Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hej laseczki:* życze Wam pieknych rodzinnych świąt:* za rok o tej porze na świeta będziemy już tulic swoje dzieciaczki:) prawda??:) Paula fajny koszyczek hehehe:) buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) dziś 18 dzień cyklu i mam doła temperatura spadła z 36,9 na 36,7 tylko 4 dni po podwyższeniu się utrzymała. widocznie w tym cyklu znów mi sie nie uda ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak się zastanawia dlaczego mnie boli brzuszek jak na okres ale tak słabiej ;-( miałyście kiedyś tak tyle czasu jeszcze do okresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Życzę Wam zdrowych spokojnych świąt wielkanocnych oraz spełnienia tego najważniejszego marzenia o dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Mam pytanko. Ostatni okres miałam 3.03.10 poprzedni 20.01.10, jeszcze wcześniej 20.12.09. Stosunki były 6,13.20.28 marca 2010 oraz 1 kwietnia 2010. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? O ile w ogóle jest? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, spadek temp 4 dni po owu moze oznaczac implantacje:) nie chce Cie nakrecac, dlatego czekamy na nastepne pomiary temp, moze akurat Ci sie udalo:) tym bardziej ze piszesz o bolach podbrzusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny ;-) ja na chwilkę Loonah też nie chcę się nakręcać , ale jak bardzo bym była szczęśliwa, gdyby wyszło pozytywnie to wszystko.. Dziś mierzyłam sobie temperaturę dwa razy, pierwszy raz jak się obudziłam o 6-30 miałam 36,9 później usnęłam i znów o 7-20 i było już 37,0 Jutka 1975 najlepiej sprawdź sobie w kalkulatorze dni płodnych U nas jest dziś tak ślicznie , słoneczko pięknie świeci ;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki witam was bardzo świątecznie ale dzisiaj bez kawki:) jak święta mijają?? u mnie wszystko super nie mogę się moją chrześnicą nacieszyc jest tak kochana i słodka a widziałam ja ostatnio w sierpniu bo nie stety dzielą nas km ;( a teraz szykuje się na śniadanko jedziemy do teściów;) jutka powinnas juz miec okres chyba ze masz bardzo dlugie cykle ale radze najpierw troche poczytac naten temat bo widze że wiedza u Ciebie jest kiepska na ten temat. Spadek temp 4 dni po owulce to troche szybko może akurat jest to spadek związany z zagniezdzeniem chociaz tez mi sie wydaje że troche za wczesnie hmm nie wiem. A więc dziewczyny mokrego dyngusa!!! oraz miłego świątecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, u mnie dziś 31 dc i dalej @ brak, zawsze miałm co 29 dni, ale @ będzie na pewno, owu miałąm później w tym cyklu a i temp mi spadął już do 36,6, takze nadejdzie niebawem. zależy mi zeby już przyszła bo w następnym tygodniu mam zabieg wymrażania andżerki i nie moze być już żadnego plamienia, a czekałam na te temrin prawie meisąc wiec skzoda zeby mi znów przepadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jak mnie dlugo nie było. jak ja za wami tesknilam . najpierw zepsul mi sie laptop a potem mialam problemy z netem sie okzalo ze cos zle skonfigurowane bylo itp ja sie nie znam ale dzis wpadli do nas znajomi kolezanka z mezem ktory sie dobrze zna na kompach i mi zrobił neta heh. u mnie dzis przysła @ biore pierwsza tabletke na hormony, w srode bylam na cytologi czekam do 23 na wynik zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* lolitka to ale jaja mamy teraz z okresem ja juz mam dzis 7 dc:P a Ty jeszcze nie dostałaś a szłysmy łeb w łeb:P BP witamy serdecznie kupe lat:) a na co bierzesz hormonki?? bo jakos nie pamietam:) jak tam po świetach?? u mnie jeszcze święta trwają do jutra bo mam braci i moja kochaną chrześnice nie mogę sie nacieszyć jest boska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po swietach tak jak przed tylko kalorii wiecej:D:D:D a ja za 5dni okres i znoe pewnie przyjdzie bo brzuch mnie nie boli ani nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej satyna to jak cie brzuch nie boli na okres to chyba dobrze co?? w sumie mnie tez nie bolał a okres dostałam po 25 dniach;/ cos nam sie te cykle nie regularne zrobiły ja mam dzis 7 dc i mnie cycki znowu bolą ja chyba cos mam z hormonkami poczekam jak ten cykl mi wypadnie bo jak znowu dziwnie to chyba na jakies badania bede musiała isc bo jakas dziwna jestem:P a ja nigdy nie miałam wczesniej okresu teraz jestem juz po okresie a dzis mnie cycki tak bolą jak bym miała za chwile go dostać brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi wlasnie o to ze jakby mnie teraz bolal mogloby to cos oznaczac a tak to ani brzuch ani cycki wiec pewnie nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem trzeba czekac te 5 dni :) przeleci raz dwa:) ja nie miałam pojęcia że dostane okres zupełnie inaczej sie czułam bo do okresu przeciez miałam jeszcze 4 dni a tu bach okres:P w pierwszy dzien okresu wziełam tylko jedna tabletke apapu bo mnie bardzo delikatnie brzuch bolał jak nigdy zawsze to po ścianach łaziłam i to też jest dziwne boje sie ze cos nie tak ale zobaczymy. Nie dziwcie sie że sie martwie bo ja nigdy tak nie miałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jak mam okres to pierwsze 2 dni szaly dostaje tabletka za tabletka i zas jak mi sie konczu strasznie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam zawsze coo 28dni ale 2cykle temu dostalam dw dni wczesniej i ostatnio jeden dzien wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedwczoraj w nozy ryczalam tak mnie to dopadlo a wczoraj w pracy tez juz nie moglam bo czulam wszedzie gowno normalnie masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie swieta minely na rozmyslaniu,od dwoch miesiecy bezskutecznie poszukuje pracy,jestem nauczycielka z wyksztalcenia i trudno teraz znalezc prace w zawodzie(ogolnie trudno znalezc cokolwiek)wczesnej o tym nie myslalam,bo glownym celem bylo dziecko,o ktore staramy sie juz ponad 2lata,za dwa tygodnie koncze 31lat i same wiecie jak szybko czas leci,jak bardzo nie chce sie przekladac staran na "lepszy czas",o ile takowy w ogole istnieje i nie wiem,czy nie podchodzic do iui po wakacjach,by miec urlop macierzynski,bo maz zarabia 1500zl i nie wyobrazam sobie jak mielibysmy sobie poradzic teraz zyjac z tej jednej pensji?! nie wiem czemu zaczelam myslec realnie na nasza sytuacje, z drugiej strony tak bardzo pragne w koncu ujrzec dwie kreski na tescie,ze nadal mysle o iui w kwietniu?! jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja biore hormony naturalny estradiol i progesteron bo mam ich za malo, i to moze byc przyczyna ze nie zachodze. po opakowniu tych tabletek mam isc zrobic badania hormonow i zobaczymy czy sie poprawiaja troche czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy tak samo loonah bo gin powiedziała ze na tych tabletkach mozna zajsc bo one nie hamuja owulacji, i jest w ulotce napisane ze nie sa srodkiem antykoncepcyjnym, i ze w ciaze mozna zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka no widzisz jak to jest, szlyśmy łeb w łeb i nagle chyba wiosna poprzestawiała coś w moim organizmie. jak zawsze co 29 dni, to w tym cyklu dopiero 32 dnia. ból, ból ból, mix nospa forte+ ketonal musi być. masacra z tym jest u mnie, dobrze ze następne dni już są lżejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wpadłam tylko na chwilę, aktualizuję tabelkę. NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............3............ ...14.04.2010 (przy 28 dniach) lub 17/04/2010 przy 31 dniach ) aga_ton.................25............13.......05.05.2010...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom mam nadzieję, że dobrą wkleiłam bo wybrałam ostatnią, jaką znalazłam :-) @ przyszła. w tamtym miesiącu sporo sie spóźniła za to teraz jest kilka dni wcześniej. no coż, póki wyniki w porządku, zaczynam 13 cykl. jeszcze trochę i chyba przestanę liczyć, bo pomału zaczynam się coraz bardziej dołować. 17 kwietnia mam wizytę u endokrynologa, mam więc nadzieję, że poradzi coś na ten niski poziom estradiolu. na wszelki wypadek powtórzę jeszcze to badanie, może to tylko jednorazowy spadek. lepiej się upewnić. później monitoring i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziweczynki:) Właśnie wróciłam do domu, fajnie było. Mój brat przyjechał ze swoimi 2 córkami to się wyszalałam z nimi i nawet jedna spała z nami , tylko prosiłaa żeby wujek jej nie zagniatał w nocy;) Bureczku Kochany mam nadzieję że rozwiązanie sytuacji znajdzie się samo i wszystko pięknie się ułoży:) Myślałam że w stolicy to lepiej płacą i większe możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. wpadłam tylko na chwilę, aktualizuję tabelkę. NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............3............ ...14.04.2010 (przy 28 dniach) lub 17/04/2010 przy 31 dniach ) aga_ton.................25............13.......05.05.2010...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom mam nadzieję, że dobrą wkleiłam bo wybrałam ostatnią, jaką znalazłam :-) @ przyszła. w tamtym miesiącu sporo sie spóźniła za to teraz jest kilka dni wcześniej. no coż, póki wyniki w porządku, zaczynam 13 cykl. jeszcze trochę i chyba przestanę liczyć, bo pomału zaczynam się coraz bardziej dołować. 17 kwietnia mam wizytę u endokrynologa, mam więc nadzieję, że poradzi coś na ten niski poziom estradiolu. na wszelki wypadek powtórzę jeszcze to badanie, może to tylko jednorazowy spadek. lepiej się upewnić. później monitoring i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×