Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość *szeherezada*
Hej dziewczyny. mi w czoraj ,zreszta jak codziennie nie poszlo za dobrze,ale dzisiaj na snaidanie owsianka i zaraz ide na silownie no i dzisiaj jest DZIEN OSTATECZNY- wazenie....tak szczerze boje sie ze bedzie wiecej niz mniej ..... :-( odchudzaczka-no to chyba moje hobby tez bo ja zaczelam od 2 klasy gimnazjum :-) szkoda tylko ,ze nigdy mi sie nie udalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta i cwiczenia pochlaniaja tyle czasu,ze rzeczywiscie mozn to nazwac swego rodzaju hobby ;) Ja wlasnie wrocilam z naszych cotygodniowych zakupow a przy okazji kupilam sobie 3 pary nowych butow :D Mozna nazwac to bardzo owocnymi zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ufff...jak dobrze ze powoli coraz lepiej sie czuje,chyba najgorszy etap choroby mam za soba.Oby! Inessa armand sprobuje suszonych sliwek albo moreli-napewno zadzialaja. Jesli chodzi o moja dietke,jest ok ale nie przesadzam z liczeniem kalorii. Nie jesm slodyczy,chleba,makaronu i satram sie ograniczyc wszystko co zawiera make,bo pamietam ze kiedys odsatwilam i schudlam.Poprostu jakos moj organizm tego nie lubi ;/ Dzisiaj byly owocki,troszke yougurtu i zupa ;) Jutro mam za to kolacje z pracy,wiec ciezko bedzie mi sie opanowac przed zamowieniem czegos pysznego i niekoniecznie zdrowego ;/ Pozdrawiam i zycze Wam udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie na posterunku, wstalam jakies 2 godz temu, odsypiam caly tydzien:) heheeh jutro zaczynam dietke..noo zobaczymy.wiecie trzeba sie ostro wziasc za siebie, nie grymasic, niestresowac, wyobrazac sobie czesto jak bedzie sie wygladalo z tymi 55 oma kilogramami:) ja juz sobie snie po nocy jak mam na sobie krotka zwiewna sukienke, leeko przezroczysta, z szyfonu..taka mi sie marzy:) aha dziewczyny mam pytanie otoz wiecie jak wygladam. poardzcie chce znow wrocic do czarnych wlosow(moze odrobina cieniutkich rudych pasemek) na nk ma zdj z brazemtak jak terz i na lodzi z moim pieknym jak mam czarne, przyznam ze w czarnych czulam sie seksownie, i wiele osob mi mowilo ze pomimo piegow i zielonych oczu wygladam ladnie, tek egzotycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj cichutko... Oliwka, mysle,ze bedziesz wygladala ladnie w czarnych wlosach. Trudniej by mi bylo sobie Ciebie wyobrazic w blond wlosach :) Ja mam zamiar zaraz sobie pocwiczyc na orbitreku i spalic troszke kalorii. Choc caly czas trzymam sie diety choc dzis zjadlam dosc duzy obiad, ale same zdrowe rzeczy gulasz ugotowany bez tluszczu,kasza gryczana i buraczki na cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u babci i zjadłam tort, potem kawałek ciasta no i kolację - szaszłyk i dewolaj... ach no i cukierek z adwokatem ;/ Więc jeśli chodzi o diete to zdecydowanie nie był dobry dzień. Ale nie specjalnie się tym martwię, w końcu w ciągu tych 3 tygodni to tylko jeden taki dzień a od jutra znów będe dbać o linię:) Na pewno te 4 kg mi nie wrócą od jednego dnia rozpusty :D Dziewczyny, jesteście naprawdę ogromną motywacją, gdyby nie Wy już dawno rzuciłabym tą diete :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko no ja tez tak tak mysle ale wiecie ja sobie obiecalam za 3 tyg bede w polsce...chce zrobic wrazenie na rodzince tym ze schudlam(jak schudne) zafunduje sobie spa normalnie mieszkam na poludniu polski Andrychow dokladnie:) i tam na gorze Kocierz jest piekny osrodek...nigdy nie bylam tam jako klientka salonu spa, ale mazy mi sie masaz antycelulitowy, relaksacyjny, zabieg jaki s na twarz..czy ktoras z Was byla kiedys w takim spa? jakie zabiegi moglybyscie mi polecic? mnie od jutra Ewelinko czeka rezim..moj facet powiedzial ze mi nieodpusci, ze skonczylo sie odkladanie diety, jeczenie ze ma gruby tylek:P co za menda ale co sama chcialam. a propo mojego wyjazdu chce tez zmienic ten kolor wlosow, bo przy tym ktory mam szybko traca blask i plowieja a jak mialam czarne( tzn zafarbilam na hebanowy braz i wyszedl wiecie taki piekny srebrny czarny) to i zawsze mialy polyski i odrostow znacznie widac nie bylo, wlosow tez wtedy nie farbowalam tak czesto:) o ile pamietam byla to londa, jakas ziolowa farba:)tylko zastanawiam sie czy nie isc z tym do fryzjerki bo ladnie by bylo jakbym jakies refleksy tez dodala na glowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam 45 minut na orbitreku i obejrzalam ,,Bride Wars,,. Calkiem zabawny film nadajacy sie na sobotni wieczor w gronie przyjaciolek. Oliwka, to moze poczekaj z farbowaniem do przyjazdu do Polski i idz do salonu. Moze rzeczywiscie zaproponuja Ci cos interesujacego. Poza tym mozesz zrobic sobie jakas odzywcza maske na wlosy,zeby sie nie zniszczyly po farbowaniu. Egocentryczna, po tylu straconych kilogramach nalezal Ci sie dzien rozpusty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no farbowanie tylko w polsce tutaj to musialabym zaplacic jakies 6oozl:) tak egoocentryczna nalezy ci sie, z reszta w ditach jest wskazane jeden dzien luzny zeby pozniej sie nie rzucac na jedzonko:) bravo ewelinko!!!! ja tez jutro wyciagne swojego orbitreka:) i zaczynam wiecej cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zwazylam sie dzisiaj rano i spadlo mi znowu pol kg, oficjalne wazenie w srode, mam nadzieje, ze wtedy zobacze caly kg mniej :) Ale mnie dzisiaj gardlo boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
i ja sie melduje. a wiec zwazylam sie wczoraj....nie bylam zadowolona. wyglada na to ze,przybylo mi 700g tluszczu i 400 g wagi, co jest jakies dziwne,ale ta maszyna tez czasami dziwnie mierzy- np. moj facet od miesiaca nie chodzil na silwonie bo nie mial czasu i ''spadlo'' mu 5 kg tluszczu ...co oczywscie jest niemozliwe. wiec tej wynik jest malo wiarygodny,ale dzisiaji rano postanowilam ze sie zmierze i................................ 2cm mniej w biodrach, 1cm mniej w udach i 1cm w talii!!!!!!!!!!!!!!! a wiec zawsze to mniej !!!! wczoraj oprocz silowni zaliczylam jeszcze dyskoteke ,i na wadze 60.9 dzis rano, mimo ze wczoraj nawet frytki zjadalam ;-) Ewelina1985- ja wlasbie dziisiaj ogladnelam Bride Wars- naparwde fajna ,lekka komedia. tez mi sie podobala. Oliwka- czrane wlosy dla ciebie jak najbardziej TAK.... ja osbiscie nie lubie zadnych refleksow przy czarnych wlosach ,zwalszcza ze zadne tak jakos nie za bardzo pasuje- blond za bardzo rozjasniaja kolor i juz nie ma takiego efektu, i wogole mi kolorytyscznie nie pasuja,a braz znwou sparwiaja ze ten kolor jest bardzije braz niz czarny i mi tez to jakos kolorystycznie nie podchodzi.....a rudy z czarnym to mi sie p oprostu nie podoba..... wiec ja bym osobiscie zafarbowalabym sobie cala glowe na jeden kolor...... a co do SPA to ja nigdy nie bylam ,ostatnio byly fajn e ofert z Lastminute..... dzien w SPA za 10 funtow,i tak sobie pomylslalam ,fajnie byloby gdzies wyskoczyc, tylko nie sama, ale zanim ja sie z moimi koelzankami umowie, to pewnie bym nigdy nie poejchala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :) Ja właśnie wróciłam od mojej prywatnej fryzjerki i czuję się bosko :D uwielbiam te "uczucie" od razu po fryzjerze :D aż człowiekowi się żyć chce ! :) Miłego Dnia :) Paulina :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laski, dziekuje za rade wszystkim, postanowilam ze zafarbuje na jeden kolora- srebny czarny, ten hebanowy braz bo na moich wychodzi czarny:) oczywiscie zafunduje sobie jakas dobra odzywke do wlosow..i kolejne pytanie jakie odzywki uwazacie za rewelacyjne ze wlosy po nich naprawde zyja? oststnio bylam u swojej fryzjerki, tzn 3 miesiace temu i dala mi na wlosy taka mietowo-migdalaowa-swietna!!! ale zastanawiam sie nad ta droga firma kerastase-zanacie ja? moje wlosy sa tak:suche( farbowanie, suszenie, prostowanie raz za czas) i wiecie oststnio scienam je na prosto, nie cieniuje ale jak teraz widze sie w lustrze to nie ukaldaja sie wiec jak teraz pojade to powiem zeby mi zrobila 2 warstwowe cieniowanie:) co do diety dzis zaczelam znow norweska, moj piekny mnie pilnuje:) postanowilam ja przejsc i licze tez na wasze wsparcie:P wczoraj moj facet powiedzial ze nic tylko w getrach chodze i dresach i ze chcialby mnie w jeansach zobaczyc....a ja sie w zadne nie mieszcze:(((( powiedzialam mu ze za tydzien wloze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam ważenie, a czuje się taka gruba i ciężka, mam wyrzuty sumienia że wczoraj tyle zjadłam. Do tego czuje, że zaczyna mnie boleć gardło, j est mi strasznie zimno i w ogóle... Chyba Wam będe dzisiaj marudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Oliwka- ja kupuje profesjonalne kosmetyki na ebay. naparwde warto , ponad potlora roku temu wydalam 40 funtow na szampon,odzywke i maske z Loreal Professional i nadal ich uzywam ,spokojnie wsytarczy mi na jeszze z pol roku,albo i wiecej..... a Kerastese to bardzo dobra firma. kup sobie maseczke nawilzajaca- takie s anajlepsze dla suchych wlosow,a jak maz trudnosci z rozczesywaniem po kapieli ( jak ja , chcoiaz i tak uzywam odzywki zawsze) to polecam serum z Avonu - jest naparwde swietne. wiesz co ,ja tez sie kiedys zastanwailam nad nroweska,ale takie diety sa barzo trudne i wiem ze nie dam rady . wiec zycze powowdzenia!!!!!!!moze powies sobie te jeansy na scianie,to bedzie twoja motywacja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Egoocentryczn- hej ,nie martw sie, wcale tak duzo nie zjadalas. zreszta kak ktos juz pisal... raz na jakis czas mozna.... nie da sie zyc tak zeby caly czas sobie cos odmaiwaic.....poza tym wg mnie zasluzylas sobie, bo przez 3 tyg,. ciezko pracowlas. i watpie zebys przez ten jeden dzien cos przytyla- raczej po prostu nic nie schudlas. bedzie dobrze. nawet nie wiesz,jak ja ci zazdroszcze ze przez 3 tyg. bylas taka silna,ja nawet tygodnia bym nie wytrzyamala tak jak ty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoocentryczna seherezada ma racje. i dziekuje za rade w sprawie kosmetychow, tak wlasnie myslalam nad rolearem prof :) ja musz wytrzymac i che a jeansy juz wisza:) musze sobie moze zdj jakiej modelki powiwesic jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, mysle, ze jak powiesz fryzjerce jakie masz problemy z wlosami to na pewno dobierze Ci cos odpowiedniego. Egocentryczna, nie powinnas miec najmniejszych wyrzutow sumienia. Nie zjadlas w koncu slonia :P tylko troszke lakoci. szeherezada, no widzisz, w koncu cm zaczely spadac, czyli wcale tak zle Ci nie idzie :) Dziewczyny, ja zaczelam sporo czytac na temat zdrowego odzywiania i tego co jest naprawde zdrowe i chyba postaram sie wykluczyc cukier kompletnie z mojej diety.Pomimo,ze nie jem slodyczy to jem platki, w ktorych jest sporo cukru czy tez jogurty, w ktorych tez jest cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny, wiem że nie dużo ale co poradzę że się tak czuje... :D W ogóle chce już wiosnę! Najlepiej kwiecień albo maj, żeby było już tak cieplutko, bym mogła się wygrzewać na słoneczku, a potem lato i jezioro, plaża, gorąco... Proooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam problemy z włosami, od farbowania i prostowania - wiem, że pale sobie włosy, ale nic nie poradzę, jak nie wyprostuje to mam siano na głowie, gdyby się chociaż kręciły, ale robi się takie niewiadomo co... Niedawno byłam u fryzjera, ścieła mi dość sporo z końcówek i zauważyłam że teraz o wiele lepiej się układają, ale co z tego skoro i tak je niedługo spale... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoocentryczna ja wiem jak to jest z tymi wlosami. jak sa suche to sie nie ukladaja a prostowanie to tylko taki efekkt na chwile, a ja punkcie swoich mam bzika i potrafie naprawde duzo kasy na nie wydac:) ja tez chcialabym juz wiosne, najbardziej lubie maj wtedy wszystko kwitnie, w Polsce mieszkam na wsi, za lasem a w ni jest pelno dzikich wisni wiec jak to wszystko zakwitnie to las jest bialy od kwiatow i ten zapach dziewczyny oduzajacy:) ehhh teskni mi sie za Polandem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mieszkam na wsi :) Może nie na takiej typowej, bo dość ucywilizowanej i to jeszcze przy krajowej drodze, ale jakieś 2 km od domu zaczynają się malutkie wioski i jeziora, stawy, lasy... Aż mam ochotę wsiąść na rower i jeździć po tych wszystkich pięknych miejsach, byleby tylko było ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna ja zjadlam tak rano 2 jajka, grejfrut na obida mialam zjesc to samo ale zjadlam tak i polecam jako deser serk homogen naturalny 1%+cynamon(jak ktos nie lubi moze byc tez gorzkie kako 10-12%tl)+slodzik w plynie+olejek vaniliowy, mieszamy. obieramy grejfrur(sciagamy skorki, zostaje sam miazsz) i jemy z tym serkiem, wyglada to jak grejfrut z bita smietana. aha jak ktos woli to slodzik mozna zastapic miodem..ja sobie tym pojadlam ze hoho i takie to pyszne bylo ze mniam:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam na obiad nalesnika z warzywami z sosem czosnkowym i zoltym serem. Pyszne i malo kaloryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, nie mam przepisu, bo po prostu podsmazylam troszke cebuli i czosnku, dodalam warzywa(kawalek selera,pietruszka,marchweka, pieczarki,papryka czerwona i zolta, troche fasolki szparagowej, troche groszku) doprawilam to kurkuma,chili,pieprzem i sola. Usmazylam nalesniki. I polaczylam jogurt naturalny z czosnkiem. Posmarowalam nalesnika tym jogurtem, pozniej polozylam na to warzywa a na to ser. Najadlam sie jednym nalesnikiem,bo bylo to naprawde bardzo syte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ja tez juz zjadlam ostatni posilek 2 jajka na twardo, kromka chleba ciemnego i saltka(salata, papr czer, ogorek zielony, ogoryk konser, seler naciowy) i taak sie najadla ze opekne a wicei co MOJ zjadal?!!! 3 ogromne lyzki ryzu, 6 paleczek z kurczaka, 1/2 kalafiora malegi i marchewke zasmazana.... dziewczyny to byla 2 talerze, ale nozki mu ugotowalam a potem dalam do piekarnika, do ryzu dalam mu curry, ale boze tyle zjesc!!!!!zdjecie mu nawet zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×