Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Ewelinko, ostatnio tak - bo nie mam apetytu. Wcześniej jadłam 5 regularnych posiłków. Teraz jem późno śniadania tak między 10-11, obiad 14-15, ćwiczę 16-17 i po ćwiczeniach jem zazwyczaj jogurt naturalny. Dbam o to, żeby śniadania były "wypasione" i staram się podjadać między tymi posiłkami jakiś owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na strone fit.pl. poszukaj pilatesu jest min cwiczenia takie jak setka:) jest 6 cwiczen wiem ze sa nudne ale efekty sa i czlowiek sie tak nie meczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!!!!!!!! wierzcie lub nie ale się za wami stęskniłam :):):) mam nadzieje że jeszcze mnie pamiętacie w ogóle :P widzę troche nowych nicków, ostatni mój post jest na 26 stronie a od tego czasu rozpisałyście się na prawie 30 stron dlatego wybaczcie i zrozumcie że nie będę tych zaległości w czytaniu nadrabiać.. :D może mi powiecie tak w wielkim skrócie o czym była mowa? :D dzięki Bogu u mnie sesja zakończona sukcesem! :) niestety ostatnie tygodnie były pełne obżarstwa, słodyczy i braku ruchu noi co tu dużo mówić zgubione kg wróciły.. WSZYSTKIE :( 😭 no ale to na moje własne życzenie więc heh mówi się trudno i żyje się dalej :) nawet teraz jem coś bardzo kalorycznego.. no ale widzę że się sumiennie odchudzacie to nawet nie będę mówić co jem żeby wam smaka nie robić :D w każdym bądź razie na najbliższych dniach do was dołącze!! :) nie wiem tylko czy stosować zwykłe MŻ czy może jakąś diete bardziej rygorystyczna.. ostatnio zainteresowałam się dietą turbo, z tego co pamiętam jedna z nas tu ją stosowała, nie pamiętam już która i czy jeszcze się udziela na topiku?:) póki co jednak jeszcze muszę przebrnąć przez libacje alkoholowe z okazji zakończenia sesji no a zaraz potem biorę się za ostre odchudzanie! :) a co tam u was tak w ogole???!!!! :) jak wam idzie odchudzanie?:D dużo osób się wykruszyło? :P no nic, będę się jeszcze odzywać.. :) mam nadzieję że przyjmiecie mnie na powrót do swego szanownego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelko M wracaj do nas szybciutko! I zrzucaj te kilogramy!!! Gratuluję pomyslego zakończenia sesji! :D PO świętowaniu wracaj do zdrowego stylu życia i ćwiczeń. Nasze grono poszerzyło się, a każda z nowo przybyłych Odchudzaczek dzieli się swoimi tajnikami gubienia kilogramów i centymetrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
dzięki laski za odpowiedzi. biorę się zaraz do ćwiczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc odpowiadam na pytanie hehe. Tak. Gram w orkiestrze w sekcji perkusyjnej a dokładnie na werblu. Możecie sobie nieco poczytać o tej orkiestrze na www.orkiestra-skomielnaczarna.pl Byliśmy w Mediolanie. Tam tak ślicznie. Pogoda taka jak u nas w jesieni ;) Zwiedzaliśmy katedre Duomo, chodziliśmy po mieście. Opera La Scala też nie była nam obca. Byliśmy też na takiej jakby Kalwarii w górach :) Kapliczki przedstawiające poszczególne sceny z tajemnic różańcowych towarzyszyły nam podczas wędrówki na sam szczyt. A stamtąd widok na piękne Alpy. No cudeńko babeczki, cudeńko ;) Koncert w teatrze Rosetum w Mediolanie. Potem w Kościele. Poznałam bardo fajną kobitkę. :) Stefanię, z którą teraz utrzymujemy kontakt przez smski i maile w języku angielskim :) Ma około 25 lat, podróżuje dużo, pracuje w szpitalu. Opowiadała o swoich podróżach po całym świecie. Nawet w Afryce jej nie zabrakło :) A co do mojego dietowania to kiepsko dzisiaj oj kiepsko. Dzień zaczęłam dobrze. Od jogurtu pitnego i jabłka ale potem się posypało łakoci :) No cóż. Uszy do góry i byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyLittleOne Ja robiłam a6w i po kilku dniach ćwiczeń już zaczęły rysować się mięśnie. No ale nie bylam zbyt systematyczna, chyba po niecalych 3 tygodniach przerwałam. Musisz uważać, bo a6w z tego co wiem nie za bardzo spala tłuszcz, ale wyrabia mięśnie. Ale myślę, że jak do tego dołożysz dietę to będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
MyLittleOne ja robiłam kiedyś 6 W. fakt, wzmocniły mi się mięśnie i troszke polepszył kształt brzucha, ale nie było ich widać tych mięśni u mnie przez tą głupią warstwę tłuszczu, której nie moge sie pozbyć do dziś:/ teraz ala odmiany ćwiczę ABS, może to mi troszke pomoże...:/ ja przez najbliższe 2 tyg stawiam głównie na ćwiczenia, może tez wrócę do 6W:) a Ty też ćwicz wytrwale i za jakiś czas napisz jakie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przerzucilam sie na 2 min ABS na brzuch-link dalam wyzej-zrobilam 2 serie:) i na rowerki spalila 439 kcal a jeszcze popoludniu spalilam 100 wiec jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj zaliczylam 23 dzien diety. I nie mialam po drodze nawet jednego potkniecia :) Jestem z siebie bardzo dumna. Oby tak dalej mi szlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny...czyzbym byla dzisiaj pierwsza na topiku spiochy??:P wybaczcie ze moj post bedzie krotki ale zaraz musze spadac na uniwerek..:) ediszon- fajna to twoja orkiestra. to sie dziewczyno nazwiedzasz. Zazdroszcze ci:):) dziewczynyy!! dzieki za linki do cwiczen. Ja wczoraj bylam na basenie i dzisiaj tez mam zamiar pojsc mam ten sam problem co wy, tez mam rano taki fajny brzuszek a potem wieczorem mi sie kabzun robi:):) obywatelka M- welcome back:):) dobra kobietki..sorry za chaotyczna wypowiedz ale musze leciec. Pozdrawiam- Miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...widze ze dzisiaj jakas osamotniona jestem....juz 13 a tu zadnych wpisow:) Niestety znowu musze leciec ale odezwe sie wieczorkiem. Mam nadzieje, ze do tej pory sie ruch na topiku ozywi i bede miala mila lekture na wieczor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba musicie byc wszystkie dzisiaj bardzo zajete:) Ja sie zwazylam i tak jak przypuszczalam waga sie nie zmienila przez to,ze dodalam wiecej kalorii. Tlumacze sobie,ze to o niczym nie swiadczy i ze robie to dla zdrowia a nie tylko dla kg,ale i tak czuje leciutkie rozczarowanie. Moze w przyszlym tygodniu bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja już po pracy biorę się za abs 8min i a6w :) w końcu dzisiaj zaczynam dopiero tą szóstkę, ale nie poddam się i będę walczyć hehe :) Miłego dnia laski :) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dałam z siebie wszystko ! :) 3 x abs 8min na brzuch 2 x a6w 100 brzuszków jestem wykończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku....witam :-) Ja przed chwilka wrocilam do domku.Od poniedzialku jestem strasznie zabiegana.W sumie to teraz bedzie tak codziennie przez najblizsze 2 tyg.A potem prawdopodobnie bedzie jeszcze intensywniej.Sadze,ze bedzie w tym momencie klopot z cwiczeniami,ale to sie zobaczy. Zaraz bede jadla obiadek:pstrąg w folii z przyprawami,spory ziemniak i salatka.Od rana poza kawa i 2 bananami to moj pierwszy normlany posilek...masakra!!!Niecierpie zyc w takim biegu.Po obiedzie zaraz dalej musze pedzic....wiec moze odezwe sie dzisiaj wieczorkiem albo dopiero jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski :) potrzebują pomocy :) muszę dopisać na koniec pracy na zaliczenie odpowiedzi ankieterów na pytanie :) w sumie tylko jedno :) więc jakbyście mogły mi przesłać na maila odpowiedź na nie, byłabym wdzięczna :)0 Oto ono: Jak myślicie, co to jest grzeczność? Jak wyrażamy zachowanie grzecznościowe? Jak poznać osobę "grzeczną" ?? mój mail: mala_1989_16@tlen.pl Proszę o pomoc :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem po pysznym i dość kalorycznym obiadku - spaghetti. Mmm uwielbiam i trudno mi sobie odmówić dokładki niestety:P Ale na kolację będzie tylko jogurt :) Zresztą myślę że i tak nie przekroczyłam 1300 kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna - też dzisiaj miałam spaghetti :) dlatego zrobiłam nadmiar ćwiczeń :) bo nie mogłam się oprzeć temu talerzowi :D heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta widze ze sobie dogadzacie, ja dopiero teraz wyszlam spod prysznica..... wiec tak dzis sniadanko, jablko i banana, a teraz robie sobie rybke z ryzem tak w sumie doszlam do wniosku ze robie jeden postawowy blad..robie wachania kaloryczne i moj organizm nie wie czego sie spodziewac... bo to tak jakbym jedego dnia dostawala bochenek chleba(zjadla go) a nastepnego dnia tylko pietke, wiec wiadomo ze za kazdym razem jak dostane bochenek, to i tak nawet jabym miala ochote spozyc go calego to zrobie sobie zapas bo nie wiem czy jutro tez dostane bochenek czy tylko pietke...dobrze mysle? wniosek do ktorego doszlam dieta dzien w dzien o tej samej zawartosci kalorii :) a ile to bedzie jeszcze nie wiem, wyprobuje 1000 jak bedzie za duzo to zrobie obcinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Kolejny dzień dietowania zakończony sukcesem :D Dzisiejsze menu: 1. Serek wiejski, szczypiorek, połowa papryki czerwonej, 3 kromki chlebka fitness, 3 plasterki polędwicy drobiowej (to samo co wczoraj, ale jutro już nie będzie tak monotonnie) :D 2. Szklanka makaronu, połowa piersi kurczaka podsmażona na oliwie i sos (papryka, ananas- gotowy :P) też powtórka niedawnego obiadku, ale musiałam już wykończyć ten sos :P 3. No i oczywiście rytualne płatki fitness, pół grejpfruta, garść rodzynek – wszystko polane jogurtem naturalnym. Dzień bez ćwiczeń, to dzień stracony :D Dzisiaj: 1x 8 minute ABS 2x 8 minute legs Spociłam się jak mysza:D Jutro muszę wyruszyć do sklepu po zapasy, bo w lodówce robi się pusto :P Ewelinko Na pewno w przyszłym tygodniu będzie lepiej! Nie patrz ciągle na wagę, bo to demobilizujące :P Ja i tak wolę, żeby leciały mi centymetry niż kilogramy :D My LittleOne Ale się zaparłaś i dobrze! Powiem Ci, że na w pierwszym tygodniu diety robiłam trening interwałowy, ale zaprzestałam, bo wyczytałam na necie, że od tego uda się rozrastają  Teraz bazuję na cyklach 8 minute :D FairyGirl Dziewczyno skoro jesteś taka zabiegana, to włącz w swoje dietę jakieś mega odżywcze składniki, w końcu zasłabniesz z tego przemęczenia! Egoocentryczna Mniej ważne, że skusiłaś się dzisiaj na wypasiony obiad. Ważne, ze poćwiczysz i będzie OK.!:D Dziewczyny, nie wiem, czy przeczytalayście, ale we wczorajszym poście zadałam pytanko: Jak myślicie, czy owijanie się folią po zaaplikowaniu kosmetyków wyszczuplająco-antycellulitowych ma senna? Czy któraś z Was tak robiła? Były efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, czy owijanie się folią po zaaplikowaniu kosmetyków wyszczuplająco-antycellulitowych ma SENS? Ale się rozpisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam 45 minut na orbitreku. Mam nadzieje,ze sobie troche zakwasy rozruszlam, bo po poniedzialkowych zajeciach tak mnie pupa i nogi bolaly,ze masakra. mikoto, ja slyszalam,ze wiecej cm mozna sie pozbyc dzieki temu foliowaniu. Moze sama tego sprobuje. Podobno dobrze jest sie natrzec jakas rozgrzewajaca papka, zafoliowac, ubrac jakies dresy i wskoczyc pod kocyk. Pomaga to tez w walce z cellulitem. Mozna tez nalozyc peeling kawowy, ale taki gestszy razem z olejkiem z cynamonu i to podobno bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ja raczej unikam rozgrzewających specyfików, ze względu na skłonność do pęknania naczynek i żylaków. Stosuję albo serum, albo krem wyszczyplająco-antycellulitowy, strasznie chłodzi! Jakby mnie ktoś w przeciągu postawił! Ale przynajmniej działa :D skóra zrobiła się napięta, jędrniejsza no i cellulit się zmniejsza :D i obwód też - to nie jest zaleta samych kosmetyków, bo bez diety i ćwiczeń nie byłoby takich rezultatów :P Ale ciekawi mnie ta foli, hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikoto, ja tez mam sklonnosc do pekajacych naczynek,ale nie wiedzialam,ze taka rozgrzewajaca papka moze miec na to jakis wplyw. W takim razie tez bede stosowac tylko krem i folie bez tych rozgrzewajacych dodatkow. Czlowiek uczy sie czegos nowego kazdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko czyli doskwiera nam ta sama przypadłość:P Polecam Serum wyszczyplająco-antycellulitowe PERFECTA jest genialne! Chłodzi na maxa i jest tanie - ok.11 zł Polcema także wszystkie kosmetyki antycellitowe i wyszczuplające z Eveline! Chłodzą, są po nich efekty i nie pustoszą portfela - jeden kosmetyk, ok. 12-14 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×