Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Witam nową koleżankę :) Na pewno nie jesteś za stara, cóż to za pomysł! Ja niedługo kończę 33 lata i też mam 5-letnią córkę jak Ty i dopiero po 5 latach zdecydowaliśmy się na drugie dziecko. Duży w tym udział był mój, że tak późno, bo w pierwszej ciąży miałam cięzkie chwile :( i tak jakby blokada psychiczna mnie chwyciłą na te kilka lat... Dziewczyny - Wy już takie aktywne od rana, a ja dopiero o 10:30 wstałam! A pogoda u nas też nie jest optymistyczna! Okropnie wieje :( i tak szaro jest, zaraz pewnie lunie deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka1975 wybacz nie przeczytałam Twojej stopy :) Ogólnie za starą się nie uważam, tym bardziej że tyle lat nikt mi nawet nie daje....ale wiesz różnie to bywa jak wokół np. same 20-stki to siłą rzeczy czuję się wtedy staro. Spoko spoko młodziutkie jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczynki za miłe powitanie....marika30 u mnie trochę też blokada psychiczna, strach przed porodem, no i też głównie czekałam w pracy na stałą umowę o pracę, żeby mieć do czego wrócić. Ale z umowy nici, ze względu na pakiet antykryzysowy kolejną już dostaję na czas określony - tym razem na 18 miesięcy. Więc stwierdziłam, ze nie mam na co czekać bo za 2 lata nie wiadomo co będzie i może znów kolejna umowa będzie na czas określony, więc zdecydowaliśmy się z mężem albo teraz albo nigdy. W ciągu tych 18 m-cy może jeszcze zdążę wrócić ;) A jeśli nie to trudno będę musiała szukać nowej. Co ma być to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężkie porody heh:) Ja swojego Janka w samochodzie urodziłam:) Ja tam urazu nie mam:) rodziłam sama w nocy w pokoju bo nie chcialam nikogo obudzic !!!!teraz sobie myslę że głupia byłam ale w ciąży strasznie byłam dobra dla wszystkich i chciałam żeby sie wyspali- skurcze co 5 minut miałam od 11 wieczorem a zebrałam sie żeby zejść i poinformować wszystkich że mam bóle parte o 4.30 rano:) ale jeszcze sie uparłam że musze nogi ogolić bo nie pojade z nieogolonymi do szpitala... potem sie uparłam że nie będe rodziła w naszej porodówce bo tam zawsze jakieś cyrki (koleżance dziecko zmarło po 2 dniach 2 tygodnie wcześniej i nikt nie wiedział dlaczego!!!!) więc jechalismy do szpitala gdzie moja ciocia jest ordynatorem no ale nie dojechalismy przez finałem!!! Mój M za to ma uraz bo biedaczyna jechał ze mną z tyłu ja nogi na szybie mama za kierownica. M to mi kazał wciskac z powrotem jak poczuł glówke w takim był szoku!!! miał pepowine odcinać ale stał w szoku obok auta jak juz dojechalismy:) teraz sie z tego smiejemy ale sie mogło różnie skończyć... nastepne porody zdecydowanie planuję w szpitalu... heh ot i moja historia pierwszego porodu... a testy juz kupiłam jutro rano testuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka4127 no to niesamowity poród naprawde :))))) Dzielna bylaś, a Twój M jeszcze bardziej. Ja porodu boję się panicznie, ale instynkt macierzyński silniejszy. Poprzedni poród miałam poprzez cesarskie cięcie ze wskazaniem - ze względu na pośladkowe połóżenie płodu i marzę o tym, aby drugi też był taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka hahahahaha dobra z Ciebie kobietka:) całe szczęście że taks ie skończyło:) Marika ja dzisiaj do lekarza ide i od 6 nie śpie i dlatego mi sie dzień dłuzy dopiero 12!!! u mnie tez juz leje ja też sie boje porodu od razu biore zzo nie zastanawiam sie wogóle dzisiaj sie spytam lekarza czy wogóle u nas w szpitalu takowy jest:P nie chce żeby chłop był przy mnie sama dam rade nie chce żeby mnie oglądał wrzeszczącą cierpiącą :P takie moje plany ale co bedzie w rzeczywistości to życie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula to ty już panikujesz widze:) hehe mnie az tak mocno nie bolało. nie powiem zeby było jakos szczegolnie przyjemnie ale nie było źle naczytałam sie żeby bujac biodrami to bujałam . wyobrażam sobie że bardziej boli złamanie otwarte nogi :) Choc nigdy nie mialam nic złamanego ( bo srodkowy palec u nogi sie nie liczy):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula to liczymy na dobre wiadomosci po wizycie u lekarza i ze szybko napiszesz... a Ewka Ty niezła aparatka jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie mam dziś natchnienia żeby pisać ale jak przeczytałam o porodzie Ewki to musiałam:) Ewka niezła aparatka z Ciebie:D Witaj Amnezjo:) Powodzenia:) Basiula czekam na relacje z wizyty:) Paula nie zazdroszczę zabiegu. Ale podobno będą lodami Cię karmili:) Zgubiło nam się kilka Dziewczyn:( Animaja, Lonah, Satyna, Iza, Różowa Chmurka. Dziewczyny co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula może w końcu przeniesiesz się na dół tabelki?;) Amnezjo dopisujesz się? NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24...................24...........22..........31.05. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9...........22.05. 2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4...........05.06. 2010 wlkp. jutka1975...............35.............5...........02.06. 201 0...śląskie ewka4127...............24............2............21.05.2 01 0..zachpom aga_ton.................25............14...........05.06. 2010 ...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20......niespodzianka.....01.2011.... ..stargard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jestem jestem...no niezla akcja z tym porodem...ja tam panikara jestem i moj porod jak wspominam to pewnie gdybym mogla 1000 razy bym sie juz rozmyslila z tym zajsciem w ciaze...dzis mam 18 tydzien ciazy...kupilam dzis wozek nazywa sie q12 ...wiem ze to szybko ale jak go zobaczylam to juz nie moglam oczu oderwac od niego.... mialam to zrobic po porodzie dopiero tak jak z 1 dzieckiem..ale...no i wyprawke skompletowalam...malenstwo kopie kilka dni juz...ale jeszcze reka nie czuje... jak sie wyprostuje to moze nawet miec 25 cm....szok...tylko jeszcze ten porod....na wymioty mnie bierze ze strachu....nie ogladajcie czasem porodow na youtube....bo dopiero sie bedziecie bac... ja powiem szczerze ze wolalabym isc na porod i nie wiedziec tego co wiem...ale kazda z nas jest inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iza:) Fajnie że się odezwałaś:) Wychodzi na to że masz ten sam stopień zaawansowania co moja siostra, ona ma 19tc, termin na 2.10. Też już wózek kupili. Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci24 no ba jasne, że się dopisuję :) NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24...................24...........22..........31.05. 2010....... pom. B.P.2300...............23...........10..........05.05 .2010...warm.mazur) basiula3...............24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9...........22.05. 2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4...........05.06. 2010 wlkp. jutka1975...............35.............5...........02.06. 201 0...śląskie ewka4127...............24............2............21.05.2 01 0..zachpom aga_ton.............25............14...........05.06. 2010 ...mazowieckie amnezja6............32............1............10.04.2010......dolnośląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20......niespodzianka.....01.2011.... ..stargard ta data to moja ostatnia miesiączka, ale u mnie cykle są bardzo nieregularne i trwają nawet do 60 dni więc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kresek na teście - jedna, no i plamienie powróciło a ja znów panikuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Witaj Amnezja:) Trzymam za Ciebie kciukasy!!! Ewka no co jest!?!? Radziłabym Ci iść do lekarza, jeśli plamienie znów ustanie, bo to dziwne jakieś... A co do Twojego pierwszego porodu to tak się uśmiałam że szok!!! Niezła przygoda, będziesz miała co synkowi opowiadać:)hehehe... Gucci no mam nadzieje że sie napasę lodami po wycięciu tych migdałów...a boję się jak 2-letnie dziecko...jedyny plus że to będzie pod narkozą bo jestem uczulona na te wszystkie gówna , które podają podczas miejscowego...zasnę i jak się obudzę będzie po wszystkim:) Izulek Ty juz wszystko kupiłaś? Nieźle!!! Grunt to przygotowanie:) Basiulek melduj się, bo chcę wiedzieć coi jak zanim do pracy pójdę:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej No Ewka to teraz lekarz..trza sprwadzić co sie dzieje.... Kupiłam sobie wczoraj kwas foliowy,nie wiem czy powinnam ale pomyslalam ze nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mogłaby sie basiula zameldowac zanim sie połoze....jestem ciekawa co u Niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jestes jeszcze?? Co myslisz o tym foliku dobrze czy zle ze kupiłam i biore? Aha widze ze Twoja corcia obchodzi urodzinki w tym samym dniu co moj tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki jestem szybko wstałam żeby Wam napisac wszystko jest ok mam zdjęcie z usg termin mam na 7 stycznia dzidzia ma 9mm serduszko bije:) mam 6tydzień i 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no basiula super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak bardzo sie cieszę:) i zazdroszcze....ale tak wiesz nie złosliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz napisze więcej bo widziałam że czekacie na mnie ale jesteście kochane;) prawie nie pamiętam usg bo byłam tak oszołomiona ale widziałam tego babla taki robaczek lekarz mówił że mam cholerne tyłozgięcie i może mnie bolec brzuch bo mi sie macica będzie prostować że nie mam sie tym przejmować na zdjeciu usg faktycznie widac taka gruszke wygiętą . Powiedzcie mi jak sie chodzi do lekarza w ciąży bo mi na kartce zapisał trzy wizyty i wszystkie równo co trzy tygodnie tak często się chodzi?? zobaczyłam to dopiero w domu i dlatego sie nie zapytałam. Jeżeli chodzi o wózek łóżeczko i reszte pierdołek będe sobie co miesiąc kupować bo nie mamy aż tyle kasy żeby od razu wszystko kupić do porodu uzbieram wszystko ciuszki kupie od mojego kolegi co miał sklep z odzieżą dziecieca ale zamknął i ma jeszcze duzo ciuszków mówił że czekaja na mnie Paula dobrze że będziesz spała dasz rade same korzyści juz nie bedziesz tak często chorowała i antybiotyku brała:) Izulek super:) mam nadzieje że juz sie cieszysz że będzie drugi synus:) jutka bierz kwas foliowy nie zaszkodzi a pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka dzięki nie zazdrość sama nie długo będziesz w ciąży:) ja Was rozumiem bo wiem ile sie staracie i przykre to jest;/ ale uda Wam sie zobaczycie!!! ja Wam to mówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz spokojnie moge isc spac:) zimno potwornie i pada..trzymajcie sie ciepło:) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ja tez w to wierzę:) musi w końcu sie udać chyba ze cos innego jest mi pisane..kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24...................24...........22..........31.05. 2010....... pom. B.P.2300...............23...........10..........05.05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9...........22.05. 2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4...........05.06. 2010 wlkp. jutka1975...............35.............5...........02.06. 201 0...śląskie ewka4127...............24............2............21.05.2 01 0..zachpom aga_ton.............25............14...........05.06. 2010 ...mazowieckie amnezja6............32............1............10.04.2010 ......dolnośląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20......niespodzianka.....01.2011.... ..stargard basiula3 ............ ....24...4...............7.01.2010.............lubuskie może sobie zrobie prezent na urodziny bo urodziłam się 6 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24...................24...........22..........31.05. 2010....... pom. B.P.2300...............23...........10..........05.05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9...........22.05. 2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4...........05.06. 2010 wlkp. jutka1975...............35.............5...........02.06. 201 0...śląskie ewka4127...............24............2............21.05.2 01 0..zachpom aga_ton.............25............14...........05.06. 2010 ...mazowieckie amnezja6............32............1............10.04.2010 ......dolnośląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20......niespodzianka.....01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie pomylił mi sie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ;( idz do lekarza przykro mi ze test wyszedł negatywnie nie wiem co Ci doradzić bo ja nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem jak cudownie zobaczyć maleństwo na usg!!!! Ja zaryczana byłam taka ze szczęścia , że kobitka kilka razy musiała mi pokazywać:) Tyłozgięcie też miałam konkretne, do tego stopnia że przeaz fałdy brzuszne było coś widać na usg gdzieś w okolicach 15-16 tyg...a tak to dopochwowo oglądaliśmy dzidzie:) I brzuch faktycznie boli konkretnie jak się ta franca prostuje:) Ale wszystko do przeżycia!!! Ja chodziłam co trzy tygodnie, ale dlatego że na zwolnieniu byłam od samego początku... Znalazłam zdjęcie z usg z 5tc + 5dni, mój Paulisiek miał wtedy 19 mm...ale się rozczuliłam:):):) Jutka kwas foliowy jak najbardziej wskazany !!! Przepraszam że dopiero teraz odpisuję, ale byłam Paulę do żłobka odprowadzić:) Ewka a ile lat ma Twój pierworodny, bo chyba nie doczytałam gdzieś... Posłuchaj nie odbierz tego źle, bo wcale Ci tego nie życzę a wręcz odwrotnie.Wydaję mi się że @ Ci się rozkręci mimo wszystko, miałam tak kiedyś...plamienie, przerwa i potem mnie zalało...organizm potrafi nas w konia zrobić...mimo to poszłabym na Twoim miejscu do gin, bo możesz mieć jakąś niewielką niedomogę ciałka żółtego i stąd te plamienia dziwne...luteinka i wróci do normy... Ale ja lekarzem nie jestem i to moje przypuszczenia tylko, mam nadzieję że się mylę...także nie gniewaj się że tak bezpośrednio, nie chcę Cię niepotrzebnie nakręcać bo wiem jak to później boli:( Życzę Ci jak najlepiej, żeby @ nie przyszła i aby za parę dni teścik pokazał 2 kreseczki:) A który to dzień cyklu przypomnij mi? Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to duża była a ja mam tydzień pozniej i 9mm a twoja 19mm mi lekarz mówił że wymiary ok a to duża róznica przeciez i tydzień pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś na wagary chodził zamist na matmie siedzieć to tak potem jest:):P) 0,19cm !!!!!!hehehehhehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×