Stokrotka, nie daj sie wykorzystywac zadnym kolezankom. Nalezy byc milym i uczynnym, ale nie naiwnym. Jesli kolezanka probuje Cie wykorzystywac to znaczy,ze nie jest wcale taka dobra kolezanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz troszke schudlam ...staram sie nie wchodzic na wage za czesto no ale zawsze rano bo to najbardziej wiarygodne.aaaaa pokusy są ... no i weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie mam w ogole zadnego pomyslu na obiad... Chcialabym zrobic cos smacznego i dietetycznego korzystajac z faktu,ze jest weekend i mam wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz się zdenerwuje! Wchodzę na forum żeby Was poczytać to nie dość, że usunęło mi nasz temat z ulubionych, to jeszcze ekran jest dziwnie poszerzony i wyskakuje jakaś reklama, przed którą nie można ucieć ani wyłączyć! Tak więc przeczytalam tylko to co dałam radę... Ja o dziwo nie zaliczyłam jeszcze żadnej wpadki. Mam prawie 4 kg mniej ! :D ale ważyłam się bez śniadania więc nie wiem na ile wierzyć wadze:) Stanęłam sobie też nago przed lustrem i dawno tak dobrze nie wyglądałam. Mam o wiele bardziej płaski brzuch, pupa też jakoś ładniej wygląda:) Mam nadzieje tylko, że piersi mi nie znikną :P W porównaniu z Wami malutko ćwicze. Tylko brzuszki i to ok 50, niektóre pewnie dobijają którejś setki :D Trzymajcie się dziewczyny, jestem szcześliwa :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzki weekend przede mna. Dzis juz zjadłam 3 kromki chleba wieloziarnistgo z szynką i serem, 2 mandarynki i kostkę Pawełka z toffi.. I tak pocieszam sie ze nie calego. Postanowilam do konca dnia jesc tylko jabłka, 2 no góra 3 i nic wiecej...Mam nadzieje ze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede mna tez ciezko bedzie bo zawsze jak jestem przybita i zdołowana to wpierdzielam słodycze na pocieszenie;/ jak narazie nie zjadłam nic słodkiego ale czuje ze ten moment moze nastapic;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ja jak zamykam oczy widze wielkie czekoladowe ciacho z bitą smietaną.. albo chociaz czekolade.. Jakis obled. Czuje sie jak psychopata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyhy ja tez nie dostałam żadnego maila :) ale cóż. Mam chyba 3 dziewczynki na NK. Jesteście wszystkie sliczne :P to jakis topik dla piękności na diecie chyba xD hihi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka- no to jest okropne a jak zjesz cos słodkiego to potem wyrzuty ale jesz dalej i niemozesz p;rzestac np jak jakies ciastka lub cukierki lub czekolade;// ja mam dzis zły humor i załamana jestem jak zwyke sie przejmuje yh;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×