Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

czekaj bo zle policzyłam no to chyba po owulacji juz jest raczej napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi żeby była wcześniej to wątpię bo śluz był płodny dopiero od 28 . mierze dopiero 2 cykl tempe wiec jestem zielona chociaż wczoraj strasznie wieczorem bolał mnie jajnik . Maz jak wrócił to było przytulanko , myślicie że coś z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja 24 jak miałam 36,25 przytulałam się potem przestałam bo jak ostatnio to ciągle robiliśmy to nic nie wyszło:-) wiec postanowiłam poczekać na wyższą temp, ale wczoraj jakoś na dole miałam dziwny ucisk i źle się czułam wiec jak mój wrócił stwierdziłam że można by się przytulić ;-) mam nadzieje ze coś z te\go będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, owu mogla byc wczoraj - ale nie musiala, skok malutki ale jest:) chyba musimy poczekac troche - a sluz dalej masz, czy juz nie? Bo jesli go juz nie bedzie to owu byla... Wtrace sie jeszcze do tego Castagnusa - tez chcialam go brac, tyle ze na wlasna reke, bo obniza prolaktyne, a ja po anty moge - ale nie musze - miec podwyzszona... No i dziewczyny z mojego pierwszego forum odradzily, a potem potwierdzilam to jakims artykulem - biorac Castagnus bez wyraznej potrzeby mozna sobie wyduzyc cykle i rozregulowac poziomy hormonow... Takze jak juz to tylko po konsultacji z lekarzem, a najlepiej jeszcze oznaczyc poziom prolaktyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah widziałam że na forum wróżysz mogłabys nam powrózyc może troche się posmiejemy i sie humory poprawią:)chyba że nic nie widzisz żadnych dzieci to nie pisz nic:P hehehe a jak tam u Ciebie mierzenie temp i wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka jest wysoka tylko ten śluz jest go mało chociaż ja tak mam zawsze mam nadzieje ze w odpowiednim czasie się przytulałam ze sie nie spóżniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest wysoko i miekka to super masz dni płodne daj jeszcze dzisiaj czadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Basiula, znalazlas mnie:) No jasne ze bym mogla, tylko zeby lajtowo do tego podejsc:) jak zapewne przeczytalas, pierwsza wrozba dla forumowiczki sie nie sprawdzila, a inna rozeszla sie z mezem:( a miala mi w tym lub najblizszym cyklu zajsc;) U mnie juz 19dc a skoku brak... Czulam bole jajnikow chyba kolo 14-15dc, tak ok 3dni z roznym natezeniem, no ale temp caly czas niska, wyzsza byla tylko zaklocona:( chyba bedzie bez owu w tym cyklu bo i sluzu brak:( tylko jednego dnia mialam takiego poteznego gluta;) ale potem znowu susza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm dziwne ale nie martw sie ja 3 cykl i mam jazdy dzisiaj zmiezyłam temperature pierwszy raz w tym cyklu:P a mam dzis 25dc i mam 36.82:P ale mój mężus powiedział że dostane okres:) i wogole nie miałam owulacji nie mierzyłam temp ale nie miałam sluzu i szyjka caly czas nisko zamknieta byla wiec bez dyskusji no wiec co znami?? bedzie cos w najblizszym czasie?? pewnie że to wszystko jest na luzie i dla poprawienia humoru wiec czekamy:)co Ci tam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze nie ma ale wklejam tabelkę żeby była pod ręką;) NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........3...........04.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton..................25....... przerwa ....08.04.2010...maz. basiula3...................24............3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............3............ ...14.04.2010 (przy 28 dniach) lub 17/04/2010 przy 31 dniach ) ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec Basiu wychodzi mi u Ciebie 2 dzieci, najpierw chlopczyk a po 5 latach dziewczynka, pierwsza ciaza dopiero za jakies 8miesiecy/cykli... Mam nadzieje ze bedziesz czekac 8razy krocej:) Ano widzisz, hormony nam namieszaly:( oby nastepne cykle byly owulacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u Ciebie tez 2 dzieci, najpierw dziewczynka a po 4 latach od niej chlopczyk, no i pierwsza ciaza juz za 2miesiace/cykle:) to by sie moglo sprawdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh loonah wszystko możliwe:) może w 2010 roku sie jeszcze załapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, u Ciebie wychodzi tez 2 z tym ze obaj chlopcy, drugi 6lat po pierwszym, a pierwsza ciaza niby za 14miesiecy/cykli, wiec zycze Ci, tak jak Basi, zebys czekala 14razy krocej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedyś sobie wróżyłam z obrączki i też mi wyszło 2 dzieci , pierwsza dziewczynka a drugi chłopiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop chce tylko jedno dziecko ale nie bede sie rozpisywac czemu:P ale jak nie ma jeszcze jednego to gdzie drugie:P chyba że bedzie dwa w jednym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze, to moze Tobie Monia sie sprawdzi:) Ja tez mialam kiedys wrozbe z obraczki to wyszlo mi 4dzieci - w tym 2chlopcy posrodku:) teraz z kart wychodzi 3 - najstarsza dziewczynka a po niej chlopacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Basiu, wyszlo 8, a czy ten karty policzyly czy nie to nie wiem... W sumie jak wrozylam to pytalam o miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś powróżyć co się urodzi mojej bratowej bo ona nie wie bo dziecko się często odwraca Iwona ma na imię.w podkoniec maja rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraczke trzeba zalozyc na nitke - spotkalam sie tez z wersja ze na swoj wlos - osoba ktorej sie wrozy powinna scisnac Obraczke w lewej dloni. Potem caly sprzet podnosi sie kilka cm nad jej dlon i obserwuje sie - jesli kreci sie z kolko to dziewczynka, a jak chwieje sie przod-tyl to chlopiec, jak stoi w miejscu to juz koniec wrozby - powinno sie tez po kazdym dziecku dotknac obraczka dloni tej osoby ktorej sie wrozy, zeby 'oddzielic' dzieci od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ale to tak dla jaj, a 'wygladasz' jakbys to powaznie brala:) No ale wyszedl chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi sie kreci w kółko dziewucha:P zrobiłam na moim włosie bo jeszcze sie nitki nie dorobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ale więrcipietek z dzidzi :) te wszystkie wróżby to wiadomo jaja:) ja osoboście w nie nie wierze bo juz bym była w ciąży:P ale wierze że ludzie mają zdolność do przewidywania przyszłości jasnowidztwo ale to sie z tym rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×