Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

koniec,koniec...Basia 4.05 ide na wizyte do gina by zaczac przygotowania do iui! mam nadzieje,ze w tym cyklu nic nie stanie mi na przeszkodzie! powiem Wam,ze od tego cyklu zaczynam pic,cpac co tylko sie da by wyluzowac i nie myslec o dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku tylko nie cpac co ty za głupoty wypisujesz:P Ty juz chyba na lekkim rauszu jestes bo głupoty Ci do głowy przychodza:P a wiesz co zaraz sobie pojde zrobic drineczka i wypic za twoje zdrówko i marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo kokainy wciagac nie bede,bez przesady! ja czekam na gosci,a juz siewam po drugiej lampce wina!!!masakra jakas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe to zalezy jaki dzień:) raz wypijesz butelke wina i jest gut a raz 2 kieliszki i byblasz:P bureczku miłej imprezki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki, malo piszę ostatnio, zawalona jestem pracą w ogrodzie. najbardziej przykor mi jak któraś z kobitek oczekuje z nadzieją ze @ nie będzie a tu masz, orianna, przykro mi bardzo, wyobrażam sobie co czujesz;( a czy stosujesz testy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolitka takie zycie posrane trzymaj kciuki za gucci bo jutro bedzie testowac może będą dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci>Twoje zdrowie! zycze Ci powodzenie,rob test do 8.45 bym mogla Ci przed wyjsciem pogratulowac :) oriananana>przykro mi kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka w tym cyklu brałam clo i miałam monitoring więc wiem kiedy mniej więcej była owulacja. Niestety się nie udało :-( może natępnym razem? miałam baaardzo stresujący miesiąc więc może i lepiej, że się nie udało tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orianana bardzo mi przykro jak piszesz:( ale nie załamuj się bedzie dobrze musisz w to wierzyc:) nie wiem co Ci napisac żeby Cie pocieszyc;( czasami mnie zastanawia jak to mozliwe że jest owulacja wszystko ok a sie nie udaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!moze jajowod/y sa niedrozne lub nasienie meza kiepskie :( problem znam z doswiadczenia! :( oriananana>stres na pewno Ci nie pomoze!3maj sie cieplo i nie łap doła tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana> juz tych "nana" coraz wiecej pisze hehe takie mam wrazenie ;) a tak na powaznie,warto sie zastanowic nad badaniami nasienia,w Wawie to koszt 150zl ale naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9..........22.05.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie jutka1975...............35.............3........14.04.201 0...śląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku badania nasienia na pewno zrobimy ale dajemy sobie czas tak do końca wakacji... zobaczymy co będzie. Minie wtedy dokładnie rok jak rozpoczęliśmy staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat bureczku udanej imprezy :) dziewczyny postanowiłam ze jesli do czerwca nam sie nie uda to juz w tym roku odpuszczam. porobie naturalnie badania ale juz swiadomie starac sie nie bede, najwyzej moze wpadniemy. juz nie wytrzymuje psychicznie i bede musiala odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja dzis czytam horoskopy i we dwoch mialam ze masz isc do ginekologa bo moge miec drobne klopoty ktore szybko mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie doczekam ...a muszę się kłaśc spać.Pracuję w tym tygodniu w nocy...a myslłam ze przed snem dowiem sie co u Guci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś dobrych wieści nie mam, ale @ też nie ma więc czekam do czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki mam nadzieje ze kawki nie bede sama pic jutka u Ciebie piekna pogoda a u mnie leje:P gucci jak to wyszedł ci test negatywny?? mierzyłam temp. 28dc 37.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci....nie trać nadzieji dopóki @ nie nadchodzi....:) Trzymam mocno kciuki!!!!!!!! U Was jest ładnie? U mnie szaro, buro i pada:(A gdy patrzę na niebo to mam wrażenie że tak będzie cały dzień:( Muszę powymyślać plan działania dla mojej Pauliśki, bo to jest tak energiczne dziecko że mieszkanie rozniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka jedna kreska kurcze. wstawałam siku robić w nocy a potem pbudziłam się o 5 i nie mogłam spać więc poszłam zrobić ten test i jak zobaczyłam jedną kreskę to usnęłam i dopiero co wstałam. Dziś miałam tylko 2 sny, w obu robiłam test i były 2 kreski i już miałam budzić B.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie satynka ja też jestem ciekawa co u Ciebie? Bo wcześniej pisałaś że potrzebujesz anty....ale co? zawieszasz staranka? czy co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula jak sie ciesze że powróciłaś do rannej kawki:) gucci ehhh ale nie trać jezcze nadzieji dziewczyny pisały że z tymi testami to róznie a miałaś 25mlu czy 10mlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieji jeszcze nie trace, brzuszek pobolewa, śluz biały i dość mokro jak na dzień przed @, a jak śluz sprawdzałam to w środku tak ciasno mam jakoś i mięciutko, takie mam wrażenie, szkoda że nie umiem szyjki sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×