Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ale cisza znowu na forum juteczka jak to czekasz?? czekasz az nie przyjdzie:) trzymam kciuki:) pisałaś że ostatnio miałąś regularne cykle mam nadzieje że sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! Basiul czy testuję w niedziele? Piorun wie!!!! Na razie biorę luteinę.... Nie mogę się dogadać z M...no tragedia jakaś!!! Pieprzony egoista!!! Marzę żeby już wyjechał na ten kontrakt, bo jest trochę ponad tydz i już mam go dosyć!!! SERIO!!! Więc nie dziwcie mi się że tak naprawdę to mi zwisa co wyjdzie w tym cyklu...albo mam PMS albo On taki okropny jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka a Ty nie testujesz? Gucci masz urodzinki dzisiaj? Wszystkiego najlepszego!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziękuję za życzonka:) Ur miałam w pon. Wczoraj znajomi przyszli na kawkę i ciasto urodzinowe i każdy przyniósł kwiatka i wino:P W sumie to wypiłam tylko 2 małe lampki bo oczywiście liczę na to że @ nie przyjdzie itd... dziś mam 21dc, piersi strasznie mnie bolą i powiększyły się, zobaczymy jakie objawy jeszcze mi dojdą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no nie ,nie testuje bo wiem ze napewno nic z tego..za mało było staranek i jakby nie o prawidłowym czasie wiec tylko szkoda kasy na test..znowu widac cos mi sie przestawiło...czekam wiec cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* juteczka ja i tak trzymam kciuki:) Paula ja jestem tez pokłócona z mężem pokłócilismy sie w nasza pierwsza rocznice slubu szkoda gadac wogole;/ dziewczyny co sie nie odzywacie co???!!! nie ładnie:P loonah przestała wogóle sie odzywac odkąd zaszła w ciąze a jak brała tabletki to non stop:P mam nadzieje że wszystko jest w porządku i sie odezwie;) chmurko robie dzisiaj z twojego przepisu ogóreczki:) nie chce mi sie okrutnie no ale szkoda ogórków które mam na ogródku;) mam nadzieje że wyjdą ysznie:) na 20 mam wizyte u lekarza trzymakcie kciuki żeby wszystko było ok wieczorem lub z samego rana napisze wam co i jak miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia twoj przepis na ogórki z curry tez pysznie wygląda:) też zrobie tylko napisz czy ogórki trzeba obrac?? i pokroic w plastry czy ze skórka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) no, nie ma nic gorszego jak poklocić się z mężem, nie cierpię tego;( ale czasem się nie da. Paula trzymam mocno kciuki za ten cykl:) superburek pamiętam o Tobie, wierzę że w koncu się uda, gucci a co u Ciebie?? do jasnej choinki musi sie nam w koncu udać, wszystkim, nie ma innej opcji. u mnie dziś 11 dc, straszni mi się ciągnie ten cykly, , a to już 7 cykl staranek, działamy w tm cyklu co 2 dni, 6,8,10,12,14 tak przynajmniej zamierzam. w tamtym miesiącu byly staranka co dzien ale neistety nic z tego nie wyszło;( wierzę mocno ze w koncu się uda. tylko u mnie jeszcze problem tkwi w tyłozgięciu macicy, nie wiem nawet jaką pozycję po przyjmować, różne opinie,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lolitka:) jezeli chodzi o tyłozgięcie to ja mam silne i u mnie pozycja od tyłu:) i nie ma co cudowac że nie wolno isc siku ani kapać sie po seksie ja pamiętam że ja brałam prysznic po tym:) i z tego co mi wiadomo to dobrze połozyć sie na brzuchu u mnie akurat to nie problem bo ja spie tylko na brzuchu ( juz nie) bo mi brzuch przeszkadza więc lolitka pozycja od tyłu i iśc niuniu na brzuch:) owocnych staranek:) uda sie napewno:) u mnie dzidziulek powstał najprawdopodobnie 12 dc bo to był mój ostatni seksik:) pisze chyba bo codziennie sie staralismy:P lekarz na początku ciązy powiedział mi że może mnie brzuch bolec bo macica będzie sie prostowac a mnie nic kompletnie nie bolało i nie boli a juz mam 19 tydzien brzucholek widac spory. Zabieram się za ogórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula a jaki ja przepis dawałam bo nie chce mi się szukać:) jak curry to nie oberasz ogórków ze skorki tylko kroich w grube talarki a nie w apaski jak pisałam przepis na musztardowe to ja robię częściowo ze skórką a częściowo bez. do curry wybieram te wieksze ogórasy bo lepiej sie mieszczą do słoika a do musztardowych i kiszonych mniejsze:) a ja się pochorowałam lekarka rodzinna nie odbiera tzn pielegniary nie odbierają:/ leczę się czosnkiem, herbata z miodem i cytryną i czarnuszką na katar:/ ty basiula tez byłaś chora w ciąży z tego co pamietam:) i czym sie leczyłać?? a tak poza tym to u mnie oki 12 tydzień zaczełam wczoraj ide się dzisiaj umówić na usg na przezierność karkową ale nie wiem czy da radę bo trochę za późno się za to zabrałam. najwyżej pojade do cioci jak w Szczecinie nie da rady się umówić bo mój gin niestety nie robi takiego szczegółowego usg. wykrakałam bo się juz dobrze czulam w sobotę bylismy na weselu i normalnie wszystko jadłam ale od niedzieli już mdli mnie znowu. zawoziliśmy Jasiule na obóz do Kolobrzegu i zostawilam śniadanie na poboczu;:/ dzisiaj też mnie rzuca bleeeeeee mam nadzieje że to sie niedługo skończy:) brzucho mi wywaliło w zeszlym tygodniu ale dalej nie rośnie:) w zeszly czwartek bylam u gina na kontroli niby wszystko było oki rozebralam się stoje przed nim on mnie oblookał od góry na doł i mówi " no dobrze niech pani na wage stanie , no dwa kilo mniej nim ostatnio ale brzuch pani urosł hmm" zagląda w kartę z niedowierzaniem " 11 tydzień ciąży.... ciąża pojedyncza hmmmmmmm.... no dobrze" i się cieszy:) tak mi zasugerowal że coś mi brzuch za bardzo urosł więc nie wiem teraz czy mam się jednak szykować na bliźniaki czy co heh:) pozdrawiam was wszystkie serdecznie i czekam na nowinki od was :) a gdzie monia sie podziała ciekawe jak sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, ano nie bardzo mam co pisać to tylko Was podczytuję:) przygotowania przedślubne ruszyły, sporo juz jest załatwione, najważniejsze - ksiądz:) zaproszenia rozdane, zapowiedzi idą, protokół spisany, zakupy rozpoczęte, suknia się tworzy:) Jutro wybieram się na usg, to między 11 a 14tc, dzisiaj zaliczyłam już pełny 13tc wg OM, więc od jutra już jakby 4 miesiąc zaczął lecieć? Normalnie niewiadomo kiedy:) brzuszka nie widać, ale w związku z wiejskim ślubem to chyba lepiej dla mojej reputacji;) samopoczucie cały czas dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeśli chodzi o tyło zgięcie pierwszy lekarz kazał mi się od tyłu kochać ale chyba nie zaszłam od tyłu ;-))) a tak poważnie to doktorek do którego teraz chodzę powiedział mi że zawsze po staraniu kobieta powinna położyć się na lewym boku ;-) wiec się położyłam i tak usnęłam choć to nie moja strona spania wolę prawy boczek ...i po jakimś czasie dowiedziałam się ze jestem w ciąży ;-) wiec może to też działa ;-)) Ewka w sumie dobrze się czuje dziś idę do lekarza ;-)) chociaż dziś mnie głowa boli i tak strasznie mi duszno ;-(nie mam mdłość , bólów piersi ..tylko trochę się nie pokoje tym że kość od miednicy mnie boli taki dziwny ból ja taki miałam w tamtej ciąży i poroniłam więc mam nadzieje ze to nie jest nic złego ;-((( i mierzę temperaturę rano i tak i skaka od 37. a raz 36,9 ...muszę się spytać lekarzowi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia własnie weszłam zobaczyc czy cos napisałaś bo zalewa musztardowa od chmurki studzi sie a curry sie robi eheh dziekuje:) no ja byłam chora bolało mnie gardło na pierwszej wizycie babka mi powiedziała że mam zapalenie i mam sie leczyc domowo + tantum werde miałam lekka gorączke wiec brałam apap do tego herbata z cytryną mleko z czosnkiem chleb z czosnkiem po 3 dniach było jeszcze gorzej pojechałam znowu do lekarki zapisała mi antybiotyk brałam go 5 dni przestało gardło boleć kilka dni po skonczeniu antybiotyku powróciło wszystko na nowo z podwójną siłą pojechałam do innego lekarza powiedział że mam czekac i leczyc sie domowo na nastepny dzien pojechałam do innego lekarza:P i zapisała mi babka cos do płukania gardła robione w aptece na jodynie 3 dni i jak ręka odjął było juz wszystko ok;) tfu tf hihi:) więc Ewcia jedz do lekarza jak Ci nic nie pomaga duzo zdrówka życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Jestem juz po wizycie u lekarza i będę mieć najprawdopodobniej córcie:) lekarz widział zarys warg sromowych ale zaraz sie obróciła pupcią do nas i nie chciała więcej sie pokazać więc nie jest to jeszcze na 100% pewne miałam tez usg połówkowe wszystko jest w jak najlepszym porządku jestem tak bardzo szczęśliwa że znowu nie usne pół nocy. dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek tak się cieszę:):):) ****Buziaczki!!!! Wyściskałabym Cię ale trochę za późno na wizytę:Pheheheeee U mnie bez zmian....chyba się zacięłam na tego mojego M... Przyznam Wam się do czegoś...heh...nie wytrzymałam dziś w pracy i zrobiłam po cichu w łazience test ciążowy...dlaczego? Bo jestem GŁUPIA!!! Oczywiście negatyw...wiem że to dopiero 25 dc no i robiony w środku dnia....ale nie czarujmy się...takie cuda się nie zdarzają:( No to tyle:) Całuję mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ale dzis miałam noc ..pracowałam.tak zle sie czułam ze myslałam ze umre...cały czas niedobrze z małymi przerwami...wszyscy zaraz wyrokowali moze w ciazy jestes???? No ale nie jestem tak???Tylko 2 mozliwosci były ale w złym terminie wiec szans nie ma...ide do łozka moze mi przejdzie czuje sie fatalnie.. Pozdrawiam serdecznie Was basiula:) super gratuluje:)dziewczynka ....ehh tez bym chciała:) paula nie martw sie mężem niebawem wszystko wroci do normy,napewno... a co do testu pewnie za szybko zrobiłas :) a cuda sie zdazaja czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juteczka Ty mi cos podejrzana jesteś tak bardzo bym chciała żeby Ci się udało, rób tekściki Paula a jeśli chodzi o testowano to myślę że 25 dc to jednak za wcześnie, kiedyś czytałam artykuł na Onecie że dopiero w dniu planowanej @ wynik jest wiarygodny. W poprzednim cyklu tez nie ukrywam ze mnie nie ciągło żeby zrobić, mam nawet kupiony, ale wiedziałam ze dopiero po 14 dniach podwyższonej temp (bo sobie mierzę) jeżeli nie pojawi się okres to mogę testować, ale niestety dokładnie jak zawsze 14 dnia podwyższonej temp. pojawił się @. Basiul o jaka szczęśliwa musisz być Mi też marzy się córcia, od zawsze jakoś pragnęłam mieć pierwsza dziewczynkę ale najważniejsze żeby dzieciątko było i było zdrowe cieszę się ze wszystko dobrze z dzidzią napisz mi proszę w jakie dni były u was staranka i czy sprawdziło się to ze aby mieć dziewczynkę trzeba przytulać się często i nie zbliżać się do dnia owu. U mnie dziś 12 dzień cyklu, temp. Od kilku dni 36,3 więc jeszcze przed owu, śluzu za bardzo nie widać, ale tak bardzo chciałabym żeby się udało, wtedy dzidziuś urodziłby się w maju, prawie w miesiącu kiedy braliśmy ślub troche się obawiam jak to dalej będzie i jakoś boję się a z drugiej strony tak bardzo chcę mieć dziecko ze wydaje mi się to nie wiarygodne żeby spotkało mnie to szczęście. Zaczęłam do tego podchodzić w taki sposób jakby było to coś nie osiągalnego. Tak na mnie wpłynęło te 7 cykli. Może nie dużo, niektórzy starają się ponad rok, czy dwa lata, ale dla mnie to już jest naprawdę wystarczająco długo pociesza mnie to ze jestem umówiona na 7 września do ginka, mówił żeby przyjść po 3,4 miesiącach, więc Cisę wybiore, może da mi jakieś wspomagacze a może uda się teraz w tym cyklu. Oj jakie by to było szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) wczoraj byłam u lekarza ciąża prawidłowa 5 tydzień i 2 dni ale mam brać luteinę tak na wszelki wypadek kazał mi zrobić badania morfologia ,mocz , glukozę oraz na vdrl , hbs różyczka i toksoplazmoza oraz hiv wy też dziewczyny to robiłyście chociaż on mówił że jak przeszłam jedmnno poronienie to trzeba się upewnić czy wszystko z tej strony gra ...tylko to wszystko kosztuje bo nie mam tego na skierowanie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* Napisałam do Was rano tak długiego posta 15 minut chyba go pisałam i za chwile mi sie laptop sam wyłączył jestem teraz u rodziców a ten laptop jakis lewy i wszystko sie skasowalo grrr ale postaram sie napisac jeszcze raz to samo:) Paula skarbie mogłas przyjechac ja byłam o tej porze jeszcze sama moj maż jeszcze był w pracy bysmy sobie pogadaly ;) też mi sie chce płakać czasami bo mam kose z męzem nawet nie mam czasu z nim pogadac na poważnie bo długo pracuje a jak przyjezdza to ja czasami spie albo on tak przyjezdza zmeczony że brak słów takie zycie;/ smutno mi że sama przezywam takie wspaniałe chwile ehh... coś za coś niestety teraz praca odgrywa prawie najwieksza role w zyciu człowieka bo gdyby nie ona to bysmy nie przezyli i kółko sie zamyka jeżeli chodzi o twój negatywny test to nie ma co sie załamywać i wcale Ci sie nie dziwie że go zrobiłaś to jest naturalne ja mam nadzieje że 25dc to za wczesnie przeciez jeszcze masz czas:):) a jak sie czujesz??? lolitka no więc u mnie było tak kochalismy sie codziennie od 6 dc do 12dc w nocy czyli prawie 13 dc bo to była 1 czy 2 w nocy:) od 13 dnia cyklu bolał mnie brzuch a wieczorem to leżałam skulona i mąż mi jechał po no-spe taka miałam bolesną owulacje 14dc też mnie bolał brzuch ale troche mniej i nie było staranek pozniej wcale więcd nie wiem czy mialam owulacje 13 czy 14dc bardziej bym obstawiała 13dc bo najwiecej mnie brzuch bolał wiec nie wiem czy powinnam miec chlopca czy dziewczynke ja w te metody osobiscie nie wierze moja przyjaciołka ma córcie z owulacji i ja chyba też:) monia gratuluje:) wszystko będzie dobrze:) duzo zdrówka zycze:) juteczka no no no jakas podejrzana jestes:) no nic tylko teścik robic:) a pamietaj ze jak mało bylo staranek to nie oznacza że bezowocnie trzymam kciuki rob szybciutko test i napisz że wyszedł pozytwnie:) bureczku co u Ciebie??:) loonah napisz co tam u ginka:) i jak dzidziulek sie czuje:) ciekawa jestem co u naszej elixx bo coraz blizej rozwiązania jest:) musze Wam powiedziec że ogórewczki wyszły pierwsza klasa tak mi smakowały te zalewy curry i musztardowa że jadłam je łyzką a potem mnie brzuch bolał hihihi miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niedawno wróciłam z USG:) uspokajający widok:) wiek ciąży wyliczony na 12+3 (a wg OM 13+1, czyli jakby dziecko o 2 dni szybciej podrosło względem pierwszego usg). Przezierność karkowa 1,5, czyli w normie, kość nosowa widoczna:) łożysko tworzy się na tylnej ścianie. Długość dzidziolka to już 60,2mm. Jest strasznie ruchliwe:) lekarz nie mógł jakiegoś parametru złapać, tak maluch wierzgał;) serduszko pracuje - 162 uderzenia na minutę, pewnie dlatego taki wariat mały;) strach pomyśleć co będzie jak urośnie i będę już czuć te ruchy! Już za kilka tygodni powinnam czuć pierwsze:) Piękny widok i rozczulający widzieć takiego małego człowieczka w sobie, jak takie żywe sreberko macha tymi maleńkimi nóżkami jak pływająca żabka:) Mogłabym tak patrzeć na nie godzinami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super loonah ;-) zapewne dzień pełen wzruszeń ;-) j już się nie mogę doczekać jak moja dzidzia będzie taka duże.( 5 tydzień i 3 dni )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah ale super ciesze sie że wszystko w porządku to jest naważniejsze:) duzy dzidziulek twój ruchliwy a mój na tym usg w 12tygi5dni to był taki leniuch że nie chciał sie ruszyć z lenistwa:P juteczka tescik zrobiony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ani się nie obejrzysz jak ten czas minie!:) Moje maleństwo jeszcze 21 lipca miało 2cm i w ogóle się nie ruszało (to był 8tc+5), taki kurdupelek malutki:) dzisiaj to już porządny płód;) wykształcony, rzucający się na wszystkie strony:) niech korzysta póki jeszcze ma miejsce:) wyszłam z tego usg taaaaka uweselona jakbym sama butlę winka wypiła, tak błogo było i nierealnie trochę jakby:) teraz tylko czekać na kolejne usg i odczuwalne ruchy maluszka, mam nadzieję, że te drugie pojawią się jako pierwsze;) Oj Basiulka ja też się cieszę niezmiernie, że jest w porządku z maluszkiem:) idzie lekko ześwirować przez cały dzień po podglądaniu, bo sobie człowiek przypomina jak się ruszało, jak wyglądało:) A u Ciebie widzę najprawdopodobniej dziewczynka:) no super:) Mój Misiak mówi, że pierwszy musi być synek - typowy facet;) mi osobiście zależy najbardziej na zdrowiu dziecka - i tak będziemy mieć więcej jak jedno, więc pewnie obie płcie nam się uda na ten świat sprowadzić;) a każde dziecko się kocha jednakowo - czy to chłopiec czy dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test mam w torebce ale czuje ze dostane@....brzuch mnie tak boli,to niezawodzi..rano sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka przykro mi .... chyba jestem przeziębiona w gardle mam coś jak klucha i katarek ....jak myślicie powinnam iść do zwykłego lekarza bo tabletki czy coś domowego może mi zaproponujecie .bo boje się żeby ten katar nie zaszkodził płodowi ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* juteczka strasznie mi przykro:( monia kuruj sie dwa dni na domowo ale jak choroba bedzie sie rozwijac koniecznie do lekarza i walcz o antybiotyk. ewcia a Ty jak sie czujesz?? mam nadzieje że jestes juz zdrowiutka:) Paula kochana;) czekamy na wieści od Ciebie mam nadzieje że padniemy tu z wrażenia jeszcze dzisiaj:) bureczku co tam u Ciebie?? odezwij sie do nas;) u mnie bez zmian czuje sie świetnie chociaz wczoraj z rana bolal mnie brzuch i kregosłup kosc ogonowa (bolała mnie tez na samym początku ciązy) teraz czasami brzuch ale mysle ze to macica sie rozrasta byłam u lekarza w czwartek i mówił że wszystko w porządku książkowo więc chyba nie ma si eco martwic nie?? doświadczone mamuski jak to jest?? miłej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19 . 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............7..........31. 08.2010.....małopol. oriananana..............25.............13...........09 . 09. 2010..... wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. Paula_27..............28..............20???........15.08. 2010...........wlkp ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom różowa chmurka.......................marzec...................... monia2152..............29............ 6.............07.04 . 2011 .. wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×