Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

a pewnie znow ze stran nici bo wychodza mi syfy:) zawsze sie zastanawiam czy w ten cykl co zajde nie wyjda mi czy wyjda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie stalo i nie pokazuje mi ostatniej strony i nie wiem co tam napisane jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys syfy wychodziły i miałam tłusta cere a teraz nic mi nie wyłazi po odstawieniu anty tylko w pierwszym cyklu teraz nie wogóle co miesiąc u mnie jest inaczej mój organizm chyba sie ogarnia po hormonach no ale ile mozna sie ogarniac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny .ja już po pracy .. jak mi czas się dziś wlekł ;-( Basiulu ja też już nie rozumiem tych spadków i powrotów do góry temperatury. Dziś już miałam 36,9. ogólnie to mój wykres wygląda tak: 17/03- @ 18/03 -@ 19/03-@ 20/03-36,6 21/03 - 36,55 22/03 - 36,4 23/03 - 36,4 24/03 - 36,25 25/03- 36,4 26/03 - 36,4 27/03- 36,4 28/03- 36,5 29/03- 36,5 30/03 - 36,70 31/03- 36,75 1/04 - 36,8 2/04 - 36,9 3/04 -36,7 4/04 - 36,9 5/04 -36,9 6/04 -37,0 7/04 -36,8 ( wczoraj napisałam ze to 36,75 ale dziś stwierdziłam że było bliżej do 36,8) 8/04 -36,9 wiem panikuje ale ja tak marze o dzidziusiu ;-( ale umówiłam się do innego lekarza bo mój lekarz od prawie dwóch lat powtarza mi tylko : proszę o dziecku nie myśleć to będzie ...lub ja nic nie widzę by coś było nie tak , wszystko ok ..Stałe teksty a jak mówię o jakiś badaniach to : Za bardzo pani chce więc dlatego nie wychodzi , na badania mamy czas . Dlatego ostatni raz byłam u niego , teraz szukam innego czy może ktoś z was zna jakiegoś specjalistę z Poznania bądź okolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dziwny ten twój lekarz dobrze że od niego uciekłaś okolice poznania tzn ile km?? bo ja mieszkam 70km od poznania i znam extra lekarza pomógł mi (ale nie o ciąże chodzi) ale z ciążowymi przypadkami też sie spotkałam że duzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zmień szybko lekarza poszukaj w internecie forum na temat dobrych ginekologow w Poznaniu a jest ich napewno pełno:) a twój wykres jest w porządku temeparatura cały czas jest podwyższona nie spada:) bądz dobrej mysli i szukaj dobrego gina:) a może loonah by sie wypowiedziała bo ona jest większą specjalistka:) ona sobie to narysuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) na naszym topiku faktycznie coś ostatnio szczęscie przestało dopisywać. Mam nadzieję, że w kwietniu zajdziemy w te ciąże wreszczcie :-) ja teraz mam pierwszy cykl z clo i liczę, że się uda w końcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie ma sensu dojezdzac tyle km poszukaj na forach o ginekologach w poznaniu i napewno cos znajdziesz:) orianana trzymam kciuki żeby sie udało:) wszystkim musi sie nam udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej satyna ja jestem na kawce oczywiscie:) a u Ciebie co tam?? Martwie sie o paule i Bureczka nie odzywaja sie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też już na nogach jestem, gości mamy na weekend więc muszę coś upichcić zanim pójdę do pracy. Wczoraj jajniki kuły mnie dosyć mocno a był to 9dc i się zastanawiam czy to przypadkiem nie wcześniejsza owulka? Staranka były więc jakby co;) Co do nie odzywających się to jeszcze Iza zagubiła nam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gucci ja tez miałam wczoraj 9dc staranka pełna para:P wczoraj mielismy 8 miesięcznice ślubu:P ale u mnie objawów zero zbadałam wieczorem szyjke macicy troche jest wyżej ale twarda ale nic mnie nie kuje nie boli zobaczymy:) a dzisiaj 10dc temp rano miałam 36.49:P mam nadzieje że to spadek przedowulacyjny:P teraz my Gucci jedziemy na tym samym wózku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci a mierzysz sobie temp?? uzywasz testów owu?? badasz szyjke?? jak cie kuły jajniki to dobry znak;) no własnie izulek sie nie odzywa odkąd zaszła w ciąże hmmm. Marika co u Ciebie?? Kryzys mały na topiku ale napewno z końcem kwietnia znów nie nadążymy czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! u mnie czas oczekiwania na meza,ktory oznajmi mi,ze wyjezdza na caly tydzien,albo tylko na pierwsza czesc tygodnia!oby!! w srode ide do gina,choc powiem Wam,ze kompletnie nie mam kasy,wczoraj pies mi zachorowa,bylo podejrzenie,ze od kleszcza,badanie krwi,rentgen,kroplowka i 300zl poszlo :( teraz sama nie mam na lekarza!ech!!! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja robie testy owul. ale w tym cyklu jeszcze nie zaczęłam bo zwykle owu mam 14-15dc. I bądź tu mądry;) Ty masz @ dzień szybciej, trzymam kciuki:) Bureczku biednemu to zawsze wiatr w oczy wieje, coś jest w tym powiedzeniu. No ale trzeba być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci ja w ostatnim cyklu pisałam że nie miałam owulacji bo nie miałam objawów nie miałam typowego śluzu i szyjka nie była taka jak powinna ale w 11dc czułam silny ból jajnika i wielka ochote na sex i mysle że to była owulacja bo okres dostałam po 14dniach od tego dnia cykl mi sie skrócił tak mi sie wydaje nie jestem na 100% pewna bo pierwszy raz takie coś mi si eprzytrafiło dzisiaj mam bardzo niska temp a z tego co czytałam przed sama owulacja temp jest maksymalnie obnizona jutro mam 11dc cyklu i jestem ciekawa co sie będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki. Mało pisze dużo czytam Was:) basiula, gucci, satyna, trzymam za Was mocno kciuki i czekam na dobre wiadomości:) już niedługo do Was dołącze do staraczek:) już nie mogę się tego doczekać:) ja jak zaczęłam staranka to wydawało mi się ze to już, zaraz będe w ciąży, od razu, w pierwszym mieisacu a tu niestety:( ale cóż, codziennie pije kwas foliowy, wapno i magnes, marzy mi się córcia, męzowi synuś, kto się urodzi to i tak będzimey najszczęśliwsi na świecie, najważniejsze by było zdrowe. w przyszłym tygodniu ide na wymrażanie nadżerki, potem ok 8 tygodni bez przytulanek i myślę że mona będzie pomału myśleć:) i mam nadzieje że dzidzius urodzi się na wiosne, gdyby od razu sie nam udało tzn w czerwcu to dzidziuś byłby koło marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×