Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

paula czekam na Ciebie:) mam nadzieje że plamienie sie nie rozkreciło:) victoria a u Ciebie co taM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej paula no nie poddawaj sie kiedys wkoncu sie uda...wiem ze dla was to jest najgorsze ze nie dosc ze nie wiadomo kiedy to jeszcze nie wiadomo jak to leczyc by bylo dobrze..21 wiek a takie problemy z ciaza ...mysle o was czesto i wierze ze pewnego dnia kazda z was na forumzajdzie wkoncu w ciaze jak nasz kochany superburek...i to własnie w najmniej oczekiwanymomencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:(:( psia mac!!!! przykro mi strasznie:( brak słów:( jakie to zycie jestnie sprawiedliwe;( przytulam Cie mocno kochana:* ehhhh:( tak mi strasznie Ciebie szkoda:( Victoria zrob rano test trzyma kciuki:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej paula no nie poddawaj sie kiedys wkoncu sie uda...wiem ze dla was to jest najgorsze ze nie dosc ze nie wiadomo kiedy to jeszcze nie wiadomo jak to leczyc by bylo dobrze..21 wiek a takie problemy z ciaza ...mysle o was czesto i wierze ze pewnego dnia kazda z was na forumzajdzie wkoncu w ciaze jak nasz kochany superburek...i to własnie w najmniej oczekiwanymomencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cuda się zdarzają... ale nie mnie Oczywiście 1 kreska. @ nadal brak, temperatura 36,9. To już chyba 16 dzień wyższych temperatur, zwykle miałam 10-12... Nie wiem co się dzieje ale jestem zła. Chciałabym być już po @, bez torbieli i zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) victoria bardzo mi przykro:( mam nadzieje ze @ przyszła i mozesz walczyc dalej powodzenia:) Ewcia co tam?? w piatek robiłam porzadki w piwnicy i znalazłam słoiki z ogorkami curry co podawałas przepis na forum kompletnie o nich zapomniałam kurcze jakie one sa za.....te:):) cały słoik zjadłam i wypiłam ta zalewe masakra jakie pyszne:) mój ojciec był i sie pytał czy jestem znowu w ciazy:P bo z takim apetytem je zjadłam:):) w tym roku pól piwnicy zawale ogórami w curry;) bo w zeszłym roku zrobiłam 6 słoiczkow:) bo tyle z przepisu mi wyszło;) mam jeszcze ogórki w zalewie musztardowej nie pamietam która z Was go podawała ale jeszcze nie jadłam moze dzisiaj spróbuje;) Wczoraj byłam w moim rodzinnym miescie;) i otwarli nowy sklepik z odzieza uzywana tak Sandre obkupilam ze szok jakie piekne ciuszki w sumie nowe a jakie czadowe masakra nigdy jej nic taiego nie kupiłam i sama tez raczej nie chodze do takich sklepow ale te ubranka sa jak nowe po prostu sama słodycz:) chyba bede musiała dodtkowa szafe dokupic;) a Wy dziewczyny kupujecie w lumpeksach ubranka?? oprocz bodow i pajacow bo tego to nie kupilam bo uważam ze to powinno byc nowe ale spodenki kurteczki bluzy??;) Bureczku jak sie czujesz???:):):):) Paula odpoczywaj nad morzem:) ale Ci zazdrosze:) Znowu cisza nastala na forum mam nadzieje ze cos skrobniecie juteczka a Ciebie to juz wogóle wcieło:( lolitka?? Chyba dostane okres bo mnie boli brzuch w srode bedzie 8 tygodni po porodzie wiec powinnam juz dostac nie?? miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no hej dziewczyny..u mnie niby slonko swieci ale zimno jest...wlasnie wrocilam ze spaeru jestem juz w szczecinie....zal serce sciska ze zamias morza i plazy widze bloki i sklepy ale...nic co piekne nie trwa wiecznie..co u was nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viktoria>przykro mi!trzymaj sie dzielnie! Basia>u mnie ok,czuje sie dobrze,choc kregoslup napieprza mnie jak nie wiem,nic zrobic nie moge :( od jutra odliczam 14tc i pomalu zaczynam myslec o rzeczach,ktore musze kupic do wrzesnia...czasem trudno mi uwierzyc,ze ta chwila wreszcie nadeszla dlatego dziewczyny NIE TRAĆCIE NADZIEI!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku swietne imie dla synka super;) wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale bardzo mi sie podoba:) było to imie na drugim miejscu jak bym miala synka bo na pierwszym był Hubert :) brzusio za chwile Ci sie pokaże i pierwsze kopniaczki super:) 14 tydzien wierzyc sie nie chce:) jestes na tym samym etapie ciązy jak moja znajoma ona jutro tez 14 tydzien zaczyna:) kiedys pisałam o niej miała blizniaki ale jedno straciła lekarz powiedzial ze raczej dziewczynka:) szybko Wam lekarze stwierdzili płec. Jak nie bedziesz czegos wiedziała co kupic do wyprawki to pytaj smialo chetnie doradzimy;) Izunia u mnie dzisiaj tez piekne słoneczko ale wiało. Od jutra zaczynam wielkie odchudzanie trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny 20kg do zrzucenia startuje z 75kg;p (wstyd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia jak ja Ci zazdroszcze ze tak blisko morza mieszkasz ja w tym roku napewno nie pojade na wczasy brak funduszy ale w przyszlym roku mam nadzieje ze sobie odbije;D super zdjecia na nk:) sliczny chłopak z Piotrusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a dziekuje... nareszcie czuje wiosne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wraam dziewczyny do świata liudzi siedzących na pupie:) heh więc w piatek urodziłam była rewelka w niedziele w domu byłyśmy w poniedzialek latałam po chałupie pranie gotowanie zero bólu krocza no nic mogłabym rodzić jeszcze raz:D no i nastał wtorek.... Olałam wypróżnienie po porodzie i wyszły mi meeega hemoroidy... ale takie że nawet moja mama która tez ma niestety całe życie to świństwo a z racji swojego zawodu tez wiele widziała to oczy wybaluszyła i podsumowała że wyglądaja jakby mi ktoś wsadził kiełbase miedzy posladki. nie mogłam chodzić ruszać się leżałam tylko na boku do kibla chodziłam z asystą na czworaka. Mama mnie poratowała przywiozła górę leków i zaczęły powoli działać ale dopiero dziś siedze na pupie oboma pośladkami i szczerze mówiąc nie przypuszczałam że można się tak cieszyć z tego faktu:D A malutka kochana grzeczniutka cyca ciagnie. Mam mleczko:) W ilości wystarczającej bo się najada. Budzi się srednio co 3 godzinki na jedzenie:) Tylko dzisiaj poszalała w nocy bo najadła się o 12 a o 5 rano ja się obudziłam i wcisnęłam jej na siłę cyca bo wcale nie chciaął ssać i spała dalej:) potem ją obudziałm o 8 bo stwierdziłam że to juz przesada:) W sobotę wystawilismy ja pierwszy raz na taras:) trochę szybko ale było tak pięknie a w wózku jak w inkubatorze:) wczoraj była na 20 minut a zaraz idziemy na 25:) Miśka jest taka cudna że nie możemy się na nia napatrzeć:) Tata zbzikował nam:D:D:D hehe uciekam bo kwili czas cyca i na spacer pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wspołczuje:( ale najwazniejsze ze wracasz do formy:) bardzo sie ciesze ze malutka jest zdrowa slicznie je i spi:) a wybudzasz ja?? bo moja to czasami nie je 11h bo tak spi cała noc i nie chce sie obudzic;/ ale jej nie wybudzam a moze powinnam?? kurcze spytam sie pediatry w srode na szczepieniu. u mnie piewszy dzien odchudzania prawie za mna:P daje rade mam plany detetyczne wiem co bede gotowac :P powiesilam sobie nad łózkiem moje spodnie w roz 36:P i kiecke wiem ze oszalalam ale motywacja musi byc:) kupiłam sobie hula hop:)bede krecic:) jak nie moge cwiczyc to sobie pokrece na lodówce powiesiłam siebie w bikini:) no i dzisiaj dostałam okres jestem w szoku bo kompletnie nic mnie nie boli. Bureczku jak sie robi te stopki bym sobie musiała wpisac wage zeby mi oczy wypalilo za każdym razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>wchodzisz na swoje konto i tam masz opcje:opis,czy stopka(juz nie pamietam) i wpisujesz swoj tekst :) dziewczyny,Iza,Ty chyba mialas bole kregoslupa,co robic?co pomaga?ja nie jestem w stanie sie wyprostowac tak mnie krzyz boli i jak tak dalej pojdzie to nie bede w stanie sie nawet dzieckiem zajac!!! :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku dzieki:) a na bol pleców to nie wiem co:( mnie nie bolały nawet pod koniec ciazy teraz troche od noszenia i schylania sie ale do wytrzymania a Ty masz jakies problemy z kregosłupem?? a moze Cie przewiało korzonki?? tfu tfu odpukac! na tym etapie ciazy to chyba za wczesnie na takie mocne bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja nie wybudzam małej ale ona tylko raz tak zfisiowała że spała tak długo:) Ja nie będę jej wybudzać jak się co 3-4 godziny nie obudzi ale 11 godzin tak jak piszesz to troche długo ... kurcze nie wiem nie jestem lekarzem ale tak na chłopski rozum to ja jak bym nie jadła 11 godzin i to by sie powtarzało regularnie a nie raz na jakis czas to by chyba nie było za dobrze. No nie wiem ... zapytaj pediatry bo tak 8 godzin to chyba może spać to tak jakby noc przespała ale czy dłużej... hmmm to ja nie mam pojęcia. Jak sie powtarza to trochę dziwne:) A pytałaś jeszcze czy w lumpkach kupujemy:) No więc ja kupuję:) I to mnóstwo rzeczy. Dla siebie to rzadko bardzo bo tam zawsze pełno babeczek od poniedziałku do niedzieli więc poprzebierane ale mam takie 3 swoje lumkpki ulubione z ciuszkami z Wielkiej Brytanii i dla małej tam na penwo będe kupowac tam zawsze są takie cuda że w sklepach takich nie ma a jak są to od 100 zł w górę a ja uważam że to za dużo jak za łaszek dla dziecka:) W jednym tez kupuje wszystko dla Jasiuli spodnie bluzy nawet kurtki mi się fajne ze 3 trafiły. I najczęściej dla dzieci to z metkami są. Czasami nie znoszone w ogóle i wszystko z H&M NEXT i takich tam sklepów:) Przed samym porodem nawet M wyciągnęłam do lumpka i to na ostatni dzień za 5 zł było ... oczywiście dla dziewczyn to juz puste wieszaki ale o dziwo mój M sie obkupił zapłacilismy 35 zł czyli 7 kg wygrzebałam M ku jego zdziwieniu 3 pary spodni z Marks & Spenser i to był zdziwiony bo pierwsze spodnie w jego życiu które sa dobre w pasie bez paska i na długośc i w ogóle sa idealne:) A w zesżłym miesiącu kupił we Wranglerze za 220 i sie paskiem musi sciskać:/ kurtke jeszcze wychaczył i koszule swetry i koszulki:D Jakoś tak się trafiło:) Bo M to szczupły jest a chłopaki to po lumpach nie chodza a babeczki to też nie wezma dla mężów spodni na przykład bo to sa takie rzeczy że trzeba przymierzyć:) Więc basiu nie krępuj się ja też buszuję po lumpach zwłaszcza przy takich cenach odzieży dla dzieci. A mój Janek jak na podwórko pójdzie to zielony wraca:/ Jakby mi jeansy zafajdał za 100 zł to bym go chyba udusiła:D:D Ale sie o lumpach rozpisałam jak głupia:D:D:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia spytam sie jutro na szczepieniu co mam robic z wybudzaniem ale dzisiaj obudzila sie o 4 rano na jedzonko i potem o 7 wiec chyba wraca wszystko do normy jest coraz starsza wiec tego mleczka wiecej potrzebuje wypytam sie jutro wszystko pediatry:) Fajnie ze odpisałas innego odzewu nie bylo na temat lumpków ja tez same ciuszki z Wielkie Brytni wyszperałam same firmówki next H&M early days ma tez świetne ciuszki takie cudaki kupiłam ze szok:) teraz bede tylko tam zaglądac bo faktycznie ceny ciuszków sa bardzo wysokie sukienki kurtki czy spodenki a ja zapłaciłam 50zl i mam 2 siaty nie mam w co poukładac bede musiała wybrac sie kiedy bedzie dostawa towaru moze cos dla siebie wynajde bo w szafie czekaja na mnie małe ubrania:P ale jeszcze musze poczekac jak schudne a ciazowe za duze a nowych nie ma co kupowac;) miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Paula i Victoria strasznie mi przykro :( Mam nadzieję, że już niebawem ujrzycie te dwie kreseczki życzę z całego serca! Ja też czasem bywam w lumpikach - teraz takie czasy, wszystko drogie, że chyba każdy chodzi. Teraz ostatnio rzadziej, bo z wózkiem nie bardzo mam jak zazwyczaj to są ciasne pomieszczenia, więc trochę nie bardzo mi pchać się tam z wózkiem, a po południu jak Julka wraca z przedszkola i mąż z pracy to już po prostu nie mam czasu :( A szkoda, bo macie rację, często można znaleźć ciuchy z metkami... Basiu pytałaś kiedyś o pieluszki, ja kupuję tylko pampers active baby mają takie fajne gumowe boki, nie cisną brzuszka. Kiedyś kupiłam na próbę pampers sleep & play, fajne, bo długo suche (przetestowane jak Kubuś spał 9,5 godziny), ale nie mają tych elastycznych boków... Jak Julka byą mała to testowałam różne pieluchy: happy, huggies (sieciowych nigdy nie kupowałam, ale moja bratowa też chwali dadę z biedronki). Ale Julka zazwyczaj przypłaciła to odparzoną pupcią (ogólnie jest alergikiem), więc na Kubusiu już nie testuję, tylko pampersa biorę... Trzeba korzystać z pogody, bo chyba w przyszłym tygodniu znów ma być zimniej, więc zaraz brykamy na spacerek z Kubusiem :) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSzystkiego najlepszego kobitki ;-) ja basiu nigdy nie byłam w lumpeksie ale zastanawiam się czy sie nie wybrać chociaż po patrzeć może sie coś uda kupic taniego bo to wszystko jest takie drogie że maskara ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz basiu:D Lumpkowe forum się zaraz zrobi hihi no jakbym miała za moje ostatnie zakupy w lumpie zapłacić przy dostawie to bym wybulila 300 zł a tak 30:) ale to trzeba lazić kurcze ciągle bo to raz jest a raz nic nie ma:) Ja to chodze do takich dużyyyych jeden to ma no nie wiem ze 300 m bo to dwa piętra są:) i to na głównej ulicy w szczecinie. Ja pamiętam jak kiedys przyjeżdzałam z rodzicami na zakupy to ta część Wojska Polskiego to była główna handlowa cześć Szczecina. Pełno ekskluzywnych drogich sklepów , banki , wszystko na wysoki połysk. Teraz na każdym rogu lumpek i zamknęli tam McDonald's bo sie nie opłacało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej kobietki...cos doła dzis mam...moze dlatego ze maz wyjechal i bedzie dopiero w nocy..jakos nie moge zrozumiec ze dzien kobiet w moim przypadku to juz tylko kwiatki od meza...kiedys jak bylam mlodsza to mialam wiele bukietow i zyczen...a teraz..czuje sie taka stara...juz nie jestem nastolatka wiem ale...tak szybko minal czass...choc pogoda cudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek no co ty:) Nosek do góry:) Maż pojechał ale wróci:) dzieciaczki masz kochane słonko świeci:) A dzisiaj Dzień Kobiet:) A nie nastolatek czy podlotków tylko KOBIET:) Przez duże K:) A ty właśńie teraz Kobietą jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja tez nie chodziłam nigdy do lumpka i juz zaluje:P wiec polecam musisz isc:) nie pozałujesz:) jak sie czujesz?? jak tam córcia w brzuszku?? chyba tez urodzisz wielka kobietke jak juz tyle wazy moja wazyła w 33 tygodniu 2,2kg i zobacz jaki klocus 4,3kg:P jutro ide na szczepienie to sie okaże ile przytyła:) Izunia jestes kobieta;) a prezenty mało ważne ja od męza dostałam rózyczke jedna:) i jestem z tego powodu szczesliwa:)a od taty wielka czekolade ale to maż juz skonsumował bo ja nie jem słodkiego:P jako nastolatka bylam gruba i brzydka i wogóle nie miałam powodzenia nigdy nie dostałam walentynki i kwiatka na dzien kobiet:( Ewcia ja tez chyba bym tyle zapłacila za nowe ciuszki a tak to dałam 50zl i ciuszków mam pełno:) teraz gdzie mieszkam jest jeden wielki lumpek ale nie mam za bardzo jak tam chodzic bo we wtorek jest towar od rana a popołudniu juz nie ma nic ciekawego ale tylko jak bede miała okazje to w moim rodzinnym miescie bede kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko skonczylam pisac bo mała mnie wołała hehehe Marika co do pieluszek to ja własnie kombinowalam teraz mam rozmiar 3 mam huggisy economy i bella happy wypróbowalam je i srednie sa jak skoncze paczki wracam do pampersa dla mnie sa numerem jeden:) wogole rozmiar 3 to taki jakis wielgachny a dwójki sa ciasne. Moje dziecko dzisiaj prawie cały dzien nie spi:) nareszcie mogłam sie z nia pobawic:) i powygłupiać śmiała sie od ucha do ucha:) a ja miałam łzy w oczach to jest chyba najpiekniejsze co moze mame spotkac usmiech dziecka;) dziewczyny jak czyscicie uszka dzieciom bo ja delikatnie patyczkiem dla niemowlat ale widze ze ona ma brudne te uszka bardziej w srodku no i co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis zapomniałam sie spytac ile przytyłas juz?? napewno mnie nie przebiłaś a tak sie balas:) hehe w stopce widac co zostało jeszcze kuzwa masakra jak o tym nawet pomysle to mi slabo;/:P Ewcia a Ty ile przytyłas napewno juz do swojej wagi doszłas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×