Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hej kobitki!!!! Melduję się!!!! Dawno mnie nie było, ale czytam Was!!! Bureczku masz dylemat!!! I to spory:( Z jednej strony chcesz już Bobaska, bo przecież staracie się już tak długo i to jest po prostu oczywiste...z drugiej strony...finanse...jak ja Cie rozumiem kochana...Wizja życia z jednej pensji + Dzidzia nie zapowiada się różowo...wiem to z autopsji. Ciężko Wam będzie bez drugiej pensji. Mój M starcił pracę jak mała miała 1,5 roku, ciągnął jeszcze chorobowe ile się dało i jakoś po 2 urodzinkach Pauli zostaliśmy z jedną pensją....Masakra!!! mieć 1500zł z czego mieszkanie nasze co miesiąc 460 zł!!!! teraz nadal nie ma stałej pracy, robi trochę tu trochę tu, głownie na zlecenie i stąd pomysł wyjazdu za granicę. U nas tez bywa różnie, a przecież Paula to już duża kobitka i zjada to co my, a i na pampersy nie wydajemy tyle co kiedyś bo zakładam jej tylko na noc. Często dopadają mnie wątpliwości czy to dobry czas... ale zawsze cos jest!!! Dobrego czasu nigdy nie ma!!! A jak jest to trwa np tydzień:P No ale decyzję musisz podjąć sama, tylko pamiętaj że ciąża trwa 9 miesięcy i przez ten czas wiele się może zmienić!!! Ja czuję że mam teraz dni płodne, od wczoraj białko kurze na wkładce i sama mam dylemat. Boję się przyszłości....BARDZO>>>ale wiem że u nas sytuacja w pracy też nie przedstawia się fajnie i różnie może być. Więc ....gryzie mnie to strasznie...!!!! lolitka mam nadzieje że @ jednak nie przyjdzie!!! Basiulek całuję mocno i przytulam!!!! Kochana jesteś Duszka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* aga oby 13-stka była szczęśliwa i owocna mi sie przedwcześnił teraz okres o 4 dni. Paula dawaj czadu:) nie patrz na dni płodne kochaj sie mężem ile wlezie:):) czytałam ostatnio z ciekawości o clo i same pozytywy laski pisały:) więc tobie sie tez uda:) lolitka czasami tak jest że sie wszystko pieprzy ja sie wogole nie czułam przed okresem a za chwile dostałam okres ale wiesz co jaka ja byłam szczęśliwa że mnie brzuch prawie nie bolał delikatnie do przeżycia nawet sie nie połozyłam i nic mnie tak w srodku nie ściskało. Bureczku kochany ściskam Cie mocno:) i przypomnij sobie o czym mi kiedys napisałas:) chodzi o kase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Ja tak na szybko do Was zaglądam :) niestety nie mam kiedy nadrobić zaległości, bo z powodu awarii laptopa mam bardzo ograniczony dostęp do netu. Byłam 31 na usg i widzieliśmy uszka, nosek, usta naszego maluszka :):):) wiercił się bardzo, a nóżkę od stopy do uda ma już na 4,5cm :):):) z maluszkiem wszystko dobrze :) ja nadal na L4 i nadal średnio raz w tygodniu sobie muszę rzygnąć :P Maleństwo wysysa ze mnie niesamowicie dużo-muszę ciągle jeść, bo się mi w głowie kręci z powodu spadku cukru lub skoków ciśnienia. Małe porcje co ok 2 godziny i mogłabym jeść samo mięso :P Jeszcze nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka, może się uda zobaczyć 27 kietnia :) kruszynka się wierciła jak szalona :) machała rączkami i widzieliśmy też maleńkie paluszki :) Ruchów jeszcze nie czuję, powinnam czuć za ok 3-4 tygodnie :) bo jestem już w 15tc :) na szczęście badania mam dobre,tylko jestem wiecznie przeziębiona. Najważniejsze,że hemoglobina ok, bo nie muszę jeść żelaza, a słyszałam,że może być to nieprzyjemne(ból brzucha, nudności). Jak będę przy kompie to znów się odezwę. Teraz lecę do pracy zawieść L4, zakupy, wysłać fax i potem obiad. Kurczę, niby jestem w domu,a ciągla tego czasu jakoś jest mało :/ Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Ja tak na szybko do Was zaglądam :) niestety nie mam kiedy nadrobić zaległości, bo z powodu awarii laptopa mam bardzo ograniczony dostęp do netu. Byłam 31 na usg i widzieliśmy uszka, nosek, usta naszego maluszka :):):) wiercił się bardzo, a nóżkę od stopy do uda ma już na 4,5cm :):):) z maluszkiem wszystko dobrze :) ja nadal na L4 i nadal średnio raz w tygodniu sobie muszę rzygnąć :P Maleństwo wysysa ze mnie niesamowicie dużo-muszę ciągle jeść, bo się mi w głowie kręci z powodu spadku cukru lub skoków ciśnienia. Małe porcje co ok 2 godziny i mogłabym jeść samo mięso :P Jeszcze nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka, może się uda zobaczyć 27 kietnia :) kruszynka się wierciła jak szalona :) machała rączkami i widzieliśmy też maleńkie paluszki :) Ruchów jeszcze nie czuję, powinnam czuć za ok 3-4 tygodnie :) bo jestem już w 15tc :) na szczęście badania mam dobre,tylko jestem wiecznie przeziębiona. Najważniejsze,że hemoglobina ok, bo nie muszę jeść żelaza, a słyszałam,że może być to nieprzyjemne(ból brzucha, nudności). Jak będę przy kompie to znów się odezwę. Teraz lecę do pracy zawieść L4, zakupy, wysłać fax i potem obiad. Kurczę, niby jestem w domu,a ciągla tego czasu jakoś jest mało :/ Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elixx ale super to juz 15tydz?? szok jak ten czas leci:) najwazniejsze że z dzidzia wszystko ok:) i rozwija sie prawidłowo:) jestem ciekawa co u Mariki też miała iśc do lekarza przed świętami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............3............ ...14.04.2010 (przy 28 dniach) lub 17/04/2010 przy 31 dniach ) aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom zaktualizowałam date nasteonej @. dzis 3 dc, jakos tak slabo leci heh, normalnie w 2 dniu mnie zalewa bardziej a teraz w tym cyklu ta @ taka słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale elixx zlecialo ja nie moge niedlugo pol ciazy za toba:) a janjescze 4 dni i sie okaze czy @ przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. tempa w 22 dniu mi spadła z 37, do 37,5 raczej już nie będzie dzidzi w tym cyklu. mam doła .mam nadzieje że któreś z was się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia chyba odwtornie z 37,5 na 37 a ta temperatura 37,5 to ranna?? bo bardzo wysoka. Na forum kiedys dziewczyny pisały że jest jednodniowy spadek temperatury jak sie zarodek zagniezdza a potem znowu wzrasta. 22 dc to troche za wczesnie na spadek temp. na okres temperatura spada max 2 dni przed okresem lub w dniu okresu ale nigdy wczesniej np tydzien przed okresem:) wyluzuj sie bo zwariujesz ze spokojem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia bo jest napisane spadło z 37 do 37,5 hhhehehe zobacz:) co tam laseczki nic sie nie odzywacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) tak wiem zakręciłam się , ale jak było dzień wcześniej 37 a dziś 36,75 to raczej nic ..jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lipa dziewczyny! maz najprawdopodobniej wyjedzie na caly nastepny tydzien kiedy bede miala dni plodne,a chcielismy podchodzic do iui! o ile nie zaczna mi sie one wczesniej niz w 15dc to iui bylaby w nastepna sobote,ale na chwile obecna wszystko jest w zawieszeniu,a ja sie martwie,bo czas leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....06.05.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............3............ ...14.04.2010 (przy 28 dniach) lub 17/04/2010 przy 31 dniach ) aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bureczku jak mi przykro kuzwa mac!!! czemu ten los jest taki nie sprawiedliwy??!!!! potrafi mi to ktoś wytłumaczyc??? teraz zadaje pytanie gdzie jest Bóg???!!! ale mam nadzieje że mąż wyjdzie kiedy będzie juz po wszystkim a tak na marginesie bureczku najprawdopodobniej zostane w Wawie cały tydzień więc kawka murowana:) ale na 100% jeszcze nie podjełam decyzji o zostaniu. Monia nie wiem co Ci napisać moim skromnym zdaniem 22dc to jest za wczesnie żeby spadła temperatura na okres zmierz rano temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello laseczki:* gdzie Wy sie wszystkie podziewacie??? nie długo to ja sama zostane na tym topiku:P i bede sama do siebie pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nasz topik zapadł w sen;) wszystkie przerwy sobie porobiły. Ja mam mieszane myśli, z jednej strony bardzo chcę Dzidziusia a z drugiej rezygnacja się wkrada. Dziś najbardziej marzą mi się wakację, a jak pomyślę o pracy to płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gucci:) ja tez marze o wakacje żeby wyjechać nad morze:) nasze polskie:) ja sobie przerwy nie zrobiłam daje czadu i nie mysle że za miesiąc musi mi sie udać teraz jak dostałam okres to sie śmiałam sama z siebie bo miałam jakąms malutka nadzieje ale przeciez ja nie miałam owulacji:P no ale innym dziewczynom nie jest do smiechu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Na innym forum na którym udzielałam się kiedyś w marcu 4 kobietki zaciążyły więc u nas pewnie w kwietniu będzie w końcu Baby Boom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja mam morze u siebie, wyjechać chcę gdziekolwiek byle zdala od codzienności, nawet śniło mi się dziś że w Łebie byliśmy:) Łeba jest cudowna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka nadzieje wiosna nadeszła pełną parą:) ja gdzies czytałam że najwięcej dzieci płodzi sie wiosną:) nie wiem jak wy ale ja jak nadchodzi wiosna słoneczko piękna pogoda mam lepszy humor lepiej mi sie wstaje i więcej sie usmiecham:) w styczniu było wielkie boom dziedziaczkow wiec mam nadzieje że teraz będzie wielki wysyp:) a zauważyłyście że teraz prawie wszystkie rowno dostałysmy okres?? prawie każdej sie cos poprzestawiało a za miesiąc będziemy dzien w dzien pisac że są dwie krechy tego trzeba sie trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci ja zawze jezdziłam mielno-gąski-ustronie morskie-kołobrzeg ale w tym roku mam zamiar w inna część pojechac a o łebie myslałam rok temu ale wylądowalismy w ustroniu zobaczymy co będzie w tym roku:) a Ty gdzie mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszlym roku bylam dwa razy latem nad morzem ale w ustce i mi sie tam podobalo ale ode mnie jest daleko bo 300km w jedna strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj mi sie snilo ze wyciagam kawalki zeba z buzi bo zab mi sie ukruszyl a zas ze we wtorek juz mam termin oorodu a ja nic nie mam kupione do dziecka a podobno jak sie zeby snia to ktos umrze i ja odrazu pomyslalm sobie o tym i o tym snie jakis zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej wstalam i poszlam dalej spac i obudzilo mnie klucie w jednym cycuszku a jeszcze wczesniej bylam w toalecie i slysze cos i tak sie wsluchuje a to po lewej stronie brzucha mialam takie babelki normalnie jakby byly albo zaby ale bardziej babelki i tak chwile bulgotalo przestalo i znow i tak kilka razy usmialam sie jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz sny brak słów:P ale ja też mam czasami takie a w szczególności jak sie rano przebudze i dalej pójde spac hehehe czasami takie bajki mi się śnią że szok a Ty bedziesz testować lada dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak nie dostane w niedziele @to bede testowac wczesniej nie ma co:) chociaz chcilam jutro bo za tydzien ide na osiemnastke i na roczek i chcialam isc na solarium i musze wiedziec czy mam w sobie dzidziusia czy nie ale poczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak masz za 3 dni okres dostac tak wynika z tabelki to smiało możesz jutro rano testować i mam wielka nadzieje ze zaczniesz dobrą passe w kwietniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×