Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
humor mi sie poprawił mialam gosci i jestem zupelnie przeszczesliwa tak zadko mnie ktos odwiedza...cala rodzina w kolobrzegu...wiec jak dzis przyszli to nawet nie wiedzialam jak sie zachowac to rodzice z przedszkola mojego syna przyjaciela ...posmialam sie byli zachwycenie moim jak twierdza najgrzeczniejszym synkiem...ciagle sie usmiechal i nie plakal ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki!!! Wszystkiego Najlepszego w dniu naszego Święta:) Wróciłam już do domku:) Było CUDOWNIE!!! Byłysmy w Hotelu Lubicz w Ustce...do dyspozycji miałyśmy basen, jaccuzi, grotę solną, całą gamę saun...wypoczęłam jak nie wiem co. Potrzebne mi to było:) I powiem Wam szczerze że marzy mi się taki weekendzik z Mężem:) Tylko te ceny...zabójstwo!!! Ale kto wie? Moja Paula chora, jutro przed pracą musimy zaliczyć pediatrę bo okropnie kaszle od trzech dni i mimo leków nie przechodzi...martwię się że to już oskrzela bo taki ma kaszel:( Co do lumpków to kupuję nagminnie, dla Pauli głównie, chociaż czasami coś dla siebie znajdę:P Oststnio nawet byłam i znalazłam 3 bluzeczki na lato dla Pauli i jedną wyjściową dla mnie, słuchajcie-zapłaciła 3,50!!! U nas jest mnóstwo lumpków i wszystko ładnie powywieszane także przyjemnie się szuka. Większość rzeczy z metkami a ceny niskie bo duża konkurencja jak na tak małą mieścinę. Jeden mam nawt tuż pod blokiem:) To tak w skrócie laseczki ale zameldowałam się chociaż, żebyście nie pomyślały że zostałam w tym SPA na dobre (choć bardzo bym chciała chociaż ze dwa dni dłużej:)) Bureczku możesz wziąść no-spe spokojnie na te bóle kręgosłupa. Kość ogonowa ci się wygina stąd ten ból...minie:)Całuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ja spędziłam wczorajsze popołudnie w kinie, byłyśmy z przyjaciółką na "Och Karol 2" - film jest rewelacyjny! Było wesoło :) Polecam, obejrzyjcie jak będziecie miały okazję :) Paula, czy Twoja córcia dawno już "skończyła" ospę...? Bo po ospie wszystko się łapie bardzo szybko... Trzeba przetrzymać dziecko trochę w domu. Ja jeszcze ok. tydzień po odpadnięciu strupków Julki nigdzie nie wypuszczałam...... Moja bratowa za szybko wypuściła synów po ospie i jeden złapał zapalenie ucha, a drugi anginę - lekarz swiedził u obydwóch, że to są powikłania po ospie... Dużo zdrówka dla Twojej córci! Ale miałaś czadowo w tej Ustce... Ja też chcę... Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Paula ale cudownie;) tez mi sie marzy taki wyjazd do spa mmmm marzenia:) bardzo sie ciesze ze odpoczelas potrzebne Ci to bylo:) biedna corcia teraz jest taki głupi okres chorób ale wiosna coraz bliżej i skończy sie to wszystko;) udanych staranek kochana oby sie w tym miesiacu udalo:) dla małej duzo zdrowka:* Marika tu gdzie mieszkam nie ma kina wstyd normalnie ale od maja ma byc wielkie centrum handlowe z kinem to napewno pojde musze ogladnac ten film:) BYlam z malutka na szczepieniu plakala biedulka serce mi sie krajalo;( ale juz wszystko dobrze spi sobie w najlepsze:) musze tylko jak pojde na spacerek kupic jej cos w czopkach jak by byla nie spokojna i miala goraczke mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze wazy 5,5kg pediatra nie kazała mi jej wybudzac w nocy na jedzenie dzisiaj moje słone konczy 8 tygodni:) milego dnia:) dzisiaj znowu cudowna pogoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Ja wczoraj byłam na pogrzebie. Nie rozumiem czemu życie jest takie okrutne i niesprawiedliwe. Zmarła żona mojego kuzyna, miała 28 lat. Miała tętniak w mózgu, zmarła nagle, nic nie wskazywało na to że jest chora. Zostawiła 4letnią córkę (mąją chrześnicę). Straszna tragedia:( A u mnie spóźniona @. Muszę się zapisać do lekarza. Ja kiedyś jak jeszcze nie pracowałam zaglądałam do lumpeksów, teraz nie mam za bardzo na to czasu, czasem naprawdę można trafić na fajne rzeczy. Ubranka dla dzieci są śliczne i niezniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria kurcze:( Idź do gina może jednak cos poradzi:( Każdej z nas by sie takie spa przydało tylko ja bez dzieciorów moich to sie juz nigdzie nie ruszam bo z tęsknoty umieram:):D:D Dzisiaj ją zostawiłam z mamą na 1,5 godziny bo musielismy jechać Miśke zarejestrować to jak wróciłam to nie chciałam jej z rąk puścić:D:D Basiu ja przytyłam w ciąży 14 kg. Jak sie wazyłam wczoraj to było 10 mniej więc 4 kg do wagi sprzed ciąży i 14 do wagi sprzed przytycia po odstawieniu tabsów:D:D Więc startujemy tak samo z 20 kg nadwaga:D:D Palisz kochana?? Przyznaj mi sie tu szybciutko:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...smutna historia z tym pogrzebem... a wlasnie wrocilam ze szczepienia nawet nie poczul usmiechnal sie tylko i wyszlismy...tak to ja moge szczepic... pogoda cudna..na snoiadanie prze pomylke wciagnelam szynke z chlebem..ale jako karmiaca moze mi sie upiecze hee hee. ja nie kupuje w lumpkach ale na allegro czasem cos uzywanego zdarza mi sie kupic....teraz na przyklad kupilam kombinezon extra za 10 zl firmowy ...i kozuszek przed zima cudny za 15 zl...ale to trzeba duzo czasu miec na takie trafiejki i ja go mam....pozdrawiam was kochane i ..ktora testuje nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Izunia to CI zazdroszcze moja plakała dzis ze szok:( takie minki robiła tak mi sie patrzała w oczy całe oczka w łzach minke miała taka smutna:( troche marudna jest:( ale teraz spi:) a chleba z szynka nie mozna jesc??? ja jadłam:P nawet nie wiedziałam że nie mozna ale małej nic nie bylo Ewcia hmhm w sumie nie pale zapaliłam w sobote do piwka jednego tylko i dzisiaj jak przyszłam ze szczepienia z mała mąż zapomniał fajek do pracy i jednego z nerwów zapaliłam ale nie pale nie stac mnie na to nie chce tez żeby mała mnie po zapachu fajek rozpoznawała ale czasami raz góra dwa razy w tygodniu jest sytucja że zapale. Wcale Ci sie nie dziwie że tesknisz za mała ja tez tesknie chociaz zawsze sobie mówie że jest w najlepszych rękach mojej mamy:) bardziej przejmuje sie jak płacze tak jak dzis i nie mam jak jej pomóc ale na szczęscie bardzo rzadko to sie zdarza:) tak bardzo sie bałam kolek sniły mi sie po nocach ale naszczęście omineło nas to:) Victoria co za tragedia masakra:( co ta dziewczynka musi teraz przezywac szok:( a jej tata??:( ehhh zycie jest nie sprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ale się uśmiałam z Ciebie:) chleba z szynką nie powinno się dziś jeść głównie dlatego że dziś Sroda Popielcowa:) a nie dlatego że szkodzi dziecku:) Ogólnie to z tego co mi wiadomo kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci post nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo kiedy pisać bo dużo pracuje ostatnio a jak mam wolne to nawet nie mam czasu siąść do kompa ale to chyba nawet dobrze bo nie myśle wtedy prawie wcale o ciąży:) Bureczku u lekarza nie byłam jeszcze bo wolne miałam tylko w weekend a godziny pracy mam takie że nie mogłam zgrać się z lekarką, idę w poniedziałek, ogólnir to już odczuwam brak tabletek, humory mam takie że szkoda gadać, mojemu B obrywa się cały czas, no i pocę się jak świnia:P Współczuję bólu kręgosłupa, ja jak byłam młodsza to miałam takie bóle podczas @. Mówią że jak kręgosłup boli podczas @ to podczas porodu będzie się miało bóle krzyżowe które są okropne podobno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Basia!dobra jestes :) Marlenka>to mnie pocieszylas z tym bolem plecow,nie ma co;) czekam na wiesci po wizycie! Paula>jak mala,lepiej? Viktoria>przykro mi z powodu smierci kuzynki!taka mloda kobieta :( wyobrazcie sobie,ze wczoraj zjezdzilam pol miasta szukajac biustonosza!!! 75D juz mi sie wżynal w piersi,odciskal i musialam kupic wiekszy... skoczylam z numeru D na GG!!!masakra jakas!nie mowiac o cenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha ja to jestem ale aparatka:P dobre:P ale przynajmniej jest sie z czego posmiac:):):):):):):):):):):))) Bureczku to faktycznie piersi Ci urosly:):):):) ja mam staniki 90c a przed ciazą 70b:P ale 90c bez problemu mozna dostać w miare ładne i nie drogie bo potem zaczynaja sie schody a patrzałas na allegro?? moze tam cos tanszego bedzie Gucci to bardzo dobrze że masz duzo pracy i nie myslisz:) to na dobre wychodzi hihi:) udanych staranek zycze:) Mój skarb spi mierzyłam jej teraz temperature i nic nie ma tak sie boje ze dostanie w nocy po szczepieniu Marika pisałaś że płaciłas za szczepionke 6w1 180zl a ja zaplaciłam 240zl dobrze ze przychodnie mam po drugiej stronie domu to donioslam bo nawettyle nie miałam kasy przy sobie kuzwa co przychodnia to inne ceny;/ zdzierstwo zarabiaja na takich malych dzieciaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci co do bóli krzyzowych to ja miałam i bolał mnie kręgosłup jak miałam okres przed ciąża ogólnie masakra te bóle krzyzowe podczas porodu ale jak mnie mąż masował to mi było lepiej chociaz do czegos sie przydał ten mój chłop:P bo żartował sobie ze mnie na porodówce a potem nie pamietam co i jak bo modliłam sie o cesarke zeby mi jak najszybciej zrobili ta najgorsza faza porodu mnie na szczescie omineła Ale bureczku nie martw sie wszystko jest do przezycia jak zobaczysz malenstwo zapomnisz obiecuje:) a usmiech dziecka to jest chyba najpiekniejsze uczucie co moze mame spotkac ja to rycze ze szczescia jak sie mój mały piernik smieje od ucha do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
oj basiula tez sie posmiałam..ja szczepiłam dzis za 130 zł. jedno ukłocie 3w1 .witaj gucci kupe lat... Moj cos zakaszlał pare razy martwie sie ze sie rozchoruje a ma byc piekna pogoda. Nawet do 15 stopni a dzis było 11 super...sprzedałam dzis lezaczek fisher price na allegro i nie zauwazyłam ze jedna czesc dosc istotna bo srubka mocujaca zostala w poscieli...rano musze pedzic na poczte i dosłac...masakra...mam nadzieje ze maz mnie po powrocie nie zabije..dałam auto na myjnie bo nieładnie pchniał i zauwazylam na szybie przy uszczelce plesn jak grzyb wyglada....i kazałam sciagnac tapicerke od drzwi w celu wyczyszczeniu grzyba a tam nic...50 zl mnie wykasowali za samo zdjecie...i....dałam sie namowic na odgrzybianie wentylacji pranie tapicerki sufitu mycie zewnetrzne i odkurzanie...jestem lzejsza o 250 zł... Cos mi smierdziało i nie wiedziałam co...a potem jak juz umyłam jego auto to i moj wydal mi sie brudny wiec pojechalam 2 autem...za moj wzieli 39 zł...facet stwierdxił ze u mnie sie nie odkurza tylko zgarnia hee hee.czasem jestem taka naiwna...ale ...grunt ze nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek-2006
takze jak w piatek sie nie odezwe to wiecie...moj skarb wazy juz 7 kg...ma 4,5 miesiaca... I budzi mnie w nocy co 3 godziny na jesc...wiec padam powoli bo o 1 w nocy pobudka potem o 4 imoze o 6 by o 7 rano wstac na dobre...moze na noc mu kanapke dam hee hee to pospi dluzej ..buziaki do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja dzis od 4 nie śpię nie wiem czy to już jakieś nerwy przed porodem wczoraj cały dzień mnie było mnie w domu pojechaliśmy załozyc gaz do auta bo przecież maskara z tym paliwem jest . cóż tyle kasy ale warto chyba ,Dziękuje guciu za życzenia stara juz jestem w nic ale nie czuję tej 30 ;-))) ciekawe kiedy mnie weżnie chociaż pierwszy poród nigdy podobno nie jest przed terminem ;-.miłego dnia życzę wam u mnie pewnie będzie ciężki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka masakra kasuja sobie nie zle:( co do mojego auta to kurcze nie wiem co zrobic mało go w zimie uzywałam u tu był błąd zauwazylam na tylnym siedzeniu plens i kuzwa co ja mam teraz zrobic?? sa jakies srodki do tego?? czy musze na myjke jechac i skasuja mi jak za zboże ale własnie wczoraj myslalam i bede musiala go sprzedać bo stary grad na rope a j do pracy bede dojezdzac 20km a ropa droga masakra chciałabym golfa trojke juz z gazem musze sie wziaśc samochod nie uzywany to potem tak jest;/ ehhh Monia a ty w ktorym tygodniu juz jestes??? na poczatek kwietnia chyba masz termin co?? juz zbliza sie wielkimi krokami hihihi:) a teraz tak bedzie noce beda najgorsze bo ani tu spac przekrecic sie ten ostatni miesiac jest najgorszy:( nic sie nie chce. Ile kosztuje załozenie instalacji gazowej?? Sandra na szczęscie bardzo dobrze zniosła szczepienie jak usneła o 17 to dopiero sie obudzila o 4 rano wypiła mleko i spała do 7 teraz sobie patrzy na karuzelke uwielbia ją dostała na pezent projektor z Kubusiem puchatkiem jakie to cudo polecam to bardzo bo ona jest tym zachwycona cudo:) a jak tam Izka wprowadzenie nowych pokarmów je juz Piotrus?? duzo zdrówka dla synka oby sie nie rozchorował moja to ciągle psika od urodzenia ale pediatra powiedziała ze to sie nosek tak czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika bardzo fajny ten termometr bede musiała sie zaopatrzyc bo ten na czoło to bez komentarza a ten rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej ja nie mam dobrego zdania o tych termometrach... za kazdym razem inna temperatura pokazana...nie ma jak rteciowe... ale kazdy ma swoje zdanie ...piotrus jak skonczyl 4 miesiace to dostal owoce xze sloiczka am teraz zupki i obiadki ze sloiczka okolo 60 ml mu daje.nie mam pojecia o rozszezaniu diety....dalej zjada 120 ml co 3 godziny..juz od wczoraj nie karmie piersia...tylko kaszelek dostal i martwi mnie to ...ale nie jest zle nosek drozny...poki co jest niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Izka, że nie warto go kupować? Chciałam taki do ucha, bo kierowałam się tym, że w szpitalu takich się używa... A teraz nie wiem czy kupić... W sumie drogi nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a twój Kubus je już cos więcej niż twoje mleczko?? jak tak to co?? jestem ciekawa rozszerzenia diety u maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu pisałam to już na 246 stronie do Izy, bo pytała o to rozszerzanie, więc teraz skopiuję i coś dopiszę ;) U nas jadłospis wygląda tak: rano 2 x cycek, potem deserek owocowy (zaczynałam od jabłka), potem cycek, potem obiadek (tu zaczynałam od zupki jarzynowej), a potem już cycek do wieczora. Mam taką zasadę, że jedno karmienie to jedna pierś, malutki się najada, ładnie mu się odbija Oczywiście trzymam się też tego, że przerwa między cyckiem a deserkiem czy obiadkiem musi być chociaż 1,5 godziny, żeby nie dostał rozstroju żołądka (mój smyk jest takim głodomorem, że nawet te 1,5 godziny ciężko wytrzymuje). Nie wprowadzałam wszystkiego na raz, robiłam przerwy tygodniowe, tzn. w 1 tygodniu jabłko, w innym zupka... Teraz Kubuś zajada się m.in. gruszkami, marcheweczką :) A kupiłam dziś jakąś zupkę z królikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujesz Basiu ten termometr? Ja chyba kupię, bo mam taki jak Ty na czoło i taki pod pachę, ale trzeba go 10 minut trzymać, więc niezbyt ciekawy jak dla dzieci... Kiedyś miałam taki w smoczku, ale Julka była cwana i nie chciała go ssać, czuła,że to nie jej niuniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kupuje ten termometr:) Widziałam te termometry w smoczku ale Sandra nie lubi smoczka wkłądam jej do buzi a ona mina jak bym jej pieprzu dała i wypluwa hehehe w sumie dobrze ze nie chce smoczka problem z oduczeniem odpada:) zdecydowałam sie na ten termometr bo jest najprostszy w uzyciu i najszybszy nie chce małej do pupci wkladac termometru a ten na czoło porażka na całej lini Marika dzisiaj byłam w markecie i patrzałam na te słoiczki bardzo ciekawe to z krolika tez widziałam będe starała sie sama gotowac dla Sandry bo mam mały ogródek ale takie wynalazki jak królik czy cielecina to bede kupowac w słoiczkach widziałam fajne deserki z jagód po 4 miesiacu uwazam że tez warto sama marchewke tez widziałam w sloiczku czy jabluszko ale to bede sama jej robic bo tak codziennie kupowac to bankructwo:P MOnia jak sie czujesz????? mam nadzieje że dzisiajsza nocka będzie lepsza i odespisz dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kupuje ten termometr:) Widziałam te termometry w smoczku ale Sandra nie lubi smoczka wkłądam jej do buzi a ona mina jak bym jej pieprzu dała i wypluwa hehehe w sumie dobrze ze nie chce smoczka problem z oduczeniem odpada:) zdecydowałam sie na ten termometr bo jest najprostszy w uzyciu i najszybszy nie chce małej do pupci wkladac termometru a ten na czoło porażka na całej lini Marika dzisiaj byłam w markecie i patrzałam na te słoiczki bardzo ciekawe to z krolika tez widziałam będe starała sie sama gotowac dla Sandry bo mam mały ogródek ale takie wynalazki jak królik czy cielecina to bede kupowac w słoiczkach widziałam fajne deserki z jagód po 4 miesiacu uwazam że tez warto sama marchewke tez widziałam w sloiczku czy jabluszko ale to bede sama jej robic bo tak codziennie kupowac to bankructwo:P MOnia jak sie czujesz????? mam nadzieje że dzisiajsza nocka będzie lepsza i odespisz dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Basiu my zakładaliśmy z sekwencja to płaciliśmy za gaz założenie 2100 zł chyba tak wszędzie kosztuje przynajmniej w wielkopolsce ;-) wyspałam sie wreszcie choć się budzę w nocy do wc ale to już chyba tak jest w tych ostatnich tygodniach .Ja jestem juz od jutra w 36 tygodniu ;-) w środę jadę do lekarza ale mała juz jest obrócona do porodu, powiedzcie mi dziewczyny ile tygodniowo wam wychodziło pampersów ? nie wiem czy 3 paczki mi starcza na miesiąc po 78 szt. a co do termometru to ten co dałyście ;inka jest w miare tani ale czy dobry ? któraś z was ma go może. muszę jeszcze kilka kosmetyków małej kupić no i jeszcze jedną posciel no i chyba będe miała juz do niej wszystko.a czy na początku używałyście mleczka czy tylko oliwkę ? Wreszcie robi się ciepło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×