Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hehehe spoko ja zawsze z matmy miałam dwóje:P więc spoko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Basiu ja też chodzę co 3 tygodnie na wizyty, a to dlatego, że lekarz może wystawić zwolnienie na 3 tygodnie, żeby nie było problemów z zus-em i żadnych kontroli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 24 dzień cyklu owulka była w zeszłym tygodniu piatek sobota chyba jakos tak. @ powinna przyjść w sobotę mniej więcej. pierwsze plamienie w ta sobote czyli 8-9 dni po ewentualnym załpodnieniu. Postanowiłam sie wyluzować i nie panikować w tym celu leżałam w wannie godzine ze świeczunia :) teraz niestety czas wracać do obiowiązków chałupe wysprzątać , ciasto upiec (mama ma dzisiaj urodziny:)) stwierdziłam że nie ide do gin bo wtedy to sie dopiero nakręcę. co ma byc to będzie... jak jestem w ciąży to jestem ( w sumie nie spodziewałam sie że test wyjdzie pozytywny bo hcg wzrasta i to nieznacznie dopiero od momentu ewentualnego zapłodnienia). kuzynce teraz nie wyszło w dniu spodziewanej miesiączki a dopiero 2 tygodnien później !!! może dzisiaj zadzwonię do cioci ( jest ginekologiem) i wtedy zobacze co dalej. szczerze mówiąc to nie bardzo chce mi się ruszać z domku :) M zabrał autko do pracy a jak mam sie tłuc autobusem do centrum to jakos mi się nie uśmiecha. w sobote mam bal absolutoryjny i tak sobie myslę że jak nie jestem w ciąży to mogłaby ta @ przyjść troche wczesniej bo bym wiedziała wtedy czy mogę poszaleć ( w cenie balu jest alkohol bez ograniczeń:)) a jak jestem to lepiej zeby sie okazało do soboty rano:) Bo będę zła jak pojadę na bal autem a @ przyjdzie np w niedziele i wtedy sie okaże że ostatnia okazja pobalowania z ludzmi z roku mnie ominęła... A mój Jasiulek skończy 7 lat we wrzesniu. Pisałam na początku że sie pospieszyliśmy:) poszedł rok wcześniej do szkoły więc sie już troche poważniej zrobiło:) to juz nie mała dzidzia tylko mały-dorosły mężczyzna:) Już mi nie wolno wejść do łazienki jak się kąpie bo nie wolno mi go oglądac na golasa:( taki już się dorosły zrobił:) i nie wolno całować przy kolegach, chodzenie za rękę też jest nie wskazane:) ale jak jesteśmy sami w domu to sie przytula jak mała dzidzia. wczoraj np. przyszedł do mnie na kanapę przytula sie i mówi "jestem twoja mała dzidzią , daj possać cysia" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 24 dzień cyklu owulka była w zeszłym tygodniu piatek sobota chyba jakos tak. @ powinna przyjść w sobotę mniej więcej. pierwsze plamienie w ta sobote czyli 8-9 dni po ewentualnym załpodnieniu. Postanowiłam sie wyluzować i nie panikować w tym celu leżałam w wannie godzine ze świeczunia :) teraz niestety czas wracać do obiowiązków chałupe wysprzątać , ciasto upiec (mama ma dzisiaj urodziny:)) stwierdziłam że nie ide do gin bo wtedy to sie dopiero nakręcę. co ma byc to będzie... jak jestem w ciąży to jestem ( w sumie nie spodziewałam sie że test wyjdzie pozytywny bo hcg wzrasta i to nieznacznie dopiero od momentu ewentualnego zapłodnienia). kuzynce teraz nie wyszło w dniu spodziewanej miesiączki a dopiero 2 tygodnien później !!! może dzisiaj zadzwonię do cioci ( jest ginekologiem) i wtedy zobacze co dalej. szczerze mówiąc to nie bardzo chce mi się ruszać z domku :) M zabrał autko do pracy a jak mam sie tłuc autobusem do centrum to jakos mi się nie uśmiecha. w sobote mam bal absolutoryjny i tak sobie myslę że jak nie jestem w ciąży to mogłaby ta @ przyjść troche wczesniej bo bym wiedziała wtedy czy mogę poszaleć ( w cenie balu jest alkohol bez ograniczeń:)) a jak jestem to lepiej zeby sie okazało do soboty rano:) Bo będę zła jak pojadę na bal autem a @ przyjdzie np w niedziele i wtedy sie okaże że ostatnia okazja pobalowania z ludzmi z roku mnie ominęła... A mój Jasiulek skończy 7 lat we wrzesniu. Pisałam na początku że sie pospieszyliśmy:) poszedł rok wcześniej do szkoły więc sie już troche poważniej zrobiło:) to juz nie mała dzidzia tylko mały-dorosły mężczyzna:) Już mi nie wolno wejść do łazienki jak się kąpie bo nie wolno mi go oglądac na golasa:( taki już się dorosły zrobił:) i nie wolno całować przy kolegach, chodzenie za rękę też jest nie wskazane:) ale jak jesteśmy sami w domu to sie przytula jak mała dzidzia. wczoraj np. przyszedł do mnie na kanapę przytula sie i mówi "jestem twoja mała dzidzią , daj possać cysia" hehe cos mi się nie wysłalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka to zadzwon do ciotki jak jest ginekologiem naewno Ci cos doradzi przez telefon:) tu może być różnie paula tez takie cos miała:) a może to faktycznie ciążą oby oby:) duzego masz synusia:) co pieczesz dobregoo??:) ja chyba też co będe musiała upiec jabłecznik bo mam 2 kg jabłek i zaczynaja sie robic nieciekawe a ja za 4 dni wyjezdzam na tydzien z domku moi rodzice wyjezdzaja na wycieczke i bede musiala sie moja babcia zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula a pieke murzyna z gruszkami to u mnie wszyscy lubia najbardziej:) janek właśnie ubija białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka to masz już w domku kawalera jak się patrzy...:) dzwoniłaś do cioci? mam nadzieję że ona coś zaradzi...skoro niedawno była owulka, to mogło być to plamienie implantacyjne, ale jak już pisałam wcześniej-nie chcę Cię niepotrzebnie nakręcać...a jak jest teraz? plamisz? bo jeśli tak to raczej wskazuje na niedomogę ciałka żółtego...plamienie implantacyjne jest raczej niewielkie, więc wszystko zależy jak bardzo plamisz (jeśli jeszcze plamisz...)... Mimo wszystko kciukasy trzymam mocno jak zawsze za wszystkie starające:) Basiul a jak z Twoim Mężem? Topór zakopany? mam nadziję że zdjęcie Waszej "Kropeczki" rozwaliło Go na łopatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :). Pogoda okropna, ciagle pada, zimno jak w listopadzie, z domu sie nie chce wychodzic. w pracy dzis tak zmarzlam ze sie w domu nie mogłam dogrzac. u mnie dzis 20 dc. i co chwila jajniki mnie tak ciągną jak przed @. basiulka jak fajnie juz widziałaś swoją kruszynke :) witam nową koleżanke :) amnezja6 miło ze do nas dołączyłaś :) Mam dzis takiego lenia przez ta pogode ze nic mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki co tam u was, ja jutro wybieram sie do lekarza, troszke sie boje hehe. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Wszyscy mi mowia ze jestem gdzies w 3 mies ;/ a wg moich obliczen to 7 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :* na mnie działa ta pogoda wręcz depresyjnie nic mi sie nie chce kompletnie;/ Paula juz jest wszystko ok oczywiscie mąż juz spi gorzej niż niemowle;/ madaleno a czemu 3 miesiąc przytyłaś już ?? bo ja tak!!!! ale ja wiedziałam że u mnie tak będzie tendencja do tycia+rzucenie fajek zaparcia zatrzymanie wody w organizmie grrrr okropnosc prawie 7 tydzien a ja sie pożegnałam z moimi wszystkimi spodniami chodze w dresach juz obcisłych;/ szlag by to trafił pod koniec ciąży to sie będe chyba już tylko kulać:P jak piłeczka:P lekarz zabronił mi biegać jezdzic na rowerze i na rolkach pozostały mi spacery dzisiaj byłam 5 minut bo tak mi cholernie zimno było;( ewcia jak tam sprawy sie potoczyły?? superburku a Ty zowu za krzaczkiem siedziesz??:P co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ewka,ale się uśmiałam jak czytałam o Twoim porodzie! :D Normalnie jak scenariusz jakiejś komedii :D ale tak na poważne, to Cię podziwiam - ja drżę na myśl o tej chwili. Mam nadzieję,że te anomalia,które Ci się przytrafiły okażą się drugą ciążą :) Witam nową koleżankę- Amnestię6 :) i życzę szybkiego ujrzenia 2kreseczek :) Basiula, ja też chodzę do gieni średnio co 3tyg. Fajnie,że już widziałaś maluszka :) Paula, życzę powodzenia z migdałami.Tyle dobrze,że pod narkozą.Ale pomyśl, będziesz mieć z głowy ten paskudny problem. Powiem Wam,że brzuchol mi rośnie jak na drożdżach :P Ogólnie czuję się dobrze, tylko zaczyna się mi zgaga :/ czasem budzę się w nocy, bo mi do gardła kwasior podchodzi :/ Ale kopniaki małego dają tyle radochy,że pal licho z zgagą :D No i mąż narzeka, bo wlokę się jak stara baba,nie mówiąc już jak męczące jest dla mnie wdrapanie się na 3p. Zakupy zajmują mi ok1,5h :D:D:D:D Co do pogody, to masakra...Jestem z południa,więc widzę co się tu dzieje.Mój mąż ma wolne, bo wszystko zalane.Jak raz jechał do pracy, to wody było tyle,że podeszła do samochodu przez co mamy teraz bajoro. Białka szaleje i jest szersza o kilka metrów.Nie mówiąc już,że moja mama ma masakrę w domu-zalaną piwnicę,kotłownię i trochę kuchnię. My na 3p w bloku mamy sucho,ale znajomym zalało dość ostro mieszkanie na 10p. Kończę,bo mąż mnie ściga :P Pozdrawiam i do następnego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam witam, dziękuję za miłe przyjęcie :) Zakupiłam kwas foliowy - ja chyba zwariowałam z tym zajściem w ciążę bo nieustannie o tym myślę, nakręcam się niepotrzenie bo z drugiej strony przy moich cyklach wiem, że będzie mi trudno zajść. Ale powera mam ło matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madalena mi jutro zacznie sie 7 tydz a kiedy miałas ostatni okres to da sie łatwo obliczyć życze żeby wszystko było w porządku usg to piękne badanie tylko szkoda że ja sie tak paralizuje i prawie ic z niego nie pamietam ze stresu:P może za drugim razem będzie juz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnezja to git:) i pamietaj nie licz sobie kiedy co jak tylko dawaj czadu codziennie u mnie to własnie w taki sposób zaowocowało kiedys myślałam że co 2-3dni żeby plemniki były silne a to gówno prawda codziennie nawet 2 razy dziennie:P bierz kwas foliowy i korzystaj na luzie;) wiem że mi łatwo pisać ale ja sobie tak w głowe wbiłam i sie udało.Oczywiście jak nie masz żadnych problemów typu słabe plemniki męża czy leczysz sie bo to co innego. ide spać dobranoc:* mam nadzieje że rano bęziecie na kawce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula3 no to gratki - ja zaczęłam dawać czadu, liczyć za bardzo nie mogę, bo cykle mam różne i @ występuje jak chcce, ze śluzem też kiepsko. Będę zwyczajnie dzialać - no może nie 2 razy dziennie :P to już obsesja jest normalnie :)Jutro powinny mi przyjść z Allegro testy owulacyjne, tylko i tak zacznę je stosować w kolejnym cyklu, a kiedy on wystąpi to jest zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ja mam dokladnie wedlug obliczen 7 tyg i jeden dzien, a co do brzucha to nie urósł jeszcze piersi troche takie niby pelniejsze mam chodz biustonosz dobry jest co prawda ja nie sadze bym miala duzy brzuch bo mam jak to lekarz przy ostatniej wizycie powiedzial ze mam dobrze maskujaca miednice ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo noś noś dobry biustonosz. Ja przed I zajściem w ciążę miałam super jędrne piersi i pozwalałam sobie na codzienne chodzenie po domu bez stanika, co niestety zaowocowało później nieco oklapłymi cyckami :) Do glowy mi wcześniej nie przychodziło, że tak bardzo piersi potrafią się zmienić. Gdyby mi to ktoś wcześniej powiedział to bym w życiu nie rozstawała się ze stanikiem, choć dziwne, że tak trudno było mi się domyślić, że piersi rosną i stają się cięższe... No cóż za to teraz w staniku nawet śpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja i tak sie pogodzilam ze bede miala obwisle piersi bo mam jak dla mnie to duze DD a jak przyjdzie mleko to nawet nie chce wiedziec co to bedzie. Narzyczony mowi ze gdy bede z drugim dzieckiem w ciazy to na sylikony zacznie zbierac bo wie ze ja sie bede zadreczac tymi zwisami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula-> a no sie potoczyły sprawy tak że zadzwoniłam do cioci i mi powiedziała że bez paniki. może to być implantacyjne krwawienie ale nie musi. mam spokojnie czekać bo i tak nic na to nie poradzę jak już 4 dzień mam. no ale takie mam to plamienie że jak sie przyjżę dobrze to dopiero widać a jakbym używała szarego papieru to pewnie bym w ogóle nie zauważyła. Ach zapomniała napisac że wczoraj zemdlałam:/ mroczki przed oczami i odlot na kanapę potem sie czułam jakby mi ktoś wlał szum morza do ucha:)wczoraj było jakies dziwne ciśnienie choć przyznam że nie miałam tak jeszcze nigdy. jak @ nie przyjdzie do soboty to ide na bHCG jak będe miała czas bo pewnie ta sobota bedzie zwariowana. jakos tak się nie napinam juz co ma byc to będzie. aż sie sobie dziwie bo do dzisiejszego poranka strasznie panikowałam:) a co do obwisłych piersi:) to moje przede wszystkim po pierwszym dziecku urosły o 2 rozmiary no i fakt troche sflaczły:D heh mam nadzieje ze tak nie bedzie przy każdej kolejnej ciąży bo jak chcę mieć piatke dzieci to będę sobie mogła na plecy zarzucać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wygląda mi to raczej na niedomogę w takim układzie...u mnie pojawiało się przed @ plamienie nawet na tydz przed...ale trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) zaglądam czytam ale dawno nic nie napisałam ;-) więc dziś byłam znów u lekarza i niestety ale nadal zapalenie , i dodatkowo chyba mam torbielika , który się usadowił na lewym jajniku;-( ale lekarz nie był pewien mówi że może ciałko żółto się źle uformowało nie wiem sama już;ale mam brać od 16 dnia cyklu duphaston ;-( no i nadal biorę na zniżenie prolaktyny tabletki. Lekarz nie widzi w najbliższych 3 miesiącach szans na dzidziusia ;-(( A jeszcze mój mąż zrobił badanie nasienia i okazało się ze ma za mało ruchliwe plemniczki i też ma iść do lekarza by je trochę wyregulować ;-(( nawet cynk mu nie pomógł a z 23 miesiące bierze .płakać mi się chce od tego wszystkiego..dlaczego ja nie mogę mieć dzidziusia ;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia:(:( jak mi przyrko:( ciężko wogóle coś w takiej sytuacje napisac;( współczuje Ci bardzo ale musisz wierzyć że sie uda;) musi;) a powiedz mi jak lekarz może powiedzieć że przez najblizsze 3 miesiace nic z tego?? a skad on to może wiedziec?? amnezjaa czemu masz nieregularne cykle badałas to??? paula a Ty gdzie sie podziałas od rana??:P madlena ja akurat piersi sie nie boje sa ćwiczenia wzmacniajce piersi kremy ujędrniające (rewelacja) odpowiednie staniki i git ja kiedys z rozmiaru d schudłam na małe b moje cycki wyglądały jak rodzynki pomarszczone i obwisłe;/ ale naprawiłam je;):P ja bardziej sie boje dodatkowych kg:( bo u mnie to będzie 40kg jak nic;/ ale bede sie martwic pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Basiul...podczytuje...ale pisać mi się nie chce...:( Mam doła natury egzystencjonalnej...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh ja;/ Paula to podołujmy sie razem mi tez smutno ;/ pogoda na mnie działa okropnie nawet na spacer nie ma jak iść juz nie mam sił kisic sie w domu;/ z drugiej strony żal mi ludzi co ucierpieli podczas powodzi przeciez to jest masakra;/ stracili wszystko co mieli;/ juz nie oglądam w tv tego bo ja takie miekkie jajo i rycze od razu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli pozwolicie to przyłaczę sie do waszego forum ja z mężęm staramy sie juz 3 rok a prawie 2 jestesmy po slubie do tej pory uwazalismy e tam bedzie napewno dzdzia a ostatni miesiacami doszło do mnie ze juz tak długo sie staramy i ciągle nic zapisalam sie w czerwcu do lekarza endokrynologa na szczególowe badania bo prawdopodobnie mam niedoczynosc tarczycy noi meza wysle do lekarza na badania po badaniach sie zobaczy co jest grane jesli bedzie cos nie tak bedzie trzeba zacząc to leczyc chcialbym w tym roku jeszcze zajsc w ciążę moze mi sie o uda wierze w to bardzo bo dzeic sa bardzo kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka witamy:) długo sie staracie;/ dobrze ze się zapisałaś do lekarza trzymamy kciuki zeby w 2010r sie udało:) musi w koncu taki jest topik:) dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×