Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość mona1984
Lolitka i jak tak jakieś zmiany czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana:) no u mnie dziś 22 dc, dotychczas najwyższa temp miałam 36,4 a wczoraj pojawiła się 36,5 dziś 36,6 także myślę że to jest ten skok. Wcziraj dodatkowo mężuś stwierdził ze jest u mnie bardzo klejąco, to chyba dobrze:) staranka każdego dnia od zeszlego poniedziałku, teraz tylko nie wiem kiedy mógły bądź nie pojawić się @. A Ty Mona jak, w ktorym dniu cyklu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
czyli może faktycznie miałaś ten skok a nie pomagasz sobie testami owu ? zawsze to więcej jakichś informacji fakt że przy takich cyklach jak teraz Twój to majątek byś straciła bo przynajmniej 2 zestawy musiałabyś mieć:) hmmm u mnie to dopiero 4 dzień cyklu także wszystko przede mną:) sama sobie wciskam kit że postaram się nie myśleć cały cykl o dziecku ale zawsze tak sobie obiecuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie @ zawitała, 2 dni wcześniej:O nie wiem co mam ze sobą zrobić?No bo ile można się starać? Do końca tyg jest u mnie siostra i brat więc czasu brakuje na kafe... Buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie @ zawitała, 2 dni wcześniej:O nie wiem co mam ze sobą zrobić?No bo ile można się starać? Do końca tyg jest u mnie siostra i brat więc czasu brakuje na kafe... Buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
czy to mozliwe? mam pytanie jest mozliwe abym byla w ciazy po owulacji pobolewaja mnie jajniki raz prawy raz lewy nie cilage ale to sie powtarza takie jaby ciaglniecie w dol nie czuje intensywnego bolu ale jednka daje mi znaki od 2 dni mam doslownie jakby sraczke sorki za stwierdzenie wczoraj mnie bolał brzuch za 2 dni mam dostac@ i tak zastanawiam bo nigdy takiego bólu nie mialam wiem wrozkami nie jestescie ale czy ktoras z was tak miala??? moze.. bo moga to tówniez byc przyczyny zbilzajacej sie @ noi piersi mnie strasznie bola od jakiegos mniej wiecej tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...
gucci współczuję Ci szczerze bo niestety ja też wariuję zawsze jak ta durna @ przylezie mam 3 dni totalnego doła ale później mi przechodzi jakieś inne nastawienie mam i wiem że znów kolejna szansa przede mną:P wiem że łatwo się mówi ale musisz zająć się czymś innym i za bardzo nie myśleć o tym czemu znów nie wyszło!! do- czy to możliwe powiem Ci z własnego doświadczenia (nie wiem jak długo starasz sie o dziecko) ale ja za każdym razem mam pełno ciążowych objawów nawet okres się spóźnia i wtedy wkracza @ w poprzednim cyklu kilka dni po owulacji miałam jakieś dziwne ślady na bieliźnie już byłam pewna że to implantacja zarodka ale jednak nie.. jeżeli nie możesz się doczekać a okres masz mieć za 2 dni to spróbuj testować jutro poproś w aptece najczulszy test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca...= mona1984
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Gucci bardzo ci współczuje:(( pomysl moze nad inną formą posiadania dziecka,może adopcja. Myślę, że byłabyś wspaniałą mamusią:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Gucci a brałas clostilbegyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) dziś byłam u lekarza tego nowego ;-) i powiedział mi że pęcherzyki pękły więc jest ok a nie jak tamten mówił ze mam torbiele czynnościowe ;-( Termin do szpitala na sprawdzenie drożności 3 wrzesień ;-( szkoda że znów miesiąc do tyłu ale cóż ;-( zbadał mnie i powiedział ze wszystko jest w normie jeśli badanie drożności( HSG) wykaże że nie mama zrostów i jajniki są drożne to tylko pozostaje że psychicznie nie zachodzę w ciąże ;-( Gucciu a może poszukaj innego lekarza , ja tak zrobiłam i mam nadzieje ze on mi pomoże w sumie byłam u niego 2 razy i już mam skierowanie na badania drożności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
ja jestem:) u mnie okres wypada na 31lip, ale się nie dowiecie, bo opuszczam was na 3 tyg. jak nie w tym cyklu to moze na urlopie cos sie wykluje:) Moja koleżanka wczoraj urodziła chłopczyka. równo 9 miesięcy po ślubie, niezle co? jak patrze na tabelkę zaciążonych to są to dziewczyny, ktore zaciążyły po 2, 3 cyklach. to jakie szanse my mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnka>przykro mi,chyba nikt tu nie rozumie Cie tak dobrze jak ja... jesli moge Ci cos doradzic to zmiane lekarza chyba i udanie sie do specjalistycznej kliniki leczenia nieplodnosci,bo czesto "zwykli" ginekolodzy nie maja pojecia jak leczyc,a ze problem nieplodnosci jest ogromny,wiec kazdy uwaza sie za specjaliste w tym temacie tylko zeby kase zarobic! ja dzis w nocy wyjezdzam :) owocnego tygodnia Wam zycze,pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny za pocieszenie:) Bureczku właśnie zamierzałam zrobić tak jak radzisz, udam się do invicty. Tobie życzę udanego urlopiku i owocnego oczywiście;) Uważaj na siebie:* Tego leku clo nie brałam nigdy bo u mnie owulka jest podobno. Alutka baw się dobrze i owocnych staranek życzę jeśli jeszcze się nie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może na urlopie się coś uda życzę wszystkim udanego wyjazdu ..ja od poniedziałku idę na 2 tygodnie na urlop ale niestety mam cały czas remont więc nie wyjeżdżam nigdzie pa ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka:) (w poprzednim wpisie zgubilam 2 literki z pospiechu,bo pakowanie dziele z opieka nad moimi siostrzencami:)) sluszna decyzja z ta klinika,wydaje mi sie,ze naprawde nie ma na co czekac!powodzenia kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1984
Gucci Ty jesteś z pomorskiego? jak wybierzesz się do invicty to się do Ciebie uśmiechnę to powiesz mi jakie badania robią i jaki jest koszt:) ja chodzę do lekarz w gdyni ponoć jest bardzo dobry jeżeli chodzi o zaburzenia hormonalne i dużo babek go chwali że dzięki niemu w ciążę zaszły:P nie wnikam jak to zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guci24
Bureczku:) Mona zgadza się, jestem z Gdańska:) Napewno napiszę na forum co i jak w tej invikcie a koszty to nie wiem czy się dowiem jakie bo ja mam prywatną opiekę medyczną z pracy i wizyty i niektóre badania zaliczą się do mojego pakietu i będę miała za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) Szkoda że nie piszecie:( ja nie mam co, dopiero 5dc. Mam nadzieję że wszystko u Was ok... Basiula, Elix, Paula, Loonah, Jutka , Ewka, BP, Lolitka... Iza była na nk więc chyba ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19. 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............6..........29. 07.2010.....małopol. oriananana..............25.............11...........07 . 07. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 6.............01.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom Aktualizuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie:) no ja czytam was codziennie, ale nei bardzo mam co pisać, dziś mój 27 dc, ale na pewno termin @ się opóźni bo skok był dopiero po 20 dniu cyklu, a zazwyczaj ok 15-16, to przez wiesiołek, pierwszy cykl kiedy zażywałam i mi się rozregulowało. Co do objawów to do zadnych nie rpzywiazuje wagi, jedynie co dziwne to nigdy nie bolały mnie brodawki tylko piersi z boku, a dziś zaczęła mnieć boleć, a;le co najlepsze to tylko jedna lewa;) trzymam kciuki za was wsyztskie. albo mi się wyadaje, albo jakoś już tak spokojnie podchodzę do tego, uda się to super, oszaleje ze szczęścia, nie uda się, to trudno, jest następny miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* melduje sie:) Cisza przed burzą na forum:) gucci strasznie mi przykro że dostałaś @ ale bureczek ma racje zgłoś sie do kliniki bezpłodności bezie wszystko dobrze ściskam Cie mocno mocno:* Monia:( również mi bardzo przykro będzie wszystko dobrze:) wierzę w to:) bureczku kochana owocnego urlopu;) włochy ale romantycznie mmm:) lolitka bardzo sie ciesze że lepiej podchodzisz do tego bardziej na luzie to najwazniejsze a co Ci moge radzic to wyrzuc termometr:) 4 dni przed okresem sprawdz czy Ci spada tempka jak spada to bedzie okres jak nie to ciąża:) ja tak robiłam:) jak spadla to wiedzialam ze bedzie okres a jak mi nie spadala to bylo to podejrzane zrobiłam jeszcze test dzien przed okresem bo mnie tak ta temperatura wysoka dziwila i druga krecha jak nic:) trzymam kciuki oby sie udało:) bardzo bardzo:) BYłam u lekarza w czwartek wszystko jest jak w najlepszym porządku jestem tak bardzo szczęśliwa bo wszystko przebiega książkowo:) dzidzius na usg stal na głowie i mial skrzyzowane nózki chyba ćwiczy joge hehehe jutro zaczynam 17 tydzien i wczoraj poczułam chyba dzidziusia ale nie jestem pewna takie bulgotanie i pukanie 3 razy pod rząd ale potem był juz spokój mój mąż sie śmiał że zmienial pozycje jogi i dlatego mnie puknął hihi czuje się świetnie bez żadnych dolegliwości nie moge patrzeć na mięso mam odruch wymiotny jak bym miala zjesc schabowego czy inne pyszne mięsko jem na zmiane nalesniki jakies placki zupki a pomirodową bym mogła jesć na śniadanie i kolacje obiad podwieczorek heheh wszyscy mi mówią że będę miała chłopca bo ślicznie wygladam nie lubie jak do mnie tak gadaja bo to brzmi jak bym przed ciąża potworem była:P dziwczynki zaciążąone jak sie czujecie Izulek marika (dawno nic nie pisała) Elixx loonah madalena i reszta dziewczyn:) oraz Paula Jutka alutka i inne dziewczyny:) miłego dnia i owocnych staranek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Tez sie melduje....czytam codziennie ale nie mam co pisac:( u mnie 18 dc ale juz czekam na @ nie było prawie wcale staranek...naz mi sie zwiesił chyba :( Muszę przeczekać:( Pozdrawiam miego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyki :) Odżyłam dopiero teraz, jak upały się skończyły... Zawsze uwielbiałam lato i nigdy bym nie pomyślała, że będę się cieszyć z ... braku słońca :P Dziś zaczynamy 30 tydzień, będzie synek :) Teraz już mogę rozejrzeć się za ciuszkami, bo to co mam po Julci raczej sie nie nadaje :P Główka już jest na dole, kopie mooocno, dużo więcej i mocniej niż Julka kopała :) Ogólnie czuję się dobrze, byleby tylko upały nie wróciły, bo wtedy będzie masakra... Jak na razie mam 8 kg na plusie... Trzymam kciuki za wszystkie starające się, wierzę, że w końcu każda za Was będzie miała fasolkę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa!!! Napisałam do Was elaborat i mi wcięło!!!! Szlag by to trafił!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam cały czas ale nie piszę bo nie mam o czym:( No w sumie to teraz już mam bo cudowna wiadomość dotarła do mnie wczoraj wieczorem:) WRACA MÓJ M !!!!! w poniedziałek:) Ale jesteśmy szczęśliwe:):):) Od wczoraj mam 2 tyg urlopiku, więc będziemy się mogli sobą nacieszyć:) Ale zleciało dziewczynki moje:) Zaraz będę Go miała spowrotem obok siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was czytam i czekam znowu na jakies dobre wieści oby ten miesiąc był owocny bo po majowym wysypie cisza:( czekam na dobre nowinki:) a u mnie nic ciekawego. jestem w połowie 10 tygodnia za 2 tygodnie ide do gina mam nadzieje ze wszystko bedzie ok:) odkąd upały zelżały to odżyłam :) bo tak to ciągle leżałam na kanapie albo spałam. schudłam na razie 2 kg chociaż nie wymiotuję ale mndłości mnie męczą cały dzień i średnio mogę jeść:) najadam się na fullll jednym jabłkiem :) a tak to nic pozdrawiam was wszystkie serdecznie i czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×