Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ja jeszcze dwa dni i wszyskto sie okaże czy przyjdzie @ czy nie ale pewnie tak albo akurat przypadkiem sie spozni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Kobietki! Będzie dobrze :) nie można w nieskończoność się starać :) w końcu musi się udać :) tylko żeby zawsze się dało zrozumieć naszych facetów :P albo,żeby oni choć raz zrozumieli nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
aj dziewczyny teraz ja pokłóciłam się z moim m, niby najpierw takie przekomarzanie się w zartach ale wyszłą realna kłótnia i teraz mamy na siebie focha , ja sie nie odzywam on tez nie, no ale mysle ze jeszcze dzis sie pogodzimy, ale nie moge sie wogóle skupic na nauce :( w niedziele ostatni egzamin w tym semestrze a ja leze z nauka a materiału mam sporo :( kurcza moje myśli krążą koło ciąży i dzidzi a nie koło nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejny przypadek 2300 to chyba wszystkie się kłócimy ze swoimi połówkami . Może coś wyjdzie bo czasami godzenie jest bardzo przyjemne. ;-). A te kłótnie podnoszą temperaturę w związku . Ja już odliczam dni do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pierwszy teraz. Ale poprzednim razem starałam się ponad pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
wiem wiem że godzenie jest przyjemne ale narazie nici z tego przez te globułki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odliczam dni do @ tylko dwa dni zostaly ale nawet cycki mnie nie bola wiec w ciazy nie jestem pewnie bo kazda mowi ze to jako pierwsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano mialam duzo sluzu takiego bezbarwnego jeszcze tak nie mialam moze to jakis znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze dopiero teraz wyleciala mi sperma po wczorajszym stosunku chociaz wczoraj sporo jej wylecialo odrazui jeszcze zas siusisu robilam wiec to pewnie sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie xena my w tym samym czasie czekamy na @ wlasciwie jej brak! Paula Sylwia, to norma ze sie klocimy, ja sie bardzo kloce i godze i tak to wyglada:0 ja wiem ze czasem jest beznadziejnie, ale musimy sie pogodzicm, jestesmy w koncu malzenstwem, a to zobowiazuje ooo magdalena witamy..a ile masz lat? wpisz sie do tabelko, ja sie staram 3 cykl... satyna a ten sluz to co oznacza?? sperma tak chyba pozno nie wychodzi./.po jednym dniu, ona tak zaraz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie dzis snilo tak wyraznie, ze mialam taki ogromny brzuch!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 20 lat pozwolilam sobie poprawic troszke tabele by przejrzysciej bylo NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........13.........04.01.2010....wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010....wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010....mazowieckie. oOomadalenaoOo.....20...........1.........28.01.2010....zach.pom jablko.............29...........3.........29.01.2010....kuj pom aniamaja...........29...........3.........31.01.2010....zach.pom krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych).02/3.02.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010....wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010....dolnośl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sójka
Witam Kobietki! Ja u Was pierwszy raz :) Poczytałam trochę i myślę, że dobrze trafiłam. My staramy sie o dzidzię już prawie rok. Kłopot w tym: -że z małej mieściny jestem i dostęp do badań jest kiepski - moj Kochany przyjął punkt widzenia miejscowego ginekologa" jak przyjdzie czas to będzie" - i trochę się boję, żeby całe miasteczko nie żyło naszą sprawą. Z nowym rokiem postanowiłam, działać!!! Mam do Was kilka pytań jeśli można? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Witaj oOomadalenaoOo :) beznzdziejny przypadek - mi się też sypią egzaminy, więc możemy się wspierać :) co prawda sesja zaczyna mi się od lutego,ale już trzeba o niej myśleć :P Trzymajcie w kciuki - jutro odbieram wyniki bety i ciągle o tym myślę i boję się,że zaraz dostanę @ :P A co do naszych cudownych mężów- to prawda trzeba dążyć do zgody, choć czasem skręca w środku :D ale wiadomo - nie rozwiązany problem narasta,więc nie ma na co czekać :) Mój ciągle mnie pogania, co prawda z troski o mnie-że muszę iść spać,bo się nie wyśpię,że mam jeść,bo mi wystygnie itp. Do pewnego momentu się z tego śmiałam,a dziś mu tłumaczę,że mnie to wkurza. Ale wolę się kłucić o pierdoły niż o jakieś fundamentalne sprawy :) Lecę spać, bo już mi się oczy zamykają. Jutro pewno znów będę mieć problem by wstać do pracy :P nieznoszę tego-jak zajdę,to jak najszybciej na L4 :D 3majcie się ciepło i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Jeszcze ja :) NICK WIEK CYKL STARAN Termin @ wojewodztwo Beciabe............23...........6... .........??........malop stepniakowa........27...........1..........2.01.2010 Paula_27...........27..........13.........04.01.2010.... wlkp satyna18...........21...........3.........22.01.2010.... wlkp. xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. oOomadalenaoOo.....20...........1.........28.01.2010.... zach.pom jablko.............29...........3.........29.01.2010.... kuj pom aniamaja...........29...........3.........31.01.2010.... zach.pom krisana............25...........1.........01.02.2010.... B.P.2300...........23..(10 juz powaznych).02/3.02.2010...warm.mazur) staaarająca........26...........3.........03.02.2010.... basiula3...........24...........1.........05.02.2010.... wlkp. oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... Różowa chmurka.....25...........3.........08.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. elixx...................22..........4.........09.12.2009.....śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejna sprawa z tym moim M....focha ma jak rasowa baba!!! Cykl przeleciał nam koło nosa....heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×