Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ale musze wam powiedziecc jakie miałam wyniki az sie wystraszyłam dzis odebraam .nie mam cukrzycy ciążowej i cały czas miałam brak w moczu cukru a tu dziś ze mam 402 zaraz zadzwoniłam do lekarza który też stwierdził że to jest coś nie tak i musze jeszcze raz zrobić to aż nie prawdopodobne jak nie ma cukrzycy a tu zaraz tyle badania bo chyba sie pomylili .maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) MOnis pewnie ze ci tyle pampersow wystarczy za duzo nawet zostanie ci na dluzej moja Sandra jak karmiłam ja moim mlekiem to nie zdazyla wypic a juz zrobiła kupe a moje mleko piła co chwila i ciągle kupa hehehe teraz jak jesttylko na sztucznym to robi co drugi dzien wiec nie zmieniam juz jej pieluszki co pól godziny tylk co karmienie czyli co ok 2,5 godziny chyba ze zrobi kupe to od razu hehehe a w nocy to jest w jednej pieluszce bo sie wogole nie budzi a nie bede jej wybudzac na zmiane pieluszki bo bez sensu pupcie ma głaciutką bez zadnej krosteczki. Ja uzywam oliwke daje kilka kropelek do wanienki ale jak mi sie oliwka skonczy to juz nie kupie bo ma tak ładną skóre że nie potrzebuje nawilzania mam jeszcze kremik na pczątku ja smarowałam bo nawet kapiel z oliwka nie dawała rady a teraz jest ok im mniej kosmetyków tym lepiej zobaczysz jaką skóre będzie miała Martusia:) to w razie czego dokupisz:) laski co tam u Was?? cisza zapadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej.nie kupuj duzo pampersow dziecko szybko rosnie i moga sie okazac za małe.ja musiałam sprzedac 50 pampersow na allegro rozm 2 bo mi zostalo.uzywam od dawna 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) no macie racje dziewczyny -) nie będe kupować tylko najwyżej dokupię pózniej jak braknie .ale dziś piękna pogoda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Kubuś już dwa tygodnie nosi 4 :) więc racja - nie ma co na zapas kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej.wiecie co mały mi kaszle juz chyba 3 dzien taki suchy kaszelek.nos ma drozny na szczescie humor i apetyt tez super.zastanawiam sie co z tym zrobic?isc do lekarza czy przeczekac?ma za 9 dni 5 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Izunia idz do lekarza jutro dla swietego spokokju lekarz osłucha czy wszystko ok a Ty bedziesz spokojniejsza:) Moja gwiazda dzisiaj rano wypiła 120ml mleczka poszłam na dół umyc butelke a ona tak biedna płakała jak by nie jadła wogóle zrobiłam jej 60ml i wszystko wciągneła i zasneła w sumie wypiła 180ml za jednym razem za 3 godziny juz 120ml to nie jest za duzo na 2 miesieczne dziecko?? a moze mleko co mam nie starcza jej nie wiem dziewczyny tez tak macie?? moze zmienic mleko na początku dawałam jej nan a teraz daje zwykle bebiko lepsze ma kupy po nim. Monis jak sie czujesz??:) Dzisiaj piekna pogoda pospaceruje dzisiaj z mała po lesie z tatusiem:) uwielbiam takie chwile bo mój mąż ma dla nas czas tylko w niedziele no ale trudno ktos musi zarabiac cos za cos miłej niedzieli kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna pogoda dzis była ja pojechałam do rodziców cały dzień tam u nich spędziłam .czuje sie dobrze tylko mała mi ciągle napiera na pęcherz no chyba ze jestem przeziębiona i to od tego ;-) w nocy budzę się co godzinę lub dwie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dzieci czasem tak maja ze chca wic az 180 a normalna porckja to okolo 120... moj do dzis je 120 coo 3 godziny.. wpadlam dzis na pomysl by zjesc sushi kupilam porcje gdzie bylo 20 roznych tych dziwnych porcyjek.zaplacilam 30 zł...i powachalam zjadlam pol jednego i myslalam ze sie pozygam.wyzucilam do kosza w sumie wyladowalam w pizza hut i byla jeszcze gorsza bo dali mi tyle skladnikow z podwojnym serem ze sie zakalec zrobil.masakra,.juz nie karmie moim mlekiem od 2 dni i dobre bo by maly padl po takiej porcji mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej laski:) Robiłam tak jak mówiłyście kochałam sie na spontanie bez zadnych starań:) czekam teraz tylko za @:) Mam nadzieje ze jej nie bedzie:):P a mam pytanko wczesnie to czułam ze jestem w ciązy bo jak paliłam chciało mi sie wymiotować teraz tego nie czuje czy każda "ciaża" jest inna? pozdrawiam:) i życze miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Izunia jak tam Piotrus??? lepiej?? Kasia ja jak zaszłam w ciąże to mnie nie odrzuciło od fajek normalnie mi sie chciało palic ale oczywiscie rzuciłam i nie paliłam całą ciąże odrzuciło mnie od kawy ale to był jakis 7 tydzien myśle że na takie objawy jeszcze za wczesnie jeżeli nie masz terminu @ napewno każda ciąza jest inna trzymamy kciuki oby sie udało:) BUreczku jak sie czujesz?? MOnis śniło mi sie że urodziłaś w 38 tygodniu:) hihii jak sie czujesz?? Paula co tam?? Ewcia jak gabrysia??:) Mój pierniczek znowu pije 180ml co drugie karmienie na kartoniku jest napisane że 6 miesiczne dzieci tyle piją a ona ma 2 miesiace niby to nic nie pokojącego ale ja jakis mam dziwny nie pokój jak ona tyle pije może to mleko?? nie wiem sama;/ jak bym karmiła cyckiem to cały dzien i noc by wisiała i jadła jak wypije te 180ml to mi spała od 16 do 23 nawet na kąpiel sie nie obudziła o 23 wypiła 120ml i poszła dalej spac o 4 wypiła 180ml i za 3 godziny sie obudziła i 120ml jestem ciekawa ile teraz wypije jak tak dalej pójdzie to moze pójde do pediatry nie wiem co mam robic a może znowu panikuje nie potrzebnie i robie igły z widły. zapomniałam się Wam pochwalic że wygrałam wycieczke;) kiedys brałam udział w jakiejs ankiecie dzisiaj jade po odbiór nagrody bo nic nie wiem na temat tej wycieczki pierwszy raz w życiu cos wygrałam los sie do mnie usmiechnął:) nie mielismy nigdzie jechac na wakacje bo wiadomo brak funduszy ale może moze:) nawet jakby to była wycieczka weekendowa nawet nad jeziorko cieszyła bym się jak dziecko:) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke Wam jeszcze pomarudze:P Kilka dni temu miałam sen byłam w domu dziecka z Sandrunia nie wiem po co tam byłyśmy ale podeszła do mnie dziewczynka podobna do mojego pierniczka i mówi MAMUS JESTEM GOTOWA MOŻEMY JECHAC a ja nie wiedziałam co mam jej odpowiedziec przytuliłam ją wziełam na ręce i wyszłyśmy i sie obudziłam niby nic wielkiego ale ten sen był taki prawdziwy myślę o nim cały czas mój mąż sie ze mnie śmieje ale on mi nie daje spokoju. Myślałyście kiedyś o adopcji?? nawet jak byście mogły zajść w ciąże?? Bo ja nigdy sie nad tym nie zastanawiałam ale jak o tym pomyśle to mi tak inaczej zastanawiam się czy mogłabym pokochać dziecko które nie urodziłam hmm..... ten sen ciągle po głowie mi chodzi... nie śmiejcie sie ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu no dziwny miałaś ten sen . ja ci powiem ze ja zawsze mówiłam że gdyby mnie było stać to bym adoptowała takie dziecko.Nawet wtedy gdybym mogła mieć własne .przecież te maluszki potrzebują miłości poród w 38 tyg. super ;-) ciekawe czy sie sprawdzi po twoim snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam Basiu gratuluje wycieczki szczęściaro ;-) a mój mąż się śmieje że mała sie urodzi 1 kwietnia w pryma aprylis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Monis moje sny sie nie sprawdzają to są zawsze głupoty hehe odwrotnośc tego co wydarzyło sie w dzień hehehe albo o czyms myslałam fajna data 1 kwietnia:) wogóle uwielbiam kwiecien;) melduj sie jak sie czujesz:) na nk widac że juz biedna na ostatnich nogach jesteś i Ci napewno ciężko a brzusio piękny :) Wygrałam wycieczke do Karpacza ale mój mąż nie chce jechac bo nie lubi gór;/ brak słów Zostawiłam wczoraj Sandre na 3h tesciowej biedna do 12 w nocy nie mogła mi usnąć wkurza mnie to że tesciowa ciągle jej spiewa i nosi na rękach będe musiała z nia pogadać tylko zeby fochem nie zarzuciła;/ a pierniczek lubi spokój i zasypiać w ciszya nie jak ktoś ciągle jej spiewa nad uchem ii trzyma na rękach byłam u tesciowej 1,5h zanim wyszłam to nawet z nia słowa nie zamieniłam bo ona ciągle jej spiewa masakra jakas;P jeszcze mnie pouczyła że dziecko powinno zasypiać na rekach mamy bo sie czuje jak w brzuchu matki a ja jej odpowiadam że Sandra najlepiej usypia w łóżeczku sama jak jej nikt gitary nie zawraca bo jej sie to nie podoba że ona tak usypia hehehe złą matką jestem bo cały dzień nie nosze dziecka na rękach i nie spiewam kołysanek:P masakra ehh... jak dobrze ze mieszka 30km odemnie:) jak zostawiam Sandre z moja mama to nie mam zadnych problemów ale biedna ma zapalenie oskrzeli i nie mogła sie nią zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iulek_2006
Karpacz..swietne miejsce mieszkalam tam miesiac czasu w hotelu Sandra...musialam dziecku klimat zmienic wiec na dluzej musialam sie tam zaindstalowac..tam wlasnie w listopadzie podjelam decyzje o ciazy ze chce 2 dziecko i po 3 miesiacach juz zaszlam...maja super tor saneczkowy i wyciag krzeselkowy ,niedaleko male zoo z wielbladem i tygrysem co napadl na wlasnego pana w cyrku heeh i maja wiele ciekawych rzeczy do zwiedzenia! i piekny park i wogole wodospady bajka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) karpacz fajnie ;-) ja uwielbiam góry ;-) niestety juz mi cieżko a brzusio to wielki że z trudnością mi się okręca w nocy ;-) no i budzę sie co 2 godziny do wc maskara i do tego ból głowy cały tydzień nie wiem od czego pogoda sie popsuła zachmurzone niebo ja chce wiosne ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia! dziekuje,czuje sie dobrze,choc z plecami wcale nie lepiej i czuje sie jak inwalidka nie mogac nawet przekrecic sie na bok lezac w lozku! bylam w piatek u lekarza,ale babka na moje pytanie co moge z tym zrobic wcale sie nie przejela,na basen moge isc i zobaczyc,czy cos zlapie,czy nie,bo to roznie bywa i tyle :( co do tesciowej i jej metod to Ci wspolczuje,sprobuj z nia pogadac,ze jak przyzwyczai dziecko do zasypiania na rekach to bedziecie miec problem,bo mala bedzie coraz ciezsza,a przyzwyczajenia zostana...(moja siostrzenica tak byla przyzwyczajona i jak miala 2 latka to takiego kloca usypialismy na zmiane!!!) pozdrawiam Was wszystkie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! Basiul ale fajnie z tą wycieczką!!! Namów męża może jak mu trochę postękasz to pojedziecie...ja też nigdy nic nie wygrałam:Pcoś nie mam szczęścia... Ehhh te teściowe!!! Zawsze jakieś 5 groszy muszą dołożyć...musisz z nią pogadać bo jak jej teraz pozwolisz rządzić się dzieckiem to już tak zostanie...jak dobrze że moja prawie 2000 km stąd:Postatni raz ją widziałam jak Paulina miała 2 latka...super nie?heh...takie życie...za to moja Mama rozpuszcza Paulę jak "dziadowski bicz":P Na wszystko jej pozwala-dosłownie i nie moge tego wytepić...nie pomagają żadne prośby ani groźby...później nie można dojść z Paulą do ładu:( Monia "brzuchatku" nasz:) Trzymaj się cieplutko i szczęśliwego rozwiązania:)ehhh...ten pecherz...:PWytrwałości życzę!!! Bureczku lekarka nic Ci nie poeiwdziała na temet bólu pleców???Noż kuźwa co z niej za lekarz...basen odradzam... U nas wszyscy chorzy:( Zaczęło się od mojego M, Paula dziś zakończyła zastrzyki ale jeszcze kaszle...a ja dogorywam:( Uszy mnie bolą, zatoki, i katar mam taki dziwny że trochę się martwię...Laski ja całkowicie straciłam węch i smak!!! No masakra jakaś!!! Nos drożny i kompletnie nic nie czuję!!!! Zawsze podczas kataru jest tak że słabiej czujemy zapachy i smaki, te zmysły są uposledzone, ale wiadomo- zatkany nos itp....a teraz kuźwa nie wiem co się porobiło!!! Oddycham przez nos normalnie a nie czuję NIC!!!!Po prostu nic!!!Prysnęłam sobie dzis na nadgarstek pefumy, przykładam nos i pustka NIC, a są dosyć mocne...kanapki to sobie robię tylko z masłem bo smaku nie mam wcale...nawet herbatę przestałam słodzić bo jest mito obojętne czy posłodziłam jak zwykle dwie czy zero, bo i tak nie czuję...Niezłe jaja co?Mam nadziję że to minie, mam tak już trzeci dzień:P Właśnie mam owulację jakoś teraz ale w tym cyklu przepadnie bo ani sił ani ochoty przez te choróbska...trudno!!! Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wpadłam na genialny pomysł!!! Odkąd Paula się urodziła nie robiłam imprezy urodzinowej...z prostej przyczyny...ja jestem z 19.04 a Paula z 11.04. Po imprezie Pauli odechciewało mi się już mojej imprezki.Ale tak sobie myśle że w tym roku zrobimy sobie wspólne urodzinki:):):) Będą dwie solenizantki za jednym bałaganem:P Już zacieram rączki jakie pyszności zrobię:) No i jakąs optymalną datę trzeba wybrać...chyba 16.04 jest sobota więc pośrodku:P No juz nie marudzę!!! Uciekam do wyrka!!! Mój M już padł więc jutro mu powiem co wymyśliłam:) A Paulina niedobita jeździ na hulajnodze po całej chałupie:P Zaraz sasiedzi pod nami sie wnerwią:P:P:P Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana:) właśnie mówie tesciowej co i jak ale ona i tak swoje jeszcze raz taka sytuacja to inaczej z nia porozmawiam albo mój mąż bo on sie nie cyrtoli:P czasami az przesadza to jest taki typ człowieka mysli że jak trojke dzieci wychowała to co ja jej bede uwage zwracac ehhh.... brak słów rozmawiałam z nia że walczyłam z mała do 24 a ona na to że za dużo emocji miała a jak bylismy u niej na imieninach w sobote to tez miała emocje ale po kąpaniu usneła jak nalezy wymysla mi tu jakies farmazony że dzieci powinny usypiac na rekach mamy bo czują sie jak w brzuchu brak słów może tak jest ale moje dziecko jest inne pozyjemy zobaczymy:) ja nie wiem jak ja cos mojej mamie powiem to ona tak robi i nie komentuje nic a nic zawsze mówi że jak czegos nie bede wiedziała mam smiało pytać i tak robie:) ale moja mama to jest złoty człowiek. Paula to duzo zdrówka życze;) faktycznie musisz być ostro chora jak nie masz węchu Jeżeli chodzi o urodziny to tez będę z pierniczkiem robic bo ja jestem z 6 a ona z 12 hihihi to ale imprezka sie szykuje:) Bureczku z tego co wiem to nie mozna sie żadnymi maścami rozgrzewającymi smarować o basenie nic nie wiem a bierzesz cos przeciwbólowego np apap?? przechodzi?? cos czuje ze mnie bierze znowu przeziebienie cholera jasna ale zjadłam 3 ząbki czosnku:):):):):):):P:P:P:P pyszzznnneeee:PP:P:P::P odkaziłam cały dom:P pół apteczki zażyłam i mam nadzieje że przejdzie:) znowu będę cała w stresie zeby pierniczka nie zarazic Pogoda paskudna miała dzisiaj przyjechać kolezanka ze szpitala z synkiem cieszyłam sie jak dziecko no ale jak mnie bierze i taka pogoda to przesunełam spotkanie na inny termin. Rozmawiałam wczoraj z bratem na temat że mała tyle je wczoraj przebiła samą siebie o 14 zjadła 150ml za godzine 120ml i po pół godzinie 60ml mówi mi że mam jej dac troche kleiku ryzowego do mleczka oni tak dawali swojej córci co mówicie??? Monis jak sie czujesz??:):) ten pecherz cholera paskuctwo ja miałam tez masakre:( nawet jak miałam skurcze skakałam na piłce to co chwila wstawałam i sikałam do kaczki:P ale jedyne pocieszenie że po porodzie minie :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku ale jak cierpisz to wez sobie apap nic nie zaszkodzi maluszkowi;) naprawde:) ale oczywiście to twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie jeszcze Was poradzic bo tydzien temu w poniedziałek dostałam okres w piatek sie skonczył i od wczoraj mam plamienia co to może byc?? zaznaczam że nie biore tabletek anty a do lekarza ide w przyszłym tygodniu z mężem tez jeszcze nic a nic:P więc nie wiem skąd te plamienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>ja kiedys mialam takie plamienia okoloowulacyjne,ponoc sie to zdarza,zobaczysz w nastepnym cyklu,czy sie powtorzy i wtedy idz do lekarza,moze cos zaradzi,mi samo przeszlo! na innym forum mam kolezanke,ktora dlugo sie starala zajsc w ciaze,zaszla po chyba 2 iui,cora ma obecnie 7miesiecy,a ona teraz w 7tc hehehe takze Basia uwazaj ;) co do lekow,na pewno nic nie wezme,ale dzieki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku no ja z mężem nic a nic bo sie boje hehehehe a z guma hmmm co to za seks ide za tydzien do lekarza na kontrole bo tak mi kazał przyjsc i wtedy miał mi tabletki zapisać zobaczymy co dalej o kurcze ale przypadek mam nadzieje że kolezanka sie cieszy heheh masakra:) ale to zycie potrafi byc przewrotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×