Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

jutka ale masz bardzo długie cykle zbadaj to u lekarza może to jest przyczyna może nie masz owulacji hmmm ciężko mi powiedziec byłaś ostatnio u ginekologa?? jak nie to idz jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miała może jest tak szczęsliwa że zapomniała o nas w sumie nie ma sie co dziwic albo jej smutno bo nie wyszło może jest w pracy i nie m jak napisac nie wiem czy pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jest taka szczesliwa ze nie ma czasu nic napisac :) Trzymamy kciuki satynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak patrze w nasza tabelke i widze że MOnia dostała okres tak mi przykro:( MOnia nie załamuj się:) będzie dobrze mam nadzieje że juz jesteś umówiona do dobrego gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka, a moze przebadaj tarczyce - niedoczynnosc wydluza i rozregulowuje cykle... Wiem co mowie bo mnie ta przypadlosc dotyczy i pierwsze o co gin zapytala, kiedy powiedzialam jej o moich cyklach to wlasnie czy badalam tarczyce - wtedy leczylam sie juz ok. poltorej roku... Wiec najlepiej przebadac TSH i t3, t4, choc u mnie juz z samego TSH wyszla niedoczynnosc... I nie zwlekaj, bo ta choroba skutecznie utrudnia nie tyle Zajscie w ciaze co sama owulacje, a w przypadku gdy uda sie zaskoczyc moze nieleczona powodowac powazne wady u plodu... Takze warto to sprawdzic:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!! Jestem !!! Na chwilę co prawda ale jestem:) Mam dziś wolne i szalejemy sobie z Pauliśkiem...weekend miałyśmy bardzo "gościnny", bo moja córeczka skończyła wczoraj 3 latka!!! I od soboty goście non stop, drzwi się nie zamykały:) A jak staranka moje? lipne...zawieszone, mojego M korzonki zaatakowały, więc w dni płodne nawet nie poszaleliśmy:( ale psychicznie dobrze się z tym czuje bo po raz pierwszy nie czekam na nic! W kolejnym cyklu biorę clo i wtedy będziemy wariować!!! ten sobie odpuściliśmy!!! Bureczku trzymam kciukasy za IUI !!! Mocno!!! Musi się udać:) Satynka Ty się odzywaj jak teścior bo my tu wszystkie czekamy!!! Basiulek buziaczku, a jak u ciebie? Pozdrawiam i ściskam mocno wszystkie dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:* wszystkiego najlepszego dla córeczki:) teraz odpocznij sobie psychicznie to Ci dobrze zrobi:) u mnie chyba dni płodne:P daje czadu codziennie:P może cos z tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek kto wie!!!! Natura potrafi nas zaskoczyć!!! Życzę ci tego z całego serca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka, nie chcialysmy straszyc:* zawsze to lepiej wiedziec na czym sie stoi prawda? Basiu no ani jedno ani drugie narazie... Test zrobie najwczesniej w srode, jak do rana @ nie przyjdzie... Ale temp znowu spadla i przez to nie wiem co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze nie chcecie straszyc...ale sie wystraszyłam :( moze ja faktycznie jestem jakas chora i nieudana..wczesniej o tym nie myslałam az do czasu gdy zamarzyłam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) jak tam satyna wiesz już coś .? Mam nadzieje że będą wieści owocne ;-) ja w czwartek idę zrobić badania hormonalne : Prolaktyna, Estradiol i Testosteron .Czy któraś z was robiła sobie już je kiedyś? Miałam nadzieję że uda mi się w tym cyklu ;-( ale mam nadzieje że końcu wyjdzie. Zastanawiam się na tym czy mój problem może być związany z łyżeczkowaniem po poronieniu ale to chyba lekarz by widział że są jakieś zrosty ? nie wiem nie znam się na tym ? Idę dziś na popołudniu do pracy masakra do 23-30 pracować to obłęd PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie boj Jutka:* badania dopiero przed Toba:* a TSH da sie dosc szybko uregulowac lekami, problemy sa tylko wtedy gdy nie leczy sie choroby - tak jak w kazdym przypadku... Nie stresuj sie i przepraszam jesli Cie wystraszylam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie gniewam sie przeciez :) ciesze sie ze mi doradziaś.Jestem wdzieczna a i do lekarza w sumie chyba najpierw powinnam sie udac a nie liczyc na łud szczęścia zwazywszy ze dawno nie byłam :( Zadzwonie dzis i sprobuje sie załapac juz na srode..bo tylko w te dwa dni przyjmuje.Trzymajcie kciuki zeby sie okazało ze wszystko jest dobrze. Jakieś czarne mysli mnie nachodza.Teraz uciekam do pracy.Zyczę wam miłego dnia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu no teoretycznie to tak... Tylko ze to juz drugi spadek w ciagu ok.7dni... Ogolnie w tym cyklu w fazie lutealnej mam dosc niska temp, najwyzsza niezaklocona dobila do 36,8 w 22dc, 4dni po owu, potem byly wahania miedzy 36,6 a 36,7 i nagle w 28dc spadlo do 36,5, w 29dc do 36,4 a potem odbilo w gore w 30dc 36,6, w 31dc 36,7 a dzisiaj w 32dc juz 36,5... Nie wiem co o tym myslec bo nie mam zadnych objawow na @ - ani typowego bolu calych piersi, ani syfow na twarzy... Za to czuje - albo sobie wmawiam - ze bola mnie piersi po bokach, zaraz pod pachami, ale jest to do tego stopnia delikatne ze sama nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! odebralam wyniki meza!wciaz mogloby byc lepiej,ale i tak wynik nasienia sie poprawil!!mamy wiecej prawidlowo zbudowanych zolnierzykow,liczba ich 6krotnie sie powiekszyla!!!oby ze mna wszystko bylo w porzadku to iui juz na dniach :) pisze to do Was byscie sie nie zalamywaly,a walczyly!!! mnie juz nic nie rusza,wziela mnie totalna znieczulica i nerw na caly ten stres zwiazany ze starankami!!! mysle o iui i to moj cel,a potem pewnie bede zestresowana czekac na wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zmierzylam tepmi i milaam 36.7 wiec mowie na pewno okres przyjdzie po 30min zmierzylam znow i juz bylo 37,3 okresu nadal nie mam ale zrobialam teraz test i nic nie widac wiec pewnie niedlugo przyjdzie Teraz mam temp 37,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to widze jakas kreske druga ale jest cienka bardzo bardzo no i prawie niewidoczna mozna powiedziec pod pewnym kontem tylko i taka bez koloru wiec to pewnei fabrycznie taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku cieszę się bardzo z dobrych wyników i trzymam kciuki za iui!!! Satyna myślę że jest szansa, oby @ nie przyszła! A test robiłaś z porannego moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wynik testu jest nieważny, powtórz jutro z porannego jak nie przyjdzie, będzie większe stężenie hormonu. Albo leć na betę jak Ci się spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie spieszy mi sie bo mysle ze test nawet popoludniu powinien wyjsc w dniu spodziewanej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna mi pozytywny wyszedł dopiero 2 dni po terminie @ z porannego moczu a kreska była bladziutka bardzo a w ciąży byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde wiem ze tak sie zdaza ale juz sama nie wiem co myslec zobacze do wieczora powinna przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek jaka fantastyczna wiadomosc:) superrrrrrrrrrr:))))) z Tobą też będzie wszystko ok nie trać nadzieji :))) satyna kurcze dziwne tym bardziej że nie masz objawów na @ a ten test to chyba lepiej rano robic trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×