Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburku, trzymam kciuki aby w tych najważneijwszych dniach był mąz u twego boku, by mozna było działać:) i oczywuiście by się udało. Zycze Ci tego z całego serca:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka a Ty kiedy wyjezdzasz na te wczasy?? tam napewno Wam sie uda:) często spotyka sie przypadki że z egzotycznych wycieczek pary wracają z dzidziusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test owu, druga kreska bardzo słaba więc to chyba był fałszywy alarm. A śluz biały nieciągnący. Padam już na ryj;) sprzątałam z prędkością światła, nawet okna obleciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uswiadamiam sobie ze znow nie wyszlo i w tym cyklu. jestem pewna ze jesli by sie nam udalo to mialabym jakies bole brzucha czy piersi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna a na jakiej podstawie Ty tak twierdzisz?? znowu sie nakrecasz negatywnie sprawdz sobie szyjke macicy jak jest bardzo nisko i twarda jak czubek nosa to przyjdzie okres zmierz rano temperature w pochwie jak bedzie ponizej 37 to przyjdzie okres i juz masz wyjasnione a najlepiej zrob test wyjdzie juz Ci wiarygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Was dziewczyny nie nakręcajcie sie negatywnie jak jeszcze nie jest nic wyjaśnione to dołuje cały topik my mamy sie wspierać;) a ty satyna lec po test uda sie Tobie wszystkim nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisija nie dam rady kupic testu bo mam 10km do apteki i dopiero w niedziele to bedze mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przed @ tez macie jakis sluz? bo ja mam dzisiaj taki jak kurze białko troche luzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze dostane @ tak jak basiu pislas jest nisko i twarda teraz mam temp37.3 ale jest poludnie wiec sie nie liczy rano zmierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ja taki sluz też mam przed okresem kiedys pisałam o tym myslałam że znowu mam dni płodne na miescie poczułam że mi leci okres:P szybko pobiegłam do domu nawet na około żeby nikt nie widział bo miałam białe spodnie:P przyszłam do domu i miałam właśnie taki śluz niby płodny taki wodnisty hmm ciężk stwierdzic i było go naprawde duzo ale satyna głowa do góry może kup sobie ten castangus ja sie chyba zaopatrze w niego od nowego cyklu jak mi nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, widze ze znasz sie na szyjce:) ja swoja dzisiaj zbadalam i porownalam z badaniem sprzed 4-5dni... Wtedy byla wysoko, twarda i 'szczuplutka'... Dzisiaj tez jest wysoko, tez twarda, ale jakas taka gruba, pojawil sie na niej sluz, ktorego ostatnio nie bylo i nie wiem co to znaczy...? Dzis mam 29dc, trzeci dzien pobolewa mnie podbrzusze, raz mocniej raz slabiej... Z tego wszystkiego zaczynam juz fiksowac, bo wydaje mi sie ze moge byc w ciazy... Nie mam zadnych objawow ale takie glupie przeczucie... Jak do wtorku nie przyjdzie @ - a bedzie to 15dzien po owu to chyba w srode trzasne sobie testa... No i jeszcze musze Wam napisac ze - jesli teraz to falszywy alarm - zaczynam starania od przyszlego cyklu:) nie czekamy z moim Miskiem do trzeciego po odstawieniu anty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie co znalazlam:) "ja też sie tak obserwowałam i tez miałam tak jak ty. Dopiero brat mojego chłopaka, który jest ginekologiem, zdradził mi pewną tajemnicę co do szybkiego rozpoznania ciąży. Chodzi o obserwację moczu. Trzeba oddać kilka kropel moczu do jakiegos czystego pojemniczka i zamoczyć dwa palce - wskazujący i kciuk. Po wyciagnięciu powolutku trzeba je odkleić od siebie i jeśli na palcu zostanie taka jakby delikatna maź to ciąża, a jeśli palce szybko wyschną z moczu to ciązy nie ma. Może to wydaje się dziwne, ale u mojej siostry i kolezanki takie "badanie" potwierdziło ciążę Aha, ja zrobiłam coś takiego w 4 lub 5 dniu od stosunku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah szyjka sie podnosi i otwiera przed samym okresem żeby krew wypłyneła i jest tak przez cały okres potem opada i zamyka do dni płodnych:P ja tez mam teraz wysoko ale taka pol twarda i taka skurczona:P jak by sie pomniejszyła:P dzis mam 10dc i rano temperature 36,49 loonah powiedz mi jak jest z ta temperatura wzrasta po owulacji czy w trakcie bo jednoznacznej odpowiedzi nigdzie nie znalazłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten mocz to sie bawic nie bede:P bez przesady:P jak mam se palucha włozyc żeby ta cholerna szyjke zbadac to tak jakos dziwnie:P Loonah a zabezpieczałaś sie jak nie brałas anty?? bo jak nie to wiesz że po odstawieniu w pierwszym cyklu rozne rzeczy sie moga dziac ciąża z zaskoczenia od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy jak dziewczyna wsadzi se w plodne dni sperme z chusteczki nawet w malych ilosciach to moze zajsc w ciaze? kumpela mi sie pytala a ja niewiem tak naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kochana, bo jednoznacznej odpowiedzi nie ma... Kazde zrodlo mowi inaczej:( ja przyjelam za logiczne ze temperatura wzrasta po owu, kiedy z resztek pecherzyka formuje sie cialko zolte i zaczyna produkowac progesteron, to wlasnie ten hormon odpowiada za podwyzszona temp w fazie lutealnej - dlatego jesli nie zauwaza sie skoku temp mozna stwierdzic ze nie uformowalo sie cialko zolte a wiec do owu nie doszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tym naszym sexownym lozkowaniem bylo tak ze do 19dc bawilismy sie w przerywanca, 18dc prawdopodobnie mialam owu, a od 24dc idziemy na calosc... Nie wiem czy cos moglo z tego wyjsc, choc teoretycznie to pewnie tak... W sumie zaliczylismy 4 nocki w okolicy owu - 3przed i 1po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mimo wszystko wydawalo mi sie ze czesciowo konczyl jeszcze we mnie, jak byl przerywaniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna prosze Cie!!!!!!! powiedz twojej koleżance żeby troche poczytała ile ona ma lat 12?? brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Długo nie pisałam, święta mnie pochłonęły :) Do pracy już nie chodzę od 1 kwietnia. U lekarza byłam 31 marca, dzidzia miała całe 62 mm :) Łożysko mam przodujące, ale lekarz powiedział, że może jeszcze się przesunąć, bo różnie z tym bywa... Ogólnie jest dobrze i oby tak zostało :) Całuski dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika cieszymy sie razem z Tobą:) zaglądaj do nas cześciej:) bo widzisz sama że smutno ostatnio sie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;-) udało mi się dziś dostać do dobrego specjalisty :-) i od razu dał mi na badania hormonów : Prolaktyna, Estradiol i Testosteron ,w końcu jakiś normalny lekarz. mam je zrobić w 6 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczny :-) dziękuję Wam, że trzymacie za mnie kciuki... ja za Was wszystkie też trzymam. Zaczęły mi się dni płodne, ale niestety śluzu brak :-( nie wiem co z tego wszystkiego będzie. uciekam spać bo padam na twarz... zajrzę do Was jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) moja temp dzisiaj to 37,1 wiec jeszcze sie obnizy bo ostatnio mialam ponizej 37 i ti duzo chyba, moze dostane w poniedzialek @ a nie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Satyna bardzo wysoka temperatura dzien przed okresem a tobie jak zawsze spadała?? bo ja zwsze miałam tak ok tydzien przed okresem 37 dwa dni przed okresem 36.8 w dniu okresu 36,6 wiec masz bardzo ładną temperature:) mi dzisiaj wzrosła do 36.81 ale wczoraj dwa piwa wypiłam więc mało miarodajna chyba:P Orianana ja tez zero sluzu płodnego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam od tego cyklu brac wiesiołek ale za szybko dostałam okres i sie w go nie zaopatrzyłam u mnie ze sluzem tragedia:( juz drugi cykl;/ ale teraz sobie kupie castangus i wiesiołek a co:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×