Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Alutka jak tam? Kotka cieszę się że wróciłaś:) Dziewczyny piszcie jak wizyty! Lolitka trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Gucci,ale ostatnio pojawily sie tematy typowo ciazowe,na ktorych sie nie znam,wiec nie pisze... do szpitala ide w srode,mam nadzieje,ze w piatek juz wyjde?! pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku uważaj na siebie i nie daj się pielęgniarkom , bo one są najgorsze z całego tego majdanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że coś dobrego:) Czytałam ostatnio na innym forum że dziewczyna po takim samym zabiegu zaszła w ciążę w następnym cyklu mimo tego że jej jeden jajnik usuneli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie naczytalam wiele na ten temat,ale wiesz kochana,ze po tylu latach staran wole nie robic sobie nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łyka:) i nie marudzi, nawet sam wysunął propozycję badania nasienia:) Ale narazie z kasą słabo stoimy więc je witaminki a badanie zrobimy niedługo. No bo chyba i tak nic innego mu nie poradzą jeśli się okaże że żołnierzyki słabe? Tylko się będzie dodatkowo stresował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie ma nic przeciwko robieniu sobie nadzieji, to nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo!ogolnie to wiecej ruchu mogliby mu tylko zalecic :)mojego musze pogonic,bo zaczal biegac(bierze udzial we wrzesniu w maratonie!!!)ale przestal brac witaminki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ruchem to u niego problem bo od rana do nocy przy kompie, ja też leń jestem ale ja w pracy się nabiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem - juz po wizycie. Lekarz w zasadzie nic konkretnego mi nie powiedzial, zbadał i chyba stwierdził ciążę, albo wierzy mi na słowo z tymi testami i spóźniającym się okresem... W każdym bądź razie pierwsze usg dopiero po 12 tygodniu, chyba szlaaaag mnie trafi przez ten miesiąc! Dostałam skierowania na badania, mam je szybko zrobić i zgłosić się do niego w tempie expresowym. Wykrył u mnie stan zapalny na szyjce - na wzierniku jak już go ze mnie wyciągnął była krew, myślałam że tam ze strachu zemdleję, dostałam jakiś Lactovaginal czy cos w tym stylu. Nie wiecie czy mozna się po tym kochać? Mój facet jest przerażony wizją 10-dniowego postu;) No i przepisuję się do dolnej tabelki, nie będę z tym do sierpnia czekać... NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25..............24. 07. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.....27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............5. ..........30.06.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............3.............18.06 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29....3............26/06/2010. .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011.........podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Loonah:) Lactovaginal jest na poprawę flory bakteryjnej, można się po tym kochać ale skoro masz stan zapalny to chyba lepiej się wstrzymać. A lekarz co powiedział na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
u mnie @ brak juz 3dzien mija, myśle zeby wziac luteine podjezykowa na wywołanie. miałam tak kiedys, 3 miesiace temu, test ciazowy negatywny, bylam u gina i wypisal luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
w ogole od kiedy postanowiłam zajść w ciążę cykle mi sie rozregulowały, mam różnie 31, 27, 36 dniowe. chyba trzeba cos z tym zrobic, moze mam niedobory jakis hormonow. jakies badania, inny gin? bo moze na pusto sie staram a wystarczy cos dołożyć:)) moj gin mowi, ze mam czas do mikołajek, a potem będziemy działac. co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku, cieszę się,że idziesz do tego szpitala, bo za niedługo będziemy Ci gratulować :):):):) Paula, przewijak kupiliśmy na samym początku :D zapomniałam napisać :) mamy taki z wanienką i półkami :) ale dzięki za sugestię i czekam na następne :) Loonah,a chodzisz na kasę do gina??? Bo z tego co wiem to na kase masz chyba 3 albo 4 usg i pierwsze jest po 12 tyg. ?Lactovaginal miałam po grzybicy i tak jak napisała Gucci jest na poprawę flory. Też myślę,że jak stan zapalny, to lepiej się wstrzymać,albo umów się jeszcze na wizytę i zapisz pytania, które chcesz zadać :) ja też zawsze zapominam połowę rzeczy jak jestem na wizycie :) Alutka, lepiej się może wstrzymaj z tą luteiną albo zrób test, bo może to ciąża ? :):):) Czego Ci oczywiście życzę z całego serca :) Mi ciąża wyszła dopiero z bety,więc różnie może być :) a co do luteiny, to ja miałam tą pod język,ale aplikowałam ją dopochwowo - gina powiedziała,że lepiej się wchłania :) Basiula,ale Wam fajnie! Miłego wypoczynku :) A u nas przeprowadzka pełną parą,załatwianie liczników, kupno sprzętów,a jutro wielkie sprzątanie i dezynfekcja łazienki :D:P:D Póki co jestem pozytywnie naładowana energią :) Tylko jak babcia mnie zobaczyła nie widząc mnie ok 2tyg powiedziała tylko,że dzidziuś rośnie sporo :D:D:D W pasie mam już 110 cm :D a przytyłam 15kg,a tu jeszcze 2 i pół miesiąca przed nami :D:D:D strach pomyśleć ile zostanie mi po porodzie :/ ale najważniejsze, by synuś był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się niczego ciekawego nie dowiedziałam poza to co juz wiem:) mam zrobić badania włącznie z badaniem na HIV wy tez takie robiłyście?? Bo mi gin powiedział że maja nieoficjalnie powiedziane zeby kierowac ciężarne na takie badania bo ludzie się za rzadko badają i taki sobie sposób wymyslili na sprawdzenie ile osób w Polsce jest zakażonych :) niby nic takiego ... przytulałam sie tylko z moim M w życiu całym on niby też tylko ze mną więc chyba spoko ale jakiś taki mnie niepokój ogarnął :) no ale pewnie sobie wkręcam jak to ja:) no więc dostałam skierowanie zakupiiłam pojemnik na mocz jutro ide sie kłuć z rana:) potem mam przyjść z wynikami i powie co dalej kiedy usg itd:) śmsznie tak bo leżę na tym fotelu w rozkroku on mnie bada paluchyy wsadził po brzuchu mnie maca i nagle podekscytowanym głosem mówi "no jest ciąża jest ciąża Pani Ewelino no jestesmy w ciąży!!!" heh a ja sobie myslę "taaaa MY jesteśmy MY bedziemy rodzić NAS będzie bolało" heh:) ja tez sie wpisuje na dół tabelki potem najwyżej skoryguje termin:) NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25..............24. 07. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.....27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............5. ..........30.06.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29....3............26/06/2010. .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127.....24........3............27.02.2011........zachpom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Elixxx, państwowo sie wybrałam, mam nadzieję że lekarz się mną dobrze zajmie - sprawdzony jest przez mamę, ciotki i kuzynkę:D Dzięki za sugestię z tymi pytaniami:) bo dzisiaj pierwsza wizyta a ja już zapomniałam o paru rzeczach o które miałam zapytać... Ale następna wizyta szybko, bo z wynikami badań do pana doktora:) Dzięki też dziewczyny za radę nt powstrzymania się od czynienia rzeczy przyjemnych:) choć nie ukrywam że mi smutno... tyle czasu.... no jakoś damy radę, taki przedsmak przedpołogowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach alutka zapomniałam jeszcze o Tobie:) heh ja tez tak miałam że jak sie zaczęłam starać o dzidzie to jakieś cyrki:) powiedziałam sobie wtedy że do trzech razy sztuka i jak sie nie uda to wtedy robię hormony ale wyszło za trzecim razem:) więc chyba na razie poczekaj wiem że bys chciała już teraz natychmiast zobaczyc te dwie kreseczki chyba każda z nas na początku starań tak ma ale chyba potrzeba czasu rzado się udaje za pierwszym czy za drugim razem:) pewna jesteś że wczesniej przez całe zycie nie zdarzało ci się że mieć nieregularnie @?? Bo ja w pewnym momencie już zdurniałam i nie dam sobie ręki obciąć czy wcześniej tak nie bywało... teraz tak na prawdę bardziej siebie obserwowałam i liczyłam te dni od @ do @. a wcześniej może i czasami mialam raz co 28 dni raz co 32 no nie wiem nie zwracałam uwagi bo zakładałam że nie mogę byc w ciąży może u ciebie jest podobnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah, jak lekarz sprawdzony, to nie ma znaczenia czy na kasę wiem tylko,że na kasę jest kilka usg. Ja mam średnio raz w miesiącu,cieszy mnie to strasznie,ale płacimy za to sporo i czasem myślę,że mogłoby być rzadziej...bo kasa nie leży na ulicy. Ewka, mi kazała zrobić tylko podstawowe badania tj.morfologia, cukier, białko,mocz. Grupę krwi odpisała mi z książeczki honorowego krwiodawcy, bo raz w życiu oddałam krew i mi ją oznaczyli :D a tak, to co drugą wizytę robię morfologię,jak mi każe. Powiedziała mi,że cukier mam bardzo dobry,więc nie trzeba robić testu na glukozę. Ale co lekarz, to opinia i metoda i inne postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...ale duzo dzis piszecie...z tymi ciazami w tym roku to jest szok....sa wszedzie gdzie nie spojrze..dziewczyny wiem doskonale co czujecie...3 lata dzien w dzien probowałam zajsc w ciaze...juz nie wiedziałam co to sexik...tylko byle jak najszybciej byle do konca i wisiałam jak swieczka do gory nogami poł nocy...ile testow zrobiłam to wiem tylko ja i pan Bog...wkoncu sie udało...myslałam juz ze jestem bezpłodna...myslalam kiedys ze wystarczy raz bez zabezpieczen i juz...z drugim tez nie odrazu...zycze wam by ten rok był tez waszym rokiem...a widze na forum ze juz ruszyło...oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Dziewczyny 2 tyg. temu wróciłam ze szpitala ( miałam zapalenie przydatków i torbiel , torbiel znikł po lekach )ale jak wychodziłam ze szpitala lekarz badał mnie i powiedział że za dwa dni mam z mężem próbować by zajść w ciąże .... no to próbowaliśmy po tygodniu w mojej pochwie zrobiło się niezbyt fajnie zaczęło mnie trochę swędzieć i strasznie czerwone mi się zrobiło ...teraz już nie swędzi ale to czerwone nadal jest czy może to być zwiastun ciąży ...nie chcę się nakręcać ale może wy mi doradzicie wizytę mam 8 lipca a do okresu jeszcze z 5 dni ..czy może jakieś stan zapalny mi wszedł ... może mam osłabiony po tych lekach organizm co myślicie ..bo tak ogólnie to nic mi nie jest jajniki pobolewa ale jak zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monia z tego co piszesz to bardziej stan zapalny nigdy nie słyszałam żeby przy takich objawach ktos był w ciąży ale nigdy nic nie wiadomo:) co organizm to inne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja mam pytanie do Ciebie:) Moja znajoma ma problem z nadwagą, dość potężny...próbowała już wszystkiego ale w sumie nic nie pomaga, przez nadwagę ma problem ze stawami...pisałaś coś na temat octu jabłkowego. Napisz coś więcej...tj jak go stosować, czy nie ma efektu jojo (ona raz już schudła 18 kg, ale dopadł ją efekt jojo i przytyła spowrotem prawie 20 kg)...gdzie go można kupić? (dodam że u nas nie ma typowych sklepów ze zdrową żywnością). Napisz mi coś więcej na ten temat. Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;* ja tez jestem po wizycie o 22 weszłam do gabinetu prawie spiąca bo zawsze o tej godzinie juz spie ale szybko sie przebudziłam pierwszy raz mezus byl ze mna bo ma urlopik:) gin robil mi cytologie no i usg z wymiarami no wiec wszystko jest w jak najlepszym porządku moj dzidziulek urosł przez 2 tygodnie i 3 dni 2,7cm i ma 6,7cm:) jest taki słodziutki że szok:) ale jest leniwy starsznie bo nie chciał sie ruszać żeby gin go pomierzył troche bolało mnie to usg bo miałam dopochwowe i tez przez brzuch bo nie mógł go zmierzyć dokładnie ale po wielkim wysiłku udało sie:) jest wszystko ok:) ciąża przebiega książkowo mówiłam ginowi że jade nad morze i jak z opalaniem a on do mnie mówi tak jak nie była pani w ciąży unikac oparzeń a tak korzystac ile wlezie ciąża to nie choroba zyć jak wczesniej:)moge kapac sie w morzu juz chciałam mu powiedziec ok nie ma sprawy wroce do paczki fajek dziennie:P piwka winka imprez szalonych:P powiedział że nie mam się przesilać wszystko ze spokojem:) kazał mi brac witaminy od drugiego trymenstru pytam sie jakie a on mówi że wszystkie są takie same roznia sie cena i firma mam sobie wybrać;) dziewczyny jakie bierzecie witaminy?? loonah hm ja wczoraj tez myslalam ze zawału serca dostane bo robił mi cytologie i cos tam mi zadrapał i tez troche krewki mi poleciało bardzo mnie przepraszał ale sie na pierwszy rzut oka przestraszyłam:) ale juz wszystko ok. Tak szczerze Ci powiem loonah usg po 12 tygodniu?? pierwsze?? hmmm ja Ci radze idz do niego prywatnie niech Ci zrobi usg ja miałam w 6 i 10 tygodniu nie załuj na to kasy chociaż wiem że masz teraz wydatki bo wesele ale.... jest roznie to jest pierwszy trymestr i lepiej kontrolowac bo róże rzeczy się mogą dziac i druga strona tego że dostaniesz zdjecia a to jest pamiatka i niesamowite wrazenie na całe życie ja codziennie ogladam mojego dzidziulka i do niego gadam;) dobrze Ci radze ale zrobisz jak uważasz:) gratuluje ciąży:):* ewcia Tobie równiez serdecznie gratuluje:):* ciesze sie że wszystko w porzadku:) lekarze czasami powiedza cos smiesznego:P tak jak mi wczoraj że mam żyć tak jak wczesniej jak bym w ciązy nie była :P to ja sobie od razu pomyślałam o fajkach i o alkoholu:P kurcze o tym alkoholu pisze jak bym alkoholiczka była:P ale wiecie jak jest:) bureczku trzymam kciuki!!!! powodzenia:* Paula jeżeli twoja koleżanka ma więcej do schudniecia niz 15-20 kg to najlepiej jak sie wybieze do dietetyczki troche kasy to kosztuje ale warto naprawde!!!! ja też myslalam ze sama schudne 20-30kg ale nie dało sie jadłam tyle co nic 3 dni i rzucałam sie na jedzenie poszłam do dietetyczki zaczełam ćwiczyć zdrowo jesc i po 7 miesiącach byłam 54-kg laską:P sama bym nie dała rady. Jeżeli chodzi o kwas jabłkowy to kupuje sie go w sklepach zielarskich lub w markecie bodajrze jest kamis ale musi byc z naturalnej fermentacji jablek nie na spirytusie ja piłam 1łyzla na szklanke wody mineralnej rano przed sniadaniem przed obiadem i przed spaniem bo kolacji nie jadłam chyba że jakiś owoc ale tego kolacja nie idzie nazwać i naprawde pieknie chudłam. pożegnam się juz z Wami teraz bo może już mnie nie byc zycze wszystkim testujacym dziewczynom pozytywnych testów ciążowych na nk jest mój nr telefonu i bedzie mi bardzi miło jak napisecie jak wam wyszły:) mam nadzieje że wszystkie pozytywne:) odezwe sie w poniedziałek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tam napisałam kwas jabłkowy co za ciamajda ze mnie chodzi o ocet jabłkowy przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×