Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

MyLittleOne : Fajna waga, ale jak to allegro prawie tyle samo przesyłka kosztuje ;/ ehm Mikoto: ja też hop siup na wagę w poniedziałek :) mam wf w pon, a na hali jest taka waga elektroniczna, w domu mam taka stara z przedziałka - źle waży, więc nie mam pokusy sprawdzenia swej wagi :) Licze na -1 kg :D (conajmniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chetnie do was dolacze tez mam kilka postanowien noworocznych:-) jedno z nich by pozbyc sie 10kg do wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka64 co to za dieta turbo zdradz tajemnice chenie sie dolacze do ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Figlarko ja też mam tę starą i źle waży :P teraz poluję na jakąś dobrą i mniej oszukującą, ale też nie na allegro, bo tam tyle co ta waga, to przesyłka kosztuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam trochę postanowień noworocznych. Dobrze by było gdybym pozbyła się z 20 kg :P albo co najmniej 15 do wakacji, rzuciła palenie, więcej spała i wytrwała w miłości, która ostatnio odbiera mi trochę zdrowia, które zaczyna kuleć. Mam nadzieję, że wszystkie postanowienia zrealizuję i życzę Wam żeby Wam też się to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie na naszym wątku :) Gdzie siedzą same wytrwałe dziewczyny! :) (jak narazie) Kogo nie ma - skopiowac tabelke, dopisac sie i wysłac :) -Nick--------------------Waga----------Cel- **FIGLARKA**...........62,00..........52 jagienka24.............72,00..........60 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50 małamała...............71,00..........50 obywatelka M..........79,80..........65 Ewelina1985............84,00........ .65 poznanianka84........77,50..........65 *szeherezada*.........61,00..........54 FairyGirl................78,00..........64 Malina17................59,00..........50 mikoto..................77,00..........62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikoto : No w ogóle czasem fajne rzeczy na tym allegro są, ale przesyłka wszystko psuje ;( jest tez zjawisko ze sprzedawcy zarabiają na przesyłce. Np płaci sie za przesyłkę 8zł a ta rzecz przychodzi w kopercie za 3,5zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się dołączyć? :) Też chciałabym schudnąć ok 10kg, mam 170cm wzrostu i zaczynając diete ważyłam 68 kg, dziś w czwartek (a odchudzam się od poniedziałku) mam już kilogram w dół! :) Nie stosuje żadnej specjalnej diety, po prostu więcej wody niż zwykle piłam (do magicznej liczby dwóch litrów dziennie nie udaje mi się dobić jak na razie), odmawiam sobie słodyczy i jem mniej niż zwykle, co najważniejsze nie podjadam między posiłkami co często robiłam wcześniej. Życzę wszystkim odchudzającym się powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że do schudnięcia zmotywowała mnie studniówka mojego chłopaka na którą idę 6 lutego, jak myślicie, dam radę ciut schudnąc do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj - Egoocentryczna- :) Dopisz się do tabelki :PP Pewnie że schudniesz cos do 6 lutego:) tak myśle ze realnie nawet z 4,5 kg ale przy porządnej diecie i cwiczonkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Figlarko – dokładnie tak jest, jak piszesz! Dlatego najpierw trzeba się zorientować czy nie będzie lepiej kupić w sklepie, mimo że towar jest w sklepie kilka złoty droższy, a i tak się na tym wyjdzie do przodu! Kochane! Sprawdzajmy sprzedawców :D Egoocentryczna – zapraszamy do naszego zacnego, a jakże zapartego grona :D Myślę, że jak dołożysz do tego jakieś ćwiczona, to bez problemu zrzucić ten balast :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Nick--------------------Waga----------Cel- **FIGLARKA**...........62,00..........52 jagienka24.............72,00..........60 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50 małamała...............71,00..........50 obywatelka M..........79,80..........65 Ewelina1985............84,00........ .65 poznanianka84........77,50..........65 *szeherezada*.........61,00..........54 FairyGirl................78,00..........64 Malina17................59,00..........50 mikoto..................77,00..........62 Egoocentryczna......67,00..........57 :) No właśnie z ćwiczeniami mam największy problem :D Na siłownie nie mam raczej możliwości chodzić, biegałabym, ale nie wiem czy dałabym rade przedrzeć sie przez śniegowe zaspy :) aerobiczną 6 Weidera przerabiałam i wymiękam, zostaje mi skakanka i brzuszki. Najbardziej boje się jak to będzie w weekend, tym bardziej niedziela, kawa, jakieś ciasta, cukierki i inne słodkie rzeczy. Gdybym pozwoliła sobie na jakieś ciastko w niedziele to nie bylaby tragedia, ale jak ja już się dorwę to na jednym sięn nie skończy i pewnie zrezygnuje z diety :( a tak dobrze mi idzie. Pare lat temu schudłam już 10 kg w 4 miesiące, miałam świetną figurę, niestety, nadrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie ma
44 po swietach :) a teraz 42:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja pierwszy dzień na norweskiej przeżyłam. Pewnie za kilka dni nie będę mogła patrzyć na jajka. Co do wagi to ja kupiłam elektroniczną za 29,99 w biedronce i jest super nic się nie myli. Teraz muszę ja schować bo mam manie ważenia. Podziwiam was że ćwiczycie mi się niestety nie chce. Moje dziecko intensywnie daje mi w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
akcja_a ta dieta polega na wcinaniu 6 posilkow dziennie w rownych godzinach, i jedzeniu posilkow z 4 grup trwa 10 dni znajdziesz ja w necie np na chomiku u uzytkow calineczkazbajki haslo cal:) moja mamcia schudla w miesiac na tej diecie 9 kg i robila sobie przerwy 2-3 dniowe pomiedzy kolejnymi turami a zrobila ich 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
sie dopisalam :P Nick--------------------Waga----------Cel- **FIGLARKA**...........62,00..........52 jagienka24.............72,00..........60 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50 małamała...............71,00..........50 obywatelka M..........79,80..........65 Ewelina1985............84,00........ .65 poznanianka84........77,50..........65 *szeherezada*.........61,00..........54 FairyGirl................78,00..........64 Malina17................59,00..........50 mikoto..................77,00..........62 MALPECZKA64.........63,00...........55 na razie to i tak szczyt szczescia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany...Nie ma co..Niezły ruch nam się tu wytworzył. Nie było mnie tylko ze 2h i znowu tyleście napisały. Wszystkie nowe Panie witam i zapraszam. mikoto, ediszon- macie dzisiaj ewidentnie obie medal za najbardziej gorliwe forumowiczki:D:D:D Co do wagi, to moja mama ma w domu taka fajna elektroniczna ktora mierzy tez ilosc tluszczu i wody w organizmie. Kupowalysmy ja kiedys w Media Markt ale nie wiem co to dokladnie za waga. Jak bede nastepnym razem w domu (pewnie jakos w przyszlym tygodniu) to sie zwaze i uaktualnie tabelke. Nie wiem jak wy ale ja jak mam wage w domu to mam jakas obsesje. Codziennie sie potrafie o roznych porach wazyc. A tak nie mozna bo w ciagu dnia waga sie przeciez zmienia:) Najlepiej rano, odsiusianym i w pizamie sie wazyc hehehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do specyfikow ujedrniajacych to brakuje mi systematycznosci w ich wklepywaniu. Czasami jak jestem zmeczona, ide pod prysznic to juz mi sie niechce jeszcze stac i sie balsamowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny, ja lece spać. Zycze wszystkim dobrej nocy a wy tam dalej robcie imprezke:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huh..?? Taki ruch wcześniej na topiku a teraz nagle wszystkie sobie poszły. Gdzie jesteście dziewczyny?? Wszystkie już w łóżeczkach?? A ja tutaj zaraz imprezke rozkręce. Dj Jagna zapodaje niezle bity yhy yhy!!! Yeah let's dance!! Shake your hot bodies girls!!:D:D:D Dobra teraz juz naprawde spadam bo juz mi na mózg padło;) Trzymajcie sie i do jutra P.S. To naprawde ja, nikt sie pode mnie nie podszywa. Po prostu mam jakiś dobry humorek;) P.S.2. Naprawde nic nie piłam!! Przyrzekam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziewczyny ,,naplodzilyscie,, wpisow ;) Ja tylko chcialam sie pochwalic, ze dzielnie wytrzymalam na 4tym dniu diety pomimo,ze moja siostra z chlopakiem jedli pizze ,skrzydelka i frytki przy mnie a ja nawet nie sprobowalam ani kesa :) Dobrej nocy Wam zycze dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Witajcie Towarzyszki niedoli :D Topic się rozrasta, nasze grono się poszerza - luksusowo :D przede mną śniadanko, ale najpierw muszę skoczyć po jajka, bo planuję na dzisiaj pastę z makreli, jajek, czerwonej papryczki i szczypiorku (starczy na kilka posiłków :D ) Dzisiaj rozpoczynam 6 dzień diety. Apetyt mi w ogóle nie dopisuje - mam okres i kiepsko ten dzień się zaczyna - w bólach i skurczach. W nocy myślałam, że dostanę wścieku macicy :P Ale mam nadzieję, że w trackie porządków, zaplanowanych na dzisiejszy poranek, rozruszam się i zapomnę o tych dolegliwościach. I tym optymistycznym akcentem kończę mój poranny wpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Mikoto!! Ej nic mnie nie boli :D haaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediszon
Wczoraj szybko wymiękłam i poszłam spać :) Mimo że wczoraj zdychałam na abs to dzisiaj nic mnie nie boli. Może to przez te 50 brzuszków codziennie? Jak myślicie? W każdym razie chwała Panu. Przede mną trzeci dzień diety ach. Tzn, nie wiem czy to można dietą nazwać hehe. Do szkoły dzisiaj nie poszłam, bo głowa mnie tak potwornie boli. A co do wagi to też mam taką staaarą co źle mierzy i nigdy nie wiem ile naprawdę waże. Chyba swoje fundusze przekaże na jakże wspaniałomyślny cel w postaci wagi elektronicznej hehe. -Nick--------------------Waga----------Cel- **FIGLARKA**...........62,00..........52 jagienka24.............72,00..........60 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50 małamała...............71,00..........50 obywatelka M..........79,80..........65 Ewelina1985............84,00........ .65 poznanianka84........77,50..........65 *szeherezada*.........61,00..........54 FairyGirl................78,00..........64 Malina17................59,00..........50 mikoto..................77,00..........62 Egoocentryczna......67,00..........57 Ediszon.................65,00...........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Ediszon wielce prawdopodobne, że nie masz zakwasów, bo zachartowałaś się tymi brzuszkami. Szczęściara :D Moje zakwasy są coraz mniejsze i już swobodnie mogę się schylać. Jajeczka już się gotują, także za chwil kilka spałaszuję śniadanko:D co do wagi, to tez poluję na jakąś lepszą. Mam nadzieję, że uda mi się coś złowić na wszędoobecnych czyszczeniach magazynów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Czy będąc na diecie można dopieścić podniebienie odrobiną chrzanu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja troche czule ze brzucho mi zmalal przez te 4 dni ;) Dzis mój 5 DZIEN - bedzie ciezko, bo spotykam sie z moim xD ale dam radę :D Już nie mogę doczekac się PONIEDZIAŁKU :) hihi Ważenie :D Ide wpierniczyc mleko z musli a potem sprzatam, wiec to spale :) I wreszcie się dzis biore za ruch, bo ból @ mi przeszedl ;)) Zadziwiacie mnie - już jest ze 400 postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikoto ja tam chrzanu nie lubię ;) Figlarka u mnie też już końcówka @ juppi :D Wreszcie można będzie normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoto
Jeja Dziewuszki, a ja teraz będę cierpiała i wiła się w bólach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×