Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Nie ma wiadomości od Pauli i Orianny. Zapominają o nas Dziewczyny:( BP to jakiś wirus pewnie, moja mama mi mówiła że dużo ludzi ma coś takiego w naszych okolicach i przychodnie zapchane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mi wylazły pryszcze na twarzy czyli pewnie @ przyjdzie juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym żeby nie przyszła, ale nie chce sie oszukiwac bo w tym cyklu jakos sie nie staralismy zbytnio, nie mielismy do tego glowy przez ten wypadek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co jest dla mnie zaskoczeniem w tym cyklu to to że nie bola mnie cycki a mam juz 27dc. juz bym chciala miec @ z glowy zeby zrobic te badania i sprawdzic co z hormonami czy sa juz prawidlowe czy jeszcze cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki..miłego dnia... BP mam nadzieje ze ci wreszcie przejdzie... Muszę wam cos opowiedzieciec bo az mnie skreca:( Bplały mnie te jajniki i niektore z was sugerowały ze moze owulka wiec trzeba było działać... Niestety córka (14 lat) postanowiła w trakcie (około 1) wstac sie na pic i co???? Mąż mi sie zwiesił...cholera a jesli przegapiłam ale jestem zła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Gucci>ja juz nie licze,ktory to dc,uprawiamy sex kiedy mamy na to ochote,bo ja i tak wiem,ze bez in vitro sie nie obejdzie,wiec korzystamy kiedy sie tylko da,a ze nie za czesto sie widzimy,bo maz w Wawie,a ja u rodzicow,to sex smakuje jak za dawnych czasow i nie ma jak myslec o starankach! ide do lekarza w poniedzialek,na razie ide po opis usg,bo to potrzebne mi na konsultacje do lekarza/szpitala,ale tez po skierowanie na kolejne hsg,bo maz mi powiedzial bym sprawdzila dzialanie bio i przekonala sie,czy mam udrozniony ten jajowod,czy nie,bo jesli jest juz sprawny to nie poddam sie operacji,a bede do niej jezdzic by zlikwidowala mi ten torbiel!a jesli nie,to ide na operacje jak najszybciej... pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko kochana, tereskus wyobrażam sobie a z drugiej strony niw wyobrażam sobie bólu jaki przeżywa matka po stracie dziecka, wydaje się to nie do przezycia. Ale co my mozemy na to;( Trzymajcie się dzielnie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po wizycie do lekarza. dostałam jakies probiotyki, słaby antybiotyk i jeszcze jakis lek w saszetce do rozpuszczania. podobno to z powietrza jakis wirus bo lekarka mowila ze ostatnio duzo przypadkow takich ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! Jestem cały czas i czytam ale nie zawsze jest czas by coś napisać...Tak ja też miałam testować jakoś teraz, ale nawet nie pomyślałam o teście, bo nawet mi gin mówiła, że raczej nic z tego nie będzie...więc żadnym testem głowy sobie nie zaprzątałam...@ przyszła, nic mnie nie boli ale leje jak z kranu..hehe Nie myślę już o starankach, za 2 tyg mój M wyjeżdża, a ja te migdały pieprzone wycinam i teraz tylko to mam w głowie:( Najgorsze że nie zaszczepiłam się na wzw...i trochę się boję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Paula,ja tez mysle o szczepionce,ale tez jakos nie mam czasu by to zrobic!wrrr (czyt.mam czas,ale nie na to ;) ) Basia!a Ty gdzie? BP > dostalas to zwolnienie,na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku ja jedną dawkę przyjęłam we wrześniu ale muszą być min dwie, żeby była ochrona...potem nie zrobiłam bo za każdym razem miałam nadzieje że jestem w ciąży...albo byłam chora...i tak zleciało:( No właśnie Basiulek gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bureczku dostałam. ide do pracy 7 czerwca. trochu mi lepiej biegunka mi przeszła chwilowo ale jeszcze tak mnie muli i mdli, ale temp mi spadla i mam 36,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a na ile jest wazna ta szczepionka przeciw wzw? bo ja kiedys mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,ze tempka Ci zeszla,to przynajmniej masz wiecej sily na leniuchowanie :) hehe Paula>to ja musze sprezyc sie chyba z tymi szczepionkami,skoro maja byc min.2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisalam juz tu u was kiedys i odeszlam z forum.... chcialam sie zapytac czy planmienie owulacyjne moze trwac 5dni(dzisiaj piaty dzien mam) plamienie sie zaczelo 13 dc i trwa 14 15 16 i dzis 17dc raz jest brunatne raz rozowe pojawia sie i znika maila tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche odpoczne psychicznie :). spadły mi 2 kg dziewczyny bo sie kapalam i weszlam na wage w lazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ja tam nie wiem ale mysle ze to raczej nie plamienie implantacyjne bo w tych dniach co ty piszesz to raczej owulka dopiero wystepuje ale to tylko moje zdanie, zreszta kazda kobieta jest inna i nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! nie pisałam do Was ale codziennie Was czytam... niestety i mi tym razem się nie udało. Miałam takiego doła, że szkoda gadać :-(teraz już mi troszkę lepiej, ale ogólnie tak mi było smutno jak nigdy. zaczęłam kolejny cykl z clo, ale nie mam już nadziei, że ten lek mi pomoże. Boję się, że nie tylko w braku owulacji jest problem...może ktoś powie, że staram się krótko ale dla mnie to już bardzo dłuugo (od września 2009). Czasami brak mi sił i mam dość :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wpadłam sie tylko przywitać po pracy...jakoś i tak nic do mnie nie piszecie..tak mi smutno jakoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jestem moi rodzice mają tak wolny net ze szkoda mi nerwów żeby wejść:P u mnie wszystko ok jestem szczęśliwa bo jedziemy na wczasy nad morze myślałam że nic z tego w tym roku ale udało się:) jedziemy ze stałą paczką takie nasze ostatnie wakacje:P bo na nastepne juz nikt nie będzie chciał z nami jechać :P i chodze taka szczęśliwa z tego powodu jak by mi ktoś gwiazdkę z nieba dał:P czasami mam taka depresje że żyć sie odechciewa a czasami jesten w takiej eufori że nie moge usnąć:P przyszła mi ostatnio ochota na kawke i pije jedną dziennie ochota na fajki ogromna w szczególności jak mi smutno;/ ale daje rade. smutno mi dziewczyny że Wam się nie udaje:( mam nadzieje że wyjeżdżacie gdzies na wczasy na kilka dni żeby odpocząć psychicznie od tego wszystkiego:) i wrócicie z brzuszkami:) życzę Wan tego bo wiem jak tego pragniecie:) Wszystkim mamusiom zyczę wszystko co najlepsze dzisiaj wasze święto :* odezwe się w piatek jak będę już u siebie bo naprawde na kafe wchodze 10 min:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc na moja poczte nie wiem czy to wina tego pieprzonego netu brak słów;/ jutka lolitka jak chcecie mnie na nk hehe to superburek Paula mnie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna w tych dniach co piszesz to raczej plamienie owulacyjne ale tylko o nim czytałam z wlasnego doświadczenia nie moge nic napisać... chyba że masz któtkie cykle wtedy może byc implantacyjne:) ale jak brunatne to prawdopodobnie niedobory czegoś tam już nie pamietam czego bo się gubię. Ja miałam teraz plamienie w tym cyklu ale od 9-go dnia po owulacji trwało 4 dni ale i tak nic z tego nie wyszło niestety:( Teraz mnie zalewa jak nigdy @. jutka ja do ciebie napisze jak już się tak domagasz:)---> cześć:) nie smuć się bo się wszystkie bedziemy smucic:) głowa do góry i działamy dalej:) dzisiaj piękna pogoda słonko świeci (przynajmniej u mnie) trzeba się weselić:) Szczerze mówiąc znów wchodziłam na forum z nadzieją że któraś ma dobre wieści :) Pewnie bym sie podbudowała że mi też sie uda no ale nic ... jakaŚ dzisiaj radosna jestem:) ktoś pije kawusie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane witajcie:) Bureczku rób to szczepienie drugie masz po 4 tyg a kolejne po pół roku...ale po drugiej już jesteś "bezpieczna":) Ja mam pietra bo nie zaszczepiłam się i mój M już mi parę słów powiedział na ten temat...mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze...ale miałam już operację na narkozę, miałam poród ...i to wszystko tez bez szczepień i jakoś przeżyłłam więc liczę że jakoś to będzie... Tak mnie zalewa że nie nadążam...na szczęście nic mnie nie boli bo bym się wściekła...od jutra mam wolne do końca tyg więc nadrobię z Wami pogaduchy:) Bp duuuużo zdrówka:) Szczepienie na wzw jest ważne 5 lat(bynajmniej to które ja miałam) satyna masz niedobór progesteronu...przez to też przeszłam...tak jakby 2 okresy w miesiącu...z czego jeden mały...nie martw się da się to wyprostować lekami:) oriananana głowa do góry uda się!!! Trzeba wierzyć!!!! basiulek jak fajnie:) ja też chce nad morze...ale pewnie nie pojadę:( ewka to nas obie zalewa w tym cyklu... jutka a Ty co? żadnych smutasów mi tutaj!!! ja staranka zawieszam co nie znaczy że nie będe do Was zaglądać:) Buziaki cieplutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny. Juz mi troszke lepiej. ale jeszcze nie jest całkiem dobrze. nie moge patrzec w lusterko normalnie tak mi twarz wysypały pryszcze i to takie wielkie zwłaszcza na czole i policzkach :( dekolt tez mi wysypuje :( wygladam okropnie :(. dzwonilam do pracy ze mam zwolnienie do 6 czerwca, to wielkie pretencje ze sie rozchorowałam, ze jak sie lepiej czuje zebym predzej wrocila itp, kurde niech spadaja, i tak mi umowy nie przedłuza, a by wykorzystac czlowieka chcieli do ostatniego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czołem... u mnie dzis 27 dc cyklu zadnych niepokojacych objawow..normalnie nic sie niedzieje.. Ciekawe kiedy Pani @ przyjdzie bo ciazy sie nie spodziewam,za mało staranek... Zreszta nie wiem czy sobie nie dac spokoju ,nic nie wychodzi wiec widac tak ma byc.#1 maja mam lekarza chyba ze akurat wtedy mnie zaleje:( No zobaczymy i czekamy... BP a ja na jednym forum wyczytałam ze jak taka jedna dziewczyne wysypało na buzi to okazał sie ze jest w ciazy,chyba ze taki Twoj urok przed zblizajaca sie @ to ja akurat nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jutka. no jak byłam małolata to mi często wychodziły takie krochy okropne, ale tak od 18 to zdarzyło sie ze przed okresem wyszła mi 1 lub dwie jakies krosty i mialam spokoj, cery idealnej niddy nie mialam ale tak jak jest teraz to normalnie wstyd az. musialabym z kg pudru ba.nałożyc i podkladu zeby to zamaskowac, i to takie same wielkie krosty. mysle ze to pewnie po tych hormonach co biore, tzn narazie mi sie skonczyły i mam ta przerwe na @. dzis u mnie 28 dc, a rano miałam taki śluz jak plodny przezroczysty, rozciagliwy oj cos sie poprzestawiało chy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie czuje nic teraz, rano delikatnie zakuł mnie jajnik i teraz nic, jakbym była juz po a nie przed. no mysle nad testem ale jeszcze poczekam do piątku lub soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×