Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

jakoś dziwnie sie czuje..boli mnie brzuch i jajniki.... Chyba @ sie zbliża szybciej niz myslałam :( Ehh..co za przesrane zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Bal niestety nie udany. Nasz profesor zmarł... Tańczył bawił sie z nami, upadł .Prawdopodobnie wylew. Nic nie dało się zrobić. Z racji wczorajszych wydażej upiliśmy się wszyscy strasznie i dzisiaj mam kaca mordercę. Dodatkowo rozsadza mi macicę. Dosłownie. Czuję jakby mi ktoś po niej chodził. Ucisk okropny i ból. Łyknęłam nospę i apap i już przechodzi. Zawsze mnie bolał brzuch podczas @ ale tak to jeszcze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka straszna historia:( Dziś same złe wieści, aż się popłakałam jak oglądałam wiadomości o powodzi. Siostra B. dzwoniła że jej teściowa ma już 0,5 metra wody w domu:( i nie mają jak uciekać bo most zalany:( Bureczku a co z Tobą??? Gdzie nam uciekłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka a może owulkę dopiero masz bo na bóle małpowe to chyba trochę za wcześnie u Ciebie? Jak chcecie zobaczyć nas na nk to podajcie maila to Wam wyśle moje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niewiem moze owulka ale ja sama nie wiem:( Podaje email:) juteczka@op.pl czekam na info od was zeby was zobaczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* o matko co za straszna historia z profesorem :( może faktycznie zaczynaja ci sie dni płodne a który masz dzień cyklu?? my sie mamy na nk więc nowe dziewczyny wyślijcie swoje dane na mojego mejla basiunia3@tlen.pl a ja wam odesle moje dane :) wpiszecie w wyszukiwarke znajomych i będziecie miały:) lolitka zabierz mnie ze soba:) bureczku no właśnie gdzie jestes?? wychodz zza krzaków mam nadzieje ze wszystko w porządku ja staram sie nie oglądać programów o powodzi bo mnie to za dużo nerwów kosztuje:( biedni ludzie :( tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Guci :) Właśnie Cie odwiedziłam na NK...:) Teraz zabieram sie za pisanie informacji do basiuli na email:) ps..jajniki dalej bola:( juz nie wiem co jest nan dzis 25dc... co to zas bedzie to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Naprawde straszna wiadomosc z tym profesorem :( ja umieram dzis normalnie, chyba sie strułam czyms bo mam taka biegunke i wymioty ze ło matko :( dzis mam 26 dc i wogole nie czuje sie na @, wczoraj mialam sluz taki wodnisty jak plodny, cycki mnie wogole nie bola.Nie wiem co sie dzieje te hormony mi chyba szaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:) Jutka ja właśnie podglądam Cię na nk;) Ja mam dziś 22dc i chyba owulkę bo jajniki bolą , nie wiem bo w 13dc też mnie bolały? Bureczku mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to co te nasze jajniki powariowały mnie w 9 dc tez bolały nawet myslalam ze tak szybko owulka wiec co ...kij wie trzeba znow czekac i czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się przytulać codziennie, nie ma innej rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostane alkoholikiem :) ale na powaznie to spoko jeszcze daję rade:) cel uświeca srodki:) A BP gdzie Cie porwało??? Ja za 30 min do pracy:( a tak mi sie strasznie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewuszki niestety wezwało mnie :( już normalnie nie mam czym wymiotować, zołądek mnie nawala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP współczuje, dużo pij bo się jeszcze odwodnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Basia,Gucci>milo,ze pytacie o mnie,jestem i czytam zza krzakow,czasem nie wiem co pisac,wiec po prostu milcze... siedze nadal u rodzicow,czas plynie tak blogo i wolno :) pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale jestem wsciekła. dostałam jeszcze temperatury najpier 37,5 potem 38,5 i pojechałam z moim do lekarza to tak mnie to wku....ło ze az mnie trzesie, najpierw sie nie dostałam bo numerkow nie mieli w przychodni, a potem kazala jednak czekac, zwolnienia mi nie dala, nawet mnie nie przyjeła, tylko pielegniarka weszla i dala mi recepte na laremid , a od goraczki kazala cos kupic w aptece :( jestem zla jak osa, jutro ide do lekarza prywatnie i biore zwolnienie dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Widzę że nikt się nie kwapi do pisania więc ja zacznę:) Bureczku pisz cokolwiek:) Nie wiem który masz dc itd. pogubiłam się. Jak się czujesz? Kiedy konsultacja? Nic już nie wiem. Mnie dopadły jakieś głupie myśli, tak mnie trochę bolały jajniki i ochotę na przytulanka miałam ale zrezygnowałam bo po co się starać jak i tak nie wyjdzie? Jestem już zmęczona, wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszłam że w Ostródzie gimnazjaliści bawili się w słoneczko i to dość owocnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci nie łam nam się tu. Każda tak czasami ma ale się nie poddawaj. Jak masz ochotę na przytulankę to sie przytulaj nie myśląc o tym że robisz to tylko dlatego że chcesz mieć dzidzię tylko dlatego że masz ochotę i kochasz swojego faceta. Wtedy pewnie niespodziewanie sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos słoneczka to w wyborczej dzisiaj czytałam że rozmawiali z tymi dziewczynami i że to nie prawda:) że SE oczywiście nakręcił newsa... zapomniałam napisać czy ktoś dzisiaj testuje?? bo ja mam ciągle nadzieję że mi ktoś zaraz napisze ze dwie kreski na teściku się pojawiły. Z tego co pamietam to było nas 4 które miałyśmy testowac w tym samym czasie. Ja odpadłam a gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....WIEK.....CYKL_STARAŃ.....TERMIN@.....WOJEW< /a>ÓDZTWO satyna18.................21...........???..............11 .04 .2010.... wlkp. Paula_27.................27...........16?17?......21. 05. 2010.... wlkp Gucci24..................24...........22..............31. 05. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........10..............05. 05 .2010...warm.mazur) Różowa chmurka....25............4...............08.03.2010... lolitka......................25............4 .31.05.2010.....małopol. oriananana..............25.............9..............22. 05. 2010..... wlkp. monia2152..............28............4..............05.06 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5..............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............2.............21.05 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14.............05. 06. 2010 ...mazowieckie amnezja6................32.............1............10.04 . 2010 ......dolnośląskie Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie Loonah..........20.........2.........15-16/06/2010....... ..podkarpackie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całe miasto az huczało, ja to słyszałam jedynie plotki takze nie wiem jak to naprawde było, bo kazdy inna wersje miał. ale znow ostroda zasłyneła. no narazie wymioty i biegunka ustały ale tak czuje cos na zołądku, że mi siedzi, jesc mi sie nie chce wogole tylko bym piła ciagle, no i mam jeszcze te 37 temp. na 16 umowiłam sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×