Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość alutka13
dzięki za podpowiedzi, Paula możesz jeszcze coś mi o tej niedomodze powiedzieć? Dziewczyny możecie polecieć jakies dobrego ginekologa w Warszawie??? Basiula super, że będziesz miała dziewczynkę, też bym chciała. Pozdrawiam Wszystkie ze słonecznej stolycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) dłuższy czas nie zaglądałam, jakoś czasu nie miałam, dziś po Kościołku kawka i nadrobiłam wsyztskie zlaegłosci. Aż miło poczytać jak piszecie o swoich pociechach, basiulka, izulek, sama radość czuć dzidziuśka pod serduszkiem. Izulek wszystko będzie dobrze:) u mnie dziś 5 dc, @ niestety przyszła w 31 dniu cyklu. Oj cierpiałam bardzo, nie tyle fizycznie z bólu, bo dało się go ketonalem w miare szybku ujażmić, ale cierpiałam psychicznie. Trzy dni przepłakałam, najgorzej wieczorem kiedy kładlam się spać. Teraz już troche lepiej, wogóle to nie chcę za bardzo pokazywać mężusiowi że przeżywam to strasznie bo widziałam ze jak on przez te kilka dni widział mnie taką to też chodził smutny, udzielało się mu to. A ja tak nie chę. Nie wiem jak to dalej będzie, jak w kolejnym cyklu nic nie wyjdzie. Jak do tej pory to przy tym @ strasznie się podłamałam. We wtorek idę do ginka, kazał mi przyjść, jak byłam w czerwcu na badanie po krioterapi wtedy mówiłam mu ze za nami 4 miesiace starań nie udanych, wtedy powiedział, wakacje przed nami, lato, dajmy sobie jescze trochę czas, i zeby przyjść po 3,4, miesiacach no chyba że wczesniej miesiaczka się zatrzymie. Ale nieststy tak sie nie stało, Więc lecę teraz już w ten wtorek, zobaczymy. Napisze alutka do Ciebie zaraz co mi lekaż zasugerował, co poradził, czy wprowadzi jakieś badania, jak podejdzie do sprawy 7 nieudanych cykli. Alutka doskonale Cię rozumiem. Mierzysz sobie temp, sugerujesz się jakimiś objawami przy wyznaczaniu dni płodnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............11 . 09. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............8.............. .01.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............20???..........15 .08. 2010.......wlkp ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 32......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Lolitka mnie tez gin nie chce leczyć każe naturalnie, dał mi czas do grudnia, jak nie to mam przyjsc. i tak go oszukałam, że od stycznia sie nie udaje, a byłam w maju;) w sumie to patrzę na testy owulacyjne w necie na netmama jest fajny wykres. tyle wiem, żeby zacząć sexik od 10.dc co dwa, trzy dni tak do 16dc. więc nie wiem czy trafiam w owulacje. teraz zastanawiam sie nad mierzeniem temp od tego cyklu. poczytałam o plamieniach przed okresem, ja mam tak dwa dni przed i piszą, że to normalne. więc może nie mam tej niedomogi ciałka żółtego? lolitka czekam na relacje od gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki kochane:) My już po obiadku, mój M z Paulą drzemią a i ja się chyba zaraz przyłączę bo ciężka noc za nami:P Byliśmy u znajomych na urodzinkach i zostaliśmy na noc. Wiadomo jak to jest:P Poza tym Paula wstała o 6 rano a mamusia musiała razem z nią, żeby czasem czegoś nie zmalowali z rok starszym kolegą:) Jutro do pracy....buuuuu...ale ból:(heh... jeśli chodzi o niedomogę ciałka żółtego to plamienia zaczynają się tak tydzień przed @ a nawet jeszcze wcześniej (nawet od połowy cyklu czasami). Luteina bądź duphaston bardzo ładnie to regulują. Tylko w moim przypadku gdy tylko przestanę brać, to mniej więcej po dwóch cyklach wszystko wraca od nowa:( Wczoraj z przerażeniem stwierdziłam że ponownie mam plamienia. A chciałam ten cykl bez luteiny przejść:( Bo skoro nie mam monitoringu to nie wiem dokładnie kiedy owulka, a u mnie jest różnie raz miałam w 7dc a raz nawet w 17dc. Luteina potrafi zahamować owulację, dlatego każą ją brać gdy jest już po (czyli najlepiej pod kontrolą lekarza gdy masz monitoring)...chciałam sobie w tym cyklu odpuścić ale "zmora" powróciła:( W związku z powyższym nadziei też już nie mam. Dziś 20dc więc będę się z tym bujać aż do @... I jak tu być optymistycznie nastawionym? Na dodatek mam coraz częściej zgrzyty z moim M...coś mu się poprzestawiało ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky79
Witam.Jestem tu zupelnie nowa i moze w zlym miejscu pytam ale mieszkam w UK i tu zaczynaja przykladac sie do prowadzenia ciazy dopiero w ok 12 tygodniu a ja jestem w 5 tyg i od wczoraj mam krwawienie ze skrzepami podobne do okresu tylko slabsze(akurat teraz mialabym okres gdyby nie ciaza).Towarzyszy mu bol rowniez podobny do tego w okres.Nie wiem co robic,nie stac mnie na prywatna wizyte a do GP ide sie jutro zarejestrowac.Tak bardzo pragniemy tego dziecka i modle sie,zeby bylo wszystko w porzadku.Bede wdzieczna za wypowiedzi gdyz bardzo boje sie,ze to znaczy,ze poronie(ilam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej whisky...no zadna niestety z nas nie jest w stanie powiedziec co sie dzieje...normalnie bieglabym do lekarza w polsce albo na szpital waliła...krwaweienie ...moze oznaczac wiele rzeczy...postaraj sie zeby obejrzal cie lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky>udaj sie na pogotowie,moze tam Ci ktos pomoze!choc wiem z doswiadczenia,ze nie zawsze!!! druga opcja,pozycz kase od znajomych i udaj sie do jakiegos polskiego lekarza prywatnie!!! zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wyobraźcie sobie, że musiałam dziś kupić półbuty na jesień! Robi się coraz zimniej a ja w żadne z moich butów nie mogłam włożyć stopy nawet! Więc w klapkach pojechałam do obuwniczego a i tu mały wybór, musiałam kupić takie, w które włożyłam stopę, niekoniecznie patrząc na to czy mi się podobają... Tak mi puchną stopy, myślałam, że po upałach to minie, ale niestety nie minęło... Co zrobić... Mam nadzieję, że po ciąży wrócę do swoich ulubionych butów... Ogólnie to coraz gorzej mi się śpi, ręce w nocy tak mocno mi drętwieją, że bolą i się budzę! Jeszcze miesiąc... Izulek bądź dobrej myśli i nie trać wiary i nadziei, tak jak sama kiedyś pisałaś - modlitwa czyni cuda, więc módl się za swojego bejbika :) Wszystko się ułoży, maluch jeszcze ma trochę czasu, żeby podrosnąć... Trzymaj się! Pozdrawiam Was wszystkie kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marika:) Ja normalnie nie mogę kupić sobie butów bo mam rozm 40 i nic mi się nie podoba a co dopiero na spuchnięte stopy... Jak ten czas szybko leci, już tylko miesiąc Ci został, a może mniej kto wie?;) Któraś ze staraczek leczyła się clo i nie pamiętam kto kurcze.. w każdym bądź razie ciekawi mnie jakie badania robi się przed kuracją? Czekam na informacje Dziewczyny:) Loonah dużo szczęścia i miłości Wam życzę:) A Tobie lekkiego porodu oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki zaktualizujcie tabelkę bo stare daty macie. Ciekawa jest co u BP ciekawego , zapomniała o nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku a słyszałaś o tym że clo stosuje się także u mężczyzn?? Na zbyt mała ilość nasienia. To i cynk przez 25dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>Paula chyba brala clo,moze cos napisze wiecej ja bralam jeden cykl i nigdy wiecej nie zgodze sie na ten lek,bo u mnie po nim pojawila sie torbiel :( slyszalam co nieco o stosowaniu clo dla mezczyzn,ale wiem niewiele,wiec nie pomoge Ci kochana!przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Chcialabym się do Was dopisać ;) możecie mnie dopisac równieź do listy :) wiek 22, cykl starań 2, co do terminu to cięzko stwierdzić, bo jest rozregulowana tabletkami, ale na dniach , niestety... woj śląskie :) Trzymam za Was i za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bureczku:) Witaj Kolargor, może akurat się udało, kto wie;) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............11 . 09. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............8.............. .01.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 32......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Brałam clo jeden cykl, miałam monitorowany, jajeczko piękne, duże i skończyło się to torbielami. Więc zrezygnowałyśmy z moją gin... Więcej razy nie próbowałyśmy kuracji tym lekiem, u mnie nie zdał egzaminu... A ja sobie plamię już tradycyjnie...bo jakżeby inaczej:( Biorę tą pieprzoną luteinę i czasem mam jej już dość, bo ile można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci 24____ja tez jestem w trakcie brania clo..... od 3-7 d.c a potem jeszcze od 9-13 d.c ( za małe pęcherzyki mi urosły :-( ) a teraz cos mnie tam boli na dole a jutro do lekarza na usg. ciekawe co pokarze???? moze jakies giganciki bedą? :-) ale i tak musze jeszcze do tego zastrzyki brac .... na pękniecie... masakra za duzo tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie, bo czuję że coś sie zbliza... :( tak sobie czasem mysle jakie to niesprawieldiwe ze tym ktorzy nie chca zdarza sie to za tym jednym jedynym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............11 . 09. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............8.............. .01.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2................???????.........śląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 32......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp Kolargol wpisałam Cię do tabelki:) Ja mam doła znowu...:(:(:( Tak ogólnie na wszystko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) ja mam jakies dziwne plamienie... spodziewalam sie okresu, a to jest ciemniejszy kolor niz brunatny co to moze byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Paula trzymaj się, nie przejmuj. Im mniej będziesz się stresować tym lepiej. ja zastanawiałam się nad wzięciem kota. nie wiem czy jest to dobry pomysł, jak myślicice? chodzi mi oczywiście o toxoplazmozę i możliwość zarażenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Paula przytulam Cię wirtualnie:) nie smutkuj się:😘 Alutka ja też chciałam kota bo je uwielbiam ale B. się nie zgodził ze względu na toxoplazmozę właśnie. U mnie w domu byly zawsze 4 koty i je całowałam , mam nadzieję że już mnie czymś nie zaraziły:O Kolargol możliwe że @ się zaczyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whisky79
No i mam juz po nadziei .Bylam w tzw walk-in centre i powiedzieli mi,ze skoro krwawie to znaczy,ze z zarodkiem jest cos nie tak i ze tak widac musialo sie stac.Mam isc do swojego GP na USG czy samo sie wszystko oczysci czy bede miala zabieg.Do tego wczoraj wieczor gsy bylam siku uslyszalam tylko"plusk",wstalam,patrze a tu skrzep na ok 3 cm dlugi.Zaczelam strasznie plakac,zawolalam swojego faceta zeby sam na to spojrzal to tylko lzy mu do oczu naplynely.?To straszne uczucie splukac toalete i wiedziec,ze tam jest twoja Fasolka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky trzymaj się będzie dobrze. widocznie tak miało być ... może było chore ...wiesz natura wie co robić... nastepnym razem się uda:) głowa do góry pozdrawiam was forumowiczki wszytskie i te nowe i stare:) czytam was ciągle ciekawa jestem co z tą jutką bo nam zniknęła na dobre.... mam nadzieję że z radości że beta dobrze wyszła:) u mnie nic ciekawego 16 tydzień fasola mnie zaczepia. jutro idę do gina i zobaczę kiedy usg. pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×